NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 830 831 832 833 834 835 836 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2020r. 20:10  
Cytuj
Oj Mariolka, Mariolka, chyba nie zrozumiałaś aluzji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2020r. 20:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2020r. 23:37  
Cytuj
Na"cito"szuka się szczepionki na "końskiego"wirusa.
To podobno ma nas uratować od zagłady.mlotek

https://demotywatory.pl/4981073/Wstyd

Mam pytanie?
Czy antyszczepionkowcy,kiedy znajdą się pośrodku 'pandemii",po stworzeniu odpowiedniego środka,nagle będą chcieli się zaszczepić,nie powinni zostać pominięci?chytry
Przynajmniej nie być w pierwszym szereguzdegustowany
Wg mnie,oni kierują się"nienaruszalnością ich praw',powinni zostać pozbawieni takiej możliwości.good

Ich przekonania to nie majtki czy podpaska i nie można, ot tak sobie, zmieniać kilka razy dziennie.potluczony

Nie chciałeś to i nie masz.zaklopotany

https://demotywatory.pl/4979956

W Polsce czy tez krajach wschodniej Europy jest najmniej chorych .ok
Czyli spiryt działa.3m sie
Dwie cebule wystarczy aby się każdy odsuwał się ode mnie na 2 metry..._ umiech

https://demot(...)podolala

Spełnia się przepowiednia...

https://demot(...)skiej-do

Komentarz zbędny.nie wiem

https://demot(...)-nocniku

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 01:49  
Cytuj
jusek, byle do maja a potem zobaczysz, jakoś wytrzymiesz w VR do następnego razu

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 05:58  
Cytuj
„Jeśli minister zarabia 7 tys. zł, to jak płaci tysiąc za mieszkanie, to znacząco obniża mu pensję” - stwierdził w wywiadzie prezydent Anżej Duda. Pokazał w ten sposób, jak bardzo odklejony jest od rzeczywistości.mlotek
Średnia cena najmu kawalerki w Warszawie pod koniec 2019 roku wynosiła 2400 złotych.placze

Pod koniec ubiegłego roku głośno zrobiło się o wypowiedzi posła Marcina Kulaskiego, który stwierdził, że przeżycie miesiąca w Warszawie przy pensji 9 tys. złotych na rękę "graniczy z cudem".chytry

„Jeśli chodzi o zarobki ministrów w dzisiejszych czasach, to rzeczywiście jak na skalę odpowiedzialności, którą ponoszą i pracy, jaką wykonują, są one nieadekwatne do tego, co zarabia się na różnych stanowiskach w firmach czy bankach. Wiceministrowie zarabiają bardzo mało” - tłumaczył w audycji Radia Maryja łojca Tadeusza Rydzyka.good

"Jeśli minister zarabia na rękę, powiedzmy, 7 tys. zł, to jak płaci 1 tys. zł za mieszkanie, to znacząco obniża mu pensję. To nie są wynagrodzenia adekwatne do odpowiedzialności, jaką się ponosi. A jeśli to zestawimy z Zachodem Europy, to szkoda o czymkolwiek mówić. To jest po prostu śmieszne”- tłumaczył.sciana

Pod koniec 2019 roku średnia cena wynajmu kawalerki w Warszawie (35 metrów) wynosiła ponad 2,4 tys. zł. Z kolei za dwupokojowy lokal (ok. 50 metrów) trzeba było zapłacić 2,8 tys. zł.:szok:

Wychodzi na to,że ktoś przespał ostatnie pięć lat kadencji.
Anżej zerwał się z choinki.zaklopotany

Tak myślałem... ale że aż tak będzie.potluczony

https://demot(...)gledu-na

PS
@cdn.
Wytrzymję.Choćbym się miał zes...ć.:szok:

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 19:52  
Cytuj
Hałownia dał głosu w/s przyjmowania św. komunii i wyszło Totalne bęc. Nie mógł powstrzymać bezobjawowego nauczania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Hałownia dał głosu w/s przyjmowania św. komunii i wyszło Totalne bęc. Nie mógł powstrzymać bezobjawowego nauczania.


Adrian ubrany w a'la wojskową koszulę walczył z koroną. Kabaret jak u Lipińskiej. Funkcyjni w ekstazie.


Ps. Adrian się wysypał. W Kołbaskowie walczą z wirusem od połowy stycznia. Czy jednak rząd coś ukrywał?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 21:46  
Cytuj
Tak Andrzejku. Zwozili do podziemnego parkingu przy Nowogrodzkiej zainfekowanych. Utworzono tam tajne laboratorium gdzie wojsko prowadziło eksperymenty. Przecież my zawsze to wiedzieliśmy nieprawdaż?


Szkoda Hołowczyca bo miał szansę do maja zbudować ogromną popularność a tak chyba wszystko przepadło...





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 20:06  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 20:15  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Hehe, może liczą na wybuch religijności w obliczu epidemii ale sami nie spieszą się na spotkanie z Najwyższymjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Nie Andrzejku. Nawet obrońcy praworządności twierdzą że była msza i byli biskupi. Tyle że ostentacyjnie łamali procedury bezpieczeństwa epidemiologicznego...


https://oko.press/msza-w-swiatyni-opatrznosci-naprawde-sie-odbyla/


A przecież mogli stać za jakimś parawanem czy szkłem...

Musisz Andrzejku bardziej się starać. Tak łatwo zrobić z siebie głupca...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 08:50  
Cytuj
CYTAT

Musisz Andrzejku bardziej się starać. Tak łatwo zrobić z siebie głupca...

Uwierz Edkowi. On o tym doskonale wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 09:27  
Cytuj
Każdy z nas robi od czasu do czasu jakieś głupstwo. To jest wpisane w ludzką naturę. W każdym razie nigdy nie uważałem się za alfę i omegę....


W twoim przypadku to zupełnie inna kwestia. Nie chciałbym tego rozpatrywać na tym forum. Ani na to miejsce ani czas. Zresztą gdybym poświęcił ci więcej swojej uwagi niechybnie uznałbym że żywię względem ciebie coś więcej niż wzgardę połączoną z politowaniem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Każdy z nas robi od czasu do czasu jakieś głupstwo. To jest wpisane w ludzką naturę.

Oj ... już się nie tłumacz. Wierzę ...

CYTAT
Nie chciałbym tego rozpatrywać na tym forum. Ani na to miejsce ani czas.


Brawo, o jeden raz bycie wiejskim głupkiem na tym forum mniej.

CYTAT

Zresztą gdybym poświęcił ci więcej swojej uwagi niechybnie uznałbym że żywię względem ciebie coś więcej niż wzgardę połączoną z politowaniem...


Typowe odczucia wiejskiego głupka po pokazaniu mu że jest wiejskim głupkiem.

Zabrakło głupkowatych wpisów o białej klaczy i rudym woźnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 16:47  
Cytuj
CYTAT


Zabrakło głupkowatych wpisów o białej klaczy i rudym woźnicy.





Czy ja się pytałem o twoich rodziców? Litości!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 19:03  
Cytuj
A co z kampanią wyborczą, jest ktoś chętny żeby spotykać się z wyborcami?smiech2
Duda z Morawieckim nie schodzą z ekranów telewizora, ich obecne działanie to ich kampania i nie muszą się za bardzo spotykać z wyborcami, bo nie wolnoumiech. Im ostrzejsze środki tym lepiej, szybciej minie i nikt nie zarzuci zaniedbań. Jesteśmy więc w europejskiej czołówce, widać po zamykaniu szkółumiech
Jeśli wirus minie (a kiedyś minie) to zasługa Andrzeja, a reszta jest w czarnej d.. smiech2
Nie za bardzo można nawet agitować ze studia TVN bo w tej sytuacji nie wypada.
Tusek się zorientował i sugeruje przesunięcie terminu wyborów, ale właściwie to kim ten rudy lis dla nas jestsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 12:25  
Cytuj
Patrzaj Andrzejku , nawet Ziemkiewicz wie o podziemnym parkingu przy Nowogrodzkiej:


https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1239148485590618114

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 12:51  
Cytuj
To jest szczególne województwo, bo jest zaangażowane w proces walki z koronawirusem od połowy stycznia, gdy pojawiły się pierwsze sygnały. Od razu były zdecydowane reakcje, za co bardzo dziękuję – mówił prezydent podczas spotkania z dziennikarzami. – Działania są prowadzone od dawna i są bardzo intensywne. Występuje tu ochrona wszystkich rodzajów granic. Mamy i granicę powietrzną, bo mamy port lotniczy w Goleniowie, mamy granicą morską, granicę rzeczną i granicę lądową z Niemiecką Republiką Federalną.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 12:59  
Cytuj
No właśnie Andrzejku. Czyli od połowy stycznia , kiedy w Europie nie było jeszcze koronawirusa na Nowogrodzką zwożono pierwszych zainfekowanych. W ścisłej tajemnicy....


Nawet to wszystko logiczne...

Jedno co budzi moje wątpliwości to czemu Jaca nic nie pisał o tym w połowie stycznia, a gość jest niesamowicie zorientowany w temacie...
Ma swoje wtyki w szpitalu im PCK , a co dopiero na Nowogrodzkiej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 13:50  
Cytuj
Andrzejku a nie wiesz o kogo chodziło , że niby chwalił panią Kopacz że nie uległa naciskom koncernów farmaceutycznych w sprawie zakupu szczepionek przy poprzedniej epidemii?


Coś mi świta ale nie mogę sobie przypomnieć....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 14:04  
Cytuj
Kłamco. Ja chwaliłem i nadal uważam, że to była dobra decyzja.

A co to ma do rzeczy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Kłamco. Ja chwaliłem i nadal uważam, że to była dobra decyzja.

A co to ma do rzeczy?



Może i nie była to najgorsza decyzja ówczesnego rządu. Niemniej mam nadzieję że kiedy będzie dostępna szczepionka przeciwko obecnej odmianie wirusa i rząd z jakiegoś najgłupszego powodu ( Tusk np nie kupił bo miał manko w budżecie) jej nie zakupi będziesz równie wyrozumiały....


Ale tak trochę dla hecy poszukałem i znalazłem



Kaczyński po prostu pamięta opór Ewy Kopacz przed naciskiem światowych korporacji i naszej opozycji na zakup szczepionek z niewiadomą zawartością. Wie, że ma przeciwnika, który mu nie ustąpi.


Temat wszystko o PO. Strona 100.


Niestety twoja analiza sytuacji ( pani Kopacz Prezesem Rady Ministrów) jak zwykle w pełni się sprawdziła. .


Znalazłem również przy okazji kilka ciekawych wiernopoddańczych laurek dla rudego. Jakie to słodkie. Może to wrzucę jak mi się zechce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 14:23  
Cytuj
Andrzejku to ile tych zainfekowanych leżało od połowy stycznia w tajnym laboratorium na Nowogrodzkiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 14:58  
Cytuj
Co tam kłamco. Już masz swoją teorię i swoje założenia ale brakuje ci jeszcze faktów więc próbujesz je kreować?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 15:26  
Cytuj
Właśnie tak Andrzejku. Ale mnie wyczułeś. Te laurki dla rudego są naprawdę wzruszające...


Ciekawe czy dowiemy się kiedyś ilu zainfekowanych leżało w tajnym laboratorium na Nowogrodzkiej?


https://mobile.twitter.com/AWodeham/status/1239107910120153088


Teraz się jednak okazuje że to tajne laboratorium nie było na Nowogrodzkiej tylko na Żoliborzu. Czyli coś jest na rzeczy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 830 831 832 833 834 835 836 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »