NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 619 620 621 622 623 624 625 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 08:17  
Cytuj
Kaczyński, ciężko pracował umiech Nie uwłaszczył się na państwowym majątku umiech Nikt mu nie umarzał długów umiech W ogóle poświęcił się tylko dla narodu nie dbając o swoją przyszłość umiech

Prawie jak Putin, biedny jak mysz kościelna umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 08:17  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:11  
Cytuj
Tak. Nie którzy mają obraz Kaczyńskiego wyidealizowany i bezkrytyczny.

Mirek Progres poprostu zrozumiał o co mi chodziło.

A jak Pan Kaczyński jako stary kawaler bez dzietny publicznie potrafił powiedzieć że w sprawie "ginekologicznych" itp słucha się tylko księży to nie którym kobietom chciało się płakać. Normalnie powrót do średniowiecza. Niech sobie politycznie zasługuje ojczyźnie ale czasem zastanowi się nad tym nad czym on i jego autorytet nie ma pojęcia.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:13  
Cytuj
Agnieszeczko - możesz podać wiarygodne źródło, ze taka wypowiedź padła i nie została wyrwana z kontekstu?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
Agnieszeczko - możesz podać wiarygodne źródło, ze taka wypowiedź padła i nie została wyrwana z kontekstu?


Poszukaj sobie. Wlasnie jest wypowiedz spokojna bez cięć. Nie migawki pocięte i poskladane. Sam tak powiedział. Moze brac Kosciol pod uwage ale decyzja koncowa ma byc rozsadna po wysluchaniu wielu stron. To wtedy jest zasluga

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:42  
Cytuj
A co tam u policjantów słychać. Błaszczak mówił, że jeszcze nigdy tak dobrze policjantom nie byłoumiech. Teraz "reformuje" armię umiech

Na TVPiS INFO nic nie mówią to i użyteczni milczą. A wydawałoby się że dobro kraju i obywateli dla nich najważniejsze umiech


Kto pamięta co Kaczyńscy mówili o Rydzyku zanim zrozumieli, że należy z nim trzymać jezyk Interes polityczny i partyjny najważniejszy.

A Rydzyk taki pro life i religijny bardzo umiech Gdyby to była prawda zapewne zwąchałby się z Markiem Jurkiem. No ale Marek nie da mu takich profitów umiech

Idee i wartości traktują jak nasza forumowa Madzia. Interes ponad wszystko i wszystko jest na sprzedaż. Pokazują, że poglądy można kupić.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Agnieszeczko - możesz podać wiarygodne źródło, ze taka wypowiedź padła i nie została wyrwana z kontekstu?


Poszukaj sobie. Wlasnie jest wypowiedz spokojna bez cięć. Nie migawki pocięte i poskladane. Sam tak powiedział. Moze brac Kosciol pod uwage ale decyzja koncowa ma byc rozsadna po wysluchaniu wielu stron. To wtedy jest zasluga


Czyli zasłyszane, dziesięć razy przeinaczone...ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 09:59  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=rzB3k7C9Tn8

Z tym oddaniem dla ojczyzny to nawet nie zaslyszane tylko samemu wymyslone.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 10:28  
Cytuj
No.

I co powiedział?
Wypowiedział się w temacie in-vitro.ok
Ja również jestem chrześcijaninem - katolikiem. Wiem, że przy procedurze in vitro bardzo wiele ludzkich embrionów trafia...do zlewu.

Dla mnie życie zaczyna się od embrionu i takie praktyki są w moim rozumieniu zabijaniem nienarodzonych dzieci.

Całkowicie zgadzam się z jego stanowiskiem w tej sprawie.

Temat in -vitro był tu na forum bardzo szeroko dyskutowany i nie widzę sensu go rozwijać szerzej. Albo jest się katolikiem i przestrzega się pewnych przykazań albo żyje się w zakłamaniu i w grzechu. Jeśli ktoś sobie wybiera które przykazania go obowiązują a które nie - popiera aborcję, in vitro, eutanazję - i do tego przyjmuje Komunię Świętą - przyjmuje ją świętokradczo - i jest to grzech śmiertelny.
Powrotem do średniowiecza jest eutanazja i aborcja. Cywilizacja śmierci. Prawdziwy postęp cywilizacyjny - to traktowanie życia jako najwyższej wartości.

Z tym oddaniem ojczyźnie - to moja opinia na temat tego człowieka.ok Czy ty tylko powtarzasz za mediami czy może masz swoje wnioski, opinie...?

Kto twoim zdaniem, powinien to powiedzieć o nim, żebyś uznała to za fakt? Musiałby to być zapewne niesamowity autorytet.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 10:53  
Cytuj
Najlepiej jakby nikt nie musiał go tak nazywać tylko było by widać rezultaty tego.

Mógł wypowiedzić się na poziomie- słucham Kościoła i przedstawicielstwa nauki. Będę się starał o jak najlepszy kompromis.


CYTAT (Andrzej_2.0)

A Rydzyk taki pro life i religijny bardzo umiech Gdyby to była prawda zapewne zwąchałby się z Markiem Jurkiem. No ale Marek nie da mu takich profitów umiech


Dokładnie
ok

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 10:58  
Cytuj
Zapewne został zapytany o stanowisko PiS w sprawie in-vitro.
My chrześcijanie mamy odważnie dawać świadectwo a nie ukrywać fakt kim jesteśmy i skąd nasze poglądy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 11:01  
Cytuj
Mógł jest politykiem w Państwie.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 11:03  
Cytuj
Mógł co?
Nie zaznaczać, że jest wierzący? :szok:

Ja - jako wyborca chcę wiedzieć, czy osoba na którą głosuję jest wierząca i jaki system wartości wyznaje.

Mało tego - uważam, że plakaty wyborcze powinny mieć pewne obowiązkowe elementy takie jak CV kandydata - pokazujące jego "skoki między partiami", miejsca pracy, zajmowane stanowiska, wyznanie, w jakiej miejscowości jest zameldowany.

Nie chciałbym przez przypadek zagłosować na jakiegoś byłego palikociarza lub kodziarza - nawet "nawróconego"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 11:29  
Cytuj
CYTAT


Nie chciałbym przez przypadek zagłosować na jakiegoś byłego palikociarza lub kodziarza - nawet "nawróconego"


Ale nawrócony Piotrowicz już Ci nie przeszkadza.
Hipokryzja.

PS. Chrześcijaństwo nie równa się Katolicyzm. Sorry Winnetou.
Wręcz Katolicyzm to zaprzeczenie chrześcijaństwa w wielu aspektach (jak np. bałwochwalstwo, bo inaczej kultu maryjnego/kultu świętych/kultu obrazów nie można nazwać, i jak jesteś chrześcijaninem, to powinieneś znać wersety z: Wyjścia 20:4-5, 1 Tymoteusza 2:5; Jana 14:6), więc nie powołuj się na błędną teologię/religię, tylko na Biblię. A ta, zgadzam się z Tobą, zabrania eutanazji i aborcji, gdyż przykazanie "nie zabijaj" jest jednoznaczne (i nie pozostawia pola do dyskusji/interpretacji kogo można i kogo nie można zabijać).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Mógł co?


Mógł wypowiedzić się na poziomie- słucham Kościoła i przedstawicielstwa nauki. Będę się starał o jak najlepszy kompromis.

Wkurzasz się jak islamizują Europę. Wkurzasz. Nie dziw się bo tak samo neutralni się wkurzają jak Katolicy za bardzo katolizują Państwo.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 12:06  
Cytuj
Hammurabi - i znów kolejny co się wypowiada, nie czytając tego co piszę.

Uważam, że wszyscy którzy należeli do PZPR powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych a także dowódczych w służbach mundurowych.
Nie powinni zajmować, żadnych stanowisk kierowniczych na uczelniach państwowych.

Twoje poglądy na temat katolicyzmu - są Twoimi poglądami. Ja mam zupełnie inne w tej kwestii i nie zamierzam z Tobą o tym dyskutować.ok Będę się też powoływał na to, co uznam za właściwe. Co do kultu Maryi - dość często odmawiam Różaniec. Nie ma w tym bałwochwalstwa czy czegokolwiek innego złego. Ilość objawień, cudów...mówi sama za siebie.potluczony

Agnieszeczko - jesteśmy katolickim krajem. Nie będą nami rządzić mniejszości.ok

Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że porównywanie chrześcijaństwa do islamu...jest mocnym nadużyciem. Jedyną wspólną cechą tych wyznań jest to, że są nazywane wyznaniami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi - i znów kolejny co się wypowiada, nie czytając tego co piszę.

Uważam, że wszyscy którzy należeli do PZPR powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych a także dowódczych w służbach mundurowych.
Nie powinni zajmować, żadnych stanowisk kierowniczych na uczelniach państwowych.

Twoje poglądy na temat katolicyzmu - są Twoimi poglądami. Ja mam zupełnie inne w tej kwestii i nie zamierzam z Tobą o tym dyskutować.ok Będę się też powoływał na to, co uznam za właściwe. Co do kultu Maryi - dość często odmawiam Różaniec. Nie ma w tym bałwochwalstwa czy czegokolwiek innego złego. Ilość objawień, cudów...mówi sama za siebie.potluczony

Agnieszeczko - jesteśmy katolickim krajem. Nie będą nami rządzić mniejszości.ok

Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że porównywanie chrześcijaństwa do islamu...jest mocnym nadużyciem. Jedyną wspólną cechą tych wyznań jest to, że są nazywane wyznaniami.


1. Antychryst i Fałszywy Prorok też będą czynić cuda, rozumiem, że za nimi pójdziesz.

Różaniec jest praktyką religijną zapożyczoną przez Kościół Katolicki od muzułmanów, którzy wzięli to od hindusów. Gdybyś się interesował, to byś wiedział, że odklepujesz islamski, a wręcz hinduski religijny obrzęd. Cóż...

Poza tym odmawiasz wtedy modlitwę do Marii. Do osoby zmarłej. Biblia (np. Stary Testament) wyraźnie tego zabrania - Bóg zabronił tego Izraelowi zanim weszli do Kanaanu, czy też Król Saul wezwał ducha proroka podczas wizyty u wróżki, za co ten duch napomniał Saula.

Za każdym razem, gdy zwracasz się do innej osoby, niż Bóg, w modlitwie - dopuszczasz się bałwochwalstwa.

Temu wskazałem Ci wersety, również z NT, które pokazują, że jest to jawnie niebiblijna praktyka.

PS. W Biblii nie masz nigdzie ani słowa o Różańcu. Pomogę Ci, o wniebowzięciu Marii również...

Powołuj się na to, na co chcesz - wolno Ci.
Ja wolę się powoływać na Biblię (Słowo Boże) i to jej się trzymać.
Nie np. tradycji katolickiej.


2. Co do Piotrowicza i Panów z PZPR. Pełna zgoda. Komunistów należy trzymać z dala od władzy. Ale to by oznaczało, że duża część polityków PiS musiałaby odejść z polityki. Znasz na pewno osoby, które w PiSie udają demokratów, a do 89 dzierżyły legitymacje partyjne PZPR... Piotrowicz to tylko "sztandar" obłudy PiSu w temacie "dekomunizacji" życia publicznego.

PS. Nie głosuję na PO/Nowoczesną/PSL/SLD/Partię Razem/Kukiza jbc, nie próbuj więc przykleić mi łatki, ktróej nie mam (a to typowe wśród wyznawców PiS).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 13:40  
Cytuj
Nie porównuje religii. Wierzysz że Świat powstał w kilka dni i że wąż istniał na Ziemi od jej pierwszych chwil odkąd powstała ziemia.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Nie porównuje religii. Wierzysz że Świat powstał w kilka dni i że wąż istniał na Ziemi od jej pierwszych chwil odkąd powstała ziemia.
a jak ty sobie wyobrażasz życie bez RYdZYKA?/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi - i znów kolejny co się wypowiada, nie czytając tego co piszę.

Uważam, że wszyscy którzy należeli do PZPR powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych a także dowódczych w służbach mundurowych.
Nie powinni zajmować, żadnych stanowisk kierowniczych na uczelniach państwowych.

Twoje poglądy na temat katolicyzmu - są Twoimi poglądami. Ja mam zupełnie inne w tej kwestii i nie zamierzam z Tobą o tym dyskutować.ok Będę się też powoływał na to, co uznam za właściwe. Co do kultu Maryi - dość często odmawiam Różaniec. Nie ma w tym bałwochwalstwa czy czegokolwiek innego złego. Ilość objawień, cudów...mówi sama za siebie.potluczony

Agnieszeczko - jesteśmy katolickim krajem. Nie będą nami rządzić mniejszości.ok

Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że porównywanie chrześcijaństwa do islamu...jest mocnym nadużyciem. Jedyną wspólną cechą tych wyznań jest to, że są nazywane wyznaniami.
nie jedyną lecz nad wyraz spójną jest usilne wpierdala n e się między czyjegoś bożka a wyznawcę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Kaczyński, ciężko pracował umiech Nie uwłaszczył się na państwowym majątku umiech Nikt mu nie umarzał długów umiech W ogóle poświęcił się tylko dla narodu nie dbając o swoją przyszłość umiech

Prawie jak Putin, biedny jak mysz kościelna umiech


Nie znam osobiście Putina ale on jest bogaty $40mld+ Taki Kaczyński to mysz kościelna przy nim. Ale się podzielił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 16:26  
Cytuj
CYTAT


PS. Chrześcijaństwo nie równa się Katolicyzm. Sorry Winnetou.
Wręcz Katolicyzm to zaprzeczenie chrześcijaństwa w wielu aspektach (jak np. bałwochwalstwo, bo inaczej kultu maryjnego/kultu świętych/kultu obrazów nie można nazwać, i jak jesteś chrześcijaninem, to powinieneś znać wersety z: Wyjścia 20:4-5, 1 Tymoteusza 2:5; Jana 14:6), więc nie powołuj się na błędną teologię/religię, tylko na Biblię. A ta, zgadzam się z Tobą, zabrania eutanazji i aborcji, gdyż przykazanie "nie zabijaj" jest jednoznaczne (i nie pozostawia pola do dyskusji/interpretacji kogo można i kogo nie można zabijać).



zaklopotany To prawda, protestanci oderwali się od Świętego Powszechnego Apostolskiego Kościoła Katolickiego, czyli od wczesnych chrześcijan z Zachodniego ale i zarazem Wschodniego Kościoła za rewolucjonisty Lutra/Husa/Kalwina/.



I teraz wiodą oddzielne życie chwaląc Pana (tego samego) i nie zabierając głosu w sferze publicznej bo go nie mają. Bardzo polecam film Grzegorza Browna "Luter". Przezabawna lekcja historii. Ubrać się w modyfikowane chrześcijaństwo po to tylko, żeby od chrześcijaństwa się interesownie oddzielić, błyskotliwie identycznie jak Henryk VIII i jego anglikański odłam. No cóż, potrzeba jest matką wynalazku.

https://dorzeczy.pl/kraj/46143/Ban-za-film-o-Lutrze-YouTube-usuwa-konto-Grzegorza-Brauna.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 16:32  
Cytuj
No i okazało się że Kaczyński to mysz kościelna. smiech2

Pamiętam jak robił sobie podsmiechujki że Polacy robią zakupy w Biedronce...

Porównywał ceny kiedy byli opozycją. Może teraz porówna smiech2

Mirek, tam gdzie kończą ci się argumenty zaczyna się wiara. Cywilizacja śmierci? Nie było w historii człowieka lepszych czasów do rozmnażania się.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Nie znam osobiście Putina ale on jest bogaty $40mld+ Taki Kaczyński to mysz kościelna przy nim. Ale się podzielił.


Ile ci dał jak się dzielił? Za to pisanie notoryczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie zrozumiałaś. Nie interesuje mnie dom Kaczyńskiego. Ale nie znam zasług pozostałych właścicieli willi. Po nitce do kłębka i pomogłam siostrze.


Co ma dom do zasług? Zrzeka się pensji dla dobra ojczyzny?

Czym umniejszył by swoje zasługi gdyby miał lepszy dom? A wiadomo że pensja na to pozwalała.


Co za opór materii Agnieszko. Kaczyński jest długo w polityce i mógłby mieć co by chciał, najwidoczniej takie miał dochody. A inne przykłady typu Zdradek Dożynek, Totolotek i Hiena Roku to proszę wybacz, zapłacono im za usługi. Zbliżamy się do rozwiązania rebusu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 17:19  
Cytuj
Czegoś mu brakuje?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 619 620 621 622 623 624 625 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »