NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
nowa pizzeria CAPRI na Poniatowskiego,
Posty: 17
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 18:36  
Cytuj
jak w temacie - nowa pizzeria CAPRI na Poniatowskiego koło Avanti - ktoś był? smacznie? niedrogo? piwko jakie? Proszę o opinieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 18:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 19:20  
Cytuj
Jak myślicie która pierwsza w tym roku nie wytrzyma konkurencji ? ( sporo ich już jest w naszym mieście ) Ludziom kasy nie przybywa pod rządami Poganiacza Osłów . Pozdrawiam i życze powodzenia bo żyje się lepiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
jak w temacie - nowa pizzeria CAPRI na Poniatowskiego koło Avanti - ktoś był? smacznie? niedrogo? piwko jakie? Proszę o opinieumiech


Capri koło Avanti.

Czy w tym mieście ludzie mają rozum???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 19:44  
Cytuj
no capri smaczniejsza niz avanti więc to prędzej avanti padnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 20:56  
Cytuj
W Capri byłam już dwa razy. Pizza jest bardzo smaczna i duża, warto wspomnieć również o pysznym sosie czosnkowym. Często zdarza się tam brak miejsc i mają dużo zamówień na wynos, więc myślę, że ludziom tam smakujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 21:45  
Cytuj
Jadłem i chętnie pójdę 2 raz, bardzo ciekawi mnie jak smakuje pizza z bigosem jaka tam podają ale boje się spróbować jadł ktoś może ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Jadłem i chętnie pójdę 2 raz, bardzo ciekawi mnie jak smakuje pizza z bigosem jaka tam podają ale boje się spróbować jadł ktoś może ?


A jadłeś kiedyś bigos z chlebem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 22:00  
Cytuj
polecam, naprawdę dobre ciasto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 23:56  
Cytuj
jeśli komuś smakuje sos czosnkowy z koperkiem i czosnkiem w proszku to gratuluje podniebienia. podane pizze w capri ważą średnio mniej o 20 dkg niż w rzeczywistości. pizza jest do zjedzenia, ale bez rewelacji stylizowana na pizzahut, ale do tej jej daleko jak ze stalowej do warszawy. menu mają rozbudowane, ale!!!, żarcie przyjeżdża mrożone z niska i na miejscu jest rozmrażane, skąd to wiem? bo oglądałam lokal od zaplecza i nie ma tam miejsca na kuchnie, z tak rozbudowanym menu. do tego najlepsze jest towarzystwo. na tygodniu przesiadują blokowi menele i cały dzien piją. nie polecam tego miejsca na rodzinny obiad z dziećmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
ale bez rewelacji stylizowana na pizzahut, ale do tej jej daleko jak ze stalowej do warszawy.


Akurat to ze jej brakuje do pizza hut to wielki pozytyw!! tam akurat pizza to syf. W Capri nie bylem trzeba się wybrać i spróbowaćumiech ale dobra jest w iguanie w nisku.

BTW masz pewność ze sosy są z proszku?? ze maja gotowe mrożone jedzenie?? czy tylko tak rzucasz słowami na wiatr?? Bo jeżeli nie masz pewności to zamilcz koleżko z konkurencji a na dobre Ci to wyjdzie umiech
No chyba ze rzucisz tu publicznie jakiś dowód to uwiężę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 11:38  
Cytuj
Cana bardzo się mylisz, pracowałam kiedyś w tej pizzerii ale kilka lat temu w Nisku i sos jest najlepszy na świecie. Nie jest z proszku to gwarantuję Ci w 1000% i jeszcze więcej. Sama obierałam kilka główek czosnku,ścierałam + resztę składników. Do tej pory smak jest taki sam. Pizza również jest dobra smiech2 I przynajmniej składniki się nie ganiają po pizzy jak w innych pizzeriach. Polecam umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 12:58  
Cytuj
czyżby konkurencja sie odezwala? nie bylam jeszcze w tej pizzerii ale n apewno chetnie sie wybiore slyszalam ze maja smaczna ta pizze.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 13:10  
Cytuj
my sie wlasnie dzis wybieramy, pizzeria pod nosem a jeszcze nie wyprobowana ajjj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 14:13  
Cytuj
Ja osobiście gorąco polecam tą pizze, zjadłem ją raz w nisku i tak mi posmakowała, że się dziwiłem dlaczego nie tego w STW... no i wreszcie jest!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 18:29  
Cytuj
co do składników to naprawde byłem w szoku bo ich nie brakowało i sera też dużo dają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 18:30  
Cytuj
pizza pyszna, jak dla mnie najlepsza w Stalowej...gorzej z sałatkami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 19:49  
Cytuj
W capri pizza wyśmienita, a te negatywne opinie to pewnie od konkurencji po sąsiedzkuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 20:22  
Cytuj
Ja dziś jadłam pizzę z brokułami z Capri i powiem Wam że jestem w szoku. Pizza przepyszna - uważam że jedna z lepszych w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 20:28  
Cytuj
dajcie namiary na tą pizzerie telefon moze stronka bo zgłodniałem dzieki z góry nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 20:30  
Cytuj
http://caprinisko.pl/

Tylko nie wiem jak z kontaktem, bo wlasciciel ten sam co w niskujezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 20:32  
Cytuj
no wlasnie ten adresik mialem , najwyzej sprobuje na ten w Nisku nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2011r. 00:45  
Cytuj
Po za zachowaniem i sposobem obsługi przez tą barmankę w okularach nic bym nie zmieniał jak mam byc szczery umiechz reszta to nie tylko moja opinia zawsze zostaje mi pizza na dowóz a pizza w czołówce jeśli chodzi o stlw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2011r. 04:59  
Cytuj
Ja też potwierdzam ze mają dobrą pizze ostatnio jadłem i owiele lepsza niż w avanti właśnie dziś wieczorem ide tam na pizzę, wcześniej otworzyli tam jacyś goście lokal pub czy coś w ten desent ale remontowali i remontowali drzwi były niekiedy otwarte bo coś wnosili, malowali i nagle drzwi otwarte i cisza i okazało się ze lokal czynny ale nawet żadnej kartki od której do której, reklamy itp.tylko otwarte drzwi niektórzy myśleli ze dalej remontują i poszli z torbami w parę miesięcy,a teraz mi się podoba bo jest reklama napisane"już otwarte"do tego pizza dobra avanti już się przejadło, tak trzymać jak czytają to pracownicy to poroznoście trochę ulotek po klatkach to złapiecie więcej klientów bo ludzie by zamówili tylko nie mają ulotek ja np.pierwszy raz przechodziłem obok i wstąpiłem po ulotkę żeby zamówić i jestem zadowolony bo porostu smaczna,np. telepizza niech się schowa w buty przy capri-pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 09:07  
Cytuj
"Blackrose
czyżby konkurencja sie odezwala? nie bylam jeszcze w tej pizzerii ale n apewno chetnie sie wybiore slyszalam ze maja smaczna ta pizze. "

Jacy Ci ludzie są niektórzy ... że aż nie dokończę. Wam wszystko kojarzy się z konkurencją może jeszcze dodasz, że specjalnie założyłam konto aby to napisać?

Po prostu pracowałam kiedyś w Nisku w tym lokalu, to były stare dobre czasu jak dorabiałam na studiach, nigdy w innej pizzerii ani w Stalówce ani w Nisku nie pracowałam. A co do sosów, bym się bardziej przyczepiła z Telepizzy, z tego względu, że sosy maja gotowe, nie wiadomo kiedy zrobione i pakowane jak cała reszta gotowa do przyrzadzenia.

Pozdrawiam i smacznego życzę smiech2 P.S. Tez kiedyś robiłam takie pizze pyszne umiech Już człowiek wyszedł z wprawy po 5 latach :( Ale przepisu na sos czosnkowy nigdy nie zapomnę umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 16:08  
Cytuj
Ostatnio też się pojawiłam w tej pizzerii i moim zdaniem mają pychaśną pizze. Polecam zatem gorąco smiech2

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »