NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
TVN ... TVN 24,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 23:23  
Cytuj
OkO tak z ciekawości to na co ty wytrzeszczasz te gały cały dzień ??

za niedługo biedako obetną ci z kablówki trwam to możesz spokojnie nie płacić licencji za tv i odstawić go na śmietnik ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 23:23  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 07:37  
Cytuj
CYTAT

A ty kolego idąc po chodniku i widząc psią kupkę na trawie sprawdzasz własnoręcznie czy smakuje i odpowiednio pachnie i czy nadaje się do spożycia?????
Nie.
Wiesz, że trzeba się od takich rzeczy trzymać jak najdalej dlatego, że mogą pobrudzić i przez to śmierdzisz i musisz się umyć. Łapiesz czy mam powtórzyć ???
TVN, Polsat, TVP to taka psia kupka która zalatuje gównem z daleka. Proste, czy dalej nie rozumiesz.


Długo nad tym myślałeśumiech Pewnie z kolegami konsultowałeś odpowiedźumiech Kupę robi każdy z nas od małego, no chyba że nie ty a o tym jak ona wygląda i pachnie powiedzieli ci koledzyumiechumiech.
Z TV jest nieco inaczej. Nigdy nie jest taka sama. Dlatego by mieć wyrobione tak krytyczne zdanie na jej temat trzeba by siedzieć non stop i oglądać wszystkie programy. Dlatego uważam, że tacy jak ty, gadają o czymś co usłyszeli od innych albo przeczytali lub usłyszeli od konkurencji. Twoje zdanie to efekt manipulacji. Możesz się z tym nie zgadzać ale niestety tak to wygląda.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 07:54  
Cytuj
CYTAT


Dlatego by mieć wyrobione tak krytyczne zdanie na jej temat trzeba by siedzieć non stop i oglądać wszystkie programy. Dlatego uważam, że tacy jak ty, gadają o czymś co usłyszeli od innych albo przeczytali lub usłyszeli od konkurencji. Twoje zdanie to efekt manipulacji. Możesz się z tym nie zgadzać ale niestety tak to wygląda.

Drogi Andrzejku. Chyba nie myślisz, że nigdy nie oglądałem tefauenów, polsatów i innych jak już powiedziałem, gówien. Manipulacja, indoktrynacja tych mendiów była tak męcząca i niekorzystna, że w końcu dałem sobie spokój z traceniem czasu na oglądanie tego w tv. Są inne źródła ze świeżą i prawdziwą informacją. Mnie się już nie chce udawać, że wierzę takim jak tefauen oszustom. Oni po prostu pracują przeciwko nam i utrzymują nas w niewiedzy dezinformując nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 08:37  
Cytuj
CYTAT

Drogi Andrzejku. Chyba nie myślisz, że nigdy nie oglądałem tefauenów, polsatów i innych jak już powiedziałem, gówien. Manipulacja, indoktrynacja tych mendiów była tak męcząca i niekorzystna, że w końcu dałem sobie spokój z traceniem czasu na oglądanie tego w tv. Są inne źródła ze świeżą i prawdziwą informacją. Mnie się już nie chce udawać, że wierzę takim jak tefauen oszustom. Oni po prostu pracują przeciwko nam i utrzymują nas w niewiedzy dezinformując nas.


Aby wyrobić sobie własne zdanie trzeba by słuchać informacji z wielu źródeł. Czytanie, słuchanie jednych o drugich to właśnie poddanie się manipulacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:32  
Cytuj
Post przeniesiony w ten temat ---> Hydepark - 18+ Forum bez cenzury

Nie na temat

el.B...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:33  
Cytuj
CYTAT

Aby wyrobić sobie własne zdanie trzeba by słuchać informacji z wielu źródeł. Czytanie, słuchanie jednych o drugich to właśnie poddanie się manipulacji.

Wychodzisz z błędnego założenia że prawda zawsze leży pośrodku. Prawda jest tam gdzie nie kłamią. Ja nie muszę wyrabiać sobie własnego zdania, ja je po prostu mam :-)



el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:55  
Cytuj
oh_yea = WyborcaPO?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:11  
Cytuj
CYTAT

Wychodzisz z błędnego założenia że prawda zawsze leży pośrodku. Prawda jest tam gdzie nie kłamią. Ja nie muszę wyrabiać sobie własnego zdania, ja je po prostu mam :-)



Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją.

Rozumiem, że masz własne zdanie ma każdy temat bez słuchania każdej ze stron. Nawet w tematach, o których zielonego pojęcia nie masz. Gratuluję.

CYTAT
oh_yea = WyborcaPO?


Bardzo możliweumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 17:21  
Cytuj
CYTAT

[quote]oh_yea = WyborcaPO?
Bardzo możliweumiechumiech

Muszę przyznać, że prawie poczułem się urażony i dotknięty do głębi, że ktoś tak niesprawiedliwie zaatakował mnie takimi okrutnymi oskarżeniami, że niby to głosowałem na PO. Paliłbym się nieustannie ze wstydu za głupotę i brak rozumu za ten czyn.
Ale jak widzę chodzi tu o inteligentnego użytkownika jakim był niejaki wyborcaPO, który olał was prostym sikiem jakiś czas temu i już się tu nie udziela. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 17:28  
Cytuj
CYTAT

Muszę przyznać, że prawie poczułem się urażony i dotknięty do głębi, że ktoś tak niesprawiedliwie zaatakował mnie takimi okrutnymi oskarżeniami, że niby to głosowałem na PO. Paliłbym się nieustannie ze wstydu za głupotę i brak rozumu za ten czyn.
Ale jak widzę chodzi tu o inteligentnego użytkownika jakim był niejaki wyborcaPO, który olał was prostym sikiem jakiś czas temu i już się tu nie udziela. chytry


No to mi więcej już nie trzeba. Teraz mam pewnośćumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2012r. 00:39  
Cytuj
Nie na temat

W usuniętym poście powyżej masz link gdzie możesz rozwinąć temat ...

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2012r. 09:47  
Cytuj
Obrazek nieźle liczą ....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 21:42  
Cytuj
Dla niedowiarków, uczyć sie jak wygląda propaganda.
Protesty Acta wg. TVN
http://niewygodne.info.pl/artykul/00057.htm

A tak wygladały protesty w rzeczywistości:

http://www.youtube.com/watch?v=UGd8TJj3xek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 13:53  
Cytuj
następna manipulacja TVNu.

Obrazek

a powinno być :

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 15:51  
Cytuj
Kłamali, manipulowali i tak będą robić. Ciemna masa jest na to bezkrytyczna.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 16:30  
Cytuj
HEISENBERG: Ja się już przyzwyczaiłem, że wykresy prezentowane przez TVN są w najlepszym wypadku interpretacją artystyczną. Zawsze patrzę na liczby.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 06:48  
Cytuj
Co się za tym kryje?

"Kurs akcji TVN SA widowiskowo spada. Ekonomiści są zgodni – przed stacją niewesoła przyszłość. – Może stanąć na granicy bankructwa – konkluduje Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK-ów.

Analitycy ostro tną wyceny akcji TVN-u, oceniając wartość papierów między 7,80 a 9 zł za sztukę. Najsilniejszej przeceny dokonał Dom Maklerski BRE Banku. W wydanej rekomendacji na początku sierpnia obniżył swoją poprzednią wycenę z 10,20 zł do 6,80 zł.

Na giełdzie cena akcji TVN-u pikuje w dół już od roku. Inwestorzy przecenili je o ponad 54 proc. W szczycie akcje kosztowały prawie 16 zł, teraz wahają się wokół 6 zł. Nic dziwnego, skoro analitycy nie rekomendują kupna, co najwyżej sugerują niepozbywanie się akcji, zaś analitycy DI BRE Banku wręcz zalecają zmniejszenie posiadanych pakietów TVN-u w portfelach inwestorów.

Wyniki finansowe stacji nie napawają optymizmem. Strata Grupy TVN w pierwszej połowie tego roku wyniosła niemal 46 mln zł, wobec ponad 27 mln zł zysku rok wcześniej.

– Zła sytuacja spółek mediowych wynika ze słabości rynku reklamowego. Od trzech kwartałów mamy do czynienia ze spadkiem wartości rynku reklamowego. To przekłada się na notowania – tłumaczy Piotr Grzybowski, analityk Domu Inwestycyjnego BRE. – Jeśli chodzi o TVN, na spadki cen akcji wpływ ma wysokie zadłużenie spółki. Może to zniechęcać inwestorów do kupowania papierów. Na wyniki finansowe przekłada się też coraz większa konkurencja. Popularnością cieszą się małe stacje tematyczne, w związku z tym TVP, TVN i Polsat tracą na ich rzecz – mówi.

Szewczak uważa, że to nie przypadek, iż tak mocno dołuje właśnie TVN. – Chodzi nie tylko o przyczyny ekonomiczne, czyli o gigantyczne zadłużenie, zastawienie części akcji TVN-u i słabnące zainteresowanie reklamodawców – mówi. Wpływ ma także nadmierna tendencyjność stacji i propagandowe wspieranie obecnego rządu. – Zmniejsza się grupa osób zainteresowanych przekazem programowym TVN-u, co przekłada się na spadek oglądalności, a tym samym na wpływy z reklam – komentuje. Jego zdaniem TVN może podzielić los TVP. – Być może zostanie sprzedana lub stanie na krawędzi bankructwa. Myślę, że spadek wartości firmy będzie się pogłębiał.

Z kolei dr Wojciech Jabłoński, politolog, uważa, że jeśli akcje spółki mediowej spadają, może to świadczyć o tym, że formuła – według której przygotowuje się ramówki – się wyczerpuje. Przypomina, że kilka gwiazd będących znakami rozpoznawczymi TVN-u uciekło do stacji konkurencyjnych.

Do chwili oddania do druku „Codziennej" TVN nie skomentował spadku cen akcji i sytuacji w firmie."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 07:01  
Cytuj
Nowe instrukcje przyszły jak widać.

Miriam tak bardzo na sercu leży ci los TVN?


No i co się za tym kryje?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 11:12  
Cytuj
Mi jak mi - ale takim jak ty.....

Nie bujcie się rozwielitki - tuskaszenko nie pozostawi was bez propagandowej tuby.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 14:53  
Cytuj
Miriam o mnie się nie martw. Niech się martwią udziałowcy i takie lemingi jak ty. Co ty byś bez tego TVN'u zrobił. Przecież ty się musisz napatrzeć by nienawidzić bardziej... umiechmlotek

Poparłeś JOW?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 07:50  
Cytuj
I oto kolejny sześciolatek od przedrzeźniania ("nie to ty jesteś lemingiem...") Nie mogę nim być, to jest zarezerwowane i przypisane wam.mlotek TN24 dawno usunąłem, nie ma takiego człowieka, którego bym nienawidził. Są ludzie których postępowania nie aprobuję. Ale wy nic sami nie jesteście w stanie wymyśleć ani zrozumieć.

Ech... kobieto....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 09:56  
Cytuj
No tak, ty nie zachowujesz się jak 6 latek umiech umiech

Daleko w tyle mam TVN i ich problemy, już ci pisałem niech się martwią udziałowcy, a skoro ty się nie martwisz to niech takie lemingi jak ty mają uciechę. Pasuje?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 09:43  
Cytuj
typowy dzieciaczek przedrzeźniaczek

Żal mi cię.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 19:38  
Cytuj
Kilka dni już minęło ale Ciekawi mnie co wy na to ??

Prokuratura zajęła się słowami o rozstrzelaniu dziennikarzy TVN i "GW". Co grozi Grzegorzowi Braunowi?

Poważne konsekwencje mogą spotkać reżysera Grzegorza Brauna, który publicznie mówił o rozstrzelaniu dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i TVN-u. Za nawoływanie do popełnienia przestępstwa może trafić do więzienia na trzy lata. Prawnicy zgodnie twierdzą, że trudno oceniać słowa o rozstrzelaniu tuzina dziennikarzy jako żart.

...

źródło

hmm po "agro-bomberze" przyszedł czas na strzelanie do dziennikarzy którzy mają czelność źle się wyrażać o "zbawicielu" Jarosławie ... dziwi mnie też że nikt nie komentuje poczynań "polskiego Breivika"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 2 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 20:55  
Cytuj
jestem zwolennikiem Andersa Breivika jak również Brunona K.i Grzegorza Brauna - do listy Pana Brauna , na której czele umieścił bym redaktorzynę Kuźniara dodał bym : świdrowatego Bronka , rude słońce Peru i posła Niesiołowskiego - czekam na aresztowanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »