NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Restauracja INDYGO w Stalowej Woli,
Posty: 31
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 16:58  
Cytuj
mam takie zapytanie. czy ktoś z forumowiczów organizował wesele lub inną impreze w restauracji Indygo? jak tam jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 16:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 17:41  
Cytuj
Do 100 osób to jeszcze jest okej, powyżej 100 zaczyna robić się ciasno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 18:07  
Cytuj
Z tą setka bym tak nie szalał. W tym roku sylwester byl na 80 osob , z czego tance były w tzw "letnim ogrodku". Za 450 zł bylo bardzo marnie. Jedzenie jedna wielka porazka jedynym plusem wodka bez ograniczen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 10:20  
Cytuj
Na sylwka na początku miało być 70 osób a było 90 , żarcie nie złe tylko trochę za mało , wóda bez ograniczeń , problem z płaszczami ( palacze mieli przesrane umiechbo w szatni była mała imprezka dla znajomych właścicieli. Nadrabiał mocno DJ-ej.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 11:15  
Cytuj
robilam wesele jezyk
moim zdaniem max 80-90 osob...
jedzenie bardzoooo dobre umiech
miły klimat,ogólnie jestem zadowolonajezyk a przede wszystkim goście umiech
chociaz mogłby byc 1 kibelek wiecej jezyk

CYTAT
mam takie zapytanie. czy ktoś z forumowiczów organizował wesele lub inną impreze w restauracji Indygo? jak tam jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 12:44  
Cytuj
jak za tę cenę to bardzo marnie - mowa o sylwestrze.

ogólnie targedi nie ma - ale są lepsze lokale w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 15:51  
Cytuj
Byłam 2 razy na imprezie zorganizowanej na 40-50 osób.Spoko, polecam. Miła obsługa,całkiem ,całkiem jedzonko i dla takiej liczby ludzi duuużo miejsca do tańca...

\"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
jak za tę cenę to bardzo marnie - mowa o sylwestrze.

ogólnie targedi nie ma - ale są lepsze lokale w stalowej.


cd. SYLWESTER 2010/2011 - to prawda, jak na taki lokal cena bardzo wygórowana, ale cóż nikt nikogo nie zmuszał. Szkoda tylko, że właściciele jednak postawili na ilość a nie na jakość i to bynajmniej nie chodzi o jedzenie. Wcześniej czytałam na forum, że jedzenie mają bardzo dobre - a tu zapachniało malizną. Owszem 1 ciepłe danie b. dobre, ale ta reszta - mały czerwony barszczyk z proszku - masakra. Niby człowiek nie nastawiał się na jedzenie, ale skoro tyle dobrego słyszał - porażka. Panie kelnerki to chyba pracowały za karę. Człowiek bał się zamówić cokolwiek. Dalej to DJ - muzyka z Lamusa, mało nowośći. Łazienka - jakieś małe szkiełka lustrzane zamiast normalnego lustra. Szatni brak. Ogólnie bardzo kiepsko. Więcej tam nie pójdę. Imprezę uratowało doborowe towarzystwo, bez tego byłaby prawdziwa klapa. Nie polecam. A szkoda, bo już miałam nadzieję, że coś się ruszyło w Stalówce. Cóż się dziwić, jak podłożem jest BAYER BAR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 08:43  
Cytuj
Yhmm moim zdaniem restauracja indygo jest jednym z lepszych lokali w Stalowej Woli . Chodzę tam często bo mozna dobrze i nie drogo zjeść. Do tego jest tam fajny klimat . Byłam tam kiedyś na weselu i powiem szczerze,że było to jedno z lepszych na jakim byłam . Jedzonko było wyśmienite , miła obsluga . A odnosnie sylwestra to Pan pilotex1 chyba juz mocno skropił gardełko i barszczyk smakował mu jak z Torbki he .Bo barszczyk był napewno robiony ze świezych buraczków i był dobry ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 11:24  
Cytuj
A orientujecie sie jakie sa ceny za osobe w indygo od takiej imprezy zamknietej nie koniecznie wesele moze byc cos mniejszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
Yhmm moim zdaniem restauracja indygo jest jednym z lepszych lokali w Stalowej Woli . Chodzę tam często bo mozna dobrze i nie drogo zjeść. Do tego jest tam fajny klimat . Byłam tam kiedyś na weselu i powiem szczerze,że było to jedno z lepszych na jakim byłam . Jedzonko było wyśmienite , miła obsluga . A odnosnie sylwestra to Pan pilotex1 chyba juz mocno skropił gardełko i barszczyk smakował mu jak z Torbki he .Bo barszczyk był napewno robiony ze świezych buraczków i był dobry ;P


ciekawe kto kryje sie pod tym pseudonimem, skoro ma tak szczegolowe informacje odnosnie przyrzadzenia danego dania...
Smaki to tak jak gusta - o tym nie powinno sie dyskutowac, bo to nie o to chodzi w tym wszystkim. Widocznie jadlam lepsze barszczyki ze 'swiezych buraczkow'.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Yhmm moim zdaniem restauracja indygo jest jednym z lepszych lokali w Stalowej Woli . Chodzę tam często bo mozna dobrze i nie drogo zjeść. Do tego jest tam fajny klimat . Byłam tam kiedyś na weselu i powiem szczerze,że było to jedno z lepszych na jakim byłam . Jedzonko było wyśmienite , miła obsluga . A odnosnie sylwestra to Pan pilotex1 chyba juz mocno skropił gardełko i barszczyk smakował mu jak z Torbki he .Bo barszczyk był napewno robiony ze świezych buraczków i był dobry ;P


ciekawe kto kryje sie pod tym pseudonimem, skoro ma tak szczegolowe informacje odnosnie przyrzadzenia danego dania...
Smaki to tak jak gusta - o tym nie powinno sie dyskutowac, bo to nie o to chodzi w tym wszystkim. Widocznie jadlam lepsze barszczyki ze \'swiezych buraczkow\'.


Jaka knajpa, taka dyskusja- O "buraczkach" buahahahaha...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 11:55  
Cytuj
Myslę, że co do jedzenia to nie ma co się przyczepiać bo naprawde jest smaczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 14:30  
Cytuj
Jedzenie jest smaczne, ale ceny dosc wygorowane jesli chodzi o przyjecia. Powiedzialabym że najwyzsze z jakimi do tej pory sie spotkałam w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 11:44  
Cytuj
Ja niestety również robiłam tam wesele i muszę powiedzieć, że poza ładnym lokalem i niezłym obiadem nic dobrego dodać nie mogę. Najgorszą wizytówką tego miejsca jest właściciel, który poza tym, że został odebrany przez wszystkich moich gości jako niepotrafiący się zachować gbur to jeszcze zepsuł mi tę noc swoją oszczędnością na jedzeniu moich gości. Bo na rachunku na pewno nie oszczędzał. Chętnie opowiem szczegóły nr gg 8443294

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 12:52  
Cytuj
zapchanialo konkurencjaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 14:34  
Cytuj
W razie wątpliwości (czy aby nie jestem z konkurencji...) po osobistym kontakcie chętnie przedstawię zdjęcia z imprezy, o której opowiadam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 20:36  
Cytuj
do "Zenith': Impreza i tak była przednia, wszyscy super się bawili i nikt nie zwrócił uwagi na braki w jedzeniu no i ta kapela...:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:26  
Cytuj
Siema, wie ktoś z was, czy istnieje jeszcze restauracja Indygo w Stalowej Woli mieszcząca się w budynku Mostostalu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:54  
Cytuj
Nawet jeśli Indygo jeszcze istnieje to ODRADZAM potluczonypotluczonypotluczony!!!
Potwierdzam wszystkie krytyczne uwagi - mało jedzenia, drogo, brak szatni i radzę uważać na rachunek (koniecznie zawrzeć zamówienie na pismie, a najlepiej zorganizować imprezę gdzie indziej)neutralnyneutralnyneutralny!!!

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:57  
Cytuj
Ja byłem tam na 3 imprezach zorganizowanych. Byłem bardzo zadowolony, bardzo dobre jedzenie!!! i miła obsługa. Dobre miejsce i fajnie, że można sobie wyjść na zewnątrz pod ten duży biały parasol. Nie wiem jak jest na dużych imprezach, ja byłem na imprezach do 20 osób, jednak ciężko mi jest tam sobie wyobrazić wesele na 100 osób w tym miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 08:25  
Cytuj
Hmmm np. salatka z kuczakiem cena dośc wysoka a kurczaczka tyle co nicumiech ale fakt zieleninki nawet duzo, ale tj. chyba sałatka z kurczakiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »