NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 692 693 694 695 696 697 698 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 12:13  
Cytuj
Oj Mirku tak troszkę użyj wyobraźni. po robiło przekręty na potęgę państwo musiało to dźwigać i widać efekty. Teraz pis nie ma się czym pochwalić gdyż z ich obietnic i poczynań cieszy się chyba tylko... (nie będę pisał kto bo kogoś urazić mogę) a miało być tak dobrze. Trzeba być naprawdę ciemnym jak tabaka w rowie aby nie widzieć zależności po-pis, pis - po. Jedni bez drugich nic nie znaczą i robią to samo.Oni się śmieją i cieszą jak maleje państwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 12:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
WYROK w imieniu Rzeczypospolitej. Pan Andrzej (zwany KOD-owocem) jest winny napadu na czterech Wszechpolaków, przez to że dał się pobić i skopać oraz że zbyt wolno uciekał. Wszechpolacy są KRYSTALICZNIE czyści, co może poświadczyć ich kolega który jest ministrem w Rządzie PIS.
BRAWO, niech się święci Prawo i Sprawiedliwość


Obrazek

Ciałem zakatował stopy niewinnych młodzieńców. To straszne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 15:03  
Cytuj
Ja widzę na tym zdjęciu upadającego mężczyznę i trzech próbujących go złapać ( ratować przed upadkiem) i czwartego , który nogą chce jeszcze dodatkowo asekurować poszkodowanego. Ma za krótki zasięg ramion ale wyciąga nogę aby upadający koder mógł się złapać stopy.
Może nie jest to profesjonalne udzielanie pierwszej pomocy , ale zawsze lepiej zrobić cokolwiek niż nic...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Oj Mirku tak troszkę użyj wyobraźni. po robiło przekręty na potęgę państwo musiało to dźwigać i widać efekty. Teraz pis nie ma się czym pochwalić gdyż z ich obietnic i poczynań cieszy się chyba tylko... (nie będę pisał kto bo kogoś urazić mogę) a miało być tak dobrze. Trzeba być naprawdę ciemnym jak tabaka w rowie aby nie widzieć zależności po-pis, pis - po. Jedni bez drugich nic nie znaczą i robią to samo.Oni się śmieją i cieszą jak maleje państwo.


Cóż... widzę to zupełnie inaczej. A próby zrównania tych partii w ich poczynaniach i celach traktuję jako niskich lotów socjotechnikę, ukierunkowaną na uszczknięcie elektoratu.

W końcu łatwiej uszczknąć komuś elektorat z grupy miękkiej niż aktywizować i pozyskać jako elektorat tych, którzy na wybory nie chodzą...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 18:59  
Cytuj
Mirek ale dla kogo uszczknąć??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 20:02  
Cytuj
Dla nowych tworów, szalup i tym podobnych "niby" alternatyw.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 21:58  
Cytuj
Ciekaw czy Kukiz15 spełnił by obietnice?
Z tych plalatów "trzeba zmienić ten system" wtedy było by chyba idealnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 06:45  
Cytuj
Pani Mazurek jest również rzecznikiem spółki srebrna?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Ciekaw czy Kukiz15 spełnił by obietnice?
Z tych plalatów "trzeba zmienić ten system" wtedy było by chyba idealnie


Dla mnie są totalnie niewiarygodni.
No i trzeba mieć kim wprowadzać zmiany. Nawet najlepsze i najszczytniejsze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 17:21  
Cytuj
Wypadałoby poprzeć swoje tezy. No chyba, że to na zasadzie obrzucania błotem i liczenia że zawsze coś się przyklei.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 18:19  
Cytuj
Tyle znoju Andrzejku i rzeczywistość pokazała ci jezyk po nasłuchiwaniu się pięknych obietnic i fałszywej nuty głosowania.

Błotko pozostawiamy Bolkowi a salonka w "deepest foulest pit" jest zarezerwowana dla Donalda cool girl
https://twitter.com/ZbigniewHoldys/status/1094546562309652481


https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/18900-walesa-w-amoku-pisze-ze-gdyby-posluchal-rad-sp-jana-olszewskiego-do-dzis-wojska-radzieckie-bylyby-w-polsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 18:33  
Cytuj
Po co starym dziadkom leśnym zmiana czegokolwiek? Najważniejsze przecież jest to aby być u władzy.

Naobiecywać i nawpajać głupot. Rzucić użytecznym jakieś ochłapy ze stołu w zamian za poparcie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 06:55  
Cytuj
Strach przed zmianami to jedno. Bardziej boją się, że ludzie zaczną myśleć i szanować swoje pieniądze. Boją się, że skończy się festiwal obietnic i bajkopisarze pójdą w zapomnienie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 13:55  
Cytuj
Mnie osobiście najbardziej przeraża perspektywa dojścia do władzy koalicji podkarpackich dewiantów i bezpartyjnych wolnościowców ze sztabu WOŚP/PO. To może być prawdziwe zagrożenie dla wszystkich normalnych ludzi w tym kraju...umiech
A to wszystko pod przewodem rudego , strach się bać!smiech2

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=976128475925933&id=447606255444827

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 16:46  
Cytuj
Co w tych wolnościowcach przeraża cię najbardziej? Jaki widzisz najczarniejszy scenariusz?

Czy może - nie bo nie, a rudy za kolor włosów? smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 16:51  
Cytuj
"Ekstradycja Stefania Michnika do polski nie możliwa. Sąd odrzucił wniosek."

https://www.tvp.i(...)-wniosek

Powinni Wysłać chłopców z FORMOZY albo innego GROM’u. Staremu ciulowi wór na bandycki łeb, zastrzyk z głupiego Jasia i kilka setek wódki do ryja. W samochód, na tylne siedzenie i przez Danię, mostami (Odense) i Niemcy do Kochanej Ojczyzny. Szybki proces: całkowita degradacja, wywłaszczenie i pozbawienie uposażeń emerytalnych i wszelkich świadczeń. Na koniec na 2-3 lata do pierdla. Szwedom, za każdym razem odpowiadać, że sam się zgłosił. Przyszedł ze Szwecji na piechotę, targany poczuciem winy. Po 2-3 latach, wyrzucić popaprańca za bramę więzienną w samej pidżamie, na zbity ryj. Niech go brat utrzymuje.
Bożesztymój czy naprawdę świat już jest tak skurw...y, że UB’ecki żydzina-bandyta chodzi wolno a ludzi się skazuje za nazwanie pedała pedałem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 17:33  
Cytuj
Ziobro po raz kolejny okazał się być nieskuteczny.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 17:56  
Cytuj
Kiedy wrak Tupolewa wróci do Polski?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 21:02  
Cytuj
Andrzejek dostał okresu samorefleksji wolnomyśliciela cool girl Podobno Bolek obiecywał po 100 mln każdemu a wyszło ze wszystko dostali Towarzysze i ich dzieci a my talon na zmywaki i ich supermarkety zarumieniony

CYTAT
Strach przed zmianami to jedno. Bardziej boją się, że ludzie zaczną myśleć i szanować swoje pieniądze. Boją się, że skończy się festiwal obietnic i bajkopisarze pójdą w zapomnienie.



Posłuchajcie uważnie porządnego Polaka, bo mówi jak było i dlaczego oni się nie zmienią:
https://www.youtube.com/watch?v=4N_U0G5o1OA&t=1977s


A zastępczą tzw. równością to możemy zajmować innych, próbują wszystkich Obrazek


https://www.youtube.com/watch?v=WsTeVrdAFRM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Co w tych wolnościowcach przeraża cię najbardziej? Jaki widzisz najczarniejszy scenariusz?

Czy może - nie bo nie, a rudy za kolor włosów? smiech2



To nie są wolnościowcy ( a raczej nie jesteście) . Oni tylko takich udają ( a ściślej wy tylko ich udajecie). To przybudówka Platformy , chwilowo mają nakazane krytykować duopol PiS-PO a w rzeczywistości dobrze wiedzą czyja ręka im chleb masłem smaruje...umiech
Wespół z podkarpackimi dewiantami i całą resztą tej KOD-hałastry stanowią niebezpieczną mieszankę.
Najczarniejszy scenariusz to powrót do władzy koalicji oszustów z gumofilcami ( z dokoptowanymi jeszcze waginosceptykami). To będzie koniec Polski jakiej znamy.
A rudy to nie kolor a charakter jak mawiają niektórzy...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 22:48  
Cytuj
Zauważyłeś że tak się rozdrobnili że nie wiesz w kogo uderzać to bijesz w każdego kto nie przymyka oka na niechlubne poczynania jednej słusznej partii?

Tak sobie myślę że podzieleni nazbierają głosów. PiS i tak zdobędzie większość ale oni po wyborach utworzą koalicję i będziesz rudego codziennie w TVP musiał oglądać smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 22:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lut 2019r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Zauważyłeś że tak się rozdrobnili że nie wiesz w kogo uderzać to bijesz w każdego kto nie przymyka oka na niechlubne poczynania jednej słusznej partii?

Tak sobie myślę że podzieleni nazbierają głosów. PiS i tak zdobędzie większość ale oni po wyborach utworzą koalicję i będziesz rudego codziennie w TVP musiał oglądać smiech2



W tym właśnie problem że cokolwiek bym nie napisał to i ty i tak znasz odpowiedź- wiesz lepiej! umiech
Nie mam nic do ludzi , którzy prezentują wolnościowe poglądy . Sama idea nie jest zła - mam do niej uwagi ale generalnie nie jest mi wroga. Jako młody człowiek przeżyłem fascynację Korwinem ( później mi przeszło) ale czasem lubię go posłuchać - bo potrafi dosadnie pewne rzeczy spuentować.
Ba w 2015 roku w pierwszej turze poparłem Grzegorza Brauna ( który również uchodzi za ikonę w tym środowisku - przynajmniej w jej konserwatywnej części). Niemniej wolnościowość nie jest strukturą jednorodną. Są tak jak pisałem wolnościowcy o konserwatywnych , prawicowych poglądach ale są też zwykli libertyni , określający się chyba jako progresywni. Są również zwykłe barany (podszywający się pod ruch wolnościowy ), które usta mają pełne frazesów o wolnym rynku , likwidacji przywilejów pewnych grup czy opieki socjalnej . Generalnie mają liberalne poglądy , ale to co się dzieje w UE im nie przeszkadza. Sami powtarzają że nie ma darmowych obiadków , ktoś na końcu reguluje rachunek. Ale jeżeli chodzi o pieniądze z Brukseli to spoko - wujek Hans daje i niczego nie oczekuje w zamian - to już jest kuriozum głupoty!smiech2 Tym naiwnym durniom łatwo szermuje się hasłem o miliardach płynących z Brukseli , tylko przymykają oczy na oczywistości typu koszty dostosowywania do unijnych regulacji ( chociażby w segregacji odpadów wtórnych - czytałem o kosztach idących w dziesiątki miliardów złotych). Zatem dla mnie wolnościowiec będący zwolennikiem pozostawania Polski w eurokołchozie to zwykły kretyn , uzurpujący sobie rzekome wolnościowe poglądy. Nic nie poradzę że lwia część ludzi tu piszących posty to właśnie ta ostatnia grupa , na dodatek czerpiąca wiedzę z TVN czy Newsweeka. Pod fałszywą flagą udają liberałów , a popierają Platformę , bo najbardziej ze wszystkich rzeczy im przeszkadzają rządy dobrej zmiany...umiech
Sam jestem nimi zniesmaczony ( rozważam poparcie którejś z tych prawicowych koalicji , które mają się zawiązać ) niemniej z całą pewnością podkreślam: Nic gorszego dla mojej Ojczyzny niż rządy koalicji oszustów z gumofilcami nie wydarzyło się , i jako Polak nie chcę ich powrotu do władzy. Niech wygra wybory Kukiz , Korwin/Braun czy nawet Gwiazdowski - byle nie POKO - to tyle w kwestii popierania przeze mnie PiS.umiech

Mam nadzieję że scenariusz przez ciebie nakreślony nie zrealizuje się. Widzę inny lepszy dla Polski . PiS przejmując samodzielne rządy dokonał skoku na wszystkie instytucje w tym kraju - tłumacząc to rzecz jasna chęcią porządkowania kraju. Ten kok okazał się niefortunny , większość rzeczy za które się wzięli spiedo...li. Gdyby po wyborach musieli zawiązać koalicję np. z Kukizem czy Korwinem jestem przekonany że do rządów dobrej zmiany ( które oceniam fatalnie) dodano by szczyptę racjonalizmu i rozwagi. I taką opcję jestem w stanie zaakceptować . Scenariusz w którym władze przejmuje koalicja oszustów z gumofilcami ( z dokooptowanymi waginosceptykami) dla mnie jest nie do przyjęcia.
Mam nadzieję że się nie zrealizuje ,a rudego i innych obrońców demokracji ty i twoi mentalni pobratymcy będziecie dalej oglądać w TVN jako eksperta z zagranicy...umiech



A teraz przykład po co była walka o wolne sądy:

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/dziennikarz-ktory-ujawnil-afere-sedziego-laczewskiego-skazany-6348814293800577a%3famp=1

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2019r. 15:46  
Cytuj
Taka zdrada praworządności Łączewskiego protestu wymaga smiech2 Podkarpackie Rebelianty z gumofilcami wyjdą na manife pod Sąd na 100 procent. A ze Pompeo potwierdził rzeczywistość oczekiwań restytucji mienia, to nie wiem sama co się będzie działo na zapleczu PAD-a. Przynajmniej Morawiecki zatrzymał wyciek VAT.

Fajny film oglądałam, nie-pra-wdo-po-do-bna historia ok

Obrazek
Life of Pi


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2019r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
PiS przejmując samodzielne rządy dokonał skoku na wszystkie instytucje w tym kraju - tłumacząc to rzecz jasna chęcią porządkowania kraju. Ten kok okazał się niefortunny , większość rzeczy za które się wzięli spiedo...li.

A może ludzie dzielą się na wierzących i zakładających z dużym prawdopodobieństwem, że z "dobrą zmianą" wyjdzie jak zawsze smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 692 693 694 695 696 697 698 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »