NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kebab w stalowej woli.,
Posty: 29
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 12:20  
Cytuj
no chyba zwątpię, jestem mega głodny i chcialem zamówić sobie kebaba najpierw dzwoniąc do abra kebabra i co?????
poczta glosowa sie wlacza. Koles jakis kretyn do potęgi, nie ma stacjonarnego tylko komórkowy na którym się włącza poczta

dzwonię do drugiego kebaba na wojska polskiego kolo dawnej zabki i babka mi mowi ze kebab mały w ciescie 10 zł. pojebało ludzi!!!

czy sa w tym miescie jakies dobre usługi z jedzonkiem na dowóz?????????????? bo juz zwątpiłem....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 12:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 14:05  
Cytuj
Kebab na Wojska Polskiego jest warty swojej ceny;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 14:12  
Cytuj
emre !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 14:17  
Cytuj
Tylko Emre!! chociaż ostatnio podnieśli ceny i bardzo ale to bardzo skąpią na mięsie a nawet na sałatkach zauważyłem ostatnimi czasy umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 14:38  
Cytuj
Za te 10 zł nie znajdziesz lepszego w stalowej niż na Wojska Polskiego, zresztą ile ty byś chciał dać za dobrego kebaba 6zl?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 16:33  
Cytuj
a ja polecam przejechac sie do sasiadow (nisko) do IGUANY tam jest pycha kebab czy tam gyros jak sie to nazywaumiech
co do emrego to skapi miesem, a na wojska polskiego spoko duzo miecha tylko ze ta bulka taka niedobra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 16:42  
Cytuj
ja polecam kebaba w takim czerwonym domku na popieluszki kolo pralni, duzo mieska duzo salatek, jedyny minus to taki ze nie dowoza do domu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
ja polecam kebaba w takim czerwonym domku na popieluszki kolo pralni, duzo mieska duzo salatek, jedyny minus to taki ze nie dowoza do domu

dokladnie tam tez jest dobryumiech
a najgorszego kebaba jadlem w ulanowie, zamowilem z kurczaka i mieso bylo gotowane ! szok normalnie ochydny byl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:15  
Cytuj
Na Wosjka Polskiego jest najgorszy w calym miescie.
Wogole smierdzi stamdad na calym osiedlu.

Jesli chodzi o Kebab to polecam z Biesiadowo - baardzo smaczny - szkoda tlyko ze troche miesa zaluja :( Fryteczki takze super.

Jesli chodzi o Gyrosa - to najlepszy jest przy glownym wejsciu do Hali Targowej - bardzo dobre mieso i spoooro.

Dla mnie najgorsza porazka to kebaby gdzie zamiast konkretnych kawalkow miesa daja cienkie listki miesa :( Najgorszy syf - wogole w tym wypadku to czesto jest jakas mielonka (zapewne pies zmielony z buda + kilka upolowanych kotow).

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:24  
Cytuj
Zapomnialam jeszcze dodac ze ogolnie w tym miescie to jest zdzierstwo na tych kebabach (jak i z reszta na wiekszoci rzeczy).

Dla przykladu jak jadam kebaby w Warszawie i Poznaniu to tam za 8-9 zl dostajemy taka podluzna bule - (okolo 20 cm na 12-15 cm) a tam srednio 2 razy wiecej miecha niz u nas (czesto i wiecej) do tego frytki + surowki + sosy.
Powiem szczerze ze ciezko taka porcje zjesc - wiekszosc kobitek nie ma szans aby to zjesc.

U nas w miescie po prostu powstaja pseduo firemki ktore w ekspresowym tempie chca sie nachapac :( --> Zlodziejstwo na kazdym kroku !

Ale mysle ze dzieki temu rynek jest otwarty na nowe firmy - ktroy zalatwia obecne zarowno cena jak i iloscia/jakoscia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:06  
Cytuj
Powiem tak - tego gyrosa przy wejsciu do hali targowej, o ktorym pisze Julia34, psu bym nie dal bo szkoda zwierzecia. Nie przypominam sobie zebym w zyciu jadl cos gorszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:07  
Cytuj
tylko kebab na wojska polskiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 20:03  
Cytuj
widze ze w stalowej to kazdy najlepiej chcialby aby kebab byl za darmo. to niejest wina osob prowadzacych kebaby ze surowce na kebab zdrozaly , ze surowki trzeba z czegos zrobic i aby dac odpowiednia ilosc miesa to i cena musi byc odpowiednia. chcesz zjesc dobrze to i dobrze musisz zaplacic a jesli chcecie kebaby po 6 zl to sami sobie takie otworzcie, hehe. a co do kebabry to juz od dluzszego czasu niewidze u nich na szybie ani nr tel ani ze maja dowoz widocznie dowozu u nich niema.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 23:11  
Cytuj
Ostatnio jak odwiedzilem rodzinne miasto jadlem dobrego kebaba. Na Wojska Polskiego. Za trzy kebaby i kole zaplacilem cos miedzy 40-50 zlotych, ale co tam, jak sie placi za dobre to warto.
Polecam.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 23:50  
Cytuj
O kebabach w stw wiem wszystko smiech2

Jeśli ktoś jest zwolennikiem mięsa, które nie jest krojone w paseczki, a jest w kawałkach i przynajniej widać, co się je - Rustica II na przeciwko Policji. Kebab 11 z, Scharma 15, ale dorosły facet ma problemy ze zjedzeniem, chodź nie powiem, surówek dają, aż nadto.

8/10

Emre - tutaj jest dobrej jakości produkt, jednak stosunkowo drogi jak na porcję, którą podają - jeszcze w sierpniu to był czas OK - dużo dawali (ze 30% więcej jak teraz za porcję), za chyba 16 zł.

9/10

Turecki, koło Ósemki - też dobry, jeśli chodzi o jakość porównywalny z Emre, trochę inny, ale naprawdę dobry - także polecam.

9/10

Abrakebabra - co za syf! Czekałem raz na autobus do Rzeszowa, to z PKSu było blisko, nie było czasu - podszedłem pierwszy i ostatni raz. Porcja frytek na 60% talerza, czubato, że aż się nie mieści i niewygodnie jeść, jakieś kiczowate sosy o gdzieś tam ponoć było jakieś mięso, ale dokładnie nie wiem, bo chyba się schowało - no z 10 kawałków może było malutkich. Co za SYF!

2/10

Gyros koło hali - też dobry, naprawdę zjadliwy. Porównywalny z Emre.

8/10

I tak jak mówili poprzednicy - gdzieś w większym mieście jest sporo taniej, niestety, ale taka prawda.

Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 11 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 21:06  
Cytuj
Na Wojska Polskiego najlepszy, http://tureckikebab.pl/
EMRE - II miejsce, http://www.emrekebab.com/

mycha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 17:57  
Cytuj
najlepszy kebab kolo mostostalu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 08:36  
Cytuj
Wie ktos moze co sie dzieje z Abrakebabra?? podobno lokal jest do wynajecia.
PS.
Wcale sie nie dziwie, metody prowadzenia biznesu zaczerpneli chyba z kosmosu.Kilka razy probowalem cos zamowic i nic, albo tel nie dziala, albo nie ma bułki albo pitysmiech2
no trudno,jak ktos cow wie to napiszcie czy faktycznie lokal do wynajecia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 08:40  
Cytuj
smialo mozesz wynajmowac!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 10:55  
Cytuj
reklamę na portalu jeszcze mają - ciekawe czy za nią płacą w terminie smiech2 czy komornik zapuka do ich drzwi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 13:24  
Cytuj
o co chodzi z ta Anna Sz.???? Juz kilkarazy sie spotkalam z tym tekstem ze bardzo oszukuje ludzi. Napiszcie, ja TEZ NIECHCE SIE DAC NABRAC.....chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 22:45  
Cytuj
A powiedzcie tak szczerze czy te skwarki wam smakują czy to że można zadzwonić i coś zjeść za pół godziny i bez zmywania wyrzucić plastikową tackę do kosza?

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 08:28  
Cytuj
n/c

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 09:02  
Cytuj
hej noob-ek widze ze jestes dobrze poinformowany pozdro!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 23:48  
Cytuj
bo podobno abrakebabra juz nie istnieje a dobrego kebaba maja w rustice za 11 zł mega wielki tylko że z kurczakiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »