NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Nauka jazdy w Zaklikowie i okolicach,
Posty: 14
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 20:07  
Cytuj
Drodzy forumowicze, poszukuję szkoły jazdy w Zaklikowie i okolicach. Jaką polecacie? cena kursu nie gra roli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 21:28  
Cytuj
Na wstępie od razu powiem nie polecam Ci firmy moto-reksa (czy jak to się tam pisze). Ja i moi znajomi już się przejechaliśmy. Nie dość że, prymitywny, beznadziejny plac manewrowy, gdzie łuk jest totalnie niewymiarowy (porównywalnie do wordu w Tbg). Zero wykładów, jazda po wsiach. Mało jazdy w mieście.
Instruktor sobie woził kolegów w aucie, którzy mu towarzyszyli, rozmawiali, przez co ciężko się skupić, skoro instruktor jest zajęty rozmową. Chyba lepiej robić prawko w stw, bo przynajmniej z tego co słyszałam instruktorzy jeżdzą do tbg, a nie uczą parkować w jakiś dziurach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 22:21  
Cytuj
Ja osobiście czekam właśnie na egzamin. Kurs robiłam w Stw, jestem zadowolona. Instruktor wymagający, ale w porządku.
Polecam niedawno otwartą szkołę jazdy TRAMP.

Znajomi zaś robili kurs w Mechaniku również Stw, też są zadowoleni i prawo jazdy już posiadają umiech

Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Lut 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 23:23  
Cytuj
Aa moje jest zdanie takie :
Jestem ze Stalowej aa kolega mi polecił szkołę jazdy Moto-Rex z Zaklikowa i jeździłem z Panem Tomkiem bardzo fajny instruktor .
Bardzo fajnie mi się jeździło , wszystko fajnie , i trasa to ogólnie na Tarnobrzeg żeby poznać ulicę itd.
Aa co do łuku to heeh nie jest najlepszy ale na 15 prob 14 miałem dobrze i nie jest tak ciężko , mogłby byc lepszy ale mi to nie przeszkadzało.
Ii jeszcze napiszę że nie miałem dużo stycznosci z samochodem zeby samemu pociwczyc aa zdałem za pierwszym razem dzieki własnie dobrej nauki instrukora .
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej Firmy.
Hee w Stalowej nie ma lepszych odradzam LOK hee smiech2 pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 01:16  
Cytuj
malutka__ - jeśli chodzi o szkołę jazdy- nie orientuje się, czy w Zaklikowie jakaś jest, ale otwarcie mogę polecić MotoArt w Stalowej Woli - co prawda za pierwszym razem nie zdałem(ze względu na mój błąd, o którym przed egzaminem mi instruktor przypominał) ale mimo tego pan z którym miałem jazdy dał całkiem korzystny cennik na dokształcające jazdy (przed drugim podejściem do egzaminu sam chciałem pojeździć jeszcze) i Ci powiem, że się powiodło- jak narazie jeżdżę już ponad 1,5roku - a jeszcze mam całe auto i czyste konto pkt- także czegoś widocznie mnie tam nauczyli... ;)

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 21:15  
Cytuj
Polecam OSK "Moto-Rex"z Zaklikowa.Instruktorzy solidni i uczciwi co do godzin, zarówno jeśli chodzi o wykłady jak i jazdę ,a plac manewrowy mają bardzo duży przy szkole w Zaklikowie.Kto u nich robi ma Tarnobrzeg obcykany na full.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:34  
Cytuj
malutka__

czakowsky
1 post reklama
jezyk

jezdze duzo tamtedy i widze mnustwo firm ale nie moto-rex

kup loda siadnij na rynku i zahacz 1sza nauke jazdy umiech

2 opcje krasnik lub stw
stawiam cos z stw,

moja rada ,zebys miala dojezdzac do STW na wyklady umiechi jazde umiech
dojezdzaj umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »