NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 637 638 639 640 641 642 643 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
sytuacja jest tragiczna Jędrek, puste koryto i pełno kwiku ze strachu przed Cela+ smiech2

CYTAT

Przyjęty przez rząd projekt budżetu na 2019 rok zakłada, że sędziowie dostaną o 615 zł wyższe wygrodzenie zasadnicze, ale w przypadku Trybunału Konstytucyjnego będzie to nawet 2100 zł. Tymczasem pracownicy budżetówki mogą liczyć na symboliczny wzrost płac.


Teraz wyjdą głodni lekarze walczyć o pielęgniarki i dobro pacjentów ok To jest praworządne dojenie elit anty-systemowych.

Obrazek



A ty dalej straszysz tą celą+ umiechumiech ponad 3 lata rządów i nikt nawet zarzutów nie ma postawionych, a ten dalej obiecuje umiech

Rozumiem, że to przekaz dla różnej maści Mirków umiech Jak głupi wyborca to niech łyka pelikan umiech

Edzio jak nie masz danych to sprawdź i nie zawracaj gitary umiech
Faktycznie nie masz nic do powiedzenia skoro już nawet te same teksty i w ten sam sposób piszesz kolejny raz umiech

stalowowowianin, nie udaje umiechumiech Kiedyś udawał dorosłego przedsiębiorce no ale popłyną na prostych sprawach umiech

mirek777, przecież u nas nie ma muzułmanów. Za to są księża pedofile.

EdoZChabzin, będziesz się modlił pod Heliosem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 17:30  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 21:38  
Cytuj
Andrzejku, a kto by ich miał niby skazywać, przepraszam! raczej ułaskawiać na końcu gdy targowica poleci do swoich prowadzących w UE cool girl za demokracją i postępem inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 21:40  
Cytuj
Raczej nie Andrzejku. Takie akcje są zazwyczaj przeciwskuteczne. Tylko się napędza więcej hajsu dla twórców tych wybitnych dzieł.
Kiedy za sto lat Europa stanie się kalifatem islamskim z prawem koranicznym ci wszyscy lewaccy intelektualiści prowadzeni na szafot zauważą swoje obłędne rozumowanie. Jak już pisałem wcześniej ta konstatacja będzie ostatnim aktem ich nędznego życia. No ale może świadomość umierania za gender i równościowość da im nieco satysfakcji....uśmiech

Niech im ziemia lekką będzie.

Szkoda że nie będzie tych info. Jestem gotowy pomyśleć że z tymi nagrodami to kit. Chociaż z drugiej strony twoje posty są zazwyczaj merytoryczne i znajdują potem odzwierciedlenie w faktach. umiech
W każdym razie szkoda że nie chcesz ani czynem ani forsą wspomóc kandydata zjednoczonej opozycji. A przecież bezpartyjni wolnościowcy nie wystawili swojego kandydata co rodzi oczywiste skojarzenia. Gdybym nie znał twojej prawdomówności miałbym wątpliwości co do szczerości tych deklaracji.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 21:45  
Cytuj
W polsce są muzułmanie, ale na szczęście jeszce nie jest to liczna grupa. Mimo wszystko jakby Nergal zrobił to z Koranem co z Biblia, teraz podkładałby pod kotlem u swojego rogatego pana.
Program cela + ruszy jak tylko wymiotą czerwonych z sądów. W innym wypadku bedą wyroki jak u Sawickiej.Cierpliwości😊.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 22:04  
Cytuj
Edzio kit? Dobre sobie umiech

Co do kredytów.

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 22:47  
Cytuj
No już nie będzie się modlił
Oj Edzio Edzio zmienny jak kobietka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 23:31  
Cytuj
To ile wolnomyśliciel uważa że Szlęzak sprowadził do miasta dobrze płatnych miejsc pracy, oszczędził firmom na podatkach i zwiększył netto dzięki temu dochody miasta przez te 12 lat swobodnej prezydentury. Przy stale zwiększającej się liczbie zatrudnionych i mieszkańców. Ile zainwestował na poprawę bezpośredniego statusu życia mieszkańców (poza budżetową kulturą, muzeami i bibliotekami), mieszkaniami, przedszkolami, żłobkami i szkolnictwem, bo tam socjalistyczna szczodrość).

Poprzedni "uwłaszczeniowy" okres w mieście zostawimy na późniejsze wolne analizy, bo temat może być łatwopalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 06:30  
Cytuj
CYTAT
To ile wolnomyśliciel uważa że Szlęzak sprowadził do miasta dobrze płatnych miejsc pracy, oszczędził firmom na podatkach i zwiększył netto dzięki temu dochody miasta przez te 12 lat swobodnej prezydentury. Przy stale zwiększającej się liczbie zatrudnionych i mieszkańców. Ile zainwestował na poprawę bezpośredniego statusu życia mieszkańców (poza budżetową kulturą, muzeami i bibliotekami), mieszkaniami, przedszkolami, żłobkami i szkolnictwem, bo tam socjalistyczna szczodrość).

Poprzedni "uwłaszczeniowy" okres w mieście zostawimy na późniejsze wolne analizy, bo temat może być łatwopalny.


Madziu z tego co piszesz to Szlęzak przez 12 lat rządów nic nie zrobił, no...... wybudował bibliotekę umiech

Jak patrzę na miasto to Lucjusz też niczego nie dokonał po za milionami kredytów oraz doprowadził do sytuacji, w której MZK przynosi stratę. Domyślam się, że MZB i Pec też nie mają kolorowo.

Liczba ludności za Szlęzaka tez malała ale w mniejszym tempie.

Dochody do budżetu rosły mimo umorzeń. Lucjusz niestety w tym porównaniu słabo wypada.
Porównywanie Lucka do Szreka to raczej strzał w kolano. Nawet typowe Mirki nie dadzą wiary w te brednie, które wypisujesz.

Temat inwestycji i gospodarności Lucjusza może być łatwopalny i raczej niekorzystny w zestawieniu ze Szrekiem. No ale jak wyborców ma się za idiotów to i idiotyczne pomysły są w sztabie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 06:50  
Cytuj
@art2deco ciągle, do znudzenia ten sam PISowski chwyt retoryczny " a bo ci co byli wcześniej to byli jeszcze gorsi"...

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 06:50  
Cytuj
@art2deco ciągle, do znudzenia ten sam PISowski chwyt retoryczny " a bo ci co byli wcześniej to byli jeszcze gorsi"...

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Edzio kit? Dobre sobie umiech

Co do kredytów.

Obrazek


Chodziło mi o te nagrody w UM . Rzekomo najwyższe wśród wszystkich urzędów na Podkarpaciu.

A nie pisałeś kilka postów wcześniej że Kudłaty przejmował zadłużenie 60 milionów a teraz jest 200. Z twojej( bezpartyjnych wolnościowców) grafiki wynika że te widełki są od 76 do 185 milionów. Może się nie znam na cyfrach ( w gimnazjum na razie liczymy do tysiąca) ale wydaje mi się że to spora rozbieżność. Różnica między 200 a 60 to 140. Między 185 i 76 to 109. Czyli pomyliłeś się o jakieś 30 % lekko licząc. Ale mogę się mylić , mógłbyś to wszystko sprostować?umiech

I co Andrzejku bezpartyjni wolnościowcy dalej mają mentlik w głowie i nie wiedzą na kogo zagłosować? A może już wiedzą? No bo skoro jest dwóch kandydatów....smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 07:10  
Cytuj
Progres
Musisz ją zrozumieć. Nie ma się czym pochwalić. Trudno w sukces przekłuć 200 milionów kredytów wydanych na zabawki i imprezy. Nawet typowy Mirek wyborca PiS nie jest takim idiotą i pelikanem by łyknąć taka propagandę sukcesu, więc pisze taka Madzia "a Szrek umarzał". Szczególnie, że Picer Lucer oszust z dojnej zmiany też umarza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio kit? Dobre sobie umiech

Co do kredytów.

Obrazek


Chodziło mi o te nagrody w UM . Rzekomo najwyższe wśród wszystkich urzędów na Podkarpaciu.

A nie pisałeś kilka postów wcześniej że Kudłaty przejmował zadłużenie 60 milionów a teraz jest 200. Z twojej( bezpartyjnych wolnościowców) grafiki wynika że te widełki są od 76 do 185 milionów. Może się nie znam na cyfrach ( w gimnazjum na razie liczymy do tysiąca) ale wydaje mi się że to spora rozbieżność. Różnica między 200 a 60 to 140. Między 185 i 76 to 109. Czyli pomyliłeś się o jakieś 30 % lekko licząc. Ale mogę się mylić , mógłbyś to wszystko sprostować?umiech

I co Andrzejku bezpartyjni wolnościowcy dalej mają mentlik w głowie i nie wiedzą na kogo zagłosować? A może już wiedzą? No bo skoro jest dwóch kandydatów....smiech2


Edzio, zacytuj moje słowa "najwyższe wśród wszystkich urzędów na Podkarpaciu" kiedy tak powiedziałem lub napisałem? Manipulancie jeden, nie ładnie. Naprawdę już nic ci nie zostało, żadnych argumentów, Nic na obronę Lucjusza? Nic dobrego o nim nie napiszesz? Nie zaskoczysz nas super tekstem o zbawiennej roli Lucjusza dla Stalowej Woli? Została już tylko propaganda, manipulacja i kłamstwo?

Tak pisałem, że jest 200 milionów. Licząc gwarancje dla MZB i MZK to jest nawet sporo więcej. Te 200 milionów to tak lekko licząc umiech MZK za zeszły rok już nie miała zysków (13 milionów straty). Niestety jest ryzyko, że pokryjemy te kredyty umiech

Ja mogę pisać za siebie. I na razie zdania nie zmieniłem. Czekam na debatę. Może wtedy zmienię zdanie? Co to za różnica dla ciebie? Ty już masz swojego naj, zaj, kandydata umiech Obiecał plac zabaw ze zjeżdżalnia na podwórku? umiechumiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 07:32  
Cytuj
Rozumiem . Z tymi nagrodami pisałeś że Kudłaty dał więcej niż Ferenc. Więc może rzeczywiście nie miałeś na myśli całego Podkarpacia.

Skoro to zadłużenie przekracza 200 milionów to dlaczego bezpartyjni wolnościowcy tego nie napisali? Skoro to najprawdziwsza prawda to chyba żaden sąd nawet w trybie wyborczym nic by wam/im nie uczynił?umiech

Kandydatów jest dwóch. Ciskanie karmieniem w jednego jest wystarczająco zrozumiałe. Nawet dla mnie ucznia gimnazjum.uśmiech
Chociaż dorabianie do tego legendy o czekaniu na debatę też jest całkiem wzruszające. Gdybym cię nie znał na pewno bym uwierzył.umiech

Nie uważam Kudłatego za najlepszą możliwą osobę. Niestety wybór jest prosty. Skoro jest tylko dwóch kandydatów .... Przynajmniej nie będę opowiadał bajek o niepodjęciu decyzji. Podjąłeś ja już dawno ,tylko po co ta gra?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 08:22  
Cytuj
Nie zabieraj nam przedwcześnie nirwany Edo, Jędrek się nie może domyśleć.

CYTAT
Madziu z tego co piszesz to Szlęzak przez 12 lat rządów nic nie zrobił, no...... wybudował bibliotekę umiech


Art napisała że nic nie robił? Czytam, czytam i widzę że napisała wprost przeciwnie, trochę wścibsko ale precyzyjnie. Zadała pytania na co poszły pieniądze pożyczane przez Totalnych. To logiczne pytania do narracji wolnościowców na co wydajemy dzisiaj. Zapewne na cos co pomijano przez poprzednie 30 lat? Miałbym trudności żeby takie zestawienie zrobić z publicznie dostępnych danych, bo prawdą jest ze miasto opuściła młodzież z nieracjonalnych powodów. Ja myślę ze zestawienie się pojawi cool Jedyny artykuł który wszyscy przeczytają ok

Na koniec po-regresuje sobie trochę, "Różnica między 200 a 60 to 140. Między 185 i 76 to 109" to chwyt retoryczny :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 09:36  
Cytuj
CYTAT (cdn..)
Art napisała


i się przelogowała good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 10:14  
Cytuj
O przepraszam, pomyliłem się o 10 milionów umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 11:28  
Cytuj
Nadzwyczajna kasta Gersdorf dla CNN:

"(...) w SN nie ma skorumpowanych osób. Gdyby były, byłyby wytoczone sprawy sądowe. Nie ma tam też osób z ciemną kartą z czasów komunistycznych, bo nie zostałyby przyjęte do SN w latach 90., gdy SN został rekonstytuowany."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem . Z tymi nagrodami pisałeś że Kudłaty dał więcej niż Ferenc. Więc może rzeczywiście nie miałeś na myśli całego Podkarpacia.

Skoro to zadłużenie przekracza 200 milionów to dlaczego bezpartyjni wolnościowcy tego nie napisali? Skoro to najprawdziwsza prawda to chyba żaden sąd nawet w trybie wyborczym nic by wam/im nie uczynił?umiech

Kandydatów jest dwóch. Ciskanie karmieniem w jednego jest wystarczająco zrozumiałe. Nawet dla mnie ucznia gimnazjum.uśmiech
Chociaż dorabianie do tego legendy o czekaniu na debatę też jest całkiem wzruszające. Gdybym cię nie znał na pewno bym uwierzył.umiech

Nie uważam Kudłatego za najlepszą możliwą osobę. Niestety wybór jest prosty. Skoro jest tylko dwóch kandydatów .... Przynajmniej nie będę opowiadał bajek o niepodjęciu decyzji. Podjąłeś ja już dawno ,tylko po co ta gra?umiech


Pozwól Edzio, że sam zdecyduję. Gdybym był przekonany napisałbym że jestem za tym i tym. Szymonika nawet nie znam, nie znam jego programu. Co mam pisać? Lucka oszusta już znam i wiem na co go stać. Nie dostanie mojego głosu. Nie wybieram ani lepszego, ani gorszego zła. Jak mnie nie przekona Szymonik to oddam nieważny głos. Domyślam się, że nie ogarniasz ale to twój problem umiech

A dlaczego opozycja nie pisze o tym zadłużeniu? Zapytaj ich umiechumiech

Ja czytam dokumenty, pytam Lucjusza na FB i stąd mam informacje. Miasto samo udostępnia takie dane. Wystarczy się zainteresować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 13:21  
Cytuj
Bezpartyjny wolnościowiec na dodatek bezwarunkowo, bezkompromisowo i bezpłatnie walczący ze złą władzą. Gdybym cię nie znał na pewno bym uwierzył....umiech

Andrzejku nie bądź taki nie skreślaj obu na kartce wyborczej. Wszak to oznacza głos nieważny , a jak zapewne wiesz PiS ma bardzo zmobilizowany elektorat. Więc tak naprawdę skreślając obu wrzucasz szton na Kudłatego. Proszę nie rób tak i nie marnuj swojego cennego głosu. Trzeba tych katolickich socjalistów pogonić i wybrać ludzi odważnych i zdeterminowanych. Umiejących podejmować czasem trudne decyzje. Potrafiących np podwyższyć wiek emerytalny czy obniżyć zasiłek pogrzebowy. Tylko tacy ludzie mogą zrobić żeby w tym mieście/kraju było dobrze. Może nie wszystkim ale przynajmniej niektórym. Także przemyśl sprawę bo ty się droczysz a pisowskie hordy każdego dnia swoimi brudnymi butami deptają podwaliny naszego pięknego kraju: praworządność i trójpodział władz! Nie pozwólmy by katofaszyzm zatriumfował. Zagłosuj na kandydata zjednoczonej opozycji....smiech2



https://m.fac(...)58971224

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 13:49  
Cytuj
Edo - ta treść w linku... porażająca.

Polecam wszystkim do przeczytania.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Nadzwyczajna kasta Gersdorf dla CNN:

"(...) w SN nie ma skorumpowanych osób. Gdyby były, byłyby wytoczone sprawy sądowe. Nie ma tam też osób z ciemną kartą z czasów komunistycznych, bo nie zostałyby przyjęte do SN w latach 90., gdy SN został rekonstytuowany."


cool girl rozumiecie nie ma, to wyrok ostateczny. Ma być tak jak było, bo było słusznie i niezawiśle.

Ratusz w Słupsku nie reagował na donosy na instruktora tańca. Policja sprawdziła bo słyszała i znalazła patologię która zakończyła karierę Pierwszego LGBTQP+ walczącego z wykluczeniem i przemocą umiech




nie ma,,,, Prezesów na uchodźstwie

Obrazek

bo wszyscy uchodźcy są nasi



Wodociągi, śmieci i PEC dobrze doiło. Ludzie się ocieplali, a zarządcy zwlekali ze zmiana grupy cieplnej. Dobrze było, kto pilnował interesu społecznego? To była taka skarbonka na telefon dla głodujących przedsiębiorstw. Teraz, po komasacji z perełką innowacji Inkubatorem i zakupie nowych autobusów to mają większe wydatki na inwestycje?

Obrazek
niezawisłość, wszędzie niezawisłość


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 17:17  
Cytuj
Socjalistyczne bajki i prawicowe fobie. Pisowski mętlik w głowie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Bezpartyjny wolnościowiec na dodatek bezwarunkowo, bezkompromisowo i bezpłatnie walczący ze złą władzą. Gdybym cię nie znał na pewno bym uwierzył....umiech

Andrzejku nie bądź taki nie skreślaj obu na kartce wyborczej. Wszak to oznacza głos nieważny , a jak zapewne wiesz PiS ma bardzo zmobilizowany elektorat. Więc tak naprawdę skreślając obu wrzucasz szton na Kudłatego. Proszę nie rób tak i nie marnuj swojego cennego głosu. Trzeba tych katolickich socjalistów pogonić i wybrać ludzi odważnych i zdeterminowanych. Umiejących podejmować czasem trudne decyzje. Potrafiących np podwyższyć wiek emerytalny czy obniżyć zasiłek pogrzebowy. Tylko tacy ludzie mogą zrobić żeby w tym mieście/kraju było dobrze. Może nie wszystkim ale przynajmniej niektórym. Także przemyśl sprawę bo ty się droczysz a pisowskie hordy każdego dnia swoimi brudnymi butami deptają podwaliny naszego pięknego kraju: praworządność i trójpodział władz! Nie pozwólmy by katofaszyzm zatriumfował. Zagłosuj na kandydata zjednoczonej opozycji....smiech2



https://m.fac(...)58971224


Nie tylko PIS i PO istnieje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 17:39  
Cytuj
Są jeszcze bajki dla skrajnych liberałów o gorących sympatiach do Putina i Xi. To tak miało być rozgrywane, pispo jedno zło? Zmieniasz chwyt na regresyjne fobie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 637 638 639 640 641 642 643 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »