NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Debata Szlęzak Siembida rewelka!!, zapis debaty z tv STELLA pokazuje całą prawdę
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 13:34  
Cytuj
Andrzej Szlęzak ... ma mój głos jako i w poprzednich głosowaniach. !!! jedyne czego żałuję to niektórych nazwisk - kandydatów do Rady Miasta z okręgu nr 3 z ramienia KKW Andrzeja Szlęzaka .... no ale cóż, to chyba niedopatrzenie że się tam znaleźli lub na siłę się faceci pchają a jeszcze niewielu się na nich poznało...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 13:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 13:50  
Cytuj
ta debata jest z ubiegłego roku, oglądałem ją wtedy i teraz też jest aktualna merytorycznie.... Wiesław jest tak samo bezradny.. szkoda że nie ma podobnej teraz, słuchałem debaty w Radiu Rzeszów .... i cisną mi się na usta słowa na literę "Ż" ... żenada, żarty, żal.pl .... Szkoda tylko że nasz Shreku trochę olał tę debatę umiechumiech kazał redaktorowi puścić muzykę umiechumiech zamiast przypomnieć kandydatom (nie dotyczy to Roberta Fili) o ich niekompetencji, populizmie, dbaniu o własną doopę i stanowisko, Pan Zaborowski chwalił się jakich to dokonał regulacji ruchu drogowego w mieście (Ofiar Katynia) i powiedział że to dopiero początek smiech2smiech2smiech2, stękał Wiesław jak to uratował Hutę.... Fila mówił sensownie i wygląda że by się dogadał z Andrzejem tak jak i kandydat z ramienia LSD umiech - koledzy ze Shrekiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2010r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Evo czy jak Ci tam...
Jest dla mnie co najmniej dziwne, że nie rozumiesz argumentów Prezydenta. Nasi \"wspaniali\" (oby \"byli\") radni grali pod publikę. To na każdym kroku było widać.
Trzeba umieć rozróżnić działanie na korzyść miasta i mieszkańców a działanie na \"własną korzyść wyborczą\".
Nikomu nie jest na rękę płacić więcej. Opłaty za przedszkola i tak są spore i jeśli ktoś ma dwójkę lub więcej dzieci to spore obciążenie.
Ale nie oszukujmy się z pustego to i Salomon nie naleje. Decyzja była prosta albo podwyżka albo likwidacja...


Podtrzymuję swoje zdanie że kandydat Szlęzak jest chamski. Nie imponuje mi to tak jak Jackowi, bo uważam że na wysokim stanowisku KONIECZNA JEST wysoka kultura.
Co mnie matkę małych dzieci obchodzi że porobił chodniki i co tam jeszcze. Ja nie wiem jaka jest przyszłość moich dzieci w takim mieście jak nasze. Wszystkie inne okoliczne miasta utrzymały opłaty w przedszkolach na poziomie dotychczasowym i jakoś nalali z próżnego. Nie podobają mi się dogadywania w kierunku szkół. Widzę do czego on zmierza, prywatyzować wszystko, już pewnie kolejka chętnych znajomych królika czeka na to aby łyknąć wyposażone przedszkola i zrobić prywatne.
Niezrozumiałe jest bredzenie prezydenta w sztafecie na ten temat.Z całości wyciągam wniosek że jest zawzięty na coś i na kogoś i dąży za wszelką cenę aby postawić na swoim. Przedszkole i szkoła to w rozgarniętym społeczeństwie priorytet. Człowiek na poziomie by się wstydził te sprawy tak traktować. Nic tu nie pomoże zwalanie na radnych że banda bałwanów. Najlepiej innych wyzywać gdy się samemu jest prymitywnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2010r. 20:15  
Cytuj
Debatę dedykuję wszystkim przeciwnikom Szlęzaka. Po prostu Szlęzak wymiata. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. A Siembida???? Cóż .... jaki jest koń każdy widzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
ta debata jest z ubiegłego roku, oglądałem ją wtedy i teraz też jest aktualna merytorycznie.... Wiesław jest tak samo bezradny.. szkoda że nie ma podobnej teraz, słuchałem debaty w Radiu Rzeszów .... i cisną mi się na usta słowa na literę \"Ż\" ... żenada, żarty, żal.pl .... Szkoda tylko że nasz Shreku trochę olał tę debatę umiechumiech kazał redaktorowi puścić muzykę umiechumiech zamiast przypomnieć kandydatom (nie dotyczy to Roberta Fili) o ich niekompetencji, populizmie, dbaniu o własną doopę i stanowisko, Pan Zaborowski chwalił się jakich to dokonał regulacji ruchu drogowego w mieście (Ofiar Katynia) i powiedział że to dopiero początek smiech2smiech2smiech2, stękał Wiesław jak to uratował Hutę.... Fila mówił sensownie i wygląda że by się dogadał z Andrzejem tak jak i kandydat z ramienia LSD umiech - koledzy ze Shrekiem.


Pracujesz w Urzędzie Miasta i musisz pisać te stronnicze bzdury. Rozumiem. Inaczej stracisz prace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 14:25  
Cytuj
Tak !! ale nie rejestrowałem się na tym forum na potrzeby wyborów jak przedmówca....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 18:17  
Cytuj
Z całym szacunkiem dla W. Siembidy, ale trudno nawet powstrzymać salwy śmiechu kiedy się go słucha.
Ja na niego nie zagłosuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 18:36  
Cytuj

Obrazek
Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 19:03  
Cytuj
To co widzę powyżej to jedynie żałosny skowyt opozycji wypominki i gorzkie żale.
Szlęzak posiada najważniejsze cechy przywódcze odwaga, nonkonformizm, zdolność trzeźwego myślenia i oceny sytuacji oraz ogromna wiedzę na temat funkcjonowania aparatów państwowych. Ma doświadczenie na tym stanowisku więc nie będzie musiał się ze wszystkim zapoznawać na nowo.
Miasto w dobrych rękach umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
To co widzę powyżej to jedynie żałosny skowyt opozycji wypominki i gorzkie żale.
Szlęzak posiada najważniejsze cechy przywódcze odwaga, nonkonformizm, zdolność trzeźwego myślenia i oceny sytuacji oraz ogromna wiedzę na temat funkcjonowania aparatów państwowych. Ma doświadczenie na tym stanowisku więc nie będzie musiał się ze wszystkim zapoznawać na nowo.
Miasto w dobrych rękach umiech


Jasne, ma ogromną wiedzę na temat funkcjonowania aparatów.....
Ma doświadczenie .......... a co to za argumenty! To już może dożywotnio każdy musi rządzić jak ma doświadczenie. Przecież o tym co jest napisane w ulotce było słychać na mieście dawno temu. Chamskie zachowanie było wielokrotnie udokumentowane /nagrane dla telewizji i sfotografowane/.
Ale widzę że na forum sztabik działa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 23:25  
Cytuj
W naszym kochanym mieście Stalowej Woli przez ostatnie lata na fotelu starosty zasiadał analfabeta Wiesiu Siembida. Gość nie zna języka polskiego, nie zna gramatyki, nie potrafi poprawnie budować zdań po polsku. Nie rozumie tekstu pisanego, po prostu nie umie polskiego, odpowiada zawsze nie na temat. Posługuje się dialektem znanym tylko sobie i sam go zapewnie rozumie, ale ogół społeczeństwa nie. Teraz zamażył mu się fotel prezydenta. Gość kupił soie dyplom WSE, a w ostatnm wywiadzie w Stelli twierdził, że KUL w Stalowej Woli tak jak i WSE nie nadaje tytułu magistra. Gamoniu Siembido zawysokie progi na twoje nogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 23:42  
Cytuj
W każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy, z tym wrzucaniem telefonu, na pikniku to zabardzo przesadzone. Mógł trzymać w reku telefon oraz pieniądz/e który chciał wrzucic, z boku moze to wygladać dziwnie ale nie ma co przesadzać.

Co do innych argumentów ? O tych publicznych słyszałem i nikt się z tym nie krył, jak jest z innymi ,nie wiem.

Tak czy owak zagłosuje na niego, bo w tych wyborach nie widze lepszej opcji. Dominujace partie zraziły wielu ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »