NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nagrobki,
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 16:15  
Cytuj
jaka firme polecacie do wykonania nagrobka oraz jakie sa obecnie mniej wiecej ceny??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 16:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 16:37  
Cytuj
w janowie lubleksim - albo nawet za nim - jest gość - profesionalista umiech. Jak jedziesz od stw. po prawej ma taki placyk z wystawą - a po lewej mieszka. Polecam. W stalowej to są partacze, robią wszystko na jedno kopyto (bez skojarzeń z bartoszem umiech). On każdy nagrobek tworzy. Ma wizje artysty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 04:39  
Cytuj
Polecam zrobić nagrobek w zakładzie kamieniarskim Nisko-Warchoły a dokładnie jak się jedzie na Rzeszów zaraz po przejechaniu ronda w Nisku i zjechaniu z mostu nad torami będzie CPN ORLEN po lewej stronie tam skręcić i jechać cały czas prosto aż się dojedzie do straży pożarnej która będzie po prawej stronie drogi minąć ją jeszcze kawałek jakieś 50 metrów a dokładniej jak się orientujesz za zakładem Rzekęcia tam jest zakład kamieniarski łatwo rozpoznać ma ogrodzenie z blachy .Od razu mówię jest to solidna firma już długo na rynku właścicielami są J. Szybiak i M. Stadnicki pracuje tam i wiem jak praca idzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 13:05  
Cytuj
Polecam zdecydowanie firme JAN-MAR ktora swoja siedzbie ma przy ul glowackiego w nisku(placowke maja tez w stw naprzeciwko cmentarza).Facet robi wszystko bardzo solidnie za rozsadne pieniadze.Fachowiec jakich malo,158413833 numer kontaktowy.Naprawde warto zadzwonic i robic interesy z tym czlowiekiem,recami i nogami go polecam;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 12:00  
Cytuj
odświeżam temat, orientuje się ktoś jakie ceny ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 13:50  
Cytuj
zdecydowanie odradzam firme kamienairska z pysznicy nie informuja kiedy beda robic na cmentarzu robia po swojemu i nie tak jak bylo umawiane jednym slowem partacze !!!!!!!!!!!!!!!!!! klienta maja za nic robia tak jak im sie podoba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 14:35  
Cytuj
Bez dociekania kogo w końcu wybierzesz z prezentowanych firm, cena będzie zależeć od rodzaju kamienia użytego na pomnik. Z tego co się orientuję, to np. chiński jest znacznie tańszy, ale ponoć nie nadaje się do naszej strefy klimatycznej. A jeśli chcesz odwalić chałturę, to wybierz sobie pomnik ze sztucznego marmuru, będzie naprawdę tani. Tylko czy o to /cenę/ ci tylko chodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
w janowie lubleksim - albo nawet za nim - jest gość - profesionalista umiech. Jak jedziesz od stw. po prawej ma taki placyk z wystawą - a po lewej mieszka. Polecam. W stalowej to są partacze, robią wszystko na jedno kopyto (bez skojarzeń z bartoszem umiech). On każdy nagrobek tworzy. Ma wizje artysty.


Polecam umiech I przychylam się do opinii, że lokalnie to same partacze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 15:35  
Cytuj
Polecam tez Firme Pana Szybiaka. Wykonywała nam nagrobek, szeroki wybór kamienia - nie ma chońszczyzny ani dziadostwa, które zaraz sie odbarwi albo zmatowieje. Szybko wykonane, zamówić mozna wedle uznania. Cenowo także przystępni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 16:10  
Cytuj
Pytanie dotyczyło również przybliżonej ceny - czy ktoś z was płacił , czy tylko naganiaczami jesteście...

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Polecam zdecydowanie firme JAN-MAR ktora swoja siedzbie ma przy ul glowackiego w nisku(placowke maja tez w stw naprzeciwko cmentarza).Facet robi wszystko bardzo solidnie za rozsadne pieniadze.Fachowiec jakich malo,158413833 numer kontaktowy.Naprawde warto zadzwonic i robic interesy z tym czlowiekiem,recami i nogami go polecam;)


Także polecam a jesli chodzi o cenę im ciemniejszy tym droższy. Jasnoszare najprostsze od 3.5 tyś. ,ciemniejsze tzn.ciemnoszare, ciemnbrązowe w granicach 6,7 tyś. czarne ok.8-10 tyś. Tak ja mowie im ciemniej tym drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 17:15  
Cytuj
hehe chińczyk nie do naszej strefy klimatycznej?mlotek Ja zamawiałem pomnik u pana w Nowej Wsi koło racławic moze ma nie duży zakład ale za to wykonanie pierwsza klasa i do tego jest najtańszy w okolicy,wiem bo sam objeżdziłem wszystkich kamieniarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2014r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam zdecydowanie firme JAN-MAR ktora swoja siedzbie ma przy ul glowackiego w nisku(placowke maja tez w stw naprzeciwko cmentarza).Facet robi wszystko bardzo solidnie za rozsadne pieniadze.Fachowiec jakich malo,158413833 numer kontaktowy.Naprawde warto zadzwonic i robic interesy z tym czlowiekiem,recami i nogami go polecam;)


Także polecam a jesli chodzi o cenę im ciemniejszy tym droższy. Jasnoszare najprostsze od 3.5 tyś. ,ciemniejsze tzn.ciemnoszare, ciemnbrązowe w granicach 6,7 tyś. czarne ok.8-10 tyś. Tak ja mowie im ciemniej tym drożej.

ja również polecam tę firmę,płaciłam za beżowy pomnik z czarną tablicą niecałe 7tys.ale jeśli chcesz flakon,kostkę czy ławeczkę to już cena jest wyższa.nikt ci nie poda konkretnej ceny dopóki się nie określisz co cię interesuje tj.jaki kolor pomnika,wielkość,jaka tablica i dodatki itd.trzeba pochodzić i popytać,z tego co się orientuję najtańsze kosztują ok.4 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:24  
Cytuj
Zdzierusy... za 5 tys granity:
https://www.googl(...)90%3B518

i tu---5400
http://alleg(...)820.html

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 09:04  
Cytuj
A ceny też ładne???
Bo to przecież rejon hameryki , wiec inaczej byc nie może...
Ok dychy to tylko u nas ...w hameryce

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2015r. 17:28  
Cytuj
Nie ma jakiejś jednej ceny, bo przecież i nagrobki są różne. Wszystko przecież zależy od materiału, rozmiaru oraz wszelkich dodatków. Trzeba pytać konkretnie i to najlepiej u źródła. Ja korzystałam z pomocy http://www.gotowe-nagrobki.pl/category/porady/. Podałam budżet i co mniej więcej chciałabym mieć. Sprawy załatwiło się szybko, a na pomnik dali gwarancję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 13:13  
Cytuj
Jest mi potrzebny telefon do firmy JANMAR w Nisku (nagrobki). Ten 841 38 33 jest nieaktualny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2019r. 17:49  
Cytuj
Szukam kamieniarza w celu wykonania nagrobka, ale według mojego pomysłu. Chciałam dopytać o tego polecanego spod Janowa czy zza Janowa? Potrzebuje jakiś namiar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 21:11  
Cytuj
A jak w Zaleszanach? Ewentualnie cos obilo mi sie o uszy na Motyczu Poduchownym? Czy ktos moglby sie wypowiedziec na ich temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »