NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Opinie o gim. nr 2 i gimn. nr 5,
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 16:06  
Cytuj
Proszę o opinie na temat Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli.Chodzi mi o poziom nauczania oraz atmosferę szkoły,bezpieczeństwo uczniów,itp.Dzięki za info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 16:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 17:13  
Cytuj
Gim nr 2 to najgorsze gimnazjum w Stw, chodzi tam sama hołota, zaś gim 5 jest najlepszym gimnazjum, jeżeli chodzi o poziom nauczania jak i bezpieczeństwo czy atmosferę to nie ma lepszego gimnazjum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Gim nr 2 to najgorsze gimnazjum w Stw, chodzi tam sama hołota, zaś gim 5 jest najlepszym gimnazjum, jeżeli chodzi o poziom nauczania jak i bezpieczeństwo czy atmosferę to nie ma lepszego gimnazjum.


Nie zgodzę się z tą opinią tak do końca...
gim2 -w zależności od klasy:
językowa ma wysoki poziom
bezpieczeństwo jest okey
kamerki i takie tam

gim5 - selekcja uczniów - na lepsze i gorszeumiech
po rozmowach z dyrektorem
zakwalifikuje czy też nie ...
a dzieci też pozbierane są różne

chętnie się dowiem jaką średnią mają te lepsze klasy w gim5. umiech

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 11:37  
Cytuj
pozim nauczania w obu gimnaz. jest bardzo niski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Lut 2008r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 12:30  
Cytuj
Gimnazjum nr 5 znalazło się w gronie 4 procent najlepszych Gimnazjów w Polsce pod względem wyniku z egzaminu gimnazjalnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 16:54  
Cytuj
Dam opinię na temat tych gimnazjum.. Gimnazjum nr 2, jest gimnazjum o niskim poziomie, chodzi tam większość dzieci o słabych ocenach, które sie słabo uczą wiem to.. bo połowa mojej klasy takich 'bałwanów' tam poszła.. ; ) Ale ogólnie prawie każdy mówi że tam piją, palą, biorą dopalacze itd.

Polecam gimnazjum Katolickie jest tam bezpiecznie, wcale nie ma tam żadnych rygorów czy czegoś podobnego. Teraz jest tam nowocześnie, w każdej klasie są nowoczesne tablice, komputery, teraz zainstalowane kamery na korytarzach. Jest ogólnie OK.. wiem z własnego doświadczenia. ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2011r. 07:23  
Cytuj
Byłem widziałem . W sobotę był dzień otwarty Gim 2 i miałem okazję zobaczyć na własne oczy . Ta szkoła to skansen ,przedwojenny szpital zaadaptowany na szkołę i może dlatego będą przenosić te biedne chore dzieci z Gim 3.Druga sprawa to teren wokół szkoły,syf jakiego nie widziałem ,żadnych boisk tylko pastwisko.Rodzice nie róbcie tego swoim dzieciom zabierajcie je jak najdalej od Gim 2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2011r. 16:18  
Cytuj
2 to najgorsze gim w Stalowej dopóki nie przyszła hołota z zatorza było tam w miarę spokojnie ale gdy przeniesiono ich z gim 1 zaczęły się solówki po szkole picie palenie narkotyki wymuszenia itd. Jeśli chodzi o normalną atmosferę polecam gim 4 Sam się tam przeniosłem z 2 oczywiście ze względu na atmosferę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2011r. 17:32  
Cytuj
nie wiem jaki cel macie pisac te glupoty o gimnazjum nr2 - szkoła ma bardzo dobry personel, co roku wielu laureatów z różnych konkursów przedmiotowych. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 08:01  
Cytuj
Mój syn chodził do Gimnazjum nr 2, jestem bardzo zadowolona z poziomu tej szkoły, atmosfera w szkole była bardzo dobra, dobrze byłam traktowana przez nauczycieli. Syn do dzisiaj wspomina miłe chwile spędzone w Gimnazjum. W tej chwili jest na trzecim roku studiów medycznych. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli z tej szkoły. Życzę również aby placówka rozwijała się, aby zachowała tradycje oraz wychowywała młodzież w taki sam sposób jak mojego syna. Dziękuję, że mogłam na łamach "stalowemiasto" wypowiedzieć moje zdanie na temat najlepszego Gimnazjum w Stalowej Woli. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 08:13  
Cytuj
G-2, G-2, G-2, Liczy się tu atmosfera jaką stworzyli nam nauczyciele, organizujemy wiele imprez charytatywnych, sportowych, rozrywkowych i okolicznosciowych - jest cooool, możemy wykazywać się w wielu dziedzinach, po prostu rewelka. Rodzice chcieli mnie dać do gimnazjum3, bardzo dobrze się stało, że tam nie wylądowałem. Koledzy po roku przenieśli sie do mnie do g2 hihi, zapraszam wszystkich do sprawdzenia moich słów umiech pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 29 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 21:55  
Cytuj
Fajny temat. Co do mojego poprzedniego przedmówcy to się zgodzę ale to było kilka lat temu!! Teraz tam piją, palą, biją i sprzedają narkotyki. W Gim 5 jest bardzo fajnie. Super nauczyciele, fajne miejsce, boiska orlik oraz najlepsza sala gimnastyczna w gimnazjach. Są tam klasy koszykarskie które są jednymi z najlepszych ostatnio wygrały gimnazjadę \ czyli turniej wojewódzki. Polecam naprawdę się płaca teraz żałuje że tylko 3 lata ;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 22:34  
Cytuj
Teraz gdy dyrektorka zlikwidowanego gim3 przejdzie do gim5 to "dwunastka" będzie następna do likwidacji? Za Dyrektora Koperę ma dyrektorować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 22:56  
Cytuj
jestem świeżym absolwentem gimnazjum nr 2, jak dla mnie to najlepsze gimnazjum w stalowej, nie zgadzam się z tym iż, rozprowadzane są w tej szkole narkotyki, owszem znajdzie się kilku uczniów chowających papierosy w kieszeniach ale idealnych uczniów wybierać się nie da tak, nigdy w tej szkole nie spotkałem pijanego ucznia także nie zgadzam się z przedmówcą, co do 5 również miałem znajomych co się stamtąd wypisali do innych szkół również i 2. nie wspomnę również o patalogi w gimnazjum nr 3 która przejdzie do 5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 23:15  
Cytuj
Jak się nie umie bić to niech nie idzie i do 2 i do 5 taka moja rada.Byłem w 5'tce tam dzień bez solówki to dzien zmarnowany.Podejrzewam że w 2'jce też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 21:57  
Cytuj
gim2 czy gim5 - jedno i to samo ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 11:00  
Cytuj
scianaokMiałam zamiar po ukończeniu podstawówki iść do 2 ale po przeczytaniu tych opini chyba z tego zrezygnuje a 5 to całkiem całkiem nieźle. Sama słyszalam wiele nie miłych opini na temat gimnazjum nr 2 ale nie aż takie że palą to wiadomo ale pija i narkotyki sprzedają nie wiem czy to prawda czy poprostu ktoś rospuścił taką plotę ale wolę nie ryzykować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »