NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 768 769 770 771 772 773 774 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 11:40  
Cytuj
Wielu jest teraz tych wojowników z kościołem, ale jak sie zbliża chrzest, ślub czy pogrzeb to idą do księdza i mu na siłę te pieniądzę wciskają i niechby spróbował odmówić to wielkie halo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 11:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 16:04  
Cytuj
Obrazek




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
"Wracajac do naszej dzidy,,,"

@art2deco


"Marksiołek Corbyn blokuje jednak wybory - CHYBA ze BREXIT odbędzie się pod dyktando WARUNKÓW Anieli/Macarona - to jest puenta :-)"


Puenta jest taka, że jak przystało na dzidę, nic nie rozumiesz.
Artykuł stwierdza, że Corbyn popiera ideę wcześniejszych wyborów.

Odpowiedź Corbyna dotycząca wyborów? Fine. Ale wywalcie NO DEAL BREXIT.

Co pisze art2deco?

"Przez to własnie traci tak szybko wyborcze poparcie wiec blokuje przedwczesne wybory."

Corbyn blokuje wybory z zupełnie innych powodów niż te opisane przez art2deco. Co potwierdza moją tezę, że art2deco często pier...i głupoty




Przyszło mi pracować nad ociężałym umysłowo liderem fermy. Nie pierwszy to raz i tusze ze nie ostatni bo zawsze tam taki poziom niezależnie od nicku. Dlaczego mam się tak męczyć? OK dla Najjaśniejszej umiech

"Deal Brexit" oznacza wypełnienie wypracowanych warunków Brukseli zakuta pało sciana Te warunki są katastrofalne dla interesów obywateli GB i doprowadzą do ich wściekłości na konserwatystów. Ekonomia GB jest jednak słaba w stosunku do kontynentu. Wpierw Niemiecka UE straci siłę ekonomii GB a potem odda całkowitą kontrole (kolonializm gospodarczy dzięki rezydenturze) nad post-KDL krajami Międzymorza albo UE z powrotem stanie się unią handlową suwerennych państw.

Natomiast "no deal Brexit" daje w porównaniu Brytyjczykom więcej swobody w kontroli wyjścia z UE.

Corbyn to brytyjski Bolek, pracuje dla swojej grupy politycznej, globalistów bez granic, liberalnych marksiołków, nie dla Brytyjczyków. To piewca multi-kulti i mass-imigration która kosztuje krocie i zniszczyła im kraj. Złość społeczna za koszty związane z deal-Brexit jednak przeleje się na Torysów, bo prawa strona chciała wyjścia. Tym gra Corbyn.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 18:54  
Cytuj
@art2deco

"Przyszło mi pracować nad ociężałym umysłowo liderem fermy. Nie pierwszy to raz i tusze ze nie ostatni bo zawsze tam taki poziom niezależnie od nicku. Dlaczego mam się tak męczyć? OK dla Najjaśniejszej umiech"

Co ci mogę powiedzieć?

Zmień robotę.

Pracowałaś "nad ociężałym umysłowo liderem fermy"?

Co ci za to obiecał?

Podwyżkę 3 groszy od posta?


Szanuj się dziewczyno.



" "Deal Brexit" oznacza wypełnienie wypracowanych warunków Brukseli zakuta pało"

Komu to teraz tłumaczysz? Boisz się, że ferbi246 nie doczytał w Handelsblatt?


"Te warunki są katastrofalne dla interesów obywateli GB i doprowadzą do ich wściekłości na konserwatystów."

No i kogo to obchodzi?

Zrobili sobie Brexit to mają.

Mogli zagłosować za zostaniem w UE.



"Ekonomia GB jest jednak słaba w stosunku do kontynentu."

Nawet art2deco uda się czasem napisać prawdę. Ale Edzio i tak napisze: wyjdźmy z Unii i zróbmy sobie drugą Szwajcarię. A jak nie wyjdzie, to zrobimy sobie drugą Mongolię.


"Wpierw Niemiecka UE straci siłę ekonomii GB a potem odda całkowitą kontrole (kolonializm gospodarczy dzięki rezydenturze) nad post-KDL krajami Międzymorza albo UE z powrotem stanie się unią handlową suwerennych państw."

Jesteś pewna, że to zdanie ma sens?


"Natomiast "no deal Brexit" daje w porównaniu Brytyjczykom więcej swobody w kontroli wyjścia z UE."

Szkoda, że nie napisałaś o tym na jakimś forum steelcity. Bo niestety większość z brytyjskich posłów nie miała twojej wiedzy i zagłosowali przeciwko "no deal Brexit".

Może być też tak, że to co antyunijna art2deco opisuje jako "więcej swobody w kontroli wyjścia z UE" de facto oznacza cła na towary, utrudniony przepływ ludzi, zwiększenie napięcia w Szkocji i Irlandii (Szkoci i Irlandczycy kochają Anglików tak jak my Niemców) i pewnie parę innych rzeczy.

Na czym ma polegać "swoboda w kontroli wyjścia z UE"? Na tym, że nie umiesz się dogadać z ludźmi z którymi i tak za chwilę będziesz musiał się dogadać, no chyba, że zerwiesz z nimi wszelkie stosunki dyplomatyczne i handlowe?

Ale ch... tam. Tanie wino w łąpę i "Niech żyje wolność, wolność i swoboda..."


Corbyn jest politykiem, który nie chce "No deal Brexit". I skutecznie blokuje zapędy Johnsona.

Oczywiście art2deco wywodzi się ze starej szkoły uprawiania polityki w stylu 27:1, dlatego jej zdaniem Corbyn powinien zrobić laskę Johnsonowi i dopuścić do "No deal Brexit". Bo Johnsonowi się to należy. Bo art2deco sobie tak wymyśliła.


"Corbyn to brytyjski Bolek"

A z nim większość brytyjskiego parlamentu.

Ba. Większość brytyjskiego społeczeństwa.

Takie Bolki, które dołączyły do UE.

A potem zrobiły sobie jaja z wychodzeniem i jak się okazało, że faktycznie trzeba będzie wyjść to nagle nie wiadomo co robić.


I zostanie im "Złość społeczna za koszty".


art2deco, w pierwszym poście na temat Brexitu pisałaś jaka to partia Corbyna jest słaba, po czym w każdym następnym poście dajesz kolejne przykłady na to jak Corbyn zaoruje Johnsona.

nie wiem

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 23:47  
Cytuj
Lekcja religii...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 23:56  
Cytuj
CYTAT
@ferbi246

"Stare kraje UE są zainteresowane jak najniższymi placami w Polsce i lobbują w tym temacie."

Oczywiście, że tak.

Po to przeniosły tutaj swoje fabryki.


ferbi246, masz jakieś uwagi odnośnie CUDU GOSPODARCZEGO, pomijając to co napisze Handelsblatt?


Przypomnę ci mojego posta, żeby było ci łatwiej odpowiedzieć:


Wietnam, gdzie na łeb przypada jakieś 7000 USD rocznie, w Polsce 15 000, a w Niemczech ponad 50 000 też przeżywa swój CUD GOSPODARCZY.


Wiesz jak to jest z tym CUDEM?

Niemcy wyprodukowali sobie traktor, a ty się cieszysz, że kobyła miała bliźniaki. I ci przez to PKB wzrósł o 100 %.


Możesz się śmiać albo i nie, ale w Bangladeszu mają teraz CUD GOSPODARCZY.

15 milionów ludzi musi tam przeżyć za mniej niż 8 zł dziennie, ale od 2009 gospodarka rośnie średnio o 6%.

PKB na łeb ponad 8 razy mniejsze niż w Polsce.


Ale CUD GOSPODARCZY jest.


Dochód na osobę w Niemczech jest 30 razy większy niż w Bangladeszu.

Ale co tam.

Niemcy mają 0,5 % wzrostu, a Bangladesz 6 %.


P.S. Okazuje się, że Etiopia też przeżywa CUD GOSPODARCZY. OD 2005 walą od 7 do 13 % wzrostu PKB rocznie.

"Jest to tym bardziej wyjątkowe, że nad Zachodem unosi się widmo recesji - zauważa gazeta."


Wiesz z czego to się bierze ferbi246?

Im masz słabszą ekonomię, tym łatwiej o CUD GOSPODARCZY.


Niemcy 3963 mld USD.
Polska 593 mld USD.

Powiedz mi, gdzie łatwiej o CUD GOSPODARCZY.


Różnica jest taka, że wzrost gospodarczy w Etiopi i Bangladeszu mało kogo obchodzi, natomiast jeśli Polska notuje wzrost gospodarczy przy spowolnieniu w strefie euro i to tuż przed wyborami to peowscy trole chodzą z zafajdanymi nogawkamismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 07:10  
Cytuj
Pluję na PO ale Ferbi napisz coś przy okazji o kryzysie jaki miał miejsce za rządów PO i o inflacji. Tak dla rzetelnego obrazu.

Będziesz musiał poszukać bo o tym w TVPis na pewno nie słyszałeś. Mam rację? smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 10:40  
Cytuj
No to git jeśli plujesz na POok
W takim razie po znajomości powiem ci, że wcale nie oglądam TVP PIS, ani TVP PO, choć tych drugich przestałem wcześniej. I u jednych i u drugich propaganda jest tak nachalna, że ciężko to zdzierżyć średnio inteligentnemu człowiekowi.
Z drugiej strony takie sa teraz reguły gry, jeden rzuca fejkami, drugi musi to prostować, samą obrona meczu też sie nie wygra więc drugi przechodzi do ataku i tak sie ponakręcali, że mamy to co mamy.

A co do waszych życzeń to na razie zbieram to wszystko do kupy, a potem będziemy negocjować co za toumiech, bo za darmo to wam sie tu nie będę produkowałuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 11:31  
Cytuj
Ferbi jeśli nie widzisz różnic między tvpis a tvpo to mam złą wiadomość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 11:32  
Cytuj
Ferbi jeśli nie widzisz różnic między tvpis a tvpo to mam złą wiadomość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 14:27  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Ferbi jeśli nie widzisz różnic między tvpis a tvpo to mam złą wiadomość


"Moje miasto moja miłość to jest Nisko, w nim me troski, me radości, moje wszystko"good

A wiesz Niżaniaku, że ojciec europejskiej komisarz Danuty Hubner był ubekiem w Nisku? Ale starsi ludzie mowili, że nie był taki zły.

Córeczka na te wszystkie zagraniczne stypendia dostała sie oczywiście wyłącznie dzięki własnej inteligencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ferbi jeśli nie widzisz różnic między tvpis a tvpo to mam złą wiadomość


"Moje miasto moja miłość to jest Nisko, w nim me troski, me radości, moje wszystko"good

A wiesz Niżaniaku, że ojciec europejskiej komisarz Danuty Hubner był ubekiem w Nisku? Ale starsi ludzie mowili, że nie był taki zły.

Córeczka na te wszystkie zagraniczne stypendia dostała sie oczywiście wyłącznie dzięki własnej inteligencji.



Ależ wiem. Tylko że ja nie mam w zwyczaju oceniać ludzi po czynach ich przodków. Równie dobrze można zapytać czy:

Wiesz że ojciec Kaczyńskich dostał od władz PRL willę na Żoliborzu w Warszawie i angaż dzieci w filmie, podczas gdy inni działacze AK byli ścigani lub zamknięci w więzieniach PRL? Co za zbieg okoliczności i dobre serce władzy ludowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 18:12  
Cytuj
Hubnerowa całe życie żałuje że gwiazdą filmową nie została.
Wszystkie dziewczynki o tym marzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2019r. 20:40  
Cytuj
CYTAT



Ależ wiem. Tylko że ja nie mam w zwyczaju oceniać ludzi po czynach ich przodków. Równie dobrze można zapytać czy:

Wiesz że ojciec Kaczyńskich dostał od władz PRL willę na Żoliborzu w Warszawie i angaż dzieci w filmie, podczas gdy inni działacze AK byli ścigani lub zamknięci w więzieniach PRL? Co za zbieg okoliczności i dobre serce władzy ludowej




Akurat jak bliźniaków zaangażowano do filmu w 1962 roku to był czas tzw odwilży gomułkowskiej ale skąd ty możesz to wiedzieć?
Ojciec Kaczyńskiego walczył w Powstaniu Warszawskim jako oficer AK , tatuś pani Hübner też był oficerem tylko nieco innej formacji...
Rajmund Kaczyński dostał mieszkanie/dom jako pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej. Czy masz jakiś konkret/dowód że donosił na kolegów albo był przynajmniej członkiem PPR/PZPR? Czy po prostu odnosisz wrażenie że coś tu śmierdzi? Ojciec pani komisarz katował ludzi , masz jakieś informacje żeby Rajmund dopuścił się jakiegoś świństwa? Słyszałem kiedyś Palikota który mówił że Kaczyńscy byli spokrewnieni z Henrykiem Świątkowskim ( prokuratorem generalnym z czasów Bieruta) ale okazało się to tak samo wiarygodne jak cała działalność filozofa z Biłgoraja.umiech
Pytam zatem co masz konkretnego , co można w jakiś sposób zweryfikować co w działalności Rajmunda Kaczyńskiego budzi twoje chore zainteresowanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 00:05  
Cytuj
Edo, naprawdę wierzysz że oficer AK zostałby zatrudniony od tak na PW??? Hahahaha prędzej zostałby rozstrzelany good

Komuniści, w tym ojciec Hubnerowej zwalczali takich ludzi. Co było w Rajmundzie takiego ze go na uczelnie przyjęli? Dlaczego k. Wspomina matkę a o ojcu milczy? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 08:51  
Cytuj
Same konkrety! To w was najbardziej lubię...umiech.


A masz coś takiego co można zweryfikować czy mam się opierać na tym że Kaczyński o ojcu milczy?


Jeśli chodzi o subiektywne odczucia to mi bardzo przypominasz innego
wybitnego myśliciela z tego forum niejakiego figlarza-banana. Ale może tylko mi się tak zdaje.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 10:36  
Cytuj
To masz Edo konkret :


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 12:12  
Cytuj
To powiedział NiskoToW... , który nie ma w zwyczaju oceniac ludzi po czynach ich przodkówumiech
Ale pomówieniami to nieźle żonglujeszsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 12:38  
Cytuj
Pomawia prawie jak ekipa Ziobry uśmiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
To masz Edo konkret :


Obrazek



A masz taki konkret odnośnie rzeczonej sprawy czyli Rajmunda Kaczyńskiego? Zdaje się że o jego podejrzanej przeszłości pisałeś?
A ty mi z dupy jakiegoś Wąsika wyciągasz...umiech
Masz coś o Rajmundzie czy poza chorym zainteresowaniem niestety nic konkretnego nie potrafisz wskazać?


Mam weryfikować twoje pseudnewsy na temat podejrzanej przeszłości ojca Jarosława Kaczyńskiego na podstawie dokumentów dotyczących ojca Macieja Wąsika? smiech2
Litości to zakrawa na kpinę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 21:26  
Cytuj
Zagłosujcie na mnie. Zabiorę i dam wam więcej z waszych pieniędzy niż pozostali! :smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2019r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Lekcja religii...

Obrazek


No i spoko.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2019r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
Zagłosujcie na mnie. Zabiorę i dam wam więcej z waszych niż pozostali! :smiech2



Wybieram POKO. Zlikwidują 500+ , obniżą podatki i zaprowadzą niekończące się lato...

A co najważniejsze Janek Bury i sędzia Żurek powrócą do KRS , zatem odzyskamy utraconą praworządność.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2019r. 08:28  
Cytuj
KOD nadal żyje.potluczony
Widziałem ich namiot w sobotę w Katowicach. good

Zainteresowanie zerowe. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 768 769 770 771 772 773 774 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »