NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 636 637 638 639 640 641 642 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Te 200 milionów to bardzo konkretna kwota. W perspektywie finansowej Stalowej Woli jest taki zapis. Talk samo jak zapis o 24 milionach rocznie na obsługę tego zadłużenia.

Dlaczego stale sugerujesz, że ja nie jestem tu hobbystycznie? Jakiś lęk przed prawdą, boisz się że kiedyś ludzie dowiedzą się że jesteś tu z takiego samego powodu co Madzia? 2 zł za wpis to bardzo tanio się sprzedajecie. No ale może dlatego piszesz, że hobbystycznie te 2 zł/wpis starcza tylko na waciki umiech

Tak czy inaczej. Jako mieszkańcy dostaliśmy od Lucjusza 200 milionów kredytu. 24 miliony rocznie do spłaty.


Czyli jak dobrze rozumiem kiedy Kudłaty obejmował urząd zadłużenie miasta wynosiło zero złotych a teraz jest 200 milionów , czy tak?

Nie znam powodów Madzi , nie znam nawet samej Madzi. Pisałem ci już kiedyś że z imienia i nazwiska znam wyłącznie ciebie. umiech


Edzio, gdy Lucek obejmował rządy w mieście było 60 milionów kredytu i 10 milionów gwarancji dla spółek miejskich. Chcesz być bardzo szczegółowy poczytaj trochę i nie rób z siebie pajaca.

Naprawdę wydaje ci się, że mnie znasz umiech No ale ja o plotkach nie dyskutuję. Madzia to fakt. Zapytaj Art ma dużą wiedzę w temacie. Można by rzec z pierwszej ręki umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 18:07  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
I tu się mylisz Andrzejku. Dla mnie Niezależna jest tyle samo warta co Newsweek czy Wyborcza. Mniej więcej tyle co zawartość mojego wychodka...umiech




No oczywiście. Nie wstydź się. Wszyscy znają już twoje źródła wiedzy umiech

Co do skoków i sądzenia winnych umiechumiechumiech


Bierecki, zapewne poniósł by taką sama karę jak senator kogut.

A co z tym Tuskiem i Amber Gold, miał coś wspólnego bo jakoś ciągle nie siedzi. A ciągle słyszę, że nakradł. Miejsce złodzieja jest w wiezieniu.
Uparty jak osioł .Czego nie możesz pojąć że te nie zreformowane sądy ryżemu krzywdy nie zrobią?Ojcu tadeuszowi dziękować należy że mu odszkodowania nie przyznali!Piotrowicz nie może napisać oskarżenia gdyż zgodnie z ciążącą nad nim klątwą w mowę obrończą się zamieni.Ziobro próbował dyktanda ale większość prokuratorów oblała wpisując jedynie swe imię i nazwisko oraz dane dyktatora.


A gdzie Ty masz reformę sądownictwa? Przecież to tylko wymiana ludzi. I to takich co pytają Ziobry jak mają glosować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 18:11  
Cytuj
.dubel

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
Pani pisarka znowu daje czadu:

Obrazek

Gen Superhard Fak dalej rządzi na Szczochu. uśmiech


nawet Marie Le Pen chcą zamknąć w psychuszce, Trumpa lewacja chce przesunąć od biurka do psychuszki, ta psychuszka to retro moda na starą sprawdzoną dobrze im znaną metodę umiech

Obrazek




Wierchuszka walczy ramie w ramie z Gersdorf. Aktor Gajos recytował tekst:

...dalej mówił, że "wszystko, co się dzieje wkoło nas, wskazuje na to, że dzieje się no niedobrze". – Zaczyna się od wymiany stanowisk, od wymiany kadry. No to jest niedobrze – powtórzył. Kadry muszą pozostać albo wskażemy godne naszego zaufania nowe, PRL będziemy nazywać RP, to wystarczy. Po co zmieniać kogokolwiek, na przykład sędziów, przecież to prawo orzeka a nie sędzia, który tylko słusznie je interpretuje. Co to zmienia, po co tworzyć izby dyscyplinarne, żeby dyscyplinować nieskazitelną niezawisłość i sprawiedliwość? Po czynach ich poznaliście, nie tylko nad Wisłą ale i w Berlinie, Brukseli i w Wenecji. Jest dobrze.

Obrazek




http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/910/-512/newsweek/634932654009000000.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 06:31  
Cytuj
Teraz po zmianie kadrowej w sądownictwie wyniki wyborcze będą już poprawne, 100% PiS umiech

Skąd na Podkarpaciu takie problemy z listami PiS? Wyborcy PIS nie wiedzą, gdzie mieszkają, nie potrafią przepisać numeru PESEL z dowodu, a nawet się podpisać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 07:49  
Cytuj
CYTAT


Edzio, gdy Lucek obejmował rządy w mieście było 60 milionów kredytu i 10 milionów gwarancji dla spółek miejskich. Chcesz być bardzo szczegółowy poczytaj trochę i nie rób z siebie pajaca.

Naprawdę wydaje ci się, że mnie znasz umiech No ale ja o plotkach nie dyskutuję. Madzia to fakt. Zapytaj Art ma dużą wiedzę w temacie. Można by rzec z pierwszej ręki umiech


Rozumiem a te 24 miliony złotych do spłaty rocznie to są odsetki tylko z zadłużenia Kudłatego czy poprzedników też? umiech
Tak tylko pytam bo powszechnie chwalony za rozwój Rzeszowa prezydent Ferenc zasłużył miasto na znacznie wyższe kwoty. A ty na kogo zagłosujesz Andrzejku ? Na kogo pracuje sztab bezpartyjnych wolnościowców? Uchyl rąbka tajemnicy....

Wydawać to mi się może że idzie na ładną pogodę albo że mnie swędzi palec u nogi. Nie napisałem że cię znam tylko że znam cię z imienia i nazwiska. A to spora różnica jak sie może wydawać.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Teraz po zmianie kadrowej w sądownictwie wyniki wyborcze będą już poprawne, 100% PiS umiech

Skąd na Podkarpaciu takie problemy z listami PiS? Wyborcy PIS nie wiedzą, gdzie mieszkają, nie potrafią przepisać numeru PESEL z dowodu, a nawet się podpisać.


A to przypadkiem nie pisowski komisarz wyborczy ( z nadania obecnej władzy) nie zarejestrował listy kandydatów w Jaśle czy też w Przemyślu? umiech.

Pewnie Jaro każe go rozstrzelać pod ścianą...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2018r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Teraz po zmianie kadrowej w sądownictwie wyniki wyborcze będą już poprawne, 100% PiS


Są odpowiedzi które nie znajdują pytania,,, bo wszyscy je znają. Wiemy jak jest ale,,, nie wiemy jak będzie Andrzejku.

Największe opory wśród towarzystwa transformacji ustrojowej budzi Izba Dyscyplinarna oraz I-szy Prezes SN. TK jest mniej istotny. Komisarze EU podzielają ich spojrzenie na Polaków ze swojego punktu widzenia. Obserwujemy naturalną zbieżność "niezawisłego" zatroskania zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 06:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Edzio, gdy Lucek obejmował rządy w mieście było 60 milionów kredytu i 10 milionów gwarancji dla spółek miejskich. Chcesz być bardzo szczegółowy poczytaj trochę i nie rób z siebie pajaca.

Naprawdę wydaje ci się, że mnie znasz umiech No ale ja o plotkach nie dyskutuję. Madzia to fakt. Zapytaj Art ma dużą wiedzę w temacie. Można by rzec z pierwszej ręki umiech


Rozumiem a te 24 miliony złotych do spłaty rocznie to są odsetki tylko z zadłużenia Kudłatego czy poprzedników też? umiech
Tak tylko pytam bo powszechnie chwalony za rozwój Rzeszowa prezydent Ferenc zasłużył miasto na znacznie wyższe kwoty. A ty na kogo zagłosujesz Andrzejku ? Na kogo pracuje sztab bezpartyjnych wolnościowców? Uchyl rąbka tajemnicy....

Wydawać to mi się może że idzie na ładną pogodę albo że mnie swędzi palec u nogi. Nie napisałem że cię znam tylko że znam cię z imienia i nazwiska. A to spora różnica jak sie może wydawać.smiech2


Edzio co mnie obchodzi zadłużenie Rzeszowa? Ciekawe czemu ty się tak nim interesujesz? umiechumiech
Jak już tak patrzysz na Rzeszów to sprawdź ile Ferenc wypłacił (w dużo większym urzędzie) premii a ile nasz boski Lucjano.

Co do kredytów Szreka. Lucek już dawno je zrolował. Teraz te 200 milionów to tylko i wyłącznie dług zaciągnięty przez Lucjusza.


A co do mojego głosu? Szymonik jeszcze mnie nie przekonał. Jak na teraz to skreślę obydwóch kandydatów.

Pisałeś też, że jesteś przedsiębiorcą a wyszło, że nie masz pojęcia o podstawowych tematach. Nie wiesz jak wylicza się wynagrodzenie pracownikaumiechumiech. To chyba podstawa w zatrudnianiu ludzi.
Dajesz się poznać jako mitoman i plotkarz. Coś jeszcze? Przygotowany do dzisiejszych lekcji ??umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 06:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Teraz po zmianie kadrowej w sądownictwie wyniki wyborcze będą już poprawne, 100% PiS umiech

Skąd na Podkarpaciu takie problemy z listami PiS? Wyborcy PIS nie wiedzą, gdzie mieszkają, nie potrafią przepisać numeru PESEL z dowodu, a nawet się podpisać.


A to przypadkiem nie pisowski komisarz wyborczy ( z nadania obecnej władzy) nie zarejestrował listy kandydatów w Jaśle czy też w Przemyślu? umiech.

Pewnie Jaro każe go rozstrzelać pod ścianą...uśmiech


A jakie ma to znaczenie w obliczu "pomyłek" umiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 06:40  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
Teraz po zmianie kadrowej w sądownictwie wyniki wyborcze będą już poprawne, 100% PiS


Są odpowiedzi które nie znajdują pytania,,, bo wszyscy je znają. Wiemy jak jest ale,,, nie wiemy jak będzie Andrzejku.

Największe opory wśród towarzystwa transformacji ustrojowej budzi Izba Dyscyplinarna oraz I-szy Prezes SN. TK jest mniej istotny. Komisarze EU podzielają ich spojrzenie na Polaków ze swojego punktu widzenia. Obserwujemy naturalną zbieżność "niezawisłego" zatroskania zarumieniony


Madzia, wiemy jak będzie. TK już nie ma. To co zostało to parodia. Teraz czas na SN. Konstytucja nadal obowiązuje.

To zmiana kadrowa a nie reforma.

Niezawisłość wg PiS to zatwierdzanie przez ministra oddanych głosów umiech Ty możesz jeszcze patrzeć w lustro?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 06:41  
Cytuj
PiS obiecał, wiele obiecał umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2018r. 06:59  
Cytuj
Wrócę jeszcze do lokalnych spraw umiech

Jak tam sprawa masztu? Są już winni?

No i sprawa kredytów. Edzio Lucek na przyszły rok ma w planie 24 miliony kolejnej pożyczki. Co ta kwota ci mówi?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 06:49  
Cytuj
Zaczynamy mówić o konkretach lokalnego zadłużenia i użyteczni zamilkli?

Znacie wynik finansowy MZK?

To bardzo ciekawe, MZK skończyło poprzedni rok ze stratą. W planie kolejny rok inwestycji, które nie przyniosą zysku (stacja paliw). Jaka będzie strata w tym roku?

Jak sytuacja w MZB?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 07:47  
Cytuj
sytuacja jest tragiczna Jędrek, puste koryto i pełno kwiku ze strachu przed Cela+ smiech2

CYTAT

Przyjęty przez rząd projekt budżetu na 2019 rok zakłada, że sędziowie dostaną o 615 zł wyższe wygrodzenie zasadnicze, ale w przypadku Trybunału Konstytucyjnego będzie to nawet 2100 zł. Tymczasem pracownicy budżetówki mogą liczyć na symboliczny wzrost płac.


Teraz wyjdą głodni lekarze walczyć o pielęgniarki i dobro pacjentów ok To jest praworządne dojenie elit anty-systemowych.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 12:35  
Cytuj
CYTAT


Edzio co mnie obchodzi zadłużenie Rzeszowa? Ciekawe czemu ty się tak nim interesujesz? umiechumiech
Jak już tak patrzysz na Rzeszów to sprawdź ile Ferenc wypłacił (w dużo większym urzędzie) premii a ile nasz boski Lucjano.

Co do kredytów Szreka. Lucek już dawno je zrolował. Teraz te 200 milionów to tylko i wyłącznie dług zaciągnięty przez Lucjusza.


A co do mojego głosu? Szymonik jeszcze mnie nie przekonał. Jak na teraz to skreślę obydwóch kandydatów.

Pisałeś też, że jesteś przedsiębiorcą a wyszło, że nie masz pojęcia o podstawowych tematach. Nie wiesz jak wylicza się wynagrodzenie pracownikaumiechumiech. To chyba podstawa w zatrudnianiu ludzi.
Dajesz się poznać jako mitoman i plotkarz. Coś jeszcze? Przygotowany do dzisiejszych lekcji ??umiechumiech


Rozumiem. Czyli wszystko wina Kudłatego. Jakie to typowe. umiech
Co do premii i nagród w urzędzie miasta Stalowej Woli i Rzeszowa nie mam żadnych danych. Gdybyś zechciał coś podrzucić bo nie za bardzo mi się chce odgrzebywać tego z otchłani internetu.

Jeszcze cię nie przekonał? Moim skromnym zdaniem pytanie kiedy cię przekona a nie czy jeszcze?smiech2

Andrzejku mam bardzo wysokie zdanie na temat twojej znajomości tematu ogólnie pojętej finansjery zwłaszcza tej światowej rekinie.umiech
Niemniej jednak wydaje mi się że moi nauczyciele w gimnazjum inaczej patrzą na pewne kwestie , może dzisiaj dopytam...
Jak tam nastroje u bezpartyjnych wolnościowców Andrzejku ? Bojowe?
Tym razem wygracie z katofaszyzmem? Może byś wspomógł opozycję kredycikiem na 200% RRSO? Wszak jak to mówią do wygrania wyborów potrzebne są tylko pieniądze.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 12:39  
Cytuj
CYTAT


No i sprawa kredytów. Edzio Lucek na przyszły rok ma w planie 24 miliony kolejnej pożyczki. Co ta kwota ci mówi?


Niewiele w gimnazjum na razie liczymy do tysiąca. Jak pójdziemy dalej to wtedy pogadamy...umiech


Z dwojga złego przynajmniej dobrze że Kudłaty nie pożycza od ciebie. Twoje odsetki mogłyby już miasto dawno wykończyć.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 12:49  
Cytuj
EdoZChabzin jak co dzień udaje dzieciaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 13:10  
Cytuj
Ja nie udaję. Ja się tylko naigruję...umiech

A tymczasem popłuczyny po Michniku:

Obrazek

Źródło : Żelazna logika - Twitter.


Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie znajdzie się w tym zakłamanym świecie odważny reżyser który nakręciłby filmik o ślubach 10-latek z dorosłymi mężczyznami w krajach muzułmańskich , albo o traktowaniu kobiety wśród chasydów ( golenie głowy na zero po ślubie itp)? smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 13:20  
Cytuj
Z tego samego powodu, dlaczego nergal podarł Biblię a nie Koran...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Z tego samego powodu, dlaczego nergal podarł Biblię a nie Koran...


Nergal podarl Biblie bo bardziej to w Polsce to szokuje tyle bo biblia kojarzona jest z czymś świetym i szanowanym a koleś sobie podarł. Skiba pokazał pupę nie byle kolesiowi bo to by mało szokowało tylko premierowi.


Ale Edo dał bardzo dobre porównanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 14:08  
Cytuj
stalowowolanin - kompletnie nie rozumiem co napisałeś.

Za dużo "bo", "to" i generalnie brak jakiegoś logicznego sensu.
Mógłbyś spróbować jeszcze raz?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 14:12  
Cytuj
Podarł Biblie bo w Poslce to szokuje. Prawie całe spoleczeństwo sobie tego nie wyobraza a koleś podarł i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 14:35  
Cytuj
No właśnie. Film Smarzowskiego też szokuje w Polsce.
Podarcie Koranu - szokowałoby podejrzewam wszędzie.
No i straciłby nergal szybko głowę.

Nie bronię tu tego, co się dziele pomiędzy kapłanami i ich zwierzchnikami. Za to trzeba się modlić. Filmu nie oglądałem, więc na jego temat też nie chcę się wypowiadać.

Gdyby Smarzowski nakręcił film mówiący o jawnej - usankcjonowanej prawnie pedofilii wśród muzułmanów - też zapewne długo by nie pożył.

Łatwo jest pluć na religię pokoju. Religii nienawiści i mordu nikt woli nie chce ruszać. Zwłaszcza, że atakowanie chrześcijan jest obecnie ta topie i bardzo na rękę chorym środowiskom które doszły do głosu.

Jesteśmy ostoją chrześcijaństwa w Europie i wielu to się nie podoba.
Nie chcemy gender, aborcji i eutanazji. Mówimy "nie" samozagładzie cywilizacyjnej jaka dzieje się już w innych krajach europejskich. Dlatego każde zło w którym maczał palce kapłan będzie teraz rozdmuchiwane i zwielokrotniane. Chodzi o to, żeby ludzie odwracali się od KK i od Boga.
Będą wtedy bezbronni i podatni na wpływy "cywilizacji" śmierci i zepsucia.

Komuś bardzo nie spodobał się nasz opór i robi wszystko by nas pokonać. Chrześcijaństwo i związany z tym system wartości to nasza siła. Więc trzeba nas tej siły pozbawić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Z tego samego powodu, dlaczego nergal podarł Biblię a nie Koran...


Ty to wiesz ja to wiem . I przypuszczam że Nergal też to wie...

To wszystko to pic na wodę. Smarzewski , Nergal i cała reszta tej lewicowo-liberalnej hołoty to zwykły motłoch który za parę groszy robi loda komu popadnie. Prowokacja prowokacją ale trzeba znać granice odwagi. Katolicy najwyżej zrobią pod kinem krucjatę różańcową , a muzułmanie by to kino wysadzili w powietrze. uśmiech

Właśnie dlatego trzeba się za to durne lewactwo modlić bo kiedy zrozumieją gdzie tkwi naprawdę problem będzie już za późno. I dla nich i dla nas niestety!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 636 637 638 639 640 641 642 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »