NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 798 799 800 801 802 803 804 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 05:13  
Cytuj
@progres
Marycha,liście koki,mniej znany u nas betel(żują liście w Azji),mak i inne rośliny,są legalne w wielu krajach.nie wiem
U nas, w Polsce, jest pełno chwastu walącego w dekiel-bieluń który rośnie na tarasach,tatarak,grzybki w lasach...zdegustowany
Wszystko to jest w naturze.

Co do alkoholu-też jest produktem naturalnym.
Człowiek sprawił jedynie,ze jest pozyskiwany bardziej efektywnie.good
Drożdże w wodzie żrą cukier,pierdzą dwutlenkiem węgla i "srajom" alkoholem...chytry
Jak to wszystko zdelegalizować?Zniszczyć drożdże?sciana
Do tego zlikwidować cukier który też występuje niemal wszędzie w naturze?
A co z solą która jest chyba większym "zabójcą",tłuszczami np.olejem palmowym (ale tu już są przymiarki do zakazu w Unii)? umiech

Zapomniałbym,o czymś tak modnym jak kebaby,chamskieburgery,fryty,kiełbasy,szaszłyki itp. z grilla,które samie w sobie są złe,a w wyniku działania dymu, jeszcze gorsze dla zdrowia.co
Politycy chcą ingerować w każdy aspekt naszego życia.Zakazy i nakazy.
Wolność polega na tym,ze robię co chcę,ale tak aby nie czynić krzywdy innym.Kto wywołuje najwięcej wojen?Politycy i fanatycy religijni.Najczęściej ci,którzy mają jakieś kompleksy niższości albo czują w sobie"zbawiciela".I tak kiedyś umrą-oby jak najszybciej.
-----
Takie sobie powiedzenie-Kiedyś to ludzie żyli zdrowo,ale za to szybko umierali...ok
Albo-Wszyscy jesteśmy śmiertelni,ale niektórzy zanim umrą, świetnie się bawią.potluczony

Co do mnie.
W piekle z diabłami polejemy się ze śmiechu, oglądając filmy z mojego życia.jezyk
Bo każdy Polak kocha C2H5OH.

PS.Czy na trzeźwo można zrozumieć" ministów" Ziobrę.Widziałem jego twarz(zarumieniony) na konferencji prasowej w sprawie sądów.
Nawet ja ,tak na kacu nigdy nie wyglądałem i farmazonów nie bredziłem ,takich jak ten pan.
Mam nadzieję,że "już nigdy, żaden komputer, przez tego pana nie umrze".
Ministrów-bo jest jeden, ale jakby na dwóch stołkach.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 05:13  
Cytuj

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 07:44  
Cytuj
Kurde jusek znowu nie śpisz po nocach, tylko dajesz w palnik i piszesz posty? A tak się cieszyłem że ostatnio odzyskałeś wigor...



W swoim wywodzie zapomniałeś o butaprenie, który oprócz wszystkich swoich zalet daje krótkotrwały efekt rozszerzenia świadomości. Kiedyś tak hipisi mówili o LSD. Moim zdaniem była to kontrowersyjna teza bo wystarczy obejrzeć w tv marszałka Terleckiego z PiS-u , by zobaczyć na własne oczy co używki narkotyczne robią z człowiekiem.
W każdym razie kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność trawa, butapren i oxazepam będą dostępne dla wszystkich obrońców demokracji...


https://mobile.twitter.com/TomieKawakami13/status/1222609172111462401


https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Dzien-Dobry-TVN-Autor-glosnego-reportazu-o-Jungkooku-zostal-zwolniony


Rasistowskie komentarze w TVN? W takim momencie? Twórca ITI Panama w grobie się przewraca...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 08:22  
Cytuj
Jasne, ale przecież mowa była o marihuanie. Zauważyliście że każdy wasz argument to argument z dupy? smiech2

W sondażu przeprowadzonym dla Fundaji Batorego 58,4% Polaków opowiedziało się za legalizacją marihuany.

Może referendum?

Myślicie że jak lubicie zaglądać do kieliszka albo piwko czy winko i jesteście w czymś lepsi? Porównywać szkodliwości nie na sensu. Poza tym wychodzi że alkohol i nikotyna to okrutnie ciężkie i szkodliwe ćpanie. Sprawdźcie badania, doinformujcie się zanim zabierzecie głos w jakimkolwiek temacie bo może okazać się ze swoją głupotą wyrządzacie bliźnim krzywdę. (Tak jak np. pijak @jusek pomawiając Patryka Jakiego).smiech2

Jakieś sensowne argumenty?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Jasne, ale przecież mowa była o marihuanie. Zauważyliście że każdy wasz argument to argument z dupy? smiech2

W sondażu przeprowadzonym dla Fundaji Batorego 58,4% Polaków opowiedziało się za legalizacją marihuany.

Może referendum?

Myślicie że jak lubicie zaglądać do kieliszka albo piwko czy winko i jesteście w czymś lepsi? Porównywać szkodliwości nie na sensu. Poza tym wychodzi że alkohol i nikotyna to okrutnie ciężkie i szkodliwe ćpanie. Sprawdźcie badania, doinformujcie się zanim zabierzecie głos w jakimkolwiek temacie bo może okazać się ze swoją głupotą wyrządzacie bliźnim krzywdę. (Tak jak np. pijak @jusek pomawiając Patryka Jakiego).smiech2

Jakieś sensowne argumenty?





Zaczynasz siać ferment regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika). Czyż powrót rudego Mesjasza do Polski , a Janka Burego i sędziego Żurka do Krajowej Rady Sądownictwa nie rozwiązują wszystkich problemów? Cóż znaczy legalizacja/depenalizacja marihuany w obliczu utraconej praworządności? Niewiele , zgoła nic! Zatem twoje postępowanie będzie tematem poważnej rozmowy podczas następnej odprawy bezpartyjnych wolnościowców w sztabie POKO. Ustalenia były takie że możemy narzekać na PO ,ale w sposób taktowny. Mieliśmy walić w PiS i cały czas przypominać o naszym priorytetecie czyli o łamanej codziennie Konstytucji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Jasne, ale przecież mowa była o marihuanie. Zauważyliście że każdy wasz argument to argument z dupy? smiech2

W sondażu przeprowadzonym dla Fundaji Batorego 58,4% Polaków opowiedziało się za legalizacją marihuany.

Może referendum?

Myślicie że jak lubicie zaglądać do kieliszka albo piwko czy winko i jesteście w czymś lepsi? Porównywać szkodliwości nie na sensu. Poza tym wychodzi że alkohol i nikotyna to okrutnie ciężkie i szkodliwe ćpanie. Sprawdźcie badania, doinformujcie się zanim zabierzecie głos w jakimkolwiek temacie bo może okazać się ze swoją głupotą wyrządzacie bliźnim krzywdę. (Tak jak np. pijak @jusek pomawiając Patryka Jakiego).smiech2

Jakieś sensowne argumenty?


Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Tak jak alkohol w małych ilościach nie szkodzi, a wręcz pomaga, tak zapewne maryśka też nie. Nikotyna niestety to dziadostwo, które najsilniej uzależnia ale z racji skutków jest niedoceniana.

Czy zakazywałbym? nie koniecznie. Jestem zwolennikiem edukacji. Mądrzy i dobrzy wychowawcy klas wiedzą jak edukować swoich podopiecznych. Przydałaby się też edukacja dla rodziców albo przynajmniej rozmowa z rodzicem, którego dziecko jest uzależnione. Często rodzic jest już mądry ale po fakcie.

Marihuana, przez te kampanie i jej cudownych właściwościach niestety trafia do małolatów, a dilerzy wciskają im jakieś gówno, które nie ma nic wspólnego z prawdziwą maryśką.

Dla dilerów narkotyków wprowadziłbym drakońskie kary jak w Azji ale ćpunom trzeba pomagać. Zamykanie ich w więzieniach bez terapii nic nie da.

Przede wszystkim edukacja.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 10:24  
Cytuj
"Akt oskarżenia przeciwko sędziemu Sądu Okręgowego w Warszawie Andrzejowi S. Skierowała Prokuratura Krajowa. Jak się okazuje sędzia miał nie tylko grozić teściowej pozbawieniem życia, lecz także znieważyć policjantów przekonując ich... o swojej „wyższości intelektualnej”"

No i właśnie o to chodzi, żeby nie było żadnej możliwości ukarania.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
"Akt oskarżenia przeciwko sędziemu Sądu Okręgowego w Warszawie Andrzejowi S. Skierowała Prokuratura Krajowa. Jak się okazuje sędzia miał nie tylko grozić teściowej pozbawieniem życia, lecz także znieważyć policjantów przekonując ich... o swojej „wyższości intelektualnej”"

No i właśnie o to chodzi, żeby nie było żadnej możliwości ukarania.


Nie rozumiem Twojej myśli? Rozwiń myśl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 12:44  
Cytuj
Jakim prawem pisiorstwo odsądza od czci i wiary niezawisłych sędziów? Nigdy w historii 3 RP nie zdarzyło się że sędzia po pijanemu spowodował wypadek albo w inny sposób złamał prawo , i uniknął za to odpowiedzialności. Czyż przeniesienie do innej jednostki organizacyjnej np do innego miasta nie jest wystarczającą karą? Przecież każdy powinien mieć możliwość rehabilitacji , tym bardziej wykonujący tak odpowiedzialną profesję...


Tłumy na spotkaniach z panią Kidawą-Błońską napawają optymizmemok

https://mobile.twitter.com/MikiWrobelek_/status/1222554310740975616

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
posiedzenie demokratów opryczniny w Gersdorfie :-)

Obrazek
pomożecie?





Nic ważnego was dziewczyny nie pobudza tylko TVN, joint i sofa cool girl a oszczędny w słowa chociaż owocny w wydarzenia wpis cdn... okazał się proroczy.
I Prezes naucza że Ona i 59 Wspaniałych przed Trybunałem z Warszawy nie uklęknie. Co innego Grodzki (orzekł: TK nie ma mandatu, aby wypowiadać się na temat orzeczeń SN w/s kto może być sędzią a kto nie),
bo on leży i pokwikuje po blamażu odmowy poparcia przez Komisarke Jourovą reformy sądownictwa na styl na przykład niemiecki. Pikanterii propozycji Ziobro zapewne dodaje fakt co stało się z kierowniczą kastą sędziowską i pracownikami Stasi w Niemczech zaraz po zjednoczeniu zarumieniony Wszyscy poszli won.

I tu wracamy do korzenia totalnej mantry Budki z piwem dla lemingów : żeby było tak jak było.

PS.
Chyba ze musicie sobie zapalić żeby cuś wykrzesać z tego dzbana umiech A i zapomniałam, nieważne kto głosuje,,, Zapamiętali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Akt oskarżenia przeciwko sędziemu Sądu Okręgowego w Warszawie Andrzejowi S. Skierowała Prokuratura Krajowa. Jak się okazuje sędzia miał nie tylko grozić teściowej pozbawieniem życia, lecz także znieważyć policjantów przekonując ich... o swojej „wyższości intelektualnej”"

No i właśnie o to chodzi, żeby nie było żadnej możliwości ukarania.


Nie rozumiem Twojej myśli? Rozwiń myśl


To była ironia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 18:31  
Cytuj
OK!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 23:40  
Cytuj
Andrzej 2.0 alkohol jest szkodliwy nawet w małych ilościach! Porównywanie go z marihuaną to nieporozumienie bo to zupełnie inny kaliber.

Ja używam jedynie kawę i czekoladę :-) Śmieszą mnie jednak osoby używające alkoholu przy czym napietnujace marihuanę i wyzywające od ćpunów.

Szkodliwość i uzależnienie od marihuany porównuje się do cukru. Ma ona przy tym mnóstwo właściwości pro zdrowotnych. Dlatego zalegalizowano ją w Polsce do użytku medycznego.

Tymczasem szkodliwość alkoholu porównuje się z heroiną. Widok i zachowanie osoby pod wpływem alkoholu mówi sam za siebie. Skutki używania są opłakane. Czym to się różni od ćpania?

Najłatwiej jest żerować na głupocie i niedoinformowaniu. Na krótką metę na szczęście. :-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 00:00  
Cytuj
Progres weź się napij i nie marudź już smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 05:23  
Cytuj
CYTAT
Kurde jusek znowu nie śpisz po nocach, tylko dajesz w palnik i piszesz posty? A tak się cieszyłem że ostatnio odzyskałeś wigor...



W swoim wywodzie zapomniałeś o butaprenie, który oprócz wszystkich swoich zalet daje krótkotrwały efekt rozszerzenia świadomości. Kiedyś tak hipisi mówili o LSD. Moim zdaniem była to kontrowersyjna teza bo wystarczy obejrzeć w tv marszałka Terleckiego z PiS-u , by zobaczyć na własne oczy co używki narkotyczne robią z człowiekiem.
W każdym razie kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność trawa, butapren i oxazepam będą dostępne dla wszystkich obrońców demokracji...



Kochanycałus@Edziu number 2 z Chabzin

Piszę nocą, bo akurat u mnie jest dzień.Inna strefa czasowa.zdegustowany
Wigor zawsze miałem,mam a dzieki Tobie, miał będę.good

Niech Ci będzie że jestem pijany,ale wg mnie,Ty brzydki.potluczony
Ja wytrzeźwieję, a Ty dalej będziesz brzydki.nie wiem
Kiedyś...Kiedyś wytrzeźwieję,ale teraz nie mogę pozwolić sobie na takie ekstrawagancje.chytry
Każdy Twój wpis, świadczy o tym,że faktycznie butapren ma krótkotrwały efekt działania.sciana
Coś Ci znajdziemy.Coś,co dłużej działa.zaklopotany

PS.To dla Ciebie, jakby coś Ci się poluzowało...

https://demot(...)iz-inni-

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0 alkohol jest szkodliwy nawet w małych ilościach! Porównywanie go z marihuaną to nieporozumienie bo to zupełnie inny kaliber.

Ja używam jedynie kawę i czekoladę :-) Śmieszą mnie jednak osoby używające alkoholu przy czym napietnujace marihuanę i wyzywające od ćpunów.

Szkodliwość i uzależnienie od marihuany porównuje się do cukru. Ma ona przy tym mnóstwo właściwości pro zdrowotnych. Dlatego zalegalizowano ją w Polsce do użytku medycznego.

Tymczasem szkodliwość alkoholu porównuje się z heroiną. Widok i zachowanie osoby pod wpływem alkoholu mówi sam za siebie. Skutki używania są opłakane. Czym to się różni od ćpania?

Najłatwiej jest żerować na głupocie i niedoinformowaniu. Na krótką metę na szczęście. :-)


Widzisz, mylisz używanie z nadużywaniem. Gdy wypiję jedno piwo, kieliszek wódki czy lampkę koniaku to nie zachowuję się jak po spaleniu skręta z marihuany. Nie widziałem by ktoś sobie "strzelił" jednego bucha i odstawił na jutro. Takie sytuacje się nie zdarzają. Ewentualnie to wyjątki.

Do celów leczniczych pod nadzorem lekarza to jestem jak najbardziej za.

Jeśli chodzi o cukier to niestety muszę Cię zmartwić. Cukier bardzo uzależnia i ma bardzo zły wpływ na mózg człowieka. Poczytaj, nie będę to rozwijał edukacji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 10:38  
Cytuj
CYTAT

Kochanycałus@Edziu number 2 z Chabzin

Piszę nocą, bo akurat u mnie jest dzień.Inna strefa czasowa.zdegustowany
Wigor zawsze miałem,mam a dzieki Tobie, miał będę.good

Niech Ci będzie że jestem pijany,ale wg mnie,Ty brzydki.potluczony
Ja wytrzeźwieję, a Ty dalej będziesz brzydki.nie wiem
Kiedyś...Kiedyś wytrzeźwieję,ale teraz nie mogę pozwolić sobie na takie ekstrawagancje.chytry
Każdy Twój wpis, świadczy o tym,że faktycznie butapren ma krótkotrwały efekt działania.sciana
Coś Ci znajdziemy.Coś,co dłużej działa.zaklopotany

PS.To dla Ciebie, jakby coś Ci się poluzowało...

https://demot(...)iz-inni-




Spoko jusek . Jeżeli nadajesz z innej strefy czasowej a nie walisz w gaz to ok! W pokojach bez klamek rzeczywiście można się nieco oderwać od rzeczywistości...


Ten żart z wytrzeźwieniem był niezły , podobno jak Churchill go rzucił 80 lat temu to wzbudził powszechny entuzjazm. Może ty znalazłeś się w pętli czasowej a nie innej strefie stary wariacie?
Po wódzie czasem tak bywa - podobno. W każdym razie trzymaj się i nie schylaj się po mydło!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 10:40  
Cytuj
Andrzejku ty tu piszesz o lampce koniaku a w tym czasie pisiorstwo gwałci praworządność. O niebotycznych cenach pietruszki i ropy nawet nie wspomnę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 10:47  
Cytuj
Zamiast napić się kieliszek piwa ty pijesz całe.
Nie pijesz więcej @Andzejku bo wiesz jakie są konsekwencje zwiększenia dawki. Wydaje ci się że się zachowujesz bosko ale za kierownicę nie siądziesz. Alkohol jest cholernie toksyczną substancją a marihuana wcale. Sposób przyjmowania też jest inny niż alkoholu. Nie rozumiem po co porownujesz skoro powszechnie wiadomo że alkohol to narkotyk ciężkiego kalibru. Szkodliwość i potencjał uzależniającym marihuany w porównaniu do alkoholu jest znikomy. Badań nie brakuje.

Dlatego jestem za surowym karaniem takich jak ty i takich którzy ci sprzedają. Karę więzienia nałożył bym ci drakońską, taką jak w Azji. smiech2



Przypomnijmy że to właśnie PIS zalegalizował marihuanę do użytku medycznego. Czego nie odważyło się zrobić pseudo liberalne P.O.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 10:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 11:59  
Cytuj
Jedno alter ego dyskutuje z drugim? Ciekawe...

Zupełnie jakbym oglądał Batmana. Tommy Lee Jones jak miał takie rozterki to rzucał monetą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
Jedno alter ego dyskutuje z drugim? Ciekawe...


Obaj Edo&Edo macie racje,tyle ze biegunowo odmienne poglądy.smiech2:szok:mlotek

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 16:22  
Cytuj
Sądzę jusek że powinieneś przebiegunować swoją orientację czaso-przestrzenną , a nie przytykasz mojej....


Ale to nie ma znaczenia w obliczu utraconej praworządności...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 21:09  
Cytuj
Wyluzujcie, wszyscy wiemy że PO zakomunikowało że jest za możliwym referendum w sprawie narkotyków. Oczywiście na początek dla chorych i dla decyzji naszych kryształowych lekarzy, chyba nie jesteście aż tak chorzy?

Wracajac do twardej rzeczywistości. Towarzysz Balcerowicz został uruchomiony. Nie tylko on zresztą. POdelektujemy się teraz wysokich lotów dialektyką politruka:

- Ja myślę, że to jest początek tego procesu, bo do tej pory tak naprawdę nie było kampanii, która by ludziom pokazywała, jakie są konsekwencje.
I to się da zrobić, i to się z pewnością zrobi. Wystarczy pokazać, uświadomić ludziom, którzy mogą mieć sprawę w sądzie, że po drugiej stronie będzie jakiś PiS-owiec.


No pewnie że gdy tylko ciemny lud sobie uzmysłowi że nikt za afery, uwłaszczenie nomenklatury, walkę z polskością, upadkiem prowincji, wypchnięciem 2 mln na zmywaki Europy nie siedzi, to się zorientują że po drugiej stronie siedzą właśnie sami Totalni cool girl Zresztą obserwujemy w czasie rzeczywistym totalną grabież Ukrainy i masową emigracje za chlebem, niczym się to nie różni od naszego modelu. Elity, elity, te elity się nie różnią.

- Julia Przyłębska przejdzie do historii jako jedna z najbardziej haniebnych postaci powojennej historii. Czynnie morduje praworządność po tym, jak Polska odzyskała niepodległość. To niebywałe, nikczemne. Podwójna granda. Fikcyjny Trybunał rozstrzyga fikcyjny spór kompetencyjny.


Grubo pojechał Balcerek, Gersdorf i Grodzki już na wieki dołączyli do Parnasu Targowicy. Będzie wam raźniej razem przy takiej obustronnej sympatii.

Ale kontrofensywa medialna nie poprzestała na króliku z kapelusza Balcerku. Ostatnie występy Targowiczan i 59 Sprawiedliwych spotkały się ze społecznym głośnym booo. Przygotowano króliczki z kapelusza (dwa naraz) dla uwiedzionej dobrem młodzieżówki.

- Tomasz Grodzki i Jurek Owsiak planują zorganizować "okrągły stół" w sprawie psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej. Teraz szef organizacji zdradził datę spotkania w Senacie.
"Podczas spotkania z Tomaszem Grodzkim zaproponowałem 3-ej osobie w państwie, aby zorganizować 'okrągły stół' w sprawie psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej". "Pan Marszałek bez zastanowienia zaoferował siebie, majestat Senatu i miejsce, czyli największą salę, która jest w Senacie, aby takie spotkanie zorganizować" - napisał Owsiak.

Szef organizacji dodał, że kancelaria marszałka Senatu podała od reki datę spotkania. Chodzi o 11 marca. Spontan, no wszędzie spontan umiech człowieka który nie ma czasu na siusianie.

"Tworzymy teraz razem całą logistykę wydarzenia. Chcemy w krótkich, rzeczywistych i prawdziwych słowach ustami ekspertów zdać relację o bieżącym stanie rzeczy i przejść do rozmów jak tę sytuację naprawić."
Jak to my komuniści lubimy nauczać – jak najmniej bicia piany w zamian za bardzo realne budżetowe działania, które my już rozpoczęliśmy waszymi rękoma, a teraz czas na poważne zmiany, te systemowe w rewanżu - informuje Owsiak. Znaczy się więcej budżetu i podatków, więcej dobra bąbelki, pomożemy wykluczonym i małej psychiatrii.


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2020r. 00:36  
Cytuj
Proletariusze wszystkich krajów łączcie sięumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2020r. 09:43  
Cytuj
@fermi masz urojenia albo za dużo TVP się naogladaleś. Ploretariat wszak jest skupiony wokół Pisu! uśmiech

CYTAT
Uprzywilejowana kasta to przecież dzisiaj nikt inny jak Kaczyński, jego pretorianie i beneficjenci wszelkich partyjnych i państwowych posadek, funkcji i stanowisk. Cała ta wstająca z kolan, pseudopatriotyczna gawiedź, która z tanimi frazesami na ustach wzięła się za ustawianie siebie samych w nowej, dobrozmianowej rzeczywistości. O dokonaniach tej kasty niewiele słychać z publicznych, propagandowych głośników, a każdy przejaw łajdactwa za publiczne pieniądze jest bezczelnie wypierany, dosłownie w żywe oczy zgodnie z zasadą, że nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi.

Miliony czy miliardy publicznych pieniędzy wyszabrowanych przez kastę Kaczyńskiego nie robią jednak większego wrażenia, bo zawsze na podorędziu jest kontrująca wstawka o 500+, trzynastej emeryturze czy innym przywracaniu godności upośledzonemu narodowi. Jak mawiają niektórzy – ci też kradną, ale przynajmniej trochę się podzielą. Byłoby jednak trochę wstyd, gdybyśmy jako dumny europejski naród okazali się tak naiwni, żeby nie widzieć tej bezprecedensowej demolki własnego kraju, jaka odbywa się niemal każdego dnia, w dodatku za nasze pieniądze.

https://rzesz(...)owanych/

Odnieście proszę się do tekstu PISowcy trole, propagandziści i użyteczni poklaskiwacze.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 798 799 800 801 802 803 804 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »