NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Biuro podróży - które polecacie,
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 11:12  
Cytuj
Kilka razy wakacje spędzone z Arturem, z wyjątkiem kolejek w sezonie same plusy. Najmniejsze problemy za granica rozwiązywane przez włascicielkę. Co do innych to nie miałem kontaktu. Pani Mariola i tylko ona doradzi a i cenę dobrą znajdzie.
Moderowano przez: magpie
Proszę nie dodawać trzy razy pod rząd tego samego teksu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 11:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 17:15  
Cytuj
Taka typowa "pani Mariolka" z biura podróży to bardzo cenna znajomość umiech Zawsze poszuka odpowiedniej oferty i da cynk, gdy pojawi się coś ciekawego. Co do niższych cen, nie bardzo daje się negocjować bo biura podróży pod tym względem są bardzo restrykcyjne i sztywne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 20:28  
Cytuj
MY TRAVEL - Okulickiego 39 , Pani Iwona Kufel , nie będę się rozpisywał po prostu sprawdźcie sami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 09:12  
Cytuj
z czystym sumieniem polecam biuro Artur. Co roku korzystam z ich ofert i jestem zawsze zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 10:40  
Cytuj
a czy biuro podróży ARTUR oferuje wycieczki i wczasy LAST MINUTE? bo zadzwoniłem i Pani mi odpowiedziała, że NIE, a wiadomo, że najtańsze oferty są bezpośrednio przed wyjazdem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
MY TRAVEL - Okulickiego 39 , Pani Iwona Kufel , nie będę się rozpisywał po prostu sprawdźcie sami umiech


wiem o czym piszesz, Pani Iwona nosi b. krótkie mini, kiedyś jak się schyliła po ulotki to aż mi się gorąco zrobiło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 11:34  
Cytuj
FRODO Pani Iwona jest zdecydowanie Piękną Kobietą, ale też świetnie potrafi doradzić i załatwić klientowi wycieczkę, tak, że POLECAM MY-TRAVEL umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 13:00  
Cytuj
Także polecam ARTURA. Jeszcze się nie zawiodłam a organizowali nam wakacje już kilka razy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2016r. 21:47  
Cytuj
A ja bym uważał na te piękne panie konsultantki w biurach podroży ;) Może się bowiem zdarzyć tak, że idąc z zamiarem kupna wycieczki do Konina, wyjdziemy z biura z dwutygodniowym turnusem all inclusive na Hawajach. Kto wie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2016r. 19:56  
Cytuj
dziwne rzeczy piszecie.. ARTUR nie "organizuje" wakacji po prostu sprzedaje gotową ofertę touroperatorów, ewent. odpowiednio doradza.. i jak może nie mieć w takim wypadku ofert Last Minute?
no chyba że się mylę i są organizatorem, np. wczasów pod gruszą ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 13:36  
Cytuj
Nie mam nic przeciwko Hawajom, wręcz przeciwnie. U nas od lat latamy z Itaką, wcześniej jeszcze z rodzicami, teraz z własnymi dziećmi. A jeśli chodzi o wakacje w Polsce, to po prostu szukam fajnych miejsc z dobrą ceną, robię rezerwację, wsiadam i... jadę. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Nie mam nic przeciwko Hawajom, wręcz przeciwnie. U nas od lat latamy z Itaką, wcześniej jeszcze z rodzicami, teraz z własnymi dziećmi. A jeśli chodzi o wakacje w Polsce, to po prostu szukam fajnych miejsc z dobrą ceną, robię rezerwację, wsiadam i... jadę. umiech

Teraz wakacje w kraju to sama przyjemność umiech Chodzi oczywiście o łatwość organizacji, bo wystarczy w sieci znaleźć ciekawe miejsce, zrobić rezerwację, zorganizować transport, jeśli ktoś nie posiada auta, i w drogę. Za granicę, szczególnie dalej, to już lepiej z biurem podróży umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2016r. 07:51  
Cytuj
Polecam Artur, ale powód jest trochę inny. Leciałem na prywatne wakacje, niestety musiałem natychmiast zakończyć i wracać. Zadzwoniłem do Pana Artura w drodze na lotnisko, znalazł połączenie w kilka minut. Super człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2016r. 22:59  
Cytuj
Powiedzie Mi czy z jakimkolwiek biurem podróży można wykupić jakiś wyjazd na raty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2016r. 23:50  
Cytuj
Nie słyszałem o wycieczkach na raty, ale zawsze można wziąć kredyt w banku i rozłożyć spłatę nawet na 50 rat, ale... czy warto? Moim zdaniem trochę bez sensu jechać na urlop np. na tydzień a potem kilkanaście (kilkadziesiąt...) miesięcy to spłacać oglądając zdjęcia z wyjazdu ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2016r. 19:56  
Cytuj
masz coś takiego jak zaliczka i dopłata do całość (to też zależy kiedy kupujesz, jeżeli na ostatnią chwilę to od razu całość).. w biurach podróży nie ma rat, wakacje muszą być opłacone przed wyjazdem/wylotem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2016r. 23:46  
Cytuj
Otóż to. Biura podróży nie opłacają wycieczek z góry, bo często bywa tak, że im się to nie zwraca np. z powodu zbyt małej liczby chętnych na dany kierunek. W związku z tym wakacje na raty bezpośrednio w biurze podróży - jeszcze o czymś takim nie słyszałem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 12:24  
Cytuj
Moim zdaniem dobra jest Itaka. Kilka razy korzystalem z ich uslug i nigdy nie bylo zadnych klopotow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2016r. 13:02  
Cytuj
moim zdaniem żadne wszystkie są rezykowne nie takie plajtowały

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2016r. 22:21  
Cytuj
Banki też plajtowały, a i tak trzymamy tam pieniądze. Nie przesadzajmy, bo przez taki strach niedługo będziemy siedzieć w domu i nawet zakupy w warzywniaku zmienimy w wielką i niebezpieczną wyprawę. Po to są dodatkowe ubezpieczenia, aby spokojnie spędzić urlop bez strachu o kondycję finansową biura podrózy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Sie 2015r.
Skąd: konin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 22:13  
Cytuj
A czy ktoś z Was podróżował może z UM24? Myślę już o przyszłorocznych wakacjach, właściwie planuję wycieczkę przed okresem wakacyjnym, wymarzyłam sobie Dominikanę, zainteresowała mnie oferta na http://www.um24.pl/wypoczynek/dominikana , ale nigdy z nimi nie podróżowałam, nie mam też nikogo znajomego, kto miałby z nimi doświadczenie, a jednak chciałabym poznać parę opinii zanim wykupię wycieczkę. Będę wdzięczna za podpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 15:10  
Cytuj
Raimbow jest też okey.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 16:17  
Cytuj
Polecam Polskie Biuro Podróży Marta Jedlińska na Popiełuszki... Bardzo mila obsluga, doradzi i zawsze coś ciekawego zaproponuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 17:58  
Cytuj
A ja polecam zakup na stronach operatorów można nieraz coś fajnego ustrzelić. Co do firm to poczytaj, bo ja to z TUI i Neckermanem, może i drożej ale zawsze pokoje itp w tych lepszych częściach hotelów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 13 Lis 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2016r. 10:23  
Cytuj
Oj z tym TUI to nie przesadzaj w sprawie tych ochów i achów. Lataliśmy z Itaki i R i standard jest na porównywalnym poziomie. Zależy od hotelu nie od b. podróży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »