NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 847 848 849 850 851 852 853 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 20:48  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 20:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 20:50  
Cytuj
obejrzyjcie na youtube filmik kaftany bezpieczeństwa, 10min

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 21:13  
Cytuj
kaftanów w Brukseli nie zabraknie :-)

Europosłanka POKO Magdalena Adamowicz po głosowaniu w Parlamencie Europejskim nad rezolucją, w której znalazł się zapis podważający suwerenność systemu demokracji Polski i Węgier zdradziła cenę swojej egzystencji w Prusach;

Rząd PiS jest jak Putin i jak pijany ojciec bijący matkę


zawsze to lepiej od Roberty lejącej matkę...

https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201906/1559730304_by_anonymous_500.jpg?1559730305

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 21:18  
Cytuj
"Bezpieczne wybory w tradycyjnej formie będą możliwe najwcześniej za 2 lata; jeśli partie polityczne się z tym nie zgodzą, to jedyną bezpieczną formą są wybory korespondencyjne - podkreślił w piątek minister zdrowia Łukasz Szumowski."

Nieźle to wykombinowales Łukasz. A jakby tak przyjąć że w lokalu wyborczym może przebywać 5 razy tyle osób ile jest stanowisk wydających karty do głosowania i to nie tylko obsadzonych ale w ogóle zorganizowanych co? Nasuwa ci się jakaś analogia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3145
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 21:45  
Cytuj
Mi się nasuwa analogia: "Skoro Polacy mogą iść do sklepu to mogą iść na wybory".

Dla ciebie to najlepszy kandydat. Ja myślę o nim użyteczny idiota.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 21:56  
Cytuj
Dobrze ci się nasuwa, niech wygra ktokolwiek kto uzyska poparcie większości Polaków ale w normalnych wyborach, tak będzie lepiej dla Polski. Jak nie to przełóżmy. Nie chciałbym sytuacji że będą głosować 90 letni dziadkowie nawet o tym nie wiedząc.
Polska to nie Kaczyński ani Tusk. Politycy i partie przemijają, a polska racja stanu wymaga abyśmy nie byli izolowani na arenie międzynarodowej.
Podziały w naszym społeczeństwie są już zbyt duże, a takie wybory jeszcze je pogłębią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 04:26  
Cytuj
no tak, dowodu mu nie schowasz... to byłoby normalne?

Izolacja Polski wynika z mniejszości prawicowych polityków w obecnie liberalno lewicowym PE, to nie jest stan normalny i ta większość ulega systematycznej erozji na prawo od 4 lat a wiec dzisiejsza większość może już w następnych eurowyborach stać się "izolowaną" mniejszością, tak jak stała się większościowa patologia tzw. partii Demokratów (liberalna lewica) w USA.

Klęska hipokryzji tzw. "europejskich wartości" w czasie życiowej próby wirusa poważnie nadszarpnie stanem posiadania parlamentarnych mandatów, pech chciał (to była ironia) ze najbardziej te wartości wyszły bokiem krajom z liberalno lewicowymi rządami. Obniżenie poziomu życia klasy pracującej (na które tak liczy u nas opozycja prąca na złamanie karku do odłożenia w czasie wyborów), wysokie koszty socjalne utrzymania świeżych imigrantów kosztem ubożejących robotników europejczyków, ekspansja biznesu chińskiego i utrata profesjonalnych miejsc pracy i zawodowej dominacji w przejętych korporacjach, spółkach zależnych i kontrahenckich na rzecz chinczykow, spowoduje pogłębianie negatywnego sentymentu i obaw o przyszłość wśród wyborców obecnych lewicowych i liberalnych partii. Włosi, Hiszpanie, Francuzi i Holendrzy mają już ustabilizowane partie o alternatywnej bardziej prawicowej narracji. O Niemcach nie wspominając. Niemcy jednak podeszli do sytuacji zapobiegliwie i z przyzwoitym rezultatem, odmówili tez zdecydowanie następnej fali imigrantów. Przewidują dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3145
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 07:50  
Cytuj
Wszystko fajnie. Jednak PIS rzeczywiście jest pseudo prawicową partią. Narodowy socjalizm to nie jest prawica.

Kryzys związany z wirusem obnażył również słabość i bezradność systemu i PiSu które w obliczu wyzwań i zagrożeń są bezradne.

Tarcze z dykty. Żeby było że coś robią. Faktycznie jednak tylko mącą w kotle.

Jedyny ratunek socjalstow to drukarka!
Myślą że zadrukują pieniędzmi wirusa i ludziom przybędzie smiech2

Głupota socjalistów nie zna granic - drukujemy pieniążki bo brakło. Z pewnością w ten sposób będziemy mieli ich więcej. potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 07:59  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 08:43  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3145
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 09:01  
Cytuj
Tymczasem Glapiński kupuje złote krany do NBP. Mówi że stać ich, że piniędzy mają dużo. W końcu jest drukarka. potluczony


Grube haki na sitwę rządzącą musi mieć ten człowiek ze go od koryta nikt nie jest w stanie oderwać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 09:37  
Cytuj
progres Narodowy socjalizm hmmm skąd ja to znam..... co Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 13:45  
Cytuj
rozdawnictwo korwinizmu i przymusowe obozy nie wiem

powoływanie się na misje zewnętrznego TVN-u to porównywalna porażka panowie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
rozdawnictwo korwinizmu i przymusowe obozy nie wiem

powoływanie się na misje zewnętrznego TVN-u to porównywalna porażka panowie...


Amerykańska stacja telewizyjna ciśnie pachołków USA. Co tu jest nie tak?
Ps. Rozdawnictwo korwinizmu to oksymoron?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 14:34  
Cytuj
bawię się rozdźwiękiem myślenia Progresa a otaczającą go rzeczywistością...

https://www.youtube.com/watch?v=2w-S2vso58E

w Stanach są tez dwie strony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
bawię się rozdźwiękiem myślenia Progresa a otaczającą go rzeczywistością...

https://www.youtube.com/watch?v=2w-S2vso58E

w Stanach są tez dwie strony


W przypadku naszej rządzącej strony wazelinka idzie bez względu na stronę polityczną. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 19:27  
Cytuj
Marionetka gadała z Trampem. Efekt rozmów? Pozyskanie testów.

Naprawdę jesteśmy tak głęboko w dupie, że my już nic nie możemy sami zrobić?

Maseczki z Chin, testy z USA.

Państwo z dykty.


Wiem, wiem. Za PO i wina Tuska.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 20:31  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
no tak, dowodu mu nie schowasz... to byłoby normalne?

Izolacja Polski wynika z mniejszości prawicowych polityków w obecnie liberalno lewicowym PE, to nie jest stan normalny i ta większość ulega systematycznej erozji na prawo od 4 lat a wiec dzisiejsza większość może już w następnych eurowyborach stać się "izolowaną" mniejszością, tak jak stała się większościowa patologia tzw. partii Demokratów (liberalna lewica) w USA.

Klęska hipokryzji tzw. "europejskich wartości" w czasie życiowej próby wirusa poważnie nadszarpnie stanem posiadania parlamentarnych mandatów, pech chciał (to była ironia) ze najbardziej te wartości wyszły bokiem krajom z liberalno lewicowymi rządami. Obniżenie poziomu życia klasy pracującej (na które tak liczy u nas opozycja prąca na złamanie karku do odłożenia w czasie wyborów), wysokie koszty socjalne utrzymania świeżych imigrantów kosztem ubożejących robotników europejczyków, ekspansja biznesu chińskiego i utrata profesjonalnych miejsc pracy i zawodowej dominacji w przejętych korporacjach, spółkach zależnych i kontrahenckich na rzecz chinczykow, spowoduje pogłębianie negatywnego sentymentu i obaw o przyszłość wśród wyborców obecnych lewicowych i liberalnych partii. Włosi, Hiszpanie, Francuzi i Holendrzy mają już ustabilizowane partie o alternatywnej bardziej prawicowej narracji. O Niemcach nie wspominając. Niemcy jednak podeszli do sytuacji zapobiegliwie i z przyzwoitym rezultatem, odmówili tez zdecydowanie następnej fali imigrantów. Przewidują dobrze.



Ciekawy masz plan ale jego realizację marnie widzę. Partie prawicowe, albo raczej eurosceptycznepo mają małe poparcie i to przede wszystkim tych częsci społeczeństw, które sobie najsłabiej radzą na rynku. Nie wiadomo wokół jakich wartości innych niż te "europejskie" miałyby sie w PE zjednoczyć skoro ich wyborcom marzy sie głównie pełna micha kartofli za nisko kwalifikowaną pracę, którą wykonują. WIna obarczaja m. in. emigrantówim, ale dla nich emigrantami zabierającymi im pracę także my jestesmy. Nawet gdyby doszły do głosu, bo dzis sa izolowane, to zacząłby sie protekcjonizm i emigrancji won, a więc i Polacy.
Marie Le Pen wyciągała rekę do PIS, ale bez odzewu. Jakie wspólne wartości mógłby miec PIS i niemiecka AfD? Aż sie boje myśleć, choć złośliwi mogliby powiedzieć, że obie sa socjalistyczne, a ta prawica to tylko dla zmyły. Odwrót do państw narodowych nie wyszedłby Polsce na zdrowie, ale to cie chyba nie martwi, bo jak sądzę w kręgu twoich zainteresowań sa tematy ideologiczno światopoglądowe. Obawiam sie, że wyborcom tych eurosceptycznych parti raczej daleko do twojego oczekiwanego porządku świata. No ale nie odbieram nikomu nadzieji, o wszystkim zdecyduja wybory, choć one nie prędko.
Mnie martwią fakty. Dzis mamy najwyższą w regionie prawie 5% inflacje i zerowe stopy procentowe, a to nie jest cecha silnej gospodarki. To oznacza, że coś poszło nie tak. Z każdych 10 tys, które człowiek pracujący odłożył sobie na starosc, czy na wypadek choroby, czy na studia dla dzieci rząd podbiera bez pytania 500 zł. To nie tak miało być, a drukarki dopiero zaczeły pracować i wygląda na to, że obecnie sa jedynym pomysłem na uzdrowienie gospodarki i utrzymanie sie u władzy. Kiedys braliśmy pieniadze z uszczelnienia vatu, ze wzrostu PKB, ze zwiększania obrotów z tą "lewacka" Europą, a dzis z lasu, po przerobieniu go na papier. Oby nie było tak, że nie będzie sie opłacało pracować, oszczędzać tylko głosować na PIS, bo on da pieniądze. Wsparcie ludzi wychowujących dzieci, ubogich to nic złego, niech daja jeszcze więcej, ale żeby gospodarka to wytrzymała.
A te wybory korespondencyjne to mi wyglądaja na jakis rzut na tasmę. jakby PIS wiedział, że to jego ostatnia kadencja i chciał sobie zapewnic miękkie lądowanie pod ochrona skrzydeł własnego prezydenta choc oczywiscie jeszcze nie wiadomo kto nim będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:31  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
Marionetka gadała z Trampem. Efekt rozmów? Pozyskanie testów.

Naprawdę jesteśmy tak głęboko w dupie, że my już nic nie możemy sami zrobić?

Maseczki z Chin, testy z USA.

Państwo z dykty.


Wiem, wiem. Za PO i wina Tuska.



Na początek chciałem się przywitać z nowym kontem. Stare zostało zablokowane , bo źli ludzie którzy lubią donosić dali upust swoim nałogom. Ludzkiej natury nie sposób oszukać...smiech2


Andrzejku mam pytanko. Podobno trzech kapucynów z Rozwadowa pełni posługę wolontariuszy w stalowowolskim DPS. Nie wiesz ilu może jest tam wolontariuszy ze stalowowolskiego sztabu WOŚP?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 12:11  
Cytuj
Nie mam pojęcia, a ilu jest wolontariuszy z caritas?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 12:49  
Cytuj
No właśnie nie wiem. Ale coś mi mówi że wolontariuszy ze stalowowolskiego sztabu WOŚP tam raczej nie ma. A może się mylę? W końcu jestem tylko człowiekiem. Nigdy co prawda nie parałem się lichwą i donosami ( jak co poniektórzy) ale w tym kraju nawet tacy lubią uchodzić za autorytet...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 12:54  
Cytuj
Standardowo, brak argumentów więc obrażanie się zaczęło.

A co do donosów to sam wiesz najlepiej. Nie ma o czym gadać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:02  
Cytuj
Ja mam panowie inne pytanie do was. Co politycy zrobili aby rozwiązać tą sytuację bo ani wolontariusze ani kapucyni w DPS nie powinni się znajdować. Za co my im płacimy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 847 848 849 850 851 852 853 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »