NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 786 787 788 789 790 791 792 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 11:57  
Cytuj
Gips to ty sobie załóż na głowę skoro nie dostrzegasz tego jak pisiory niszczą wolne sądy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 11:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 18:56  
Cytuj
No tak, Grety Spurek. Gdyby to nie było po niemiecku to bym się nie lękała. Ale to jest po niemiecku a i Putin zaczyna kopać w tych klimatach. Zielone zastępy liberalnej międzynarodówki hodują, brrrr :cwaniak:


„Moja babcia jeździ motocyklem w kurniku. To tysiąc litrów super paliwa każdego miesiąca.
Moja babcia to stara ekologiczna świnia!

Moja babcia mówi: „Jazda na motocyklu jest naprawdę fajna”.
Moja babcia to stara ekologiczna świnia!

Moja babcia podjeżdża do lekarza w SUV-ie, przejechała dwóch dziadków z chodzikami.
Moja babcia to stara ekologiczna świnia!

Moja babcia codziennie smaży kotlet schabowy, ponieważ mięso z promocji nie ma sobie równych.
Moja babcia to stara ekologiczna świnia!

Moja babcia już nie lata, została oczyszczona. Zamiast tego żegluje teraz dziesięć razy w roku.
Moja babcia nie jest ekologiczną świnią!

Nie pozwolimy Ci od tego uciec!

https://www.youtube.com/watch?v=R91CuZ04PAE&feature=youtu.be
Yeh,,,,, potluczony

https://www.youtube.com/watch?v=qu2nnkknu9Y

PS.
Polnische Swine? Przy okazji, zdecydowanie za mało multi-kulti,,, cool girl
https://www.colourbox.com/preview/24347388-international-group-of-happy-smiling-people.jpg

Proszę Państwa, niewykluczająca Olga się otwiera niesłychanie:
https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1211285261344227328?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1211285261344227328&ref_url=https%3A%2F%2Ftelewizjarepublika.pl%2Ftokarczuk-proponuje-ateizm-panstwowy-quottam-gdzie-religia-sie-miesza-do-zycia-ludzi-tam-rodzi-najwiecej-bolu-cierpieniaquot%2C89350.html

Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Spoor (polski: Pokot) to polski film kryminalny z 2017 roku w reżyserii Agnieszki Holland, zaadaptowany z powieści Olga Tokarczuk Drive Your Plough Over the Bones of the Dead. Został wybrany do rywalizacji o Złotego Niedźwiedzia w głównej sekcji konkursowej 67. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 12:18  
Cytuj

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 12:41  
Cytuj
zapytanie?No ciekawe jak to możliwe....co Czekam na moment kiedy wszyscy tu pisowcy szlamowcy przeproszą za poparcie tej Durnej socjalistycznej i chorej formacji. Ja przeprosiłem bo kiedyś sam w to g... wierzyłem mieli obniżać podatki, miał być tani rząd itd... ale odkąd zaczęli kupować głosy i obiecywać to wiedziałem, że to szkodniki. biurokracja + podatki + i mam nadzieję że nie będzie wojny +

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 13:58  
Cytuj
CYTAT



Na sto procent ceny pietruszki i paliwa tak wywindowały inflację. Podwyżki cen energii elektrycznej również zrobiły swoje. Mam tylko uwagę żeby zmienić tytuł nagłówka. Te barany popierające PiS mogą się przyczepić że 7 lat temu inflacja była tej samej wartości. A przecież to nieprawda że za rządów PO zdarzały się skokowe wzrosty żywności. Podwyżek cen energii i paliwa nie było w ogóle zatem trzeba to tak przedstawić żeby nie zostawiać wątpliwości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 14:25  
Cytuj
Panie Edo

Bądź Pan poważny. I nie zakłamuj rzeczywistości chyba że pełnisz role promocyjną partii PIS w internecie.


Mojego ojca na emeryturze przed rządami PIS było stać na lepsze życie niż obecnie. A podwyżki emerytur były i są. Ale siła nabywcza pieniądza spadła nie wprost proporcjonalnie do podwyżek tak jak to bywało kiedyś i to jest dowód na to że nie jest tak dobrze jak starasz się tu wszystkich cwanie i żartobliwie oszukać. Cena paliwa to nie wszystko.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 15:01  
Cytuj
Przecież Edziu ma rację. Przyszedł krótki stary kawaler rozdał gotówkę + z własnej kieszeni. Nastała dobra dla niego zmiana.smiech2

Za PO produkty nawet taniały w sklepach Edziu a były to czasy kryzysu światowego przypomnimy. Nie czaruj Edziu.

Socjalizm? -Tym razem się uda smiech2

Zobacz oprocentowanie lokat bankowych. Zobacz ceny mieszkań. Edzu co mu się w życiu powiodło i nie musiał się dorabiać przymyka oko bo go to nie dotyka aż tak bardzo i głupio przyznać się do błędu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Panie Edo

Bądź Pan poważny. I nie zakłamuj rzeczywistości chyba że pełnisz role promocyjną partii PIS w internecie.


Mojego ojca na emeryturze przed rządami PIS było stać na lepsze życie niż obecnie. A podwyżki emerytur były i są. Ale siła nabywcza pieniądza spadła nie wprost proporcjonalnie do podwyżek tak jak to bywało kiedyś i to jest dowód na to że nie jest tak dobrze jak starasz się tu wszystkich cwanie i żartobliwie oszukać. Cena paliwa to nie wszystko.



Brat kuzyna mojej ciotki mówi to samo. Kiedyś mu z renty starczało na tydzień picia , a teraz najwyżej na dwa dni. On chyba nie wie co to jest siła nabywcza pieniądza , ale cały czas powtarza: Dobra zmiana , kur.a ich mać! Cokolwiek to znaczy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Przecież Edziu ma rację. Przyszedł krótki stary kawaler rozdał gotówkę + z własnej kieszeni. Nastała dobra dla niego zmiana.smiech2

Za PO produkty nawet taniały w sklepach Edziu a były to czasy kryzysu światowego przypomnimy. Nie czaruj Edziu.

Socjalizm? -Tym razem się uda smiech2

Zobacz oprocentowanie lokat bankowych. Zobacz ceny mieszkań. Edzu co mu się w życiu powiodło i nie musiał się dorabiać przymyka oko bo go to nie dotyka aż tak bardzo i głupio przyznać się do błędu.



Mylisz się regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika). Kaczyński rozdał tylko patologii pieniądze zabrane nam uczciwym obywatelom z podatków. Najgorsze jest to o czym informował chyba krugej , że pisiory zabrali opiekunom osób niepełnosprawnych te pieniądze które im wcześniej Tusk dał - to dopiero świństwo! Co do cen za PO rzecz oczywista że ropa kosztowała wtedy dwa złote , a teraz prawie 10. O pietruszce już mi się nawet nie chce pisać...


Co kryzysu światowego pełna zgoda regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika). Za to przeprowadzenie Polski przez ocean kryzysu suchą stopą Tusk zasłużył na miano rudego Mojżesza a nie Mesjasza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 17:17  
Cytuj
Dzięki wszystkim wcieleniom lokalnego społecznika ciężko sprawić żeby nikt tego nie przeczytał....

Dobrze że nam bezpartyjnym wolnościowcom ze sztabu POKO nie jest wszystko jedno.


Kiedy nasze wnuki kiedyś zapytają gdzie byliśmy jak pisiory łamali Konstytucję my odpowiemy że zachowaliśmy się jak trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 17:49  
Cytuj
Zapytają dlaczego milczeliśmy gdy kolbami łomotali w KON-STY-TU-CJE !
Zapytają dlaczego milczeliśmy gdy gwałcili cenami pietruszki i benzyny DE-MO-KRA-CJE !
Ale nie wszyscy milczeli, nie wszyscy. Krzyczały wykluczone Janki i Żurki, praworządne Gersdorfy i kryształowe Tomasze, najlepsi z nas. A o co ten krzyk przechodniu pytacie? Żeby było nam tak jak było, TAK TAK TAK.

Obrazek

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/21928-tvp-info-funkcjonariusz-urzedu-bezpieczenstwa-bohaterem-konferencji-marszalka-grodzkiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 18:11  
Cytuj
Ale tu o konstytucji nikt nie pisze
Tylko o realnych codziennych sprawach typu ceny itp

Wy odwracacie uwage tą konstytucją bo przecietnego czlowieka obchodzi bardziej z czego żyje i ile ma w portfelu niż konstytucja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 19:47  
Cytuj
Cały czas ci piszę że wszystko podrożało a ty się czepiasz. Pietruszka za Platformy kosztowała 1 złoty za kilo , teraz prawie 20. Ropa za Tuska była po 2 złote za litr , a brat kuzyna mojej ciotki mi mówił że teraz jest za dychę. A szwagier jego bratowej mu powiedział że miał jako opiekun osoby niepełnosprawnej za PO dwa tysiące złotych co miesiąc , a pisiory mu to zabrali....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 20:09  
Cytuj

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 20:15  
Cytuj
Proponuję zamrozić ceny do przyszłych wyborów. Żeby ciemny lud się nie połapał o co kaman.

Tak poważnie to Podatki i Socjal to nie tylko kontynuator polityki prowadzonej przez P.O. PISiory to takie P.O. podniesione do potęgi.

CYTAT
Czteroosobowa rodzina z Drezna w Niemczech płaci za wywóz śmieci 54 zł miesięcznie. W odległym o 270 km Wrocławiu Kowalscy w 2020 roku będą płacić 88 zł miesięcznie za taką samą usługę.


Kasa leci z nieba! Wybierz mnie to ci zapłacę twoimi pieniędzmi. :-)

Można powiedzieć że Polacy dali d#1y za miskę zupy. Czy tam ryżu.

No ale kusy filantrop wraca do gry. On jest sprytny i dobry w te gierki bo poświęcił nawet życie rodzinne by cię za dziada mieć. Udowodni że czarne jest białe a białe jest czarne.

Hwała bochaterom! Żeby Wolska była Wolską! smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:42  
Cytuj
Jeżeli nawet teraz twarde dane ekonomiczne o inflacji nigdy wcześniej nie notowanej nie przekonają wyborców dobrej zmiany tzw swołeczeństwa do refleksji to ja rozkładam ręce z bezsilności.
Andrzejek ( a może regres w każdym razie kolejne alter ego lokalnego społecznika) już dwa lata temu pisał o tych podwyżkach cen żywności , ale miał nosa skurczybyk...

Nie notowana wcześniej inflacja, nie notowana wcześniej podwyżka cen energii , niebotyczna cena pietruszki i paliwa , a pisiorstwo dalej zaślepione...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 23:45  
Cytuj
Notowana. Notowana.

Nie zaslepione aż tak. Senat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 00:06  
Cytuj
Producenci na rympał podnoszą ceny a Zieloni z Gretą i z Sylwią bronią korników do ostatniego świerka w Puszczy. A co będzie gdy zaporowo opodatkują schabowe i wyślą wszystkich myśliwych na białe niedźwiedzie? Szczaw i mirabelki.
Potem Totalni zabiorą pincset. Oj niedobrze Panowie, niedobrze.

Obrazek
Omen III


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 00:42  
Cytuj
Żadna partia nie zabierze 500+

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 03:05  
Cytuj
CYTAT
Żadna partia nie zabierze 500+

Wczoraj w programie "Agrobiznes"(Kurvizja) była informacja,że na każdą krowę rolnik otrzymuje...600plus.ok
...Ciekawe porównanie mi przyszło do głowy.potluczony

Krowa w hodowli opłaca się lepiej niż goowniak.chytry
Żre co jej dasz(żadne kaszki ,bobofruty),a po trzech latach jest mleko.smiech2
Można zapładniać i będzie kolejne kilka 600plus. Zanim goowniak skończy podstawówkę,będzie kilka cielaków które tak jak krowę, można sprzedać na mięcho.Domowy "darmozjad" dalej będzie mnie doił.sciana
Krowie nie opłacasz szkoły ani sakramentów ,jak tez zachcianek typu komórki.Krowa mieszka w komórce i wystarczy jej jedna na całe życie.good
To nic że ma nieślubne dzieci(cielaki)moralnie do akceptacji ,a i alimentów nie płacisz.umiech
Ślubu też nie będziesz opłacał,tak jak pampersiakowi...Potem jeszcze wnuki!:szok:
Z dopłat unijnych kupisz traktor(zwrócą ci 50 proc.),który będzie wypasiony w środku niczym "merc".Widziałem Lamborghini koszącego trawę w rowach przy trasie 77.ok
Masz pole,to jeszcze dostaniesz dopłaty do paliwa od hektara.
Do pracy w "alutku"pojedziesz, u sąsiada dorobisz,a i do kościoła nie wstyd.zarumieniony
-----
Wszystkie świadczenia typu 500 plus czy dodatkowe emerytury pochodzą z pieniędzy które zarabiamy.
Nie masz dzieci-płacisz.Nie jesteś emerytem- płacisz.
Jeśli masz dzieci płacisz sam sobie.Nie widzisz jednak,że rząd bierze od tego "prowizję".Emeryt też opłaca podatek PIT,składkę zdrowotna i... składkę emerytalną.Sam sobie. PIT, podatek dochodowy od pieniędzy, które wcześniej uciułał na swoją emeryturę.

Skoro np.na dzieci jest 500 zł.to z pewnością rząd miał na to 700(albo więcej).
Kto zapłaci za podwyżki opłat, gdy podrożały media?Jeśli tego wyraźnie nie zauważysz w rachunku np.za prąd,zobaczysz w sklepie.
Drożeje żywność,bo przecież do góry poszła pensja minimalna ekspedientki,piekarza,handlowca....
Zobaczysz w rachunku za wywóz śmieci-śmieciarz też zarabia więcej.
Więcej zarabia urzędnik w gminie czy starostwie.

Pracodawca daje więcej robotnikowi, ale obaj płacą większe podatki,w tym ZUS.
Im więcej zarabiasz,im więcej inni dostają "za darmo", tym więcej ciebie to kosztuje.
Dostajesz 350 zl. podwyżki?
Idziesz do sklepu i okazuje się że to co kupujesz teraz,miesiąc wcześniej łącznie kosztowało 500-600 zł.mniej.
Dlaczego?Czytaj jak wyżej.
Podwyżka 350 zł.dla ciebie to dodatkowe tyle samo od pracodawcy.
Po skasowaniu podatku dochodowego PIT,doliczeniu pieniędzy od pracodawcy,podwyżkach podatku VAT,CIT, rząd więcej otrzyma niż wydał na socjal.
350 od pracodawcy -ZUS(już wychodzą na zero)i podatek od 350 zł.jakie dał tobie pracodawca.
Kupił cię rząd.Zapłacił za twoje złudzenia, twoimi pieniędzmi.
Brawo ONI.zaklopotany
Przeniesienie pieniędzy z OFE i pobieranie od tego opłaty-to jak oszczędzanie kasy w banku, który zamiast odsetek,pobiera prowizję.mlotek

PS.Podrożeje też benzyna.Pracownik benzynowni czy kierowca cysterny, będą zarabiać więcej. Podrożeje koszt paliwa jakie trzeba przeznaczyć na dowóz ...paliwa..Kwadratura koła.sciana


https://www.wioch(...)estem-za

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 09:47  
Cytuj
na krowe 600+ tylko raz na rok
500+ na dzieci co misiąc

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 10:05  
Cytuj
Jak rudy Mesjasz/Mojżesz przywróci utraconą praworządność to być może odda te ogromne dodatki opiekunom osób niepełnosprawnych , które im dał onegdaj, a które zostały przez pisiorstwo zabrane...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
Producenci na rympał podnoszą ceny

Za każdym razem kiedy prawilny rząd rozdaje pieniądze ludziom ci chytrzy producenci podnoszą ceny. Mamy winnego! smiech2

Edka komentować nie ma sensu bo się zaciął. Świata poza Tuskiem nie dostrzega. Nerwica natręctw w fachowym żargonie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 12:13  
Cytuj
...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 786 787 788 789 790 791 792 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »