NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Film Esential killing- totalne dno,
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 19:04  
Cytuj
Film Essential Killing Jerzego Skolimowskiego, miał być wielkim hitem wg. krytyków i znawców kina, a tym czasem to totalne dnoooooo, poprostu skandal, jest to najgorszy film jaki w życiu widziałem i mówie to z 100% pewnością. Jak polski reżyser może tak pokazywać polaków, jako pijaków, biedaków i najgorszych. Film nie ma morału, nie opowiada historii jest o niczym, o gości który przyleciał salolotem do Polski , wypił mleko z cyca ciężarnej Polki, i tyle.Tak tak to prawda!!!!. Szkoda czasu i pieniędzy, ten fil jest tak zły ,że zdecydowałem się opisać to na forum a to coś znaczy, normalnie nie chce mi się pisać. Jak można tak ludzi robić w konia, reklama, świetne opinie ,zero negatywnej krytyki, reżyser u kuby wojewódzkiego, itd ,kiedy to poprostu najgorsze gówno. Jeżeli kiedyś jakiś krytyk powie,że fim bhył doby to napewno na niego nie pójdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 19:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 19:09  
Cytuj
Przecież nie od dziś wiadomo, że to, co podoba się krytykom nie zawsze znajduje uznanie u tzw. szarego odbiorcy.
Poza tym samo nazwisko Skolimowskiego też już dużo mówi.

No, a ja idę na Harry'ego Pottera i ten film na pewno mi się spodoba (nieważne, co na to krytycyjezyk)

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 19:42  
Cytuj
Chyba nie widziałeś Ślubów panieńskich,to dopiero dno!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 20:44  
Cytuj
O gustach się nie dyskutuje. Jednemu podoba się Rambo, a innemu śluby panieńskie. Tak właśnie powinno być. A sugerowanie reklamą jest nie poważne. Producent płaci za reklamę by zachęcić do kupna biletu w kinie. Przecież nie powie w reklamie, że kupę kasy wydałem i chcę zarobić. Film jest do dupy ale z czegoś żyć trzeba.
Film zdobył nagrodę na festiwalu bodajże w Venecji (mogę się mylić) więc takim właśnie jest filmem, festiwalowym. A to już gusta z wyższej półki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
O gustach się nie dyskutuje. Jednemu podoba się Rambo, a innemu śluby panieńskie.


akurat z tym się nie zgodzę , kwestia inteligencji w odbiorze obrazu 99 % filmów które dostają dobre nagrody nie mowie tu o Oscarze są niezrozumiale dla przeciętnego widza który liczy na tania i butna rozrywkę w stylu hack'n'slash lub bO jestem fredy kruger z hlywoda , wiec nie wiem o co tu halo jeden ogląda ambitne kino 2 gofno i każdy powinien być zadowolony puenta jest taka oglądaj panie janek23 coś do swojego poziomu a nie coś ambitnego z przekazem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 23:26  
Cytuj
Jak pięknie napisane. Teraz każdemu się już będzie podobało bo to kwestia inteligencji w odbiorze obrazu :-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 23:43  
Cytuj
no ba bo sami inteligenci w narodzie ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »