NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Przygotowanie do matury z historii sztuki,
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 16:59  
Cytuj
Witam. Zaczynam drugą klasę liceum ogólnokształcącego, jednak już teraz rozglądam się za dodatkowymi lekcjami historii sztuki (albo WOK), które przygotowałyby mnie do matury. Zależy mi tylko na teorii, lekcje techniczne mnie nie interesują. Znacie kogoś, kto za przystępną kwotę podjąłby się tego zadania? Z góry dzięki za informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 16:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 17:12  
Cytuj
W Społecznym liceum, pod hutą i chyba pod basenem uczy pani Barbara Główka jest nauczycielką WOKU właśnie, co prawda nie mam do niej kontaktu ale podpowiadam ci tylko że w tych szkołach można ją spotkać dodam ze kobieta potrafi przekazać smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 17:41  
Cytuj
ehh tyle czasu masz juz myslisz sie zabierac i korkow szukasz ?:] i to z przedmiotu humanistycznego ? dowiedz sie jaki zakres, znajdz sobie ze 2 dobre fora dyskusyjne gdzie z wieloma osobami mozesz se na temat popisac i jechane :] na korki sie idzie jak sie nie chce nic robic, albo jak sie chce ale juz niewiele czasu zeby samemu temat ogarnac :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »