NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Obsługa na wesele, szukam obsługi na wesele
Posty: 24
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 02:25  
Cytuj
W przyszlym roku mam zamiar wziasc slub, czy moze mi ktos polecic jakas obsluge . Chodzi mi glownie o kelnerki i obsluge kuchni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 02:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 14:53  
Cytuj
tu masz numer telefonu do bardzo dobrej i sprawdzonej kucharki: 605 254 586, która ma już swoich ludzi do pomocy chodzi mi o kuchnie. Naprawdę jest to kucharka godna polecenia, każdy był zadowolony z jej usług, ponieważ potrawy jej są bardzo nowoczesne i każdemu smakują. Przedewszystkim nie ma takich potraw jak u innych tylko są takie inne, ale oczywiscie mozna dać swoje pomysły itd. A co najwazniejsze jej uslugi nie sa drogie! nie będziesz załować!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 15:27  
Cytuj
mogę Ci polecić świetna kucharkę z Pysznicy! byłam juz na dwóch imprezach obsługiwanych przez p. Anię ( chrzciny i wesele) i muszę przyznac, że gotuje swietnie! raz, że smakuje a dwa, że swietnie te dania wyglądaja. Wiekszosc przepisów nalezy do sekretów p. Ani , takze zadna inna kucharka Ci tego nie zaoferuje.... jakies dipy szpinakowe, cuda wiankismiech2 jednym słowem rewelacja. Mysle, że interesuje Cie sprawnosc obsługi. Nikt z gosci nie miał zadnych zastrzezen. wszystko podawane bylo na czas,na stole nic nie brakowało, nie było mowy o brudnych talerzykach na stole!a do tego swietna wspolpraca z orkiestra. jak bedziesz zainteresowana daj znac, to przekaze Ci jej numerumiech))
pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 05:50  
Cytuj
To tez zależy gdzie masz te wesele. Ja brałam ślub w Nisku i również miałam wesele w nisku ( Racławicach), wynajęłam sale, a do moim kucharze był Pan Hara z baru Polonez ( jak się do Zarzecza jedzie, ma swój bar) i on Nam gotował i miał swoje kelnerki, także o nic się nie martwiliśmy. Pyszne jedzenie, miła obsługa (wymieniali talerze, wszystko było świeże). Ja mój mąż i rodzice jesteśmy do dzisiaj zadowoleni z obsługi tego pana, szybko, profesjonalnie i tanio. Polecam numer do niego to: 15 841 13 34 ul. Lubelska 8a ,Nisko.

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 18:27  
Cytuj
Jeżeli chodzi o kuchnie to w tym temacie nie będę się wypowiadał. Jeśli jednak chodzi o oprawę muzyczną to jak zdecydujesz się na dj-a(a naprawdęwarto) to zapraszam do kontaktu!

OPRAWA MUZYCZNA WESEL I PRZYJĘĆ - DJ TOMASH-T
DJ NA: WESELA,POPRAWINY, BANKIETY, PRZYJĘCIA, ETC.
ŚWIETNE RECENZJE, LATA DOŚWIADCZENIA, NAJLEPSZE IMPREZY,
PRZEKRÓJ MUZYKI OD BIESIADNEJ,DISCOPOLO, ROCK PO DANCE,HOUSE CZY REGGAE,
ZABAWY, SKECZE, KONKURSY KARAOKE WRAZ Z PROWADZENIEM,
WSZYSTKO PROFESJONALNIE, W MIŁEJ ATMOSFERZE I ZA DOBRĄ CENĘ!!!
NAPRAWDĘ WARTO: KONTAKT: djtomasht_(at)_poczta.fm

JEŻELI MASZ WESELE,IMPREZĘ ITP., NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, WEŹ TOMASHA-T, LUB POLEĆ GO RODZINIE I ZNAJOMYM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2010r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
mogę Ci polecić świetna kucharkę z Pysznicy! byłam juz na dwóch imprezach obsługiwanych przez p. Anię ( chrzciny i wesele) i muszę przyznac, że gotuje swietnie! raz, że smakuje a dwa, że swietnie te dania wyglądaja. Wiekszosc przepisów nalezy do sekretów p. Ani , takze zadna inna kucharka Ci tego nie zaoferuje.... jakies dipy szpinakowe, cuda wiankismiech2 jednym słowem rewelacja. Mysle, że interesuje Cie sprawnosc obsługi. Nikt z gosci nie miał zadnych zastrzezen. wszystko podawane bylo na czas,na stole nic nie brakowało, nie było mowy o brudnych talerzykach na stole!a do tego swietna wspolpraca z orkiestra. jak bedziesz zainteresowana daj znac, to przekaze Ci jej numerumiech))
pozdrawiamumiech


Zgadzam się z koleżanką. Ja rownież polecam Panią Anię Kułagę. Obsługiwała wesele mojego brata. Przede wszystkim miło się współpracowało, jedzenie było pyszne, oczywiście na stole można było zobaczyć kilka dań, których nie miałam okazji nigdy wcześniej spróbować na weselach. Niczego nie brakowało na stołach, cały czas panował porządek, nie było sytuacji, że ktos miał przed nosem całe wesele brudne naczynia,obsługa współpracująca z Panią Anią oczywiście również godna polecenia - miłe i pracowite dziewczyny.Także gorąco polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 13:43  
Cytuj
Mogę polecić Anię z Pysznicy robiła dwa przyjęcia komunijne u mnie. Jest rewelacyjna! Posiłki niepowtarzające się i bardzo smaczne . Ciekawie podane i pięknie udekorowane. Poza tym zajmuje się również dekoracją stołu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 20:38  
Cytuj
czesc ja chodze po weselach jako kelnerka jesli chcesz to sie mozesz domnie zglosic 785975660

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 18:38  
Cytuj
Jat też szukam dobrej kucharki na wesele odbedzie sie ono 16lipca najleppiej żeby kucharka miałą swoja ekipe znacie jakas DOBRA?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 19:01  
Cytuj
Czytaj wyżej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Czytaj wyżej




Widze ale zapytac moge...moze ktos jeszcze znaaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 19:15  
Cytuj
Odświeżam umiech może ktoś zaproponuje dobrą kucharkę?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Odświeżam umiech może ktoś zaproponuje dobrą kucharkę?umiech

proszę do mnie zadzwonić, zajmuję się obsługą wesel i imprez , kucharka ,pomoc, obsługaco 662231045

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 23:52  
Cytuj
tak jak powyzej w 100 procentach polecam pania anie ma ona swoja ekipe, bylam ostatnio na weselu organizowanym przez nia jedzenie bylo wysmienite a obsluga bardzo dobra .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 07:39  
Cytuj
A ma ktoś może jakiś nr do tej Pani Ani ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 17:25  
Cytuj
605254586

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2012r. 09:08  
Cytuj
witam ja polecam zajazd " pod jesionami" wlascicielka zajmuje sie wszystkim od a do z, podchodzi do klienta z szacunkiem, wszystko da sie załatwic dogadac, cenowo podobnie jak wszedzie, napewno odradzam zajazd " polonez " i ludzi zwiazanych z tym budynkiem, jesli chcesz wiecej na temat poloneza pisz na priv tutaj nie bede pisał

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »