NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pizzera Quattro - Nie polecam!!,
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Wy tu wszyscy jesteście popierdoleni. Juz wiem dlaczego normalni ludzie sie na tym forum nie wypowiadaja

A pomyślałaś, że może to nie my? Wyglądasz na osobe, która całe życie uważa, że to ze wszystkimi dookola jest coś nie tak.
Jedynaczka? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:43  
Cytuj
chcesz sobie pogadać o życiu to idz do psychologa, i nie rob offtopicu i znajdz mi ulotke na ktorej pisze, ze kierowca posiada 20 zl w kieszeni, a takie niepisane umowy to sobie wsadz w dupsko lalo wielka madralinska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
chcesz sobie pogadać o życiu to idz do psychologa, i nie rob offtopicu i znajdz mi ulotke na ktorej pisze, ze kierowca posiada 20 zl w kieszeni, a takie niepisane umowy to sobie wsadz w dupsko lalo wielka madralinska



Na ulotce może być napisane umiech Damie nie wypada uzywać takich słów jak dupsko, popie..oleni itp.


Ps: wklej fote, będziesz wiarygodna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:49  
Cytuj
//moderowano
nie zaniżaj poziomu
-sm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:50  
Cytuj
CYTAT
chcesz sobie pogadać o życiu to idz do psychologa, i nie rob offtopicu i znajdz mi ulotke na ktorej pisze, ze kierowca posiada 20 zl w kieszeni, a takie niepisane umowy to sobie wsadz w dupsko lalo wielka madralinska

Bo co mi zrobisz? To nie jest offtop bo odnoszę się do psychozy, którą wykazujesz w każdym swoim poście. Chyba również OSN się odzywa.
Podawanie szczegółów z prywatnego życia Anulki, w momencie kiedy piszesz całkowicie anonimowo tylko potwierdza jak niski poziom sobą reprezentujesz. Place wymagam! Zero szacunku, zero rozsądku... Wróciło się z myjaka w UK i w dupie się poprzewracało?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:51  
Cytuj
--

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
chcesz sobie pogadać o życiu to idz do psychologa, i nie rob offtopicu i znajdz mi ulotke na ktorej pisze, ze kierowca posiada 20 zl w kieszeni, a takie niepisane umowy to sobie wsadz w dupsko lalo wielka madralinska

Bo co mi zrobisz? To nie jest offtop bo odnoszę się do psychozy, którą wykazujesz w każdym swoim poście. Chyba również OSN się odzywa.
Podawanie szczegółów z prywatnego życia Anulki, w momencie kiedy piszesz całkowicie anonimowo tylko potwierdza jak niski poziom sobą reprezentujesz. Place wymagam! Zero szacunku, zero rozsądku... Wróciło się z myjaka w UK i w dupie się poprzewracało?



Nie bede odpisywać na twoje posty to jest ostatni, bo jestes dziewczyno głupia jak kg gwozdzi, a co do Anulki to sie nie wtracaj bo ona tez jest dobra, dwulicowa. Kogos obgaduje, a potem mu odbyt lize,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:54  
Cytuj
Trol jakich mało...
Verona zrobi Ci dobrze (nie zdziwilabym sie jakby to ktoś z quatro Ci ją polecil żeby tylko się Ciebie pozbyć)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:56  
Cytuj
CYTAT
Trol jakich mało...
Verona zrobi Ci dobrze (nie zdziwilabym sie jakby to ktoś z quatro Ci ją polecil żeby tylko się Ciebie pozbyć)


A moze ty jestes Panna_pina? Naloznica invxa? I tylko dlatego bronisz Quattro bo wam daja pizze na konkursy,ktore ponoc rozdajecie wsrod swoich znajomych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:00  
Cytuj
CYTAT

A moze ty jestes Panna_pina? Naloznica invxa? I tylko dlatego bronisz Quattro bo wam daja pizze na konkursy,ktore ponoc rozdajecie wsrod swoich znajomych?

Hah! Wiedziałam, że się nie powstrzymasz :-)
Tak, jestem Panną Piną, LOL Nalożnocą invixa kimkolwiek by on nie byl.
Ja naprawde radzę Ci z calego serca: Lecz się!
Dobranoc. Niektórzy z nas nie mają oszczędnosci z myjaka i muszą jutro iść do pracy.
Paps! XOXO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:03  
Cytuj
,,sexylala,,

jestem kieroca owej pizzerii i nieraz odbieralem telefon od ciebie , na 4 ostatnie razy kiedy zamawialas pizze , 2 razy nie bylo mowy o sosie jednak znajac twoje gusta i tak mialem dodatkowy sos i podalem razem z zamowieniem bez pobierania dodatkowej oplaty .

ale i tak nie zapomne zamowienia z okolic wakacji kiedy to odebralem tel od ciebie , zamowienia brzmialo pizza nr... minus wiemy co , plus sos czosnkowy ... po czym dostarczajac ja do twojego domu uslyszalem pytanie ,, a gdzie hamburger??,, ... chyba nic wiecej nie trzeba pisac na twoj temat , radze udac sie do lekarza specjalisty lub zmniejszyc dawke ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A moze ty jestes Panna_pina? Naloznica invxa? I tylko dlatego bronisz Quattro bo wam daja pizze na konkursy,ktore ponoc rozdajecie wsrod swoich znajomych?

Hah! Wiedziałam, że się nie powstrzymasz :-)
Tak, jestem Panną Piną, LOL Nalożnocą invixa kimkolwiek by on nie byl.
Ja naprawde radzę Ci z calego serca: Lecz się!
Dobranoc. Niektórzy z nas nie mają oszczędnosci z myjaka i muszą jutro iść do pracy.
Paps! XOXO


A czy nawet myjak to cos gorszego? Zazdroscisz ludziom, ktorzy sie czegos w zyciu dorobili? Ja akura sie nie dorobilam, ale ciesze sie gdy sie komus powodzi, (oczywiscie jak jest normalnym czlowiekiem) - a Ty widac ze jestes osoba bardzo zazdrosna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
,,sexylala,,

jestem kieroca owej pizzerii i nieraz odbieralem telefon od ciebie , na 4 ostatnie razy kiedy zamawialas pizze , 2 razy nie bylo mowy o sosie jednak znajac twoje gusta i tak mialem dodatkowy sos i podalem razem z zamowieniem bez pobierania dodatkowej oplaty .

ale i tak nie zapomne zamowienia z okolic wakacji kiedy to odebralem tel od ciebie , zamowienia brzmialo pizza nr... minus wiemy co , plus sos czosnkowy ... po czym dostarczajac ja do twojego domu uslyszalem pytanie ,, a gdzie hamburger??,, ... chyba nic wiecej nie trzeba pisac na twoj temat , radze udac sie do lekarza specjalisty lub zmniejszyc dawke ...




własnie zapomniałam dodać hamburgerze , którego nie przywieżlisćie pewnego razu bo miła Pani sobie nie zapisała, ale na szczęscie wszystkie ostatnie 4 zamówienia telefoniczne mam nagrane!! , ale nie chce was juz wiecej widziec i wam robić kolo dupy, bo by mogli was wywalić z roboty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:13  
Cytuj
własnie zapomniałam dodać hamburgerze , którego nie przywieżlisćie pewnego razu bo miła Pani sobie nie zapisała, ale na szczęscie wszystkie ostatnie 4 zamówienia telefoniczne mam nagrane!! , ale nie chce was juz wiecej widziec i wam robić kolo dupy, bo by mogli was wywalić z roboty[/cytat]


o teraz to mnie rozjebalas , zaczynam bac sie o posade haha , jestes jedna z naprawde niewielu jesli nie jedyna klientka z ktora zawsze byly problemy oczywiscie wywolywane z twojej strony , tyle w temacie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:15  
Cytuj
A czyli juz wiem, ze swoja nieudolnosc zwalacie na klientow, ja bym sie tam nie smiala jakby Pan Piotrus uslyszal wszystkie zamowienia, i z polowy z nich sosow nie bylo itp...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:22  
Cytuj
ludzie ochłońcie trochę, temat o pizzy a nie kto jaki jest itp.

co do samej pizzerii to czasem tam jadam a raczej jadałem i zazwyczaj mi ta pizza smakowała, niestety na jesieni jadłem ostatni raz, jakąś surową (ciasto) dostałem, a że noc była i nie chciało mi się reklamacji składać to najzwyczajniej sprawę olałem, teraz zaglądam do Rustiki na białych lub Verony - moim zdaniem najlepsze pizze. Podobno jeszcze w Resecie jest bardzo dobra, a mówię podobno bo sam nie smakowałem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:27  
Cytuj
jako, że autor tematu nie potrafi utrzymać poziomu sowich wypowiedzi i nie pisze nic konstruktywnego. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:27  
Cytuj
zapraszam jutro do pizzerii z ,,tasmami prawdy,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »