NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 685 686 687 688 689 690 691 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 18:34  
Cytuj

Rozum kontra Pobudzacze



W związku z publicznymi wypowiedziami: Krzysztofa Skiby, redaktora "Gazety Wyborczej" Wojciecha Czuchnowskiego (sic!), niezatapialnego ORP Adama Bodnara i nadzwyczajnego prof. Wojciecha Sadurskiego, sugerującymi związek TVP ze śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Telewizja Polska wystąpi na drogę sądową przeciwko wymienionym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 21:33  
Cytuj
Czy małżonkę zmarłego TV Propaganda również zamierza pozwać?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 22:44  
Cytuj
Nie, a coś zrobiła co by się kwalifikowało na mowę nienawiści przez otoczenie GW?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 09:43  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 10:07  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Bije się w pierś - nie słyszałem o tym. Ale nawet moja niewiedza ( że jeden z głupków od afery Wafel SS dobrowolnie poddał się karze) niczego nie zmienia w ocenie tej sprawy.
Jak dla mnie to cała ta gromadka powinna otrzymać jak najsurowsze wyroki , łącznie z panami z TVN. No bo co mają do ukrycia skoro im materiały zaginęły?umiech


Jedną z moich największych wad jest impulsywność. Nic nie poradzę na to że oceniam kogoś na podstawie pierwszego wrażenia , czasem jednego słowa. Zazwyczaj trafiam....umiech
W każdym razie uznaję swoją winę i jak pisałem powyżej biję się w pierś.


https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/urodziny-hitlera-jest-akt-oskarzenia-6339405469431425a%3famp=1

Do sądu dopiero trafił akt oskarżenia. Trochę to jeszcze potrwa. A żeby nie było tak kolorowo to pisałeś że zapadły pierwsze wyroki. A zapadł jeden wyrok. Czyli manipulacja z twojej strony...uśmiech


OK. To nie zamierzona manipulacja, tak niefortunnie się wysłowiłem. Powinno być "Pierwszy wyrok".
Nie lekceważ tego zdarzenia nazywając je "Aferą Wafel SS". Takie środowiska tylko na to liczą. To jest poważna sprawa, tak samo jak hasła 11 listopada na marszach. Trzeba to zwalczać, wypalić do gołej ziemi takie środowiska. Tylko kto to ma zrobić skoro władza puszcza do nich oko. Na szczęście jak widać coś zaczyna się dziać. Może nawet jeszcze znajdą tych od haseł na Marszu Niepodległości w 2017 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 14:03  
Cytuj
Wytłumacz mi jak stronnictwo pro-amerykańskie ( co się z tym wiąże pro-żydowskie ) może puszczać oko do ludzi o ksenofobicznych czy wręcz rasistowskich poglądach? No jak?
Wiem że od wielu , wielu lat tą narracja płynie z Czerskiej i Wiertniczej ale z prawdą niewiele ma to wspólnego. Sam byłem na Marszu Niepodległości i widziałem na własne oczy jak było , a potem co pokazywał TVN. Nie twierdzę że wśród setek tysięcy ludzi nie znajdzie się grupa idiotów modlących się do Hitlera , ale od tego są organy państwa żeby takich delikwentów neutralizować. Jeżeli chodzi o organizacje typu Młodzież Wszechpolska czy ONR to również wokół nich jest od wielu lat robiona czarna propaganda. Wynika to po części z zaszłości historycznych. Rodziny wielu prominentów z mediów głównego ścieku to pozostałość po tzw utrwalaczach władzy ludowej. Krew bohaterów którą mają na rękach powoduje że opowiadają bajki że ich bliscy byli poczciwcami tak naprawdę walczącymi z faszyzmem. I tak ciągną temat do dziś dnia bo jak np twierdzi Adam Michnik dusza Polaka wewnątrz jest przeżarta antysemityzmem i uprzedzeniami. Zamiast kajać się za brata mordercę lepiej odbijać piłeczkę i pod pozorem walki z faszyzmem dokonywać ucieczki od niewygodnych pytań. Polski nacjonalizm ma złą prasę właśnie dzięki takim ludziom jak Michnik , którzy wmówili części społeczeństwa rzekomy faszyzm chociażby u NSZ. Ta narracja powoli zaczyna pękać dzięki takim ludziom jak chociażby Leszek Żebrowski , i tego najbardziej boją się manipulatorzy z Czerskiej i Wiertniczej. Propaganda którą tyle lat sączono do głów zaczyna przegrywać , dlatego pojawiła się potrzeba chwili by kontratakować. Pan Bertold Kittel ma doświadczenie w takich sprawach , wystarczy wygooglować co to za jegomość.

W każdym razie twierdzenie że rząd PiS puszcza oko do nacjonalistów ( których nazywają faszystami) to bzdura. Poza tym zapytaj ( o ile masz taką możliwość) polskiego nacjonalisty na kogo głosuje. Zapytaj jak polski nacjonalista ocenia obecne rządy. Nie daj się manipulować hienom z TVN. Najbardziej na manipulację TVP narzekają osły , które łykają propagandę z TVN ( ta im nie przeszkadza) i jeszcze się cieszą ze stanu swojego uświadomienia. Wystarczy podać przykład Andrzejka , który dużo pisze o propagandzie TVP , ale tej TVN już nie dostrzega...umiech
Osobiście odrzucam i TVP i TVN , które uważam za ten sam syf. TVN szarość dnia codziennego pokazuje mi w barwach czarnych , a TVP w śnieżnobiałych - jak zawsze powtarzam.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 06:56  
Cytuj
Zaginieta taśma TVN? Pamiętacie może że CBA przeszukało biuro Chrzanowskiego (afera KNF) po tym jak ten posprzątał?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 07:08  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Zaginieta taśma TVN? Pamiętacie może że CBA przeszukało biuro Chrzanowskiego (afera KNF) po tym jak ten posprzątał?


No co Ty, CBA swoje czynności wykonywało bez zbędnej zwłoki. smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 15:06  
Cytuj
Dobrze by było gdyby tak funkcjonariusze CBA weszli do siedziby TVN i poszukali materiałów związanych z Aferą Wafel SS niezwłocznie. Ale by się klangor podniósł....umiech

Tylko po czymś takim Andrzejku pewnie byś beczał przez miesiąc jaki to zamach pisowscy oprawcy czynią względem " wolnych mediów" , nie sądzisz Andrzejku?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Wytłumacz mi jak stronnictwo pro-amerykańskie ( co się z tym wiąże pro-żydowskie ) może puszczać oko do ludzi o ksenofobicznych czy wręcz rasistowskich poglądach? No jak?
Wiem że od wielu , wielu lat tą narracja płynie z Czerskiej i Wiertniczej ale z prawdą niewiele ma to wspólnego. Sam byłem na Marszu Niepodległości i widziałem na własne oczy jak było , a potem co pokazywał TVN. Nie twierdzę że wśród setek tysięcy ludzi nie znajdzie się grupa idiotów modlących się do Hitlera , ale od tego są organy państwa żeby takich delikwentów neutralizować. Jeżeli chodzi o organizacje typu Młodzież Wszechpolska czy ONR to również wokół nich jest od wielu lat robiona czarna propaganda. Wynika to po części z zaszłości historycznych. Rodziny wielu prominentów z mediów głównego ścieku to pozostałość po tzw utrwalaczach władzy ludowej. Krew bohaterów którą mają na rękach powoduje że opowiadają bajki że ich bliscy byli poczciwcami tak naprawdę walczącymi z faszyzmem. I tak ciągną temat do dziś dnia bo jak np twierdzi Adam Michnik dusza Polaka wewnątrz jest przeżarta antysemityzmem i uprzedzeniami. Zamiast kajać się za brata mordercę lepiej odbijać piłeczkę i pod pozorem walki z faszyzmem dokonywać ucieczki od niewygodnych pytań. Polski nacjonalizm ma złą prasę właśnie dzięki takim ludziom jak Michnik , którzy wmówili części społeczeństwa rzekomy faszyzm chociażby u NSZ. Ta narracja powoli zaczyna pękać dzięki takim ludziom jak chociażby Leszek Żebrowski , i tego najbardziej boją się manipulatorzy z Czerskiej i Wiertniczej. Propaganda którą tyle lat sączono do głów zaczyna przegrywać , dlatego pojawiła się potrzeba chwili by kontratakować. Pan Bertold Kittel ma doświadczenie w takich sprawach , wystarczy wygooglować co to za jegomość.

W każdym razie twierdzenie że rząd PiS puszcza oko do nacjonalistów ( których nazywają faszystami) to bzdura. Poza tym zapytaj ( o ile masz taką możliwość) polskiego nacjonalisty na kogo głosuje. Zapytaj jak polski nacjonalista ocenia obecne rządy. Nie daj się manipulować hienom z TVN. Najbardziej na manipulację TVP narzekają osły , które łykają propagandę z TVN ( ta im nie przeszkadza) i jeszcze się cieszą ze stanu swojego uświadomienia. Wystarczy podać przykład Andrzejka , który dużo pisze o propagandzie TVP , ale tej TVN już nie dostrzega...umiech
Osobiście odrzucam i TVP i TVN , które uważam za ten sam syf. TVN szarość dnia codziennego pokazuje mi w barwach czarnych , a TVP w śnieżnobiałych - jak zawsze powtarzam.


Gdyby państwo skutecznie działało to nie toczyli byśmy ten dyskusji bo wszyscy z urodzin Hitlera mieli by już wyroki i wszyscy, którzy nieśli symbole nazistowskie w marszu wolności mieli by już wyroki.
I nie, nie mylę nacjonalisty z faszystą czy nazistą. Tylko ci bardzo często młodzi ludzie często to mylą. Nacjonalizm nie jest przeciw. Nacjonalizm jest pozytywny. Faszyzm jest negatywny i jeśli ktoś obnosi się z nim to powinien za to odpowiedzieć. Nie wybielaj debili i nie mów, że ktoś na siłe robi problem. Jeśli wśród naszych nacjonalistów jest 5% faszystów to te 5% trzeba ukarać zgodnie z prawem. Jeśli środowiska nacjonalistyczne nie chcę mieć negatywnego wizerunku to niech same się oczyszczą. Czemu tego nie robią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 15:51  
Cytuj
Coś Ci się mario300 instytucje pokiełbasiły, chyba zapomniałeś że od wyroków to są sądy i sędziowie, a jak to funkcjonuje to każdy widzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 17:28  
Cytuj
CYTAT (ZSRR)
Coś Ci się mario300 instytucje pokiełbasiły, chyba zapomniałeś że od wyroków to są sądy i sędziowie, a jak to funkcjonuje to każdy widzi.


Tylko, że nie sądy oskarżają. A jak prokuratura umarza postępowanie to sprawa nawet nie trafia przed sąd.


CYTAT (EdoZChabzin)
Tylko po czymś takim Andrzejku pewnie byś beczał przez miesiąc jaki to zamach pisowscy oprawcy czynią względem " wolnych mediów" , nie sądzisz Andrzejku?uśmiech


Nie sądzę. A Ty jak sądzisz? Przeszukanie siedziby szefa KNF odbyło się bez zbędnej zwłoki?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 17:29  
Cytuj
CYTAT



Gdyby państwo skutecznie działało to nie toczyli byśmy ten dyskusji bo wszyscy z urodzin Hitlera mieli by już wyroki i wszyscy, którzy nieśli symbole nazistowskie w marszu wolności mieli by już wyroki.
I nie, nie mylę nacjonalisty z faszystą czy nazistą. Tylko ci bardzo często młodzi ludzie często to mylą. Nacjonalizm nie jest przeciw. Nacjonalizm jest pozytywny. Faszyzm jest negatywny i jeśli ktoś obnosi się z nim to powinien za to odpowiedzieć. Nie wybielaj debili i nie mów, że ktoś na siłe robi problem. Jeśli wśród naszych nacjonalistów jest 5% faszystów to te 5% trzeba ukarać zgodnie z prawem. Jeśli środowiska nacjonalistyczne nie chcę mieć negatywnego wizerunku to niech same się oczyszczą. Czemu tego nie robią?


Nie jest prawdą że w kwestii urodzin Hitlera występuje jakaś zwłoka czy opieszałość. Tyle to trwa. Tak działają polska prokuratura i polski sąd. Min za to trzeba zreformować to dziadostwo i zagonić do roboty , tyle że pisowskie reformy to kula w płot.
Uważam że od wielu wielu lat środowiska nacjonalistyczne są napiętnowane i dorabia im się gębę faszystów. Jest to spowodowane wieloma czynnikami , niemniej nie zmienia to faktu że większość tych oskarżeń okazuje się manipulacją. Jest paragraf na zwolenników morderczych ideologii i wystarczy wyłapywać takich oszołomów. Zarówno tych co pokochali socjalizm narodowy w barwach brunatnych jak i tych co preferują socjalizm międzynarodowy w kolorze czerwonym. Wszystkich takich harcowników powinno się bezwzględnie neutralizować.
Jeżeli odnosisz wrażenie że środowiska nacjonalistyczne mają się samoczyszczać na podstawie doniesień Wyborczej czy Newsweeka to wykazujesz się indolencją. Jakim prawem organ prasowy , którego redaktorem naczelnym jest przyrodni brat stalinowskiego sędziego ma prawo kogokolwiek pouczać? Wszelkie rozliczenia trzeba zawsze zaczynać od siebie , a nie od innych. Niech Michnik się ukorzy za brata, i wtedy niech zwalcza demony antysemityzmu , które są według niego w naszych głowach silnie zakorzenione. Zupełnie tak samo jak wydawca Newsweeka - RAS- którego twórca był de facto na usługach III Rzeszy. I teraz jego potomstwo ( pomagiera nazistów) chce w moim kraju tropić faszystów? Chyba się komuś coś w głowie pomieszało...umiech

https://mobile.twitter.com/Se_szol/status/1088456204873945090

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 17:39  
Cytuj
CYTAT


Nie sądzę. A Ty jak sądzisz? Przeszukanie siedziby szefa KNF odbyło się bez zbędnej zwłoki?



Nie wiem Andrzejku. Nie posiadam informacji które pozwoliłby mi na stawianie bezdyskusyjnych też. Doniesienia Newsweeka czy TVN traktuję z ogromną rezerwą. Zupełnie tak samo jak opinie pana Kaczmarka czy mecenasa Konia. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 17:52  
Cytuj
To podziel się ze mną, co tam w temacie pisze Newsweek czy TVN umiech Ja informację wziąłem z TVP INFO umiech


A co do stawiania bezdyskusyjnych tez, przemilczę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 18:21  
Cytuj
Jasne Andrzejku. Pewnie w ogóle wiedzę o świecie czerpiesz z TVP Info....umiech
Nie wiem czemu tak się wypierasz tego TVN-u. To widać słychać i czuć jak śpiewał Kuba Sienkiewicz.
Jesteś niczym Bill Clinton który pod przysięgą zeznał że nie miał stosunków seksualnych z Monicą Levinski , potem doprecyzował że dla niego seks oralny to nie stosunek....uśmiech
A doprecyzował dopiero wtedy jak mu prokuratur prowadzący sprawę pokazał poplamioną sukienkę z szafy pani Levinski.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Jasne Andrzejku. Pewnie w ogóle wiedzę o świecie czerpiesz z TVP Info....umiech


Pewnie, że nie. Skąd taki pomysł umiech


CYTAT
Nie wiem czemu tak się wypierasz tego TVN-u. To widać słychać i czuć jak śpiewał Kuba Sienkiewicz.


Po pierwsze nie wszędzie jest TVN, po drugie nie oglądam tylko jednego kanału. Ty na podstawie jednego medium wiesz co się dzieje na świecie? To bardzo smutne.

CYTAT
Jesteś niczym Bill Clinton który pod przysięgą zeznał że nie miał stosunków seksualnych z Monicą Levinski , potem doprecyzował że dla niego seks oralny to nie stosunek....uśmiech


Co za porównanie, jestem pod wrażeniem umiech


CYTAT
A doprecyzował dopiero wtedy jak mu prokuratur prowadzący sprawę pokazał poplamioną sukienkę z szafy pani Levinski.smiech2


No to kamień z serca umiech

PS. spadam bo widzę brak argumentów umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 19:00  
Cytuj
Sądy pilnie do zreformowania...

"Podejrzany o gwałt i zabójstwo nastolatki w Miłoszycach Norbert B. wyszedł na wolność. Wczoraj uchylono przedłużenie aresztu. - Z ogromnym zaskoczeniem przyjąłem tę decyzję. Takie decyzje nie ułatwiają śledztwa prokuraturze i policji - przekazał szef Ministerstwa Sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wiem czemu tak się wypierasz tego TVN-u. To widać słychać i czuć jak śpiewał Kuba Sienkiewicz.


Po pierwsze nie wszędzie jest TVN, po drugie nie oglądam tylko jednego kanału. Ty na podstawie jednego medium wiesz co się dzieje na świecie? To bardzo smutne.


M jak miłość ma wzięcie u twardzieli cool girl Nie dziwie się ze PO ma zawsze taki zatwardziały elektorat. Na ojnecie próbują osłodzić niesmak po nieszczęśliwych wypowiedziach cierpiętników.

„Profesor”, 50-latek, który dzielił celę ze Stefanem W. przez kilka miesięcy. Spotkali się w Zakładzie Karnym w Malborku. Mężczyzna twierdzi, że W. „przeważnie albo oglądał telewizję, albo coś tam sobie notował na kartkach, które potem darł i wyrzucał”.

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że w więzieniach rzadko ogląda się wiadomości. U nas w celi był jednak wyjątek, bo właściciel telewizora interesuje się różnymi rzeczami, więc oglądaliśmy czasem wiadomości. Ale jeśli już, to przeważnie na Polsacie i TVN. Na pewno nie oglądaliśmy ich wtedy w TVP

– powiedział Onetowi.

„Profesor” dodał, że „największym hitem, nie tylko u nas, ale we wszystkich więzieniach w Polsce, jest serial M jak miłość”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2019r. 10:47  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2019r. 12:36  
Cytuj
Artykuł stronniczy i tendencyjny.
Owszem - zdarzają się przypadki karierowiczów z po znajomości i skandalicznych odpraw - w każdej partii trafią się dyzmy i pazerni, ale Kaczyński robi z takimi szybko porządek.

Za PO-PSL była pełna aprobata takiego postępowania ze strony rządu i władz partii.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2019r. 14:50  
Cytuj
sama elita polityczna z PO/PSL mówiła że ten kraj to kamieni kupa, narzekali na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sty 2019r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
Artykuł stronniczy i tendencyjny.
Owszem - zdarzają się przypadki karierowiczów z po znajomości i skandalicznych odpraw - w każdej partii trafią się dyzmy i pazerni, ale Kaczyński robi z takimi szybko porządek.

Za PO-PSL była pełna aprobata takiego postępowania ze strony rządu i władz partii.


Żadnych różnic. Nagrody, odprawy, kumoterstwo i nepotyzm. No ale Kaczyński robi porządek. smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2


Obrazek

CYTAT
🏺Adam Andruszkiewicz - podatnicy wydają ok. 15 tys. zł miesięcznie na pensję wiceministra cyfryzacji, który zajmuje się pisaniem wniosków o odblokowanie konta na Facebooku.
- To jakiś upgrade w kompetencjach Fafluna. Dotychczas tylko lajkował posty Morawieckiego, czasem podawał dalej rządową propagandę. Może pod koniec kadencji ogarnie Excela.


CYTAT
🚴‍♂️Robert Biedroń - były prezydent Słupska, który przed końcem kadencji w 2018 zadłużył miasto na 25,5 mln zł (do 2033 roku). Potem startował na radnego i zwiał po dwóch tygodniach aby założyć partię, która służy mu do sprzedaży ciuchów. Pojawił się półnago w gazecie a w radiu perorował o tym, że da każdemu 1600zł emerytury obywatelskiej a pensja minimalna będzie 60% średniej.
- Mam radę dla Biedronia - najlepiej się własne ciuchy sprzedaje kiedy się w nich pozuje, no chyba, że ta nagość to przestroga przed Pana reformami. To wtedy OK.


CYTAT
🏺Grzegorz Braun - nie wykluczył swojego startu w wyborach na prezydenta miasta Gdańsk.
- Śmiało a potem hurr durr bezpieka, Gwiazdowski, Ukraina, układ z Magdalenki nie pozwala przekroczyć progu prawdziwej dziewicy prawicy. SPISEG!!!


CYTAT
🏺Piotr Gliński - poszedł do RMF na wywiad do Mazurka i jak usłyszał pytanie o obcięcie finansów dla Europejskiego Centrum Solidarności to rzucił mikrofonem i wyszedł - bo nie tak się umawiał z redaktorem.
- od dawna powtarzam, że polski system polityczny to matrix czyli teatr/ustawka dla widza/słuchacza i premier z tabletu to w końcu potwierdził.


CYTAT
🏺Paweł Lembas - radny SLD, kilka lat temu stał się bohaterem głośnego skandalu. Za sprawą publikacji tygodnika „Wprost” wyszło wówczas na jaw, że pobił jedną z działaczek SLD. Teraz radny z Nowogardu znowu trafił na czołówki gazet. Do sieci wyciekło amatorskie porno z nim i jakąś zamaskowaną panią.
- Jakie Brazzers taki Łysy.


CYTAT
🏺Marcin Ociepa - Wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii powiedział, że ministerstwo zakończyło prace i przygotowało zapisy prawne, które zostaną przedstawione w momencie kiedy miałoby dojść do twardego #Brexit.u. "Brytyjscy przedsiębiorcy są mile widzialni w Polsce".
- Już widzę tłumy Brytyjczyków rezygnujących z kwoty wolnej od podatku 12500£ i z radością witających kwotę 500£, JPK, Split Payment oraz Krajową Administrację Skarbową i Morawieckiego. Już się cieszą na myśl, że rząd PiS ich będzie r... w d... jak Łysy z SLD.


Elita umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 685 686 687 688 689 690 691 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »