NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 620 621 622 623 624 625 626 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 17:22  
Cytuj
Co ma dom do zasług? Zrzeka sie pensji dla ojczyzny i musi mieć skromny dom? Umniejszył by swoje zaslugi gdyby miał lepszy dom.

Te zaslugi tez jakieś samozwańcze bo nie widać w tej ojczyźnie że taki dobrodziej tyle w sejmie siedzi.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 17:22  
Cytuj

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3116
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 17:26  
Cytuj
Pewnie jak Peja reprezentuje biedę... Chyba że w życiu osobistym.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3116
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 17:26  
Cytuj
Pewnie jak Peja reprezentuje biedę... Chyba że w życiu osobistym.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Pewnie jak Peja reprezentuje biedę... Chyba że w życiu osobistym.


slums attack

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10480
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 18:20  
Cytuj
Polemika z tobą Agnieszko przypomina monolog łamaną polszczyzną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 18:28  
Cytuj
W Warszawie zakonnica w ciąży zmierza do przejścia dla pieszych:

https://twitter.com/i/status/1030355676055433216


umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Kaczyński, ciężko pracował umiech Nie uwłaszczył się na państwowym majątku umiech Nikt mu nie umarzał długów umiech W ogóle poświęcił się tylko dla narodu nie dbając o swoją przyszłość umiech

Prawie jak Putin, biedny jak mysz kościelna umiech


Pierwsze słyszę/czytam że Kaczyńskiemu ktoś coś umorzył ale pewnie bezpartyjni wolnościowcy ze sztabu PO wiedzą lepiej...smiech2

A mógł seriami wygrywać w totka jak Bolek.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 19:18  
Cytuj
Edzio, dlatego że opierasz się na wiedzy której nie masz umiech Ja ci nie podpowiem, na mnie nie licz umiech

Jak czytam co pisze Mirek o wierze Kaczyńskiego to mnie śmiech ogarnia, że tacy naiwni są ci użyteczni umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Polemika z tobą Agnieszko przypomina monolog łamaną polszczyzną.



Odpowiedz na kilka prostych pytań zamiast tak na siłę kręcić jak typowy kłamca.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
Edzio, dlatego że opierasz się na wiedzy której nie masz umiech Ja ci nie podpowiem, na mnie nie licz umiech

Jak czytam co pisze Mirek o wierze Kaczyńskiego to mnie śmiech ogarnia, że tacy naiwni są ci użyteczni umiech


Zdaję sobie sprawę Andrzejku że bardzo dużo wiesz o czarnych kartach w biografii Kaczyńskiego. Szkoda że nie chcesz podzielić sie tym z nami. Naprawdę szkoda.umiech

Muszę stwierdzić z pełnym przekonaniem że nie ma w polskiej polityce uczciwszego od Jarosława. No może jeszcze Mariusz Kamiński. Przeczytałem na temat Prezesa w swoim życiu tyle bzdur a przecież to poczciwina jakich mało. Wiem że wyżej cenisz np Tuska czy Palikota ale z szumowinami tak to już bywa. No wiesz każdy szuka wzorca podług swoich zainteresowań. smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3116
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 20:43  
Cytuj
Czyli bidny ale solidny. Jak Polska cała.

Z czystej ciekawości - nie ma prawa jazdy bo chory? Czy tu też się poświęcił?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio, dlatego że opierasz się na wiedzy której nie masz umiech Ja ci nie podpowiem, na mnie nie licz umiech

Jak czytam co pisze Mirek o wierze Kaczyńskiego to mnie śmiech ogarnia, że tacy naiwni są ci użyteczni umiech


Zdaję sobie sprawę Andrzejku że bardzo dużo wiesz o czarnych kartach w biografii Kaczyńskiego. Szkoda że nie chcesz podzielić sie tym z nami. Naprawdę szkoda.umiech

Muszę stwierdzić z pełnym przekonaniem że nie ma w polskiej polityce uczciwszego od Jarosława. No może jeszcze Mariusz Kamiński. Przeczytałem na temat Prezesa w swoim życiu tyle bzdur a przecież to poczciwina jakich mało. Wiem że wyżej cenisz np Tuska czy Palikota ale z szumowinami tak to już bywa. No wiesz każdy szuka wzorca podług swoich zainteresowań. smiech2


Edzio, ty wiesz (w swojej ocenie) najlepiej.

O szumowinach porozmawiaj z Madzią. Znajdziecie wspólny język umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
I teraz wiodą oddzielne życie chwaląc Pana (tego samego) i nie zabierając głosu w sferze publicznej bo go nie mają.


Zabawne - skąd bierzesz takie wnioski smiech2
Analizując Twoje wszystkie dotychczasowe posty na tym forum - to wnioskuję, że z braku wiedzy.
Więc braki wiedzy uzupełniasz nadużyciami/nadinterpretacjami i kłamstwami.
Bo znam wielu protestantów, którzy biorą udział w życiu politycznym kraju. Wielu z nich chodzi na wybory, startują też w wyborach. I mają SWOJE poglądy polityczne. Protestanci modlą się również o rządzących tym krajem, wiem o tym (nawet jeśli nie są zwolennikami danej opcji politycznej), bo tak nakazuje NT (ap. Paweł zachęca do tego w listach).

Masz bardzo małą, znikomą, jeżeli nie żadną, wiedzę na temat ewangelików w Polsce.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10480
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 00:50  
Cytuj
Kościoły protestanckie idą z nurtem postępu. To odejście od nauki Jezusa.
Ten sam problem obecnie dotyka KK, może będzie następna schizma.
Sytuacja kiedy każdy pastor ma swoja wizje Ewangelii uniemożliwia oczywiście generalizacje. Ale na przykład, zbory kościołów protestanckich w północnych Niemczech są nieporównywalne do stanowiska katolickiej Bawarii.
Nie jestem protestantka, ale to nie kłopot zapoznać się ze naukami biskupów protestanckich. Wszystko jest dostępne dla chcącego. Nie wchodzę w sferę intencji wiernych protestanckich o której napisałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 01:22  
Cytuj
Jak postęp taki zły to każdy może żyć jak 2000 lat temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3116
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 06:36  
Cytuj
Art, równie dobrze można powiedzieć że w historii KK wiele skandali i problemów wynikło że kościół był (jest) oderwany od czasów i rzeczywistości w której egzystuje.

Problemy KK zaczęły się wraz z szerokim dostępem do informacji i rozwojem nauki ( parafianin
1. «członek parafii»
2. daw. «człowiek zacofany i ograniczony»).) Wszak głupcem łatwiej się steruje

KK sam sobie wystawia świadectwo. Nie mój problem i nie ten temat. Może dodam tylko (zeby was rozjuszyć) że się szczerze cieszę się z tego że instytucja ma się ku końcowi. Każdy kowalem swojego losu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 07:55  
Cytuj
Progres ona tak często bełkot wymyśla aby wpis był. Jest tak jak piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Kościoły protestanckie idą z nurtem postępu. To odejście od nauki Jezusa.
Ten sam problem obecnie dotyka KK, może będzie następna schizma.
Sytuacja kiedy każdy pastor ma swoja wizje Ewangelii uniemożliwia oczywiście generalizacje. Ale na przykład, zbory kościołów protestanckich w północnych Niemczech są nieporównywalne do stanowiska katolickiej Bawarii.
Nie jestem protestantka, ale to nie kłopot zapoznać się ze naukami biskupów protestanckich. Wszystko jest dostępne dla chcącego. Nie wchodzę w sferę intencji wiernych protestanckich o której napisałeś.


A kto się teraz oderwie, kościół polski? To właśnie z polskich środowisk katolickich padają pod adresem Franciszka określenia papież idiota, lichy teolog, papież w buciorach. Polski KK zaczyna toczyć rak pychy, ale to już nie moje zmartwienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 08:50  
Cytuj
umiech
CYTAT


Edzio, ty wiesz (w swojej ocenie) najlepiej.

O szumowinach porozmawiaj z Madzią. Znajdziecie wspólny język umiech



A co Madzia ( kogokolwiek masz na myśli) też jest lichwiarzem? Albo chociaż złodziejem czy prostytutką? No wiesz szumowiną nie zostaje się bez powodu trzeba się parać jakimś konkretnym fachem predysponującym do tzw elementu społecznego.

Dalej uważasz że najlepszym Prezentem Miasta Warszawy byłby Jan Śpiewak? Swoją drogą trochę dziwne że bezpartyjny wolnościowiec popiera socjalistę , ale może się czepiam. W każdym razie Kukiz wystawił swojego reprezentanta , słyszałeś? Jak ci się podoba ta kandydatura? Przedsiębiorca z sukcesami chyba byłby lepszy od "aktywisty społecznego" ( nowomowa tak określa komunistów)?umiech


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 08:59  
Cytuj
Ferbi w Polsce papieźem jest grzybek. Tuczony przez rząd.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 09:06  
Cytuj
Obrazek

A najlepsze jest to jak ludzie którzy sami pozbyliby się części społeczeństwa chcą walczyć z antysemityzmem i homofobią. Taka logika nieprawdaż Andrzejku?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 10:32  
Cytuj
KOD Nysa wraz z pułkownikiem Mazgułą walczą o Ludmiłę :

Obrazek

KOD UK również na barykadzie uśmiech :

Obrazek

Źródło: KOW z KOD Twitter

Średnia wieku na oko około 70 - tki. Ale zapał i ideowość jak na młodych rewolucjonistów przystało. Emerytury zmniejszone ale witalność jakby większa.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
KOD Nysa wraz z pułkownikiem Mazgułą walczą o Ludmiłę :

Obrazek

KOD UK również na barykadzie uśmiech :

Obrazek

Źródło: KOW z KOD Twitter

Średnia wieku na oko około 70 - tki. Ale zapał i ideowość jak na młodych rewolucjonistów przystało. Emerytury zmniejszone ale witalność jakby większa.smiech2
Jeżeli to wada wyborców{wiek powyżej 70 lat}to co zrobimy z łobecnymi władzami?Ja powtarzając za kimś czytaj cytat proponuję topienie w gnojowicy a ścierwa ich pozostawić do całkowitego rozkładu celem wzbogacenia nawozu.koniec cytatu.Co ty proponujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 14:35  
Cytuj
Ja bym proponował np pod Grunwaldem zbudować ogromna arenę i zamknąć na niej z jednej strony obrońców Konstytucji wszelkiej maści ( KOD , podkarpackie dewianty , bezpartyjni wolnościowcy i cały tzw gorszy sort) a z drugiej gotowych oddać życie na PiS i samego prezesa. I jakby się wytłukli nawzajem można by z ich kości zbudować mauzoleum zgody narodowej. Skoro nie mogli ze sobą współistnieć to mogliby przynajmniej oddać życie za swoje ideały. Nawet zapalilbym świeczkę nad szczątkami Andrzejka i innych bezpartyjnych wolnościowców ze sztabu PO , którzy złożyli najcenniejszą ofiarę na ołtarzu demokracji.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2018r. 14:40  
Cytuj
Gen Kuf Drahrepus ( trzeba to czytać od tyłu) uśmiech zmienił front. Szczochzburaka jest zdegustowany:

Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 620 621 622 623 624 625 626 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »