NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zmiany w działaniu forum z polityką czy bez ??,
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 19:04  
Cytuj
Proszę o opinię czy chcecie forum jask przed wyborami, czyli połowa tematów na głównej to polityka?
Czy też jak teraz blokować je i pilnować pisania w odpowiednich działach.
Zapraszam do dyskusji.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 19:04  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 19:11  
Cytuj
Osobiscie jestem za tym aby tak jak wczesniej powstaly od razu watki SIEMBIDA, SZLĘZAK, FILA i kto tam jeszcze...... nie kazdy interesuje się polityką więc lepiej jak moderatorzy zadbaja o porzadek przed wyborami niż pozniej narobi sie syf i nie wiadomo z ktorej strony sie zabrac aby forum mialo rece i nogi;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 19:24  
Cytuj
Jacek rozumiem, że to było pytanie retoryczne ;)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 19:45  
Cytuj
Nie po prostu mam ostatnio b.mało czasu i myśle czy wpadać sporadycznie i czyscic czy zostawic jak było bajzelek.
A pomysł mam na temat Wybory Samorządowe 2010

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 19:53  
Cytuj
Ja jestem za tym aby wszysto co związane z daną partią było w jednym temacie. Czyli wszystko co Acerowi leży na wątrobie niech pisze w temacie pis itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 21:15  
Cytuj
chwileczkę, jeżeli Kaczyński powiedział wczoraj że nie przemawia jako członek partii ani jako prezes to gdzie to umieścić ? przecież nie w temacie Platforma Obywatelska, tylko Jarosław Kaczyński, Donald Tusk nie mówi że po 15:00 nie jest szefem partii i rządu.

ktosik jak masz sraczke w stosunku do mnie to idz do apteki po środek powstrzymujący twoją srake

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 21:26  
Cytuj
spokojnie proszę o trzymanie sie tematu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 06:59  
Cytuj
Zdecydowanie bez!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 10:04  
Cytuj
Wszystko zależy tak naprawdę od nas... Nie ukrywam, że mam już swojego kandydata i liczę na niespodziankę w wyborach, ale jak widzę działania jednego gościa, który lansuje się na nie wiadomo kogo, kupuje sobie media, to mnie szlag trafia. I świadomość tego, że on ma realne szanse na wygranie też mnie załamuje. I niestety nie potrafię się powstrzymać:/

Ciężko będzie powstrzymać tę nawałnicę, jeszcze się wybory nie zaczęły a już jest ciężko umiech Zwłaszcza, że partyjniacy dopiero szykują się do działania.

Wybory to istotna rzecz. Mam tylko nadzieję, że będą rzeczowe, jeżeli posty miałyby być prawdziwą dyskusją to jestem za. Ale jeżeli posty będą wulgarne i kłamliwe to kicha:/ I tak pewnie będzie:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
chwileczkę, jeżeli Kaczyński powiedział wczoraj że nie przemawia jako członek partii ani jako prezes to gdzie to umieścić ? przecież nie w temacie Platforma Obywatelska, tylko Jarosław Kaczyński, Donald Tusk nie mówi że po 15:00 nie jest szefem partii i rządu.

ktosik jak masz sraczke w stosunku do mnie to idz do apteki po środek powstrzymujący twoją srake


Jeżeli jest szansa aby to forum działało bez polityki nie związanej z naszym miastem to jestem na TAK, pozwoli to wyeliminować takie osoby które nie udzielają się w niczym innym tylko w polityce.

Jeżeli nie ma takiej szansy to pozostaje przy swojej pierwszej propozycji.

Acer Tobie już proponowałem abyś przed wejściem na forum zażywał lorafen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 11:26  
Cytuj
Ktosik, a może kogoś interesuje tylko polityka. Jest jego pasją. Na inne tematy nie ma ochoty się wypowiadać. Jak się tu pierwszy raz logowałem to nie pamiętam żebym podawał info w jakich tematach będę zabierał głos lub deklarowałem, że będę zabierał głos we wszystkich tematach.

Co do tematu. Jak ta polityka tak bardzo przeszkadza forumowiczom to może niech powstanie specjalna zakładka "hyde park" i tam niech będzie totalna dowolność w otwieraniu i zakładaniu nowych tematów. Nie tylko politycznych, kto co chce.

Tylko skąd wiemy, że ta polityka przeszkadza. Zdecydowanie przeciw jest tylko "szifo". "PolarnyStefek" jest za takim układem jak było przed wyborami prezydenckimi. A pozostali? Ktosik, jak to on, nie widzi co sam robi ale za to bardzo przeszkadza mu Acer. Temu zakazałby pisania w ogóle. Już od dawna podejrzewam, że Ktosik to były eSBek którego denerwuje taka wolność wypowiedz:-)))


Zróbmy sondę i niech zainteresowani zagłosują. Na razie nie widzę wyraźnej przewagi przeciwników tworzenia tematów politycznych. Ja jestem za wolnością i dodawaniem nowych tematów bez względu na temat. Jedynym odstępstwem mogła by być zakładka o której pisałem wyżej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 11:33  
Cytuj
Jacek - to jest tak jak w życiu - ale sprzątasz po sobie na bieżąco albo zrobi Ci się taki burdel, że nie będziesz wiedział od czego się zabrać chytry Na bieżąco jak będziesz ogarniał temat to pójdzie to szybko i sprawnie -)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Ktosik, a może kogoś interesuje tylko polityka. Jest jego pasją. Na inne tematy nie ma ochoty się wypowiadać.[cytat]

To niech sobie założy forum polityczne.

[cytat] Ktosik, jak to on, nie widzi co sam robi ale za to bardzo przeszkadza mu Acer. Temu zakazałby pisania w ogóle. Już od dawna podejrzewam, że Ktosik to były eSBek którego denerwuje taka wolność wypowiedz:-)))



A ja Ciebie podejrzewam ze razem z Acerem brandzlujecie się nawzajem i przeszkadza Ci ze jest kilka osób które chcą wyeliminować Twojego kochasia. Mi Wasz układ nie przeszkadza tylko choroba Acera rozlazła się po forum i trzeba posprzątać ten syf.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 11:45  
Cytuj
wystarczy wejść na temat Platforma Obywatelska i zobaczymy jaką chorobę ma "ktosik" to ciężki przypadek głupoty połączony z sekciarstwem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 11:50  
Cytuj
Nie wiem Ktosik skąd Ci takie pomysły do łba przychodzą? Może tym wspólnym brandzlowaniem wyrażasz jakieś swoje ukryte pragnienia. powodzenia w szukaniu pary do wspólnego brandzlowania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 11:53  
Cytuj
Jacek na 25 tematów na głównej stronie tylko 4 są polityczne. Chyba trochę przesadzasz z tą cenzurą.
Nawet ostatnie wyskoki Jarka są przemilczane:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 12:10  
Cytuj
powaga ja nie wiem co wy chcecie od acera :] nie chce nie czytam proste, nie ma juz rozpierdolu i 20 tworzonych tematow i obstrzalu z kazdej strony, obecna tworczosc absolutnie mi nie przeszkadza :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
wystarczy wejść na temat Platforma Obywatelska i zobaczymy jaką chorobę ma \"ktosik\" to ciężki przypadek głupoty połączony z sekciarstwem


Twojej głupocie nic nie dorówna umiech Przeczytaj na spokojnie swoje teksty i dowiesz się co przemawia przez Ciebie.


Andrzejek nie chce mi odpowiadać na Twoje posty skierowane w moją strone.

Obaj promujecie, chyba ślepo partie co nie wywiązała się ze swoich obietnic, Acer dodatkowo wpadł w chorobe wklejania i ubliżania zwolennikom jednej partii ( a sam zarzuca ze ta partia potrafi tylko obrażać).

Ja nie głosowałem na PO ani na PIS i dobrze się z tym czuje.

Jestem za tym aby tematy polityczne były usuniete a jak muszą już być, to do jednego wora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 12:46  
Cytuj
Zostały utworzone dwa działy "Platforma Obywatelska" i "Prawo i Sprawiedliwość". Moim zdaniem był to bardzo dobry pomysł. Możecie utworzyć następny przecież "Wybory samorządowe w Stalowej Woli."
Kto sobie zechce to zajrzy lub jeżeli go to nie interesuje nie będzie się grzebał w śmieciach.
Dla acera proponowałbym także dział: "Wybory samorządowe w Kraśniku"
Można też wykreować inny dział np. "Politykierstwo i propaganda".
Myślę, że wtedy będzie czysto i porządnie ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 12:55  
Cytuj
ktosik przepraszam że nie popieram PiS, bo ten kto nie popiera PiS to nie jest Polakiem i nie powinien odzywać się


Jakiś ty debil ! pocałuj mnie w pupcie i to przez papierek, aby mnie nie pobrudzić !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 16:40  
Cytuj
Spokojnie panowie. Skąd ten temat?? Dotaje sporo głupich Pw skasuj to i tamto a ten mnie obraził, a ten mnie nazwał brzydko i dlatego.
Czyli robimy temat wybory samorządowe bo widze że teraz to jest na topie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 18:00  
Cytuj
Ja te wszystkie tematy typu PO, PIS, KACZYNSKI, TUSK, KATASTROFA SMOLENSKA,KRZYZ SMOLENSKI itp wstawil do jednej kategorii, ale nie Polityka tylko BURDEL POLITYCZNY


Jezeli to ma byc niby forum SM to piszcie co sie dzieje w STW i okolicach a nie jakies tam pierdoly o politykach. Wystarczy ze TV i radio nadaje o nich.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 18:02  
Cytuj
Po tematów o polityce na to było czyszczen ie przed wyborami. przypominam że rekord to 18 tematów na 25 o polityce

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 20:00  
Cytuj
Ja to bym ta polityke calkowice usunol. Tylko wtedy kto i gdzie by nabijal posty??

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Wrz 2010r. 13:09  
Cytuj
proste że z polityką umiech bez tego życie jest monotonne smiech2 a poza tym czytanie bzdetów np. "Arkadia czy Planeta???" (a ostatnio podobnych tematów było ze 4)... czy same dyskusje co jest np. lepsze ziemniak,pyra czy kartofel sprawi że to forum będzie nudne jezyk (w końcu nie każdy musi wchodzić na tematy z polityką umiech ) a polityka dotyczy też jakby nie było Stalówki

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »