NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele na zamku w Baranowie Sandomierskim,
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 12:59  
Cytuj
Cześć, czy ktoś organizował lub był na weselu w Baranowie Sandomierskim. Czy warto tak robić, jakie macie opinie i wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 12:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 14:30  
Cytuj
Jest cudownie, wytwornie i elegancko. Byłam kilka lat temu na polsko-francuskim weselu, jedzenie pierwsza klasa! Na krużgankach zaraz po ślubie swojskie jadło i pan grający standardy jazzowe "do kotleta"itd; po tym zaproszenie na obiad do pięknej sali- obrazowej bodajże, po obiedzie zabawy gości na dziedzińcu; zabawy gości weselnych i ekipy wynajętej do pokazów walk na miecze, szpady itd. Potem juz wieczorem zejście do restauracji na "wesele właściwe", gdzie przygrywał świetny zespół z Opatowa, w którym każdy członek jest muzykiem z wykształcenia a nie przez przypadekumiechgrali profesjonalnie a wokalistka nie odprawiała skowytu nie jęczała umiech Nie mam pojęcia na temat noclegów ale wiem, że to było najpiękniejsze wesele na jakim byłam głównie ze względu na to, że nie "trąciło wiochą". Pozdrawiam i życzę szczęściaumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2010r. 22:36  
Cytuj
To wyżej, to czasem nie reklama?

Ja byłam 2 razy i prawdę powiedziawszy, to mi się nie podobało. Może dlatego, że spodziewałam się czegoś ekstra, a szału wcale nie było- zwłaszcza za taką kasę. Co do jedzenia, to bardzo długo się czekało miedzy jednym daniem, a drugim - obiad trwał w nieskończoność...

Plusem jest otoczenie zamku, to że można wyjść, pospacerować, odetchnąć świeżym powietrzem w ładnym otoczeniu, a nie kisić się przy stole.

Sama miałam kiedyś takie marzenie, żeby wesele mieć właśnie w Baranowie, ale po tym co zobaczyłam, mój zapał szybko ostygł. Chociaż sam zamek jest super - gdyby dało się zorganizować całą uroczystość przez jakąś profesjonalną firmę zajmującą się organizacją takich imprez, to mogłoby być całkiem fajnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 20:18  
Cytuj
Czy oni wszystko zapewniają czy można coś samemu organizować, np. alkohol, orkiestra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 21:48  
Cytuj
Nic specjalnego wesele na tym zamku, chyba ze sie chce pokazac ze ma sie kase nic pozatym.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Czy oni wszystko zapewniają czy można coś samemu organizować, np. alkohol, orkiestra


Obawiam się, że nie ma takiej opcji, że wynajmujesz tylko salę - trzeba brać cały "pakiet". A szkoda, bo tak jak napisałam - samo miejsce ma duży potencjał, jest przecież małym Wawelem, tylko cała ta oprawa weselna jest beznadziejna. Za taką kasę jaką oni biorą, powinni zainwestować w profesjonalną firmę. ja uważam, że za taką cenę jakiej żądają, to się nie opłaca.

Mam porównanie z zamkiem w Książu i to co tam zobaczyłam warte było każdej wydanej złotówki - impreza była jak w amerykańskich filmach - morze kwiatów, piękne dekoracje, bardzo smaczne i pięknie podane jedzenie, świetna muzyka i no bajkowa sceneria zamku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 11:05  
Cytuj
Ja miałam wesele w tym roku w zamku. Niestety, gdzieś na internecie znalezione negatywne opinie potwierdziły się. Zamek jest piękny, otoczenie również, tego się nie zmieni, rzeczywiście prezentował się wspaniale. Obsługa niestety dużo gorzej. Ślimacze tempo podawania posiłków (w konsekwencji niektórzy dostawali już zimne posiłki), sprzątania ze stołów (a przepraszam, najszybciej zbierane były butelki z napojami wypite niewiele więcej niż połowę - wiadomo, był limit). Może mają za mało osób do obsługi, ale powinni też o tym pomyśleć wcześniej. Protokół co do powierzonej wódki spisuje się, owszem, tylko potem i tak nie ma możliwości sprawdzenia ile naprawdę tego alkoholu poszło, na moje oko rozpłynęło się co najmniej kilka butelek. Najgorsze było to, że z każdym drobiazgiem trzeba było "łapać" obsługę sali i przypominać o zrobienie tego czy tamtego (nie miałam pojęcia że trzeba będzie pilnować takich drobiazgów). Jeśli już ktoś się bardzo uprze (dla mnie zrozumiałe ze względu na piękną scenerię, dlatego sama podeszłam do tych opinii z przymrużeniem oka) i zrobi tam wesele, polecam jedno: KONIECZNIE zadbajcie o osobę, która będzie miała oko na wszystko, najlepiej ze skłonnością do kłócenia się, bo kulturalnych, ufających im ludzi mają w głębokim poważaniu i totalnie olewają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 15:16  
Cytuj
Cześć, czy ktoś dysponuje bardziej aktualną opinią o weselu na zamku? Obsługa, jedzenie, itp. Może ktoś brał ślub w kaplicy zamkowej? Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2019r. 16:26  
Cytuj
Wesele na zamku brzmi pięknie ale szczerze mówiąc jak zobaczyłam ofertę na żywo ręce opadły.Oferta ta co jest na ich stronie wgl nie przypomina tej w rzeczywistości.Jest kilka opcji,które można wybrać w jednej np jest ze nas nie interesuje nic oni wszystko organizują ta opcja też kosztuje najwięcej ale wszystko co nam serwują jest wyliczone na osobę w ilościach minimalnych łącznie z wódką.Natomiast opcja w której sami kupujemy alkohol ciasta itd jest tańsza ale nie wiem czy opłacalne ponieważ płacimy korkowe smiech2 czyli za każdą otwartą wódkę płacimy 10 zł i za każdy otwarty napój gazowany również płacimy tylko że mniej jest jeszcze kilka różnych rzeczy za które trzeba dopłacać. Jeszcze jedno zdanie o salach dla mnie za ciemno za ponuro wszystko z dala od siebie w jednej sali siedzimy do drugiej tanecznej trzeba przejść jedną sale długi korytarz i dopiero jest sala taneczna ale no z drugiej strony nie ma się co dziwić to jest zamek a nie sala weselna jeśli kogoś stać i chce zrobić wrażenie na gościach weselnych robi niewielkie przyjęcie to czemu nie;)
Miejsce piękne ale czy warto robić tam wesele to już jest kwestia każdego z osobna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 09:35  
Cytuj
Dzięki, ja sale też widziałam i wiem jakie są warunki organizacji przyjęcia. Interesują mnie opinie osób, które organizowały tam wesele lub były gośćmi przyjęć weselnych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Opinie jakie znalazłam w internecie są w większości sprzed dekady ;)
Głównie interesuje mnie czy obsługa daje radę, czy jest rzeczywiście tak źle jak to opisano w kilku postach wyżej.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »