NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Restauracja przytulna, Przytulna
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 17:19  
Cytuj
Witam.
wie ktoś może czy na (dancing) w restauracji przytulna można przynieść własny alkohol?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 17:19  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
Witam.
wie ktoś może czy na (dancing) w restauracji przytulna można przynieść własny alkohol?

A to jest możliwe w jakimkolwiek lokalu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lis 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 18:18  
Cytuj
W temacie jest Przytulna wiec nie bede tworzyc nowego tylko wkleje pytanie tutaj ; )
Chcialam mianowicie spytac czy ktos sie orientuje jak organizowane sa dancingi w tym lokalu? Kiedy, od ktorej, jak to wyglada w sensie organizacyjnym, czy duzo ludzi chodzi ;> Jesli ktos byl niech sie wypowie..
Bo na stronie niewiele mozna wyczytac odnosnie imprez ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 09:42  
Cytuj
Jeśli chodzi o jedzenie W "Przytulnej" to jest naprawdę dobre a ceny nie są wygórowane. Można dobrze zjeść za niewielkie pieniądze.
Teraz dancingi trochę mniej cieszą się zainteresowaniem ze wzgledu na okres postu, ale w normalnym czasie są dosyć popularne. Przychodzą na nie różni ludzie od starszych po młodzież.
Sama byłam na jednym i było fajnie. Orkiestra gra i śpiewa znane kawałki. Jeśli idzie się z fajnym towarzystwem zabawa jest udana.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 13:48  
Cytuj
Byłem tam na dancingu ostatkowym było nas dwie pary ale i tak impreza udana, zespół dość fajnie puszcza kawałki a nie gra no ale przynajmniej znane każdemu.. Ludzi było okropnie dużo głównie starsi no ale młodzież też była.
Ceny.. najgorzej z alkoholem bo za 0,5 żubrówki białej + dzbanek soku płaciłem 40zł wg mnie to sporo.. no ale cóż.
No i jedyne ci mi się nie podoba to fakt, że podnieśli cenę za wejście bo przedtem było po 5zł za osobe teraz 10.
Ale ogólnie polecam.. oceniam na 4+

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »