NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
kebabra widmo,
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 20:53  
Cytuj
Witam. Spotkało mnie dziś coś "fenomenalnego"! Zachęcony reklamą na tym portalu wszedłem na stronę abrakebabry i zamówiłem kebaby - niestety, nigdy do mnie nie dotarły: czekałem dwie godziny, dzwoniłem, pisałem sms aż w końcu telefony ode mnie były odrzucane LOL umiech W związku z tym mam pytanie:
Czy owe kebaby są dostępne tylko dla wybranych? Nie wiedziałem że jest aż tak ostra selekcja odbiorców....
Wróciły do mnie wspomnienia gdy to w dawnych czasach człowiek musiał się naczekać by coś dostać do jedzenia a sprzedawcy i tak mieli go w d...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 20:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 21:02  
Cytuj
Hahaha no ale jak zamawiales ktos musial ten telefon odebrac i przyjac zamowieniesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 21:11  
Cytuj
No tak, przyjął, nawet upewniał się czy dobrze zapisał...tyle tylko że później wszelki słuch po tym miłym człowieku zaginął umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 21:15  
Cytuj
to im sie musi dobrze powodzic skoro pozwalaja sobie na selekcje zamowiensmiech2 widac reklama skiteczna ale zyskow z niej nie potrfia wykorzystacsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 11:43  
Cytuj
słuchaj ja tam byłam jakis czs temu i zamówiłam na miejscu hamburgera czekałam, czekałam dokładnie 24 minuty tez myslałam że nie dostane,ale w koncu dostałam zimny obrzydliwie nie dobry z cebula na patelni smażoną fujjj!!!
słuchaj moze jeszcze dostaniesz te kebaby za tydzień ;-p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 11:48  
Cytuj
O co tyle krzyku?
Pracownik z mięsem jest w trasie - z Turcji umiech

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 16:25  
Cytuj
Cos w tym widmie chyba jest bo chcialem po raz kolejny zamowic od nich jedzenie i jak zwykle zamowie z Emre albo z Wojska Polskiego,tylko dlatego ze nikt tam nie obiera tel. Co to za firma??? dzwonie i dzwonie i poczta sie włącza! mialem nie pisac tego na forum ale to juz kolejny raz gdy Ci ludzie maja klieta w dupie.Nie wiem czym to jest uwarunkowane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 16:45  
Cytuj
ciezko kota złapać w zimie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 17:09  
Cytuj
Pituch nie swiruj, kebabów nie jadasz?? Koty to raczej u skosnookichsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 18:29  
Cytuj
IH8U
to byl taki żarcik umiech
nic na powaznie umiech
sorry jak kogoś urazilem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
O co tyle krzyku?
Pracownik z mięsem jest w trasie - z Turcji umiech



..e tam , po prostu w taką pogodę trudno na mieście błąkającego się psa spotkać, toteż pewnie brak "surowców" na kebabowe wyroby ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 04:31  
Cytuj
ja u tych hamow turasow zamowilam kebaby to mi dal zimne a jak nastempnym razem zamawialam i mowilam temu ciapatemu zeby byly gorace bo do domu nie dowioze to mi dal 2 duze i musialam kupic 2 duze za 32zl to ten turas za straza pozarna ;/ niech wraca do turcji i tam sprzedaje albo niech sie nauczy mowic i rozumiec po polsku ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
ja u tych hamow turasow zamowilam kebaby to mi dal zimne a jak nastempnym razem zamawialam i mowilam temu ciapatemu zeby byly gorace bo do domu nie dowioze to mi dal 2 duze kurna co zai musialam kupic 2 duze za 32zl to ten turas za straza pozarna ;/ niech wraca do turcji i tam sprzedaje albo niech sie nauczy mowic i rozumiec po polsku ;/


Człowieku jak Ty chciałeś,żeby Cię Turek zrozumiał jak Ty masz mega kłopoty z wysławianiem się w języku polskim.
Mnie jako Polakowi,ciężko zrozumieć co masz do zakomunikowania,a co dopiero jak byś to Turkowi powiedział!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 08:50  
Cytuj
kozakiwlesieumiechTurkowi mozna wybaczyc,że słabo rozumie język polski ale Polce,która pisze np. "nastempnym" nigdy!!!

//moderowano
nie zaniżaj poziomu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
mowilam temu ciapatemu zeby byly gorace bo do domu nie dowioze to mi dal 2 duze kurna co za daln i musialam kupic 2 duze za 32zl to ten turas za straza pozarna ;/ kutafon niech wraca do turcji i tam sprzedaje te gowno albo niech sie nauczy mowic i rozumiec po polsku ;/


A gdzie było napisane ze musiałaś umiech Jak by Ci wcisnął 10 kebabów to tez byś wzieła ? umiech

Jeżeli coś jest dla mnie "gównianym" jedzeniem to nie zamawiam tego drugi razumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »