NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1maja --->Germany,
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:19  
Cytuj
Od 1 maja Niemcy otwierają swój rynek pracy z żalem w sercu musze stwierdzić, że młodzi nie mają w tym kraju żadnych perspektyw, kraju w którym w XXIw trzeba stac za cukrem, w kraju w którym litr paliwa kosztuje więcej niz niektórzy zarabiają na godzinę.
Wiem że pewnie zostanę opluty i nazwany zdrajcą ale chcę godnie pracować żyć i zarabiać mieć rodzinę etc, a w tym kraju na lepsze się nie ma. Wolę pracować w Niemczech niż byc gnębiony przez żydostwo w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:20  
Cytuj
Ciekawe ile osób z naszych terenów wyjedzie?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:27  
Cytuj
Wyjadą Ci którzy znajdą w sobie odwagę i coś umieją. Największa liczba yjedzie z zachodzniej Polski co ciekawe gdzie PO trzyma sie mocno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
C&R
C&R
C&R
Posty: 78
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
Od 1 maja Niemcy otwierają swój rynek pracy z żalem w sercu musze stwierdzić, że młodzi nie mają w tym kraju żadnych perspektyw, kraju w którym w XXIw trzeba stac za cukrem, w kraju w którym litr paliwa kosztuje więcej niz niektórzy zarabiają na godzinę.
Wiem że pewnie zostanę opluty i nazwany zdrajcą ale chcę godnie pracować żyć i zarabiać mieć rodzinę etc, a w tym kraju na lepsze się nie ma. Wolę pracować w Niemczech niż byc gnębiony przez żydostwo w Polsce.

Ja wyjeżdżam za granice już od dobrych kilkunastu lat , z różnym szczęściem co prawda ale mam swój własny dom z wielkim ogrodem , dzieci zdrowo rosną . Według mnie , obojętnie jaka banda będzie u władzy w naszym kraju nigdy nie będzie normalnie . W poniedziałek kierunek Holandia . Macie okazje , wyjeżdżajcie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Ja wyjeżdżam za granice już od dobrych kilkunastu lat , z różnym szczęściem co prawda ale mam swój własny dom z wielkim ogrodem , dzieci zdrowo rosną . Według mnie , obojętnie jaka banda będzie u władzy w naszym kraju nigdy nie będzie normalnie . W poniedziałek kierunek Holandia . Macie okazje , wyjeżdżajcie .


święta racja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 00:38  
Cytuj
wypad z polski, przy pierwszej okazji umiech
oczywiscie na papiery bo robota na czarno niczemu nie sluzy umiech
przynajniej tam dochrapie sie moze emeryturki czy chocby uczciwej renty....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
...Niemcy otwierają swój rynek pracy ... młodzi nie mają w tym kraju żadnych perspektyw ...
... a w tym kraju na lepsze się nie ma.


Gdzie u licha leży wtymkraj?
Nie trza było głosować nieodpowiedzialnie, nie byłoby teraz ręki w nocniku. Zresztą niektórzy twierdzą, że jest "wtymkraju" całkiem wygodnie i dobrze. Oby żyło się im lepiej, jeszcze lepiej.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 16:51  
Cytuj
Denerwuje pisanie przez ludzi, że głosuje się na nieodpowiedzialnych ludzi.U władzy byli już,wszyscy i co wyrządzili.Wszyscy psioczą że GIEREK zadłużył Polskę,owszem ale ile powstało za te pieniądze zakładów,które AWS,SLD,PIS I PO sprzedały za bezcen.A jaki dług nam zrobili o tym nikt nie pisze.PRAWDA JEST TAKA ŻE DO PUKI NIE BĘDZIE OKRĘGÓW JEDNOMANDATOWYCH,PÓKI POLITYCY NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SWOJE BŁĘDY, NIC SIĘ W TYM KRAJU NIE ZMIENI. A PRAWDA JEST TAKA ŻE NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ.NA PiS,na PO,na SLD ja JUŻ POLITYKOM NIE WIERZĘ,GDYŻ POKAZALI CO POTRAFIĄ.PROPONUJĘ OGLĄDNIĘCIE WŁADCÓW MARIONETEK(Sekielskiego)ZOBACZYCIE O CO IM TAK NAPRAWDĘ CHODZI,NA PEWNO NIE O NASZE SZCZĘŚCIE I DOBROBYT.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 16:53  
Cytuj
DLATEGO KTO MA MOŻLIWOŚĆ NIECH WYJEŻDŻA POPIERAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »