NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Debata Szlęzak Siembida rewelka!!, zapis debaty z tv STELLA pokazuje całą prawdę
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 16:51  
Cytuj
'Ustawodawca sobie zażyczył i nie ma co z tym walczyć...'
Z głupotą trwonieniem publicznych pieniędzy trzeba walczyć Panie Siembida.
Nie wymienił po co ten powiat jest. PUP do mnie nie przemawia. Należałoby go zrównać z ziemią. Potrafią tylko murzynów na staż wysyłać. Ciekawe czy ktokolwiek znalazł pracę za ich pośrednictwem.
Nie wiedziałam że Siembida ma tak liczną rodzinę. 80 osób?
Inwestycje w szpitalu powiatowym? Mówi o nieużywanym skrzydle i marnujących się kolektorach? Brawo Siembida.
Przekazaniem dróg mnie położył. LEŻE I KWICZE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
na pewno nie szrek , z jego wypowiedzi wyciagam wniosek , ze jest to czlowiek bez kultury , jak mozna tak zachowywac sie na debacia , ja myslalem ze on jest u Bachusa na piwie i tak wulgarnie wypowiada sie, Rozumiem ze duzo zrobil dla Stalowki ale to go nieupowaznia do takiego zachowania/Panisko na wlosciach/ zenada


chamstwo szrekowi zarzucaja wszyscy ktorzy nie maja innych argumentow, zamiast mowic nieudolny ma powiedziec ze jeszcze sie uczy ? :] szrek nie jest chamski jest konkretny, a nawet jakby byl chamski to wole skutecznego chama i buca niz milego nieskutecznego ciape :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 17:38  
Cytuj
Jak taki Gość jak WS moze byc starostą przecież on nie ma zielonego pojecia o niczym... BRAVO Panie prezydencie ma Pan mój głos,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 17:46  
Cytuj
Nie sądziłam, że to możliwe ale w debacie w Radiu Rzeszów wypadł jeszcze gorzej ;-)
Zdziwiłam się, że tak (bzdurnie zresztą) zaatakował Szlęzaka, dopóki się nie okazało, że Prezydent był w tym czasie poza studiem.
Panie Siembida, bądź Pan mężczyzną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 17:50  
Cytuj
przecież Siembida to Wiesiek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2010r. 20:56  
Cytuj
Szrek go zmiótł. Jak robaczka bo zadeptał.
Rysio z Klanu ma większe jaja niż ten S...BIDA ! oj prawdziwa BIDA z niego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 15:26  
Cytuj
A najgorsze jest to, ze starosta ma pod soba wszystkie mohery i cala reszte klakierow, co potencjalnie daje mu duza szanse... OBY NIE!!!
Panie Szlęzak, ma Pan mój głos!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
A najgorsze jest to, ze starosta ma pod soba wszystkie mohery i cala reszte klakierow, co potencjalnie daje mu duza szanse... OBY NIE!!!
Panie Szlęzak, ma Pan mój głos!

Nawet mohery się go wtydzą i przerzuciły się na Pana Z.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 15:38  
Cytuj
Szlęzak wręcz go zniszczył. I przedstawiał merytoryczne argumenty a nie jakiś histeryczny bełkot tego z pisu. Mój głos zdecydowanie dla prezydenta!

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 17:23  
Cytuj
Miazgaumiech Tak samo jak w debatach które teraz lecą, Siembida wypada zdecydowanie najgorzej ze wszystkich. Jak jakiś paralityk, z całym szacunkiem do ludzi dotkniętych ta chorobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 17:25  
Cytuj
Tylko jak my, którzy wiedzą dokładnie co sobą reprezentuje Siembida się nie zmobilizujemy to ten za przeproszeniem leszcz może wygrać te wybory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 22:27  
Cytuj
Każdy patrzy kto kogo reprezentuje ,jaka partia , poglądy . Miasto musi mieć dobrego gospodarza który z sensownie wyda pieniądze i to chyba jest najważniejsze. Jego wygląd, poglądy i zachowanie raczej mnie mało obchodzi - jeżeli są pozytywne efekty jego pracy ,powinien dalej rządzić. No bo kogo wybierzemy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2010r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Każdy patrzy kto kogo reprezentuje ,jaka partia , poglądy . Miasto musi mieć dobrego gospodarza który z sensownie wyda pieniądze i to chyba jest najważniejsze. Jego wygląd, poglądy i zachowanie raczej mnie mało obchodzi - jeżeli są pozytywne efekty jego pracy ,powinien dalej rządzić. No bo kogo wybierzemy ?

Szlęzaka?
Jedynym efektem 'rządów' Siembidy byl spadek bezrobocia wśród jego rodziny i znajomych. W rozmowie ze Szlęzakiem nie potrafił podać swojego budżetu w rozmowie w radiu rzeszów pokazał ze nie zna swojego programu wyborczego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2010r. 16:42  
Cytuj
Może i bym zagłosowała na Szreka ale niestety pamiętam jego "wali mnie to" w sprawie przedszkoli. Nie tylko starego kawalera ale i chama nie chcę na prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2010r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
Może i bym zagłosowała na Szreka ale niestety pamiętam jego \"wali mnie to\" w sprawie przedszkoli. Nie tylko starego kawalera ale i chama nie chcę na prezydenta.

Co za pieprzenie. Szrek to powiedział o krzykaczach z Rady Miejskiej. Nie mieli nic do zaoferowania tylko krzyk. A wystarczyło przedstawić konkrety.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2010r. 17:14  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2010r. 18:05  
Cytuj
Twoja uczciwość też poraża. Założyłeś specjalnie nowy login żeby to wkleić. Mimo, że wczoraj to oglądałeś, dopiero dziś postanowiłeś to wkleić. Jesteś z konkurencyjnego forum? Wypadało by podać takie info.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2010r. 19:03  
Cytuj
ja za to nie lubię tych co obiecują a gów.. robią. Gdyby za niedotrzymywanie przedwyborczych obietnic karano obcięciem języka -myślę że kandydatów na wyższe stołki trzeba by że świecą szukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Może i bym zagłosowała na Szreka ale niestety pamiętam jego \\\"wali mnie to\\\" w sprawie przedszkoli. Nie tylko starego kawalera ale i chama nie chcę na prezydenta.

Co za pieprzenie. Szrek to powiedział o krzykaczach z Rady Miejskiej. Nie mieli nic do zaoferowania tylko krzyk. A wystarczyło przedstawić konkrety.


Niestety świadczy o nim jak się po chamsku wyraził. Jako zainteresowana tematem sesję Rady w tej sprawie oglądałam i to nieprawda że radni oferowali tylko krzyk, bo zarówno radni jak i przedstawiciele społeczeństwa wypowiadali się merytorycznie tylko że mieli zdanie przeciwne i próbowali uratować przedszkola przed prywatyzacją i nadmiernymi cenami. Chodziło po prostu o dobro młodych rodzin w Stalowej Woli. To wybitne, słynne "wali mnie to" powinno stanowić motto wyborcze pana Szlęzaka, bo wskazuje na sposób w jaki będzie jako prezydent walczył o interesy niezamożnych grup społeczeństwa.
Do Andrzejka - nie pisz proszę że to pieprzenie. Widać że mało wiesz o sprawie a zabierasz głos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 08:41  
Cytuj
Mi się podoba to wali mnie to bo pokazał gdzie ma naszych niepełnosprawnych umysłowo radnych, którzy jak trzeba to i wyślą na siebie kilka tysięcy smsów ale żeby coś zrobić dla miasta to boże uchowaj.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Może i bym zagłosowała na Szreka ale niestety pamiętam jego \\\\\\\"wali mnie to\\\\\\\" w sprawie przedszkoli. Nie tylko starego kawalera ale i chama nie chcę na prezydenta.

Co za pieprzenie. Szrek to powiedział o krzykaczach z Rady Miejskiej. Nie mieli nic do zaoferowania tylko krzyk. A wystarczyło przedstawić konkrety.


Niestety świadczy o nim jak się po chamsku wyraził. Jako zainteresowana tematem sesję Rady w tej sprawie oglądałam i to nieprawda że radni oferowali tylko krzyk, bo zarówno radni jak i przedstawiciele społeczeństwa wypowiadali się merytorycznie tylko że mieli zdanie przeciwne i próbowali uratować przedszkola przed prywatyzacją i nadmiernymi cenami. Chodziło po prostu o dobro młodych rodzin w Stalowej Woli. To wybitne, słynne \"wali mnie to\" powinno stanowić motto wyborcze pana Szlęzaka, bo wskazuje na sposób w jaki będzie jako prezydent walczył o interesy niezamożnych grup społeczeństwa.
Do Andrzejka - nie pisz proszę że to pieprzenie. Widać że mało wiesz o sprawie a zabierasz głos.


Do garów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
Niestety świadczy o nim jak się po chamsku wyraził. Jako zainteresowana tematem sesję Rady w tej sprawie oglądałam i to nieprawda że radni oferowali tylko krzyk, bo zarówno radni jak i przedstawiciele społeczeństwa wypowiadali się merytorycznie tylko że mieli zdanie przeciwne i próbowali uratować przedszkola przed prywatyzacją i nadmiernymi cenami. Chodziło po prostu o dobro młodych rodzin w Stalowej Woli. To wybitne, słynne \"wali mnie to\" powinno stanowić motto wyborcze pana Szlęzaka, bo wskazuje na sposób w jaki będzie jako prezydent walczył o interesy niezamożnych grup społeczeństwa.
Do Andrzejka - nie pisz proszę że to pieprzenie. Widać że mało wiesz o sprawie a zabierasz głos.


Oczywiście że to pieprzenie. Wiem sporo o sprawie. Byłem na spotkaniu w szkole muzycznej. Widziałem tych "zatroskanych" radnych (z każdej opcji) błyszczących do dziennikarzy, szczególnie że poszła plotka o przyjeździe tvn24. Radni nie mieli żadnych konkretnych pomysłów. Nic do zaproponowania.... Nie pisz więc takich głupot. Pozdrawiam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 19:47  
Cytuj
Andrzejku po ilości twoich postów widzę że na forum pisujesz namiętnie. Ale w tej sprawie nie bardzo kumasz. Co mieli niby radni za rozwiązania przedstawiać jeśli były tylko dwie opcje. Szlęzaka - zlikwidować przedszkola i sprywatyzować i SPOŁECZEŃSTWA /rodzice i radni/ - utrzymać dotychczasowy stan rzeczy i opłaty ze względu na mizerię w portfelach młodych rodzin. Ludziom chodzi też o to by Stalówka nie była miastem emerytów i studentów. Zresztą wystarczy popatrzeć na politykę prorodzinną innych miast a nawet państw. Dzieci są przyszłością narodu. Takie jest moje zdanie. Jak dorośniesz to zobaczysz że wcale głupot nie pisałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku po ilości twoich postów widzę że na forum pisujesz namiętnie. Ale w tej sprawie nie bardzo kumasz. Co mieli niby radni za rozwiązania przedstawiać jeśli były tylko dwie opcje. Szlęzaka - zlikwidować przedszkola i sprywatyzować i SPOŁECZEŃSTWA /rodzice i radni/ - utrzymać dotychczasowy stan rzeczy i opłaty ze względu na mizerię w portfelach młodych rodzin. Ludziom chodzi też o to by Stalówka nie była miastem emerytów i studentów. Zresztą wystarczy popatrzeć na politykę prorodzinną innych miast a nawet państw. Dzieci są przyszłością narodu. Takie jest moje zdanie. Jak dorośniesz to zobaczysz że wcale głupot nie pisałam.

Co się przyczepiasz do ilości moich postów. jakie ma to znaczenie?
Były dwie opcje nic nie robić, radni i rodzice oraz prywatyzacja pomysł prezydenta. Radni nie są chyba od tego by ich głównym pomysłem było nic nie robić. Akurat mam dziecko w przedszkolu i też na początku poddałem się temu że to ten zły Prezydent chce likwidacji. Jak poszedłem na spotkanie to się okazało że ci nieporadni radni nie mają żadnych pomysłów a prezydent nie chce likwidacji tylko prywatyzacji lub podwyżki opłat za przedszkola. Ci pajace z rady miasta (wszystkie opcje), a w szczególności PiS nie mając żadnych pomysłów postanowili przekrzyczeć nic nie oferując. Forsę wydawać, dotować a potem najwyżej zrzuci się winę za długi na prezia. hulaj dusza piekła nie ma. Podwyżki przeszły, ludzie posyłają dzieci do przedszkoli i płacą. Jakoś w moim przedszkolu nie zmalała ilość dzieci. Wiadomo, każdy by chciał za darmo ale tak się niestety nie da.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 08:00  
Cytuj
Evo czy jak Ci tam...
Jest dla mnie co najmniej dziwne, że nie rozumiesz argumentów Prezydenta. Nasi "wspaniali" (oby "byli") radni grali pod publikę. To na każdym kroku było widać.
Trzeba umieć rozróżnić działanie na korzyść miasta i mieszkańców a działanie na "własną korzyść wyborczą".
Nikomu nie jest na rękę płacić więcej. Opłaty za przedszkola i tak są spore i jeśli ktoś ma dwójkę lub więcej dzieci to spore obciążenie.
Ale nie oszukujmy się z pustego to i Salomon nie naleje. Decyzja była prosta albo podwyżka albo likwidacja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »