NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 834 835 836 837 838 839 840 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 09:16  
Cytuj
Jak będziesz jusek,stary wariacie, tyle pił to i tak do maja nie dociągniesz bo ci wątroba pęknie...


Albo się zarazisz rzeżączką ustną od jakiegoś młodego przyjaciela. I tak źle , i tak niedobrze...

Take care!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 09:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
"Wybory uzupełniające, które odbyły się w niedzielę pokazały, że przeprowadzenie wyborów prezydenckich w terminie jest dzisiaj całkowicie możliwe. Nie ma żadnych przesłanek, żeby głosić, że wybory powinny się nie odbyć" - ocenił w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jaki prezes taki elektorat ciemnogród pełna gębą.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 15:30  
Cytuj
I bardzo dobrze niech gada jeszcze więcej good

Nie zdążyli (albo nie dali rady) dziada schować to ich problem.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 16:12  
Cytuj
CYTAT


Ave Satan i Maryja Zawsze Dziewica!

Długo się nie odzywałam, albowiem brakowało mi słów. Dzisiaj jednak, z okazji kolejnego dnia kwarantanny, którą nota bene, znoszę dzielnie, gdyż jest to dla mnie stan znany i stały od lat dziesięciu, postanowiłam wyrazić swoją opinię, na temat tego, co się odpierdala w naszym pięknym kraju, a związane jest z NAGŁYM wybuchem pandemii nowego chińskiego wirusa.
Otóż dzisiaj, jakoś po 3.00 po południu przysłuchiwałam się kolejnemu bezsensownemu bełkotowi miłościwie nam panujących, w osobach Matousza, Adriana, Jadźki oraz tego od równie drogich, jak mało urokliwych asystentek typa z NBP.
Dzięki panu bogu najwyższemu, miałam w majtach wkładkę Seni na nietrzymanie moczu, którą przez upodobania urologiczne mojego małżonka testuję, bo inaczej poszczałabym sobie dekatyzy Livajsa.
Budyń jak zwykle pierdolił farmazony i kręcił kampanię, czyli psioczył na Wyimaginowaną Wspólnotę oraz świat cały, który zostawił nas, Polskę znaczy bez pomocy i teraz musimy być zdani sami na siebie. Najwyraźniej umknął Budyniowi fakt, że nam Unia odpalił ileś tam dziesiąt miliardów eurosów a tych, co dostaliśmy kiedyś i nie wykorzystaliśmy zgodnie z przeznaczeniem nie musimy oddawać, tylko mamy je przeznaczyć na walkę z wirusem.
Szkoda, że Adrian nie poprosił o pomoc Śródmorza i Grupy Wyszehradzkiej. Przecież to jego najlepsi kumple.
Jadzia też błysnęła jak supernowa. Ot, wpadła na pomysł, że skoro turystyka, mówiąc ogólnie, jebła, to teraz firmy turystyczne, które sprzedały wycieczki, które z wiadomych powodów się nie odbędą, nie muszą klientom zwracać kasy w ciągu miesiąca, ale mają na to pół roku.
W ten oto sposób Państwo Polskie pieniążkami jednych obywateli ratuje innych. I chuj z tymi, którzy na wczasy w Egipcie czy innej Turcji składali kasę przez rok. Teraz muszą być solidarni i pomóc Państwu pomóc.
Ci, co prowadzą gastronomię na ten przykład, też powinni być wniebowzięci, bo dostaną 5 tałzenów, o ile przez pół roku nie pozwalnia pracowników.
Fajnie byłoby, aby zwolniono ludzi z danin, do ZUS, prawda? Ni chuja. Mają je zapłacić później. Podatki też. Mogą też wziąć wakacje od kredytów, ale zapłacą później większe raty.
Bezpiecznie mogą czuć się za to banki, bo te rząd zabezpieczył gwarancjami państwowymi, więc jak coś pierdolnie, albo i nie, to my, obywatele, wyrównamy bankom straty. Prawdziwa tratwa ratunkowa. Dziękujemy.
Jednak bezkonkurencyjny w dziedzinie politycznego cynizmu okazał się prezes Glapiński.
Otóż ten pan powiedział tak: "Fizycznej gotówki mamy nieprzebrane ilości. (...) Nie jesteśmy zszokowani, byliśmy przygotowani na ten kryzys"
Patrzcie Państwo! Cud prawdziwy!
Mamy "nieprzebrane ilości fizycznej gotówki" w NBP, czyli po naszemu, mamy kasy od zajebania.
Tem czasem, wirus pojawił się cztery miesiące temu. Jako, że ludzie stali się niezmiernie mobilni, było do przewidzenia, że rozniesie się po świecie i to szybko.
Polski rząd jednak myślał zapewne, że Matka Boska wraz synem uchronią nas przed epidemią, bo nie wpadło do durnych, rządowych głów, żeby zrobić zapasy sprzętu i przeszkolić ewentualny personel, aby wszystko na czas epidemii było gotowe.
Sytuacja wygląda tak, że teraz cały sprzęt i materiały jednorazowe są upychane w miejscach, gdzie mają być kierowani zarażeni. Inne oddziały szpitali stały się nieważne. Podobnie jak ich pracownicy. A niech umierają.
Przy "nieprzebranych ilościach gotówki", polska publiczna służba zdrowia jest gówno warta, bo nigdy nie było dla niej pieniędzy.
Teraz Polacy, a nie polski rząd stają na głowach, żeby dostarczyć maski i płyny dezynfekcyjne ratownikom.
Teraz POLSCY MALI PRZEDSIĘBIORCY, którzy sami znaleźli się w czarnej dupie, ZA DARMOCHĘ karmią pracowników służby zdrowia.
Teraz psioczący na lekarzy i pielęgniarki rodacy, którzy całkiem niedawno kazali im wypierdalać z kraju, skoro im się praca za gówniane pieniądze i w gównianych warunkach nie podoba, chwalą ich pod niebiesia na fejsbuku.
Nagle Polacy dostrzegli, że to dzięki temu złodziejowi Owsiakowi, szpitale mają 75% respiratorów.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, co?
Kolejne ciekawe zdarzenie związane z wirusem. Matousz z Budyniem codziennie przekonują z telewizora, że jesteśmy jako kraj pierwszym w Europie albo i na świecie w czymś tam. Po prostu jesteśmy zajebiści.
W tej całej zajebistości, wyjątkowo zajebiście zorganizowaliśmy powrót rodaków do kraju po zamknięciu granic.
Ludzie, którzy chcą wjechać do Polski stoją w kilkudziesięciokilometrowych korkach na granicach, wraz z dziećmi i zwierzętami, po kilkanaście albo i kilkadziesiąt godzin, bez żarcia, picia i bez kibla.
Służby się nie wyrabiają. Część granic zamknięta.
Ci, którzy chorzy nie byli, to pewnie już są. Za organizację tych powrotów ktoś powinien dostać poczwórne dożywocie, skoro za zorganizowanie dyskoteki dla 25 osób w Rudzie Śląskiej, właścicielce lokalu grozi 8 lat więzienia.
Czy nie można było nakazać wracającym wydrukować kart, wypełnić je i oddawać na granicy?
Ciekawe, ilu stojących przez wiele godzin w korkach na rozgrzanej autostradzie miało gorączkę z przegrzania? I w ogóle po cholerę to mierzenie temperatury, skoro każdy przekraczający granicę ma podlegać obowiązkowej kwarantannie?
I znowu nie pomogły tym ludziom władze, tylko ZWYKLI obywatele, którzy zanosili im wodę i żarcie. Gdzie byli wojewodowie i inni władcy miast i wsi?
Niezły numer odwalił nasz rząd również małym liniom lotniczym. Po kiego grzyba było dofinansowywanie biletów lotniczych tym, którzy chcieli wrócić do Polski, skoro znaczna część z nich miała wykupione loty czarterowe? Przecież mogli wrócić przewoźnikami, którym już zapłacili albo wykupić bilety o wiele tańsze, niż oferował LOT. No ale teraz LOTowi kasiurki przybędzie. Z budżetu państwa, czyli od nas. I od ludzi, których rząd tym idiotycznym nakazem wydymał.
Kto to, kurwa, wymyślił?

Konkluzja jest taka: jesteśmy w czarnej dupie. Możemy liczyć tylko na siebie. Na siebie, znaczy zwykły Polak na zwykłego Polaka.
Inaczej zginiemy. My zwykli ludzie.
Dbajcie o siebie. Nie wyłaźcie z domu, jeśli koniecznie nie musicie. Nie narażajcie siebie i innych. Nie bądźcie Budyniami.
Szanujmy tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu.
Może jakoś to przetrwamy. A jeśli przetrwamy, to może niektórym się ślepia otworzą.

A tak przy okazji, czy posłowie i senatorowie, którzy mają teraz wolne z racji pandemii, dostają diety?




W samo sedno.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 17:18  
Cytuj
W tym trudnym momencie przydałby się głos rozsądku trzeciej osoby w państwie. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...



No i jeszcze Hołowczyc okropnie traci w sondażach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Wybory uzupełniające, które odbyły się w niedzielę pokazały, że przeprowadzenie wyborów prezydenckich w terminie jest dzisiaj całkowicie możliwe. Nie ma żadnych przesłanek, żeby głosić, że wybory powinny się nie odbyć" - ocenił w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jaki prezes taki elektorat ciemnogród pełna gębą.





Jeżeli chcemy przywrócić utraconą praworządność musimy iść na wybory. Choćby to miał się okazać one way ticket to musimy. Inaczej znowu zatryumfują gwałciciele Konstytucji...


Najgorzej że jeśli rzeczywiście umrzemy zarażeni srakawirusem , to kto będzie walczył o wolne sądy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 19:12  
Cytuj
Adrian dalej prowadzi kampanię. Teraz myśli jak pomóc tak jak nasze cudowne dziecko PiS urządza telekonferencje. Myślą chłopaki, a czas leci. 15 kwiecień już niedługo.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 19:26  
Cytuj
Dokładnie , a gdyby tak stanął w szranki przeciwko Hołowczycowi, ów rozniósł by go w puch...


Pani Małgosia też przedstawia solidne propozycje respiratory czy inspiratory ( kto by się rozeznał)?


https://mobile.twitter.com/ForfiterP/status/1242061433279578114

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 20:08  
Cytuj
Inspiratory. Zdecydowanie.potluczony

W końcu łatwiej inspirować, niż respirować....mlotek

Pani Kidawa-Błońska jest po prostu niedouczona. I to poważnie.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 20:32  
Cytuj
Słuszne spostrzeżenie:


https://mobile.twitter.com/ForfiterP/status/1242137393928511497


No bo skoro srakawirus wszystkich nas zarazi , a połowę zabije , to jakim prawem w każdym mieście jeździ komunikacja? Jeżdżą tramwaje czy autobusy , które wożą dziesiątki ludzi ściśniętych na małej powierzchni. A w lokalu wyborczym gdzie tłumów nie pomnę, mogą ci biedni ludzie być życia pozbawieni...


Czy jest jakiś inny powód tego jazgotu , niźli taki , że Andrzej Duda ma realne szanse na zwycięstwo w pierwszej turze? Trochę to nieładnie zasłaniać się troską o bezpieczeństwo ludzi, mając nieczyste ,bądź co bądź, intencje...


Przecież to hipokryzja w najczystszej postaci.


Pizdas i rogejst , a wy jak sądzicie? Czy np prezydent Trzaskowski nie powinien na terenie miasta stołecznego Warszawy zamknąć komunikacji miejskiej? Wszak ryzyko jest ogromne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Inspiratory. Zdecydowanie.potluczony

W końcu łatwiej inspirować, niż respirować....mlotek

Pani Kidawa-Błońska jest po prostu niedouczona. I to poważnie.potluczony


To oczywiste. Nikt nam nie wmówi że białe jest białe.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ave Satan i Maryja Zawsze Dziewica!




W samo sedno.


@Andrzej 2.0
Nie wiem skąd t masz tamtego teksta,ale zaqrwiste.good
Duże Ave Ty.
Komentarzu zapotem.zdegustowany
PS.@Edo
Szykuj papier toaletowy,czopku.3m sie

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 22:26  
Cytuj
"Tak wyglądają moje ręce po 12 godzinach pracy, zeżarta skóra od płynu dezynfekcyjnego. Tak wygląda moja maseczka, którą zrobiłam sama, kiedy nie miałam co założyć, czym się zasłonić, żeby nachylić się nad pacjentką, która potrzebowała pomocy. Tak więc, Panie prezydencie Andrzej Duda, nie mamy wszystkiego, jak widać. Nie mam podstawowego zabezpieczenia, który ma mnie czy pacjentkę chronić. Przecież ja nie wiem, czy pacjentka jest zdrowa, nawet nie wiem, czy ja jestem zdrowa" - opisała na Facebooku pielęgniarka z Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu.

Za wpis została zwolniona z pracy.

http://24tp.pl/n/66769

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 06:16  
Cytuj
zapytam figuratywnie;
czy pretendentka Kidawa kogoś zainspirowała do jazdy autobusem do lokalu wyborczego na tym forum nie wiem

co do Wielkiej Majówki... to jeżeli opozycja dalej tak obcesowo będzie jechała wirusem do władzy a nie do ludzi to idea przesunięcie daty wyborów będzie gwoździem do jej trumny umiech za dwa trzy tygodnie gdy kurz opadnie zostanie tylko kosmiczna obłuda PO w mediach, potwierdzenie działań rządu i ekwilibrystyczne wypowiedzi na żywo Kidawy


a to nie może dobrze się skończyć... no nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 06:58  
Cytuj
W temacie wpisu (wybrakowanego) madrasa:

"- Pracuję w kilku instytucjach, nigdzie nie napisałam, że sytuacja dotyczy szpitala w Nowym Targu , ale uderz w stół, a nożyce się odezwą - komentuje. - Dyrektor, widząc taki wpis, powinien się zainteresować, zapytać, czy chodzi o szpital, czy rzeczywiście brakuje mi czegoś, czy mam kłopoty z dłońmi, a nie zwalniać mnie - mówi. - Szczególnie w tak trudnej sytuacji, kiedy brakuje rąk do pracy.

- Na wszystkich lekarzach, pielęgniarkach, położnych spoczywa w tym okresie szczególna odpowiedzialność. Trzeba bardzo uważać, co się robi i mówi. Taki wpis, dokonany przez położną z wieloletnim stażem, jest po prostu nie do przyjęcia - tłumaczy powody zwolnienia Marek Wierzba, dyrektor Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego.

Dodaje, że wpis w dodatku jest nieprawdziwy, bo na oddziale nie brakowało masek i nie ma powodu robić ich samemu. - Także informacja o tym, jakoby po 12 godzinach pracy ręce były spalone, sugeruje, że ludzie dezynfekują się w szpitalu nie wiadomo jakimi środkami żrącymi - mówi. "

madras - pani pracowała w kilku instytucjach.
Nie raczyła napisać, w której jest taka sytuacja. potluczony
Została więc zwolniona z tej - w której wg relacji dyrektora - niczego nie brakuje.
Niech idzie do sądu pracy. Niech udowodni, kto ma rację.ok

Ale to już pominąłeś....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 07:02  
Cytuj
No tak wszystkiemu winna opozycja.

Ja wiem, że funkcyjni muszą tak pisać. Też mają wizję kryzysu, trzeba dbać o koryto.

Co do tych autobusów to w nasze dziecko PiS już zlikwidował przewozy publiczne?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 07:36  
Cytuj
W Warszawie Trzaskowski robi wszystko żeby być liderem, ma chłopaczyna parcie na medialnego pajaca.
Ostatnio Andrzejku zrobiłeś się bardziej aktywny, czyżby zwierzchnicy coś obiecali ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 08:31  
Cytuj
Jak sam wspomniałeś Andrzejku nasze dziecko PiSu. To nie pisiory straszą wejściem do lokalu wyborczego , a pozwalają na działanie komunikacji miejskiej. To jest taka subtelna różnica. Nie wiem czy powszechnie zrozumiała...


Opozycja się kompromituje od początku srakawirusa. Inaczej , jestem pozytywnie zaskoczony tym co mówią Biedroń czy Zandberg, ale koalicja oszustów z gumofilcami trzyma poziom...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 08:57  
Cytuj
Swoją drogą czemu TVN nie zacznie przeprowadzać wywiadów z lekarzami , którzy pojechali na narty do austriackich czy włoskich kurortów, po czym grzecznie wrócili do pracy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 09:07  
Cytuj
Nie tak dawno pisałem że rząd sprowadza epidemię do Polski.zdegustowany

Nie trzeba być prorokiem i to przewidzieć,ale debilem,aby zorganizować taką imprezę.sciana
Świadomy ewent.konsekwencji prawnych piszę-Premier jest idiotą i kretynem .Był nim zresztą wcześniej. Tak nagle sam z siebie nie mógł oczadzieć.nie wiem
Gdzie kwarantanna dla tych ludzi?
Przysłużył się Anżejowi i wykonał polecenie innego"konusowirusa".neutralny

https://demot(...)-zmarlo-

"Wśród pasażerów samolotu LOT lecącego z Dominikany do Polski były osoby zakażone koronawirusem. Ponad 200 podróżnych zostało poddanych kwarantannie - pisze w poniedziałek serwis wp.pl.

Ponad 200 współpasażerów zakażonych po przylocie do Warszawy rozproszyli się do Polsce. Dopiero później poinformowano ich o możliwym zagrożeniu i skierowano do kwarantanny domowej".
A to dopiero początek...

A moze tak zlikwidowac wirusy?
https://demot(...)ciehe-he

Kilka dni temu obiecałem podać ceny mięska w niejakim Majtasie(nazwa zbieżna przypadkowo z istniejącą marką).
Na ten teraz podaję to co poniżej.Niepozadługo podejdę i spiszę, jaki jest stan na dziś.

https://demot(...)zierstwo

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 09:22  
Cytuj
CYTAT

Kilka dni temu obiecałem podać ceny mięska w niejakim Majtasie(nazwa zbieżna przypadkowo z istniejącą marką).
Na ten teraz podaję to co poniżej.Niepozadługo podejdę i spiszę, jaki jest stan na dziś.

https://demot(...)zierstwo


Nie realne ale solidarne przejście na dietę wegetariańską dało by pstryczka w nos tym, którzy na nieszczęściu chcą się dorabiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 09:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Swoją drogą czemu TVN nie zacznie przeprowadzać wywiadów z lekarzami , którzy pojechali na narty do austriackich czy włoskich kurortów, po czym grzecznie wrócili do pracy...







Już nie zapraszają Szumowskiego? Dawno nie oglądałem umiech


A tak się robi biznesy umiech

Obrazek



CYTAT
UKŁAD ZAMKNIĘTY

1. Prowadzisz firmę public relations.

2. Nagle wybucha pandemia wirusa COVID-19.

3. Ni stąd ni zowąd dostajesz zamówienie na maseczki od NZOZ. Szykuje się gruby szmal.

4. Prywaciarze chcą ściągać maseczki z China na własną rękę i psuć ci rynek.

5. Masz szczęście! Rząd zakazuje importu więc w grze zostajesz tylko Ty.

Nieprawdopodobne?

A jednak! Wystarczy się zapisać do PiS.

Ps. To jest kryminał. Niech mi teraz któryś zapluty pelikan wyskoczy z "AZAPEŁO"!

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 10:25  
Cytuj
Myślę a nawet postawiłbym sporą kwotę pieniędzy że poza Szumowskim było ich więcej....


Tyle że niektórym wolno więcej , nieprawdaż?


A co z komunikacją miejską? W tramwaju się ludzie nie zarażą ale w lokalu wyborczym na pewno.


Obawiam się Andrzejku że z tym mega newsem odnośnie pana Ahnerta, może być tyle samo prawdy co w królewskich wakacjach szefa Solidarności. Pamiętasz Andrzejku?
Pierwszy o sprawie ( kilka dni temu) informował Zbigniew Stonoga. Dla mnie wystarczy ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Myślę a nawet postawiłbym sporą kwotę pieniędzy że poza Szumowskim było ich więcej....


Tyle że niektórym wolno więcej , nieprawdaż?


Może tak, może nie. Każdy ma własny rozum.



CYTAT
A co z komunikacją miejską? W tramwaju się ludzie nie zarażą ale w lokalu wyborczym na pewno.



Mnie pytasz? zarażą się tu i tu. Lucka pytałeś?

CYTAT

Obawiam się Andrzejku że z tym mega newsem odnośnie pana Ahnerta, może być tyle samo prawdy co w królewskich wakacjach szefa Solidarności. Pamiętasz Andrzejku?
Pierwszy o sprawie ( kilka dni temu) informował Zbigniew Stonoga. Dla mnie wystarczy ...


A co masz innego napisać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 834 835 836 837 838 839 840 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »