NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie się podziała opcja zmień?,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:30  
Cytuj
Czemu została wyłączona? Czasami trafi się literówka czy kolejne przemyślenia i do tej pory można było je wpisać w tym samym poście, edytując go. Komu to przeszkadzało? Mamy pisać jeden wpis pod drugim?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:30  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:34  
Cytuj
Pewnie invx wziął się do roboty i chciał naprawić problem związany z wyciekiem haseł (i oczywiście przeprosić za ten wyciek) i przez przypadek wyłączył tą opcję smiech2.

Edit: ale już chyba naprawił, bo ja mogę zmieniać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:35  
Cytuj
edytowac mozna swoje ostattnie posty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:37  
Cytuj
Można było edytować do momentu, w którym ktoś niżej się nie wpisał. Potem ta możliwość zanika.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:38  
Cytuj
czyli tak jak napisalem wyzej. calkiem logiczne bo ktos napisze, odniesie sie do Twojego posta, a Ty go zmienisz i co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:39  
Cytuj
To źle. Czasem pisze się szybko i zrobi się jakiś błąd. Nie można go skorygować.
Wprowadzić opcję, że edytowano i o której godzinie.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:40  
Cytuj
no to tzreba czytac uwazniej pzred wyslaniem ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 13:59  
Cytuj
Więc invx dalej pracuje w pocie czoła nad bezpieczeństwem haseł (i nad przeprosinami) jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 15:11  
Cytuj
jestesmy po prostu szkoleni na doskonalych forumowiczow, pamietajmy ze medium to nie tylko naglowki z faktow, regionalne multimedium ma do spelnienia takze misje edukacyjna, mamy pisac poprawnie robic przecinki stawiac polskie znaki nie robic blendow bo pozniej mozna sie tylko za nie wstydzic ^^ mamy myslec :]
w dupie sie juz przewraca, na kazdym normalnym forum jest inaczej ale nadal mamy byc utwierdzani w przekonaniu ze to forum nie jest normalne :]
rcdcd nikt tak nie robil przypadki byly sporadyczne ktos sobie cos wyjasnil i kulturalnie wyedytowal :] tutaj mamy fajny paradoks nasz nieomylny administrator, nasza swiatlosc swiatla, nasze perpetum mobile zachowal taka mozliwosc tylko dla siebie :] a przeprosiny to juz sie przedawnily juz nikt o bazie nie pamieta ;]
edit: jezeli juz sa prosby do administracji to chcialbym by mozna bylo jakas niewielka grafike w podpis wrzucic ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Więc invx dalej pracuje w pocie czoła nad bezpieczeństwem haseł (i nad przeprosinami) jezyk.


O, czuję że moje hasła i dane osobowe robią się coraz bardziej bezpieczne. Nareszcie mogę spać spokojnie XD

Administracja najlepiej by zrobiła jakby postawiła zwykłe forum SMF a nie kombinowała jak koń pod górę...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »