NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Cenzura na forum,
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
właściwie to nie wiem....jest mi zbyteczny skoro mogę to co mogę a invix nie ma poszanowania dla tego co tu robię.....
Może nadchodzi ta chwila kiedy trzeba powiedzieć definitywnie stop i się rozstać....Ciągle miałam nadzieję,że się zmieni.......Ciekawe czy konkurencja potrafiłaby to docenić co się tu zrobiło czy to w ogóle coś warte ...POWINNO dać do myślenia dlaczego wszyscy odchodzą - ZoMo ,virus,Call,jagi,Geno ....nie wspomnę o forumowiczach....PROBLEMY TRZEBA ROZWIĄZYWAĆ BO ICH SIĘ NIE DA OT TAK USUNĄĆ ....a tu idzie się na właśnie taką łatwiznę.... A JA TAK NIE CHCĘ!

szczerze to nie rozumiem ^^ wierzysz w zbawienie poprzez cierpienie ? czy jak ? dla wszystkich nie da rady byc w porzadku dla innych nie warto :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 07:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 08:04  
Cytuj
....nie wierzę w żadne zbawienia......a żeby być w porządku wobec innych trzeba być w porządku wobec siebie i tu jestem na plusie....czy warto było to wszystko robić? już napisałam,że warto było tylko dla tego żeby potem ktoś napisał o mnie tak jak Ty, bo dla zarządu jak widać nic nie wniosłam ani nie wnoszę byciem tutaj.....a ciekawa jestem czy na innym portalu inny przełożony też tak doceniał mój wkład w to co robię chociażby nie odpisując na moje e-maile z różnymi propozycjami,pytaniami itp....po prostu ostatnio przejrzałam na oczy jak jestem traktowana...ja zamykam temat-kto inny otwiera jednocześnie podważając moje zdanie....odczuwam to tak -masz babo gówno do gadania tutaj,bądź albo nie bądź...nie ma ludzi nie zastąpionych więcej już do mnie nie pisz bo mam cię dość i twojego gderania - potem jest tylko BACKPACE i kuli u nogi już nie ma ..........skoro źle się dzieje na forum ,skoro ludzie są niezadowoleni to może trzeba usiąść,pogadać,napisać a przede wszystkim ich wysłuchać!A skoro na PW nic nie daje,e-maile nic nie dają,smsy również to gdzieś to chcę napisać,żeby zauważono że coś tu nie tak
Dlaczego nie może być tematu w którym będą opinie na temat SM? bo te które są nie pomyśli zostaną skasowane a resztę się zamknie jak ucichnie...a do błędów się trzeba umieć przyznać i powiedzieć -macie rację

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 08:40  
Cytuj
hehehe anulka przyznanie sie invxa do tego ze wiele razy walil w ch..ja jest tak samo prawdopodobne jak to ze klient oswiadczy sie k...e w burdelu :] daj se spokoj z tym bedziesz zdrowsza^^ kazdy mod to taki trybik przykrecany przykrecany jak zawsze kluczem dymanometrycznym opatrzonym niezbednymi certyfikatami i homologacja dymania :]

btw to chce sie ktos zabrac dzisiaj na ten krakow ?:] wyjazd po poludni/przed wieczorem jakos :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
hehehe anulka przyznanie sie invxa do tego ze wiele razy walil w ch..ja jest tak samo prawdopodobne jak to ze klient oswiadczy sie k...e w burdelu :] daj se spokoj z tym bedziesz zdrowsza^^ kazdy mod to taki trybik przykrecany przykrecany jak zawsze kluczem dymanometrycznym opatrzonym niezbednymi certyfikatami i homologacja dymania :]


może właśnie najwyższa pora żeby to zmienić na plus

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 09:36  
Cytuj
a moze to taki nasz palikot ^^ teraz przywdzial okularki i za chwile do...ie ankieta :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »