NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kamerzysta i fotograf ,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2011r. 16:11  
Cytuj
Bylem na weselu szwagierki i niby z rodziny jakas kamerzystka powiedziala ze gratis zrobi zdjecia i video z wesela.

Podczas ogledzin okazalo sie ze 50% filmu to byly ujacia dzieci tej kamerzystki jak niby sie tam bawia..

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2011r. 16:11  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2011r. 16:19  
Cytuj
Komediant


Jezeli chodzi o piksar to gorąco polecam, młodzi i ambitniumiech tu masz link do ich strony i kontaktu, pooglądaj sobie jakie filmiki robia.
http://www.piksarstudio.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Orientuje się ktoś może czy panowie z PIKSAR kręcą w HD /lub full HD/ i nagrywają film na blu-ray czy tylko technologia SD i DVD ??
I jak u nich z montażem filmu weselnego, robią jakieś ciekawe wstawki, wywiady, teledyski...

A może ma ktoś namiary na inne studio, które coś takiego realizuje ???


Ja zdecydowanie polecam www.itway.pl
Naprawde rewelacja !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
Witam!
Pełen profesjonalizm- ślub w sobotę a zdjęcia gotowe były na środę-szybko i solidnie. Ciekawe ujęcia- sesja w trzech miejscach-brak monotonii. POLECAM!!!!!!
www.POPOWICZ.PL

No napewno pelen profesjonalizm - widac to na jego stronie.
Zdjecia i obrobka takie kiczowate ze rece opadaja.
W sumie to co prezentuje na tych zdjeciach to nie mozna nazwac tego obrobka - takie kiczowate efekty robia darmowe programy "do obrobki zdjec" - z ktorych co bo co ale profesjonalisci nie korzystaja.

PS. U dobrych fotografow niestety na koncowy produkt (zdjecia obrobione i albumy) trzeba troche poczekac - moi znajomi co mieli fotografa z Krakowa czekali prawie 1,5 miesiaca (tylko ze on ma zapis w umowie - ze produkt oddaje do 2 miesiecy) - a kosztuje nie malo - bo 6200 zl (za zdjecia na plytach + duzy album dla nich i 2 male albumy dla rodzicow).
Ale zdjecia byly super pod kazdym wzgledem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 15:49  
Cytuj
A ja polecam Bartka Muszyńskiego (nie jest to żadna rodzina z Ewą Muszyńską-Burek umiech)

Robił mi zdjęcia i bardzo ładne: www.muszynskistudio.com

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 20:34  
Cytuj
Jeśli chodzi o kamerzyste to polecam Tomka www.itway.pl, na stronce mozna obejrzec jego realizajce, w okolicy nie ma tak profesjonalnego filmowca jak Tomek. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 03:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam Bartka Muszyńskiego (nie jest to żadna rodzina z Ewą Muszyńską-Burek umiech)

Robił mi zdjęcia i bardzo ładne: www.muszynskistudio.com

a wlasnie jakie macie zdanie o p. Ewie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2012r. 19:43  
Cytuj
POLECAM !!! http://www.backstagestudio.pl/ zwycięzca konkursu fotograficznego „Odkrywamy Skarby Powiatu Stalowowolskiego”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 08:39  
Cytuj
Polecam Foto Victor Piotr Radecki Zaklad miesci sie obok Hali Tragowaj tam mozna zobaczyc jego wieloletnia prace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A ja polecam Bartka Muszyńskiego (nie jest to żadna rodzina z Ewą Muszyńską-Burek umiech)

Robił mi zdjęcia i bardzo ładne: www.muszynskistudio.com


a wlasnie jakie macie zdanie o p. Ewie?


muszynskistudio.com raczej nie ma zbyt wiele wspólnego z Ewą Muszyńską Burek.


a kto Twoim zdaniem jest lepszy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
a kto Twoim zdaniem jest lepszy?


każdy z nich ma inny styl i inny zakres usług.
subiektywnie uważam, że styl muszynskistudio.com jest mi bliższy. ale o gustach się nie dyskutuje.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2012r. 19:32  
Cytuj
Witam.
Pani Urszulo - dluga droga przed Panią zeby zdjecia nazwac chociazby przyzwoitymi i brac za nie pieniadze.
Te sa baaardzo slabiutkie pod kazdym wzgledem: kadry, kolorystyka (obróbka - a dokladniej jej calkowity brak), nawet z balansem bieli nie radzi sobie Pani.
Przegladajac zdjecia widac tez brak zaplecza sprzetowego (jasnych obiektywow), za to widac pranie lampą blyskową na maksa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 15:24  
Cytuj
Drogi Panie Kryss.... jeśli się Panu moje zdjęcia nie podobają, trudno, nie musi mnie Pan polecać, ale słowa tak ostrej krytyki proszę zachować dla siebie. Jest mnóstwo fotografów do wyboru, każdy robi inaczej, każdy klient też ma inny gust. Są ludzie którym się moje zdjęcia podobają ( choć może to Pana dziwić) i do nich kieruję swoją ofertę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 19:10  
Cytuj
zgadzam się z Krysem, zdj pani Adasiewicz wyglądają jak robione zwykłą cyfrówką, bez żadnego pomysłu i polotu. ot zwykłe zdjęcia. aż jestem ciekawa ile ludzie za to płacą.

ja polecam maćka terpińskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2012r. 10:54  
Cytuj
ja polecam Pana Roberta z videotrak. Profesjonalna robota, fachowa miła obsługa, uważam go za bardzo dobry wybór. www.foto-videotrak.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Orientuje się ktoś może czy panowie z PIKSAR kręcą w HD /lub full HD/ i nagrywają film na blu-ray czy tylko technologia SD i DVD ??
I jak u nich z montażem filmu weselnego, robią jakieś ciekawe wstawki, wywiady, teledyski...

A może ma ktoś namiary na inne studio, które coś takiego realizuje ???

U mojej siostry filmowała firma Kam-Wid, moim zdaniem film jest fajnie nagrany, a jeśli chodzi o HD to jest na płytach blu-ray.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 17:19  
Cytuj
Uwaga na firmę Światowid czyli Pana Stadnika,materiał poniżej krytyki.zdjęcia ochyda.jedyna rzecz pozytywna to głupi uśmiech na twarzy Pana kamerzysty.Odradzam Wszyskim Dla mnie już za póżno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
Uwaga na firmę Światowid czyli Pana Stadnika,materiał poniżej krytyki.zdjęcia ochyda.jedyna rzecz pozytywna to głupi uśmiech na twarzy Pana kamerzysty.Odradzam Wszyskim Dla mnie już za póżno


nie mialem przyjemnosci/nieprzyjemnosci z tym Panem ale tak sie zlozylo ze widzialem zdjecia. Przed takim materialem nalezy przestrzegac. Mozna polecic komus kogo na prawde nie lubimy i zalezy nam by zrujnowac mu fotki :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 16:10  
Cytuj
Polecam pana Roberta z efektstudio profesjonalne zachowanie profesjonalny sprzet profesjonalna obsluga klienta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 20:16  
Cytuj
A miał ktoś z forumowiczów do czynienia z P. Machałą - studio "Erma"? Jest to studio w Tarnobrzegu. Godny polecenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2014r. 20:50  
Cytuj
Ja polecam Pana Pawła Szwajke ze studia photo24 pełen profesjonalizm i gwarancja jakości wykonanych zdjęć. http://photo24.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam Pana Pawła Szwajke ze studia photo24 pełen profesjonalizm i gwarancja jakości wykonanych zdjęć. http://photo24.pl/

a ja z pewnością nie poleciłabym go, gdyż kilka miesięcy temu po podpisaniu umowy w dzień naszego ślubu przysłał nam kolegę, który nie miał zielonego pojęcia o fotografowaniu,nawet nie wiedział jak ma nas odpowiednio ustawić w czasie sesji, więc zdjęcia są bardzo amatorskie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 11:25  
Cytuj
japafilm.pl -> Piotr Kusal

nie ma sobie równych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 12:08  
Cytuj
Zdecydowanie Robert Podwyszyńskigood
Zanim sie na niego zdecydowalismy oglądaliśmy jego prace mam na mysli album weselny koleżanki i nic dodać nic ująć, masywny, skórzana oprawa, zdjęcia "wdrukowane" w stronę -bardzo solidny. W związku z tym ze był fotografem u koleżanki na weselu u jej siostry stwierdziliśmy że nie "kupujemy" kota w worku. Był to strzał w dziesiatke. Każdy z rodziny zachwyca sie albumem i płytą i jak to dalej idzie poczta pantoflowa działa więc kolejnych kilka zleceń chłopak dostał;)
Zdecydowanie polecam!good

Wygooglujcie sobie- EFEKT STUDIO / ROBERT PODWYSZYŃSKI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »