NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pizzera Quattro - Nie polecam!!,
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:17  
Cytuj
Witam,
Chciałam, wyrazić żal i ubolewanie do Pizzeri Quattro w Stalowej Woli. Mam już dosyć użerania się z nimi. Ostatnio zamówiłam 4 razy pizze pod rząd i za każdym razem nie przynieśli jednego sosu. Pani została poinformowana telefonicznie za każdym razem i nic nie zrobiła z tą sprawą. Nawet nie zaproponowała rekompensaty, ale za każdym razem wzięłam pizze bez jednego sosu. (Pani która odbierała zamówienie została za każdym razem poinformowana, że chce dwa sosy bo ostatnio nie było!!) - sosów i tak kierowca nie przywiózł. Dzisiaj po raz kolejny zamówiłam pizze, i przeszli sami siebie!!!! (Na pizze czekałam ponad 1,5h!!!)Kierowca nie miał wydać ze 100 zł 80 zł reszty!! i odszedł z pizza z powrotem, pani w pizzeri została poinformowana o tym, lecz nic sobie z tego nie zrobiła, i zaproponowała, żeby kierowca rozmienił pieniądze!!!
Robią sobie kpine z klienta

Nie polecam tej pizzeri!!!

Tą wiadomość umiescze na wszystkich forach internetowych jakich się tylko da

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:26  
Cytuj
Po drugim razie, nauczona doswiadczeniem wystarczyło zamówić 3 sosy! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Po drugim razie, nauczona doswiadczeniem wystarczyło zamówić 3 sosy! umiech


jeden miał być czosnkowy drugi pomidorowy, a zawsze był tylko pomidorowy przywieziony.

Zdecydowanie nie polecam tej Pizzerii !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:32  
Cytuj
Zblizamy się do zachodu, właściciele pizzeri chcą nas stopniowo odzwyczaić od podawania sosów, do pizzy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:32  
Cytuj
E tam... Na pewno coś zrobił ;-)
Był kiedys taki program o tym jak obsługa okazuje swoją wdzięczność za krytykę ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 20:23  
Cytuj
Sądząc po nicku SEXYLALA dostawca lubi Cie odwiedzac i sobie kilkakrotnie popatrzec na .... a panią przyjmującą w Quattro zamowienia zwyczajnie to wk...ia , moze jest zazdrosna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Witam,
Chciałam, wyrazić żal i ubolewanie do Pizzeri Quattro w Stalowej Woli. Mam już dosyć użerania się z nimi. Ostatnio zamówiłam 4 razy pizze pod rząd i za każdym razem nie przynieśli jednego sosu. Pani została poinformowana telefonicznie za każdym razem i nic nie zrobiła z tą sprawą. Nawet nie zaproponowała rekompensaty, ale za każdym razem wzięłam pizze bez jednego sosu. (Pani która odbierała zamówienie została za każdym razem poinformowana, że chce dwa sosy bo ostatnio nie było!!) - sosów i tak kierowca nie przywiózł. Dzisiaj po raz kolejny zamówiłam pizze, i przeszli sami siebie!!!! (Na pizze czekałam ponad 1,5h!!!)Kierowca nie miał wydać ze 100 zł 80 zł reszty!! i odszedł z pizza z powrotem, pani w pizzeri została poinformowana o tym, lecz nic sobie z tego nie zrobiła, i zaproponowała, żeby kierowca rozmienił pieniądze!!!
Robią sobie kpine z klienta

Nie polecam tej pizzeri!!!

Tą wiadomość umiescze na wszystkich forach internetowych jakich się tylko da


po pierwsze o tym ze ma sie 100 zl informuje sie przez telefon pizzerie , niektorzy kierowcy ze wzgledow bezpieczenstwa zostawiaja grubsze pieniadze w pizzeri , po drugie pani klamie ze czakala pon ad 1,5 godziny , i w koncu po trzecie kierowca sos mial , zreszta pani zamawiajac w pizzeri quattro zawsze jakies problemy odnosnie zamowien - kierowca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Kierowca nie miał wydać ze 100 zł 80 zł reszty!! i odszedł z pizza z powrotem, pani w pizzeri została poinformowana o tym, lecz nic sobie z tego nie zrobiła, i zaproponowała, żeby kierowca rozmienił pieniądze!!!




....skoro nic sobie z tego nie robiła to skąd propozycja ,żeby rozmienił pieniądze? Zaprzeczasz sama sobie jezyk

......no chyba że miał wydać bez rozmieniania i chciałaś mieć i pizze i stówkę w portfelu ( w ramach rekompensaty za brak drobnych )....zastanów się nad swoim żalem i powodem swojej złości.....z pewnością miło z Twojej strony ,że aż cztery razy wytrzymałaś brak sosu i dałaś im kolejną szansę - ehhh no tak -> tym razem nie było drobnych smiech2
powtórzę się dziś - urzekła mnie Twoja historiaa

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:54  
Cytuj
Anulka "frustracji" no co dziewczyna została oszukana więc pisze ma do tego prawo!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:07  
Cytuj
Jagi - zmieniłam na złość smiech2

....przeczytaj dokładnie i wysnuj wnioski.... prawo ma owszem niech pisze broni jej ktoś? Jak widzisz nikt umiech
Kobietka zapomniała dodać z tego co wiem ,że o fakcie iż ma 100zł poinformowała panią w pizzeri kiedy już kierowca był u niej z towarem ( no i było to zaraz po otwarciu) więc co miał zrobić? wyczarować? Każdy normalny by rozmienił ale widać nie o to tu chodziło....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:12  
Cytuj
@sexylala, popuść z wentyla...

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:19  
Cytuj
Co to pizzerii,

To place i wymagam, ma mi wydać nawet z 200 zł i mnie to guzik obchodzi, jak pojde do sklepu na zakupy moze mam telefonicznie informowac ze ide z 200 zl dzien wczesniej i zeby sobie przygotowali drobne przygotowali?? Ludzie mamy XXI wiek. Moze innych klientow sobie robicie w konia, ale miarka sie przebrała, byłam cierpliwa!


//moderowano - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:23  
Cytuj
sekxylala - jesteś niepoważna ? Jak ktoś ma wydać bez rozmieniania? Wyjaśnij mi to bo widać czegoś nie rozumiem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1261
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:25  
Cytuj
Ja tam nigdy nie narzekałem na obsluge w Qatro..ich pizze jak i na dowoz . Dla mnie to najlepsza pizza w stalowej ale kazdy ma swoje gusta .

sexylala ma oczywiscie prawo wymagac bo za to placi...ale wyglada mi niestety ze czyms ludziom z qatro podpadla

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
sekxylala - Wyjaśnij mi to bo widać czegoś nie rozumiem


Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy jestes pokoleniem Wiesława Siembidy! Czy jak idziesz Anulka do sklepu i masz 100 zł to dzwonisz wcześniej i pytasz czy będa ci mieli wydać??

Jak nie maja z czego wydawać, to niech zamkna dowoz na telefon, albo niech wprowadza terminale, gdzie mozna karta placic. Zamiast isc do przodu to sie niektorzy cofaja


//moderowano - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:30  
Cytuj
To moze sexylala umiescisz swoją fotke aby upewnić się ze nick jest odzwierciedleniem Twojej osoby umiech bo tematów o pizzy to było juz sporo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:33  
Cytuj
sexylala -
Polecam zastanowić się nad tym co piszesz -
CYTAT
lecz nic sobie z tego nie zrobiła, i zaproponowała, żeby kierowca rozmienił pieniądze
- w końcu nic nie zrobiła czy coś zaproponowała ? Tego nie mogę zrozumieć....miała inne wyjście?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:34  
Cytuj
sexylala naucz się czytać. Na ulotkach chyba każdej pizzerii jest napisane, że kierowca ma przy sobie 20 zł i tym podobne co oznacza, że nie wydaje reszty.
Ja nie miałam problemów z ostatnim zamówieniem u nich ani z dostawą.
Jedyne co mnie zaskoczyło to rozmiar dużej pizzy umiech Przyzwyczaiłam się do dużej DaGrasso.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
Pier**nij sie w łeb, jak chcesz sobie wyrywać laski to idz na dyskoteke. Tyle w temacie

Na jakim etapie cyklu jesteś? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
sexylala naucz się czytać. Na ulotkach chyba każdej pizzerii jest napisane, że kierowca ma przy sobie 20 zł i tym podobne co oznacza, że nie wydaje reszty.
Ja nie miałam problemów z ostatnim zamówieniem u nich ani z dostawą.
Jedyne co mnie zaskoczyło to rozmiar dużej pizzy umiech Przyzwyczaiłam się do dużej DaGrasso.


Gdzie ty mieszkasz? Pokaz mi taka ulotke? Ze ktos nie ma wydac to wybacz niech wraca z tym skad przyszedl, tak samo mam prawo nieotworzyc drzwi jezeli mi mowia ze pizza bedzie do 40 min a jest za 2h . Wszyskie rozmowy nagrywam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:37  
Cytuj
w quatro pracuje lub pracowała jedna fajniutka lola, kurde ale ciacho, tylko nie wiem jak ma na imię umiech
ale jak tam byłem w sierpniu to akurat była umiech
pozdrawiam!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:38  
Cytuj
Zamów z verony u nas niema problemów!!!

Agnes
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Gdzie ty mieszkasz? Pokaz mi taka ulotke? Ze ktos nie ma wydac to wybacz niech wraca z tym skad przyszedl, tak samo mam prawo nieotworzyc drzwi jezeli mi mowia ze pizza bedzie do 40 min a jest za 2h . Wszyskie rozmowy nagrywam.

Ty się lecz dziewczyno ;-) To jest jakaś psychoza umiech
To w końcu dobrze, że sobie poszedł jak nie mial wydać, czy źle?
Mieszkam w Stalowej Woli i takie sa ogólnie przyjęte zasady i chyba nikt nigdy oprócz Ciebie nie mial z tym problemów ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pier**nij sie w łeb, jak chcesz sobie wyrywać laski to idz na dyskoteke. Tyle w temacie

Na jakim etapie cyklu jesteś? smiech2


Wy tu wszyscy jesteście popierdoleni. Juz wiem dlaczego normalni ludzie sie na tym forum nie wypowiadaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Zamów z verony u nas niema problemów!!!


i chyba tak zrobie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »