NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 618 619 620 621 622 623 624 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 ja piszę tak jak jest. Aby założyć rodzinę trzeba umieć dać coś od siebie i potrafić wyjść do ludzi. Nie krytykowałam tylko prawdą jest że ze swojej pensji mógłby mieć dom badzo extra. Zarabia dużo od bardzo wielu lat.


Każdy facet musi mieć żonę i dzieci, bo jak nie - to nieudacznik?

:szok:

To, na co wydaje swoją pensję, to jego prywatna sprawa. Ja w nim widzę człowieka, który poświęcił się Ojczyźnie. Tacy są potrzebni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 09:45  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek


Jakie osiągnięcia w życiu osobistym taki i dom.


Chyba nie zastanowiłaś się przed wpisaniem tego teksu. Masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 12:07  
Cytuj
Mirek777 kobiety nie na każdego osobnika płci męskiej mówią facet.

Dalibor więcej dystansu, co ten demot ma nam powiedzieć, że ktoś kto ma poselską pensję od dawnych lat i ma zaniedbany skromny dom to co jest lepszy od tego co ma duży i drogi dom.
Są demoty gdzie tusk sobie spaceruje na luzie i kaczyński analogicznie nawet na cmentarzu w prywatnym wyjściu obstawiony ochroniarzami co pomnik przecierali. I też mirek777 bronił kaczyńskiego. Ja tu swoich politycznych fanów nie mam. Pod dowcipem o kaczyńskim napisałam dowcip o tusku. A napięcie jakie tu istnieje wręcz zadziwia. Nie długo schodzone buty i nie zadbane zęby też będą wielką zaletą dla k.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 12:58  
Cytuj
CYTAT


Dalibor więcej dystansu, co ten demot ma nam powiedzieć, że ktoś kto ma poselską pensję od dawnych lat i ma zaniedbany skromny dom to co jest lepszy od tego co ma duży i drogi dom.
Są demoty gdzie tusk sobie spaceruje na luzie i kaczyński analogicznie nawet na cmentarzu w prywatnym wyjściu obstawiony ochroniarzami co pomnik przecierali. I też mirek777 bronił kaczyńskiego.


Demot tego typu ma wzbudzić emocje i "porwać" pewną część społeczeństwa żeby byli "za" lub "przeciw. Nie ważne czy to prawda czy fałsz,ważne aby się sprzedał.
Używasz słowa dystans a pod tymi obrazkami zaczynasz oceniać prywatne życie człowieka po tym w jakich butach chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 12:58  
Cytuj
Aga, powiedz prawdę, kochasz się w tym Kaczyńskim?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 13:02  
Cytuj
Dalibor zmyślasz! Może ty oceniasz życie po butach. A jak nie zmyślasz to czytanie ze zrozumieniem kuleje albo celowo przeinaczasz. EOT

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 kobiety nie na każdego osobnika płci męskiej mówią facet.


Co ma piernik do wiatraka?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Może ty oceniasz życie po butach. EOT


zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mirek777 kobiety nie na każdego osobnika płci męskiej mówią facet.


Co ma piernik do wiatraka?


Jesteś mężczyzną powinieneś to wiedzieć.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 14:42  
Cytuj
Schodzisz z tematu.
Facet, mężczyzna, chłop, gość.... trochę tych określeń jest.

Więc czy napiszę:

"Każdy facet musi mieć żonę i dzieci, bo jak nie - to nieudacznik?"

lub

"Każdy mężczyzna musi mieć żonę i dzieci, bo jak nie - to nieudacznik?"

Co za różnica?:szok:

Ktoś, kto nie ma żony i dzieci nie jest prawdziwym mężczyzną? zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 14:50  
Cytuj
Aga uczepiła się tego Jarka jakby chciała zaradzić jego bezżenności umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 14:58  
Cytuj
Po prostu popłynęła z nagonką frustratów, którzy nie mogą go atakować tak jakby chcieli, bo nie objął urzędu premiera a wiadomo, że uczestniczy w rządzeniu Polską.

Wiadomym jest, że PiS prawdopodobnie rozpadnie się gdy on odejdzie z polityki w ten lub inny sposób. Więc partie zewnętrzne i służące im ściekowe antypolskie media robią co mogą, by choć trochę zmienić nastawienie społeczeństwa do tego człowieka.

Zaszczuli w ohydny i barbarzyński sposób jego brata, próbują tego samego z nim.

Macier zszedł na dalszy plan, więc trzeba atakować Kaczora.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 17:51  
Cytuj
Mirek Mirek ja się uczepiłam daj spokój. Wyluzuj trochę. Sam wklejałeś zdjęcie schetyny jak płakał na pogrzebie i się z tego śmiałeś. Jak takie banalne pytanie powtarzasz to odpowiadam że pan bez rodziny to pan bez rodziny. Nie nieudacznik. Sam nazwałeś nieudacznik. Ja przytoczyłam fakt że osoba bez rodziny może nie mieć w piorytetach pieknego domu a inny. Ty od razu odebrałeś to za atak na Kaczora bo jesteś przewrażliwiony na tym punkcie. Przyznasz sam że o człowieku oddanym ojczyźnie nie świadczy poziom zaniedbanego domu i brak małżeństwa.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 18:36  
Cytuj
Sam wstawileś ten durny obrazek z domkami a teraz się rzucasz, ze ktoś krytykuje Kaczora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 19:30  
Cytuj
Mirek gdybyś był prawdziwym facetem to wiedziałbyś o czym pisze Agnieszka umiech A tak to wyszło żeś gumka od majtek umiech

Obrazek


"patriota" z PIS. Madziu twój kolega?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 22:25  
Cytuj
To naprawdę straszne. I co oni rzeczywiście zniszczyli ten samolot tymi ekierkami?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Dalibor zmyślasz! Może ty oceniasz życie po butach.


Z butami i torebkami to tak oczywiście jest cool girl (o futrach i diamentach nie zapominajcie chłopcy zarumieniony )

Obrazek



Agnieszka napisała -
CYTAT
Przyznasz sam że o człowieku oddanym ojczyźnie nie świadczy ?poziom zaniedbanego domu? i brak małżeństwa.


Ten dom to była miara osiągniętych korzyści osobistych w stosunku do osiągnięć dla narodu. Już zrozumiałaś czy rebus jeszcze zbyt trudny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 22:56  
Cytuj
No nie zapominaj o futrze. Taka zapracowana od lat kobieta na forum na dwa nicki może zapomnieć albo nie mieć czasu zadbać o swoje futerko i potem pozostaje już tylko pisanie o polityce.

Ta miara tego demota jest czystą głupotą szkoda że nie zrozumiałaś.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 22:57  
Cytuj
Zbyt trudny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Zbyt trudny.



Trolluj. Nawet przyszło do tego że bronisz demotywatorów
Ten demot miał wywrzeć takie wraźenie o jakim piszesz ale tak nie jest. Pensje posła dostawał od lat i pracuje na emeryturze. Duzo biedniejsi mają lepsze domy. Dom nie przeszkadza w byciu patriotą i osiąganiu zasług dla ojczyzny.

Dla ojczyzny umorzono długi PC jakieś 700tyś baj baj

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 23:37  
Cytuj
Nie zrozumiałaś. Nie interesuje mnie dom Kaczyńskiego. Ale nie znam zasług pozostałych właścicieli willi. Po nitce do kłębka i pomogłam siostrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2018r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
Nie zrozumiałaś. Nie interesuje mnie dom Kaczyńskiego. Ale nie znam zasług pozostałych właścicieli willi. Po nitce do kłębka i pomogłam siostrze.


Co ma dom do zasług? Zrzeka się pensji dla dobra ojczyzny?

Czym umniejszył by swoje zasługi gdyby miał lepszy dom? A wiadomo że pensja na to pozwalała.

Jest jeszcze motyw na skode w TVP czesto specjalnie pokazują że J.K. jeździ skodą superb a nie lepszą marką żeby wyglądało to skromnie. Taka zagrywka socjotechniczna. A prywatne odwiedziny grobu brata z całą karawaną rządowych limuzyn w Krakowie.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 00:31  
Cytuj
Poświęcił się ojczyźnie? Co za bzdury Mirek?

Czy ten kto założył rodzinę i dba o obejście, automatycznie bedzie mniej zasłużony dla ojczyzny? Gdzie widzisz korelację? Czy to wymaga takich poświęceń? W czym to przeszkadza w byciu patriotą?

Odnoszę wrażenie że twój obraz Kaczyńskiego jest wyidealizowany i bezkrytyczny...

Czepiasz się Agnieszki. Kobiety naprawdę tak myślą podświadomie. Czy chcesz tego czy nie. To naturalne. Nie wiesz tego? Przecież jesteś taki prawy.

Każdy rozumie że bywają odstępstwa od normy lub nieznane nam czynniki środowiskowe. Chcielibyśmy wierzyć że tak jest i w tym przypadku...

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 00:31  
Cytuj
(dubel)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2018r. 07:30  
Cytuj
Bzdury?

Dla ciebie każdy kto ma inne zdanie pisze bzdury? :szok:

Różni ludzie mają różne zadania w życiu i w społeczeństwie - gdzie ja napisałem, że ktoś, kto poświęcił się rodzinie jest mniej zasłużony? :szok: Spełnia inną funkcję. Równie ważną.

Odnosisz różne wrażenia - nie koniecznie mające coś wspólnego z rzeczywistością. A wystarczyłoby czytać co pisze osoba, której wpisy komentujesz. Poczytaj sobie co uważam na temat PiS. Kaczyński? Na pewno go nie idealizuję. Oceniam, doceniam i szanuję.

Ocenę tego, czy czepiam się Adnieszeczki - zostaw Agnieszeczce. Jesteś jej adwokatem? Mężem? A może to twoje konto?potluczony

Ostatnie twoje zdanie nie ma dla mnie logicznego związku z wcześniejszymi.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 618 619 620 621 622 623 624 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »