NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 741 742 743 744 745 746 747 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 17:48  
Cytuj
Mnustwo osób jest wciąż wykorzystywanych dzięki furtce jaką dały umówi śmieciowe. Państwo problemu nie widzi.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 17:48  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 17:51  
Cytuj
umiechCzego się spodziewasz po naszej elicie sędziowskiej. Oni jakoś wiążą koniec z końcem, ale mówią ze nie jest im łatwo. Do lekarzy głód tez zagląda.

https://niezalezna.pl/277035-nadzwyczajna-kasta-murem-za-bodnarem-kuriozalne-oswiadczenie-dot-ataku-na-rpo

O kim wolno pisać mediom w wolnym kraju w/g niezawisłych :-)
https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/20222-podjeto-kroki-prawne-wobec-tvp-po-materiale-o-synu-adama-bodnara


Obrazek
,,,to ręka sprawiedliwości unijnej!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 19:56  
Cytuj
Mariolka, proszę napisz jeszcze raz co masz na myśli. Mam wrażenie że to coś ważnego i mądrego, ale za skarby świata nie potrafię zrozumieć o co Ci chodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 20:01  
Cytuj
Bo to było regresowo. Magda już nieaktualna? Wolałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 20:10  
Cytuj
Bo Madziu nowe prawo, które ma dotyczyć ludzi gdzie zachodzi kadencyjność, wprowadza się od nowej kadencji a nie od obecnej. Nie bądź cwaniarą smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 20:55  
Cytuj
Wolne sądy! Konstytucja!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
Bo Madziu nowe prawo, które ma dotyczyć ludzi gdzie zachodzi kadencyjność, wprowadza się od nowej kadencji a nie od obecnej. Nie bądź cwaniarą smiech2


Upiory przeszłości zostały umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2019r. 23:16  
Cytuj
Edku sądy były wolne są wolne i będą wolne i się tego zmienić nie udało,, prezesowi polski ''. W sądach robili co chcą robią i będą robić co chcą. Taki mamy kraj gdzie ci wszyscy na tych najwyższych stołkach są uzależnieni względem siebie. Jeden na drugiego coś ma i nikt się nie wychyla zbytnio... A miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze. Co do konstytucji to tak się zastanawiam czy ona tak wogóle istnieje w naszym kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
Wolne sądy! Konstytucja!umiech


A tam. Najsztuba szybko uniewinnili.
Jak trzeba, to są szybkie.

Poniżyć niepełnosprawnego? - nie ma sprawy
Angażować się w politykę? - jasne!
Kraść? - kto ich skaże?
Jeździć po pijaku? - żaden problem

W końcu to nadzwyczajna kasta...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 12:01  
Cytuj
Wymiar sprawiedliwości w III RP to patologia a pisowskie reformy to w najlepszym razie pudrowanie trupa - taka jest niestety smutna prawda...
Dopóki pijany sędzia czy prokurator powodujący wypadek( albo dopuszczający się innych czynów karalnych) nie będzie z automatu na drugi dzień wywalany z zawodu bez żadnego uposażenia dopóty nie będzie poszanowania dla prawa...


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2381273288750757&id=1645735358971224&ref=opera_for_android_speed_dial

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 12:37  
Cytuj
Nadkasta unijna niestety robi wszystko, by nadzwyczajnej kasty w Polsce nie dało się realnie zreformować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 20:39  
Cytuj
Polityk politykowi krzywdy nie zrobi, taki idzie przykład z góry. Więc nie widzę powodu dlaczego prawnicy, lekarze, policjanci i inni mieli by się krzywdzić i postępować inaczej smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 21:46  
Cytuj
Edku i Mirku przecież pis tyle dobrego zrobił i robi dla ojczyzny i obywateli... Jacy oni dobrzy bo co robią? A tylko dają!!!
Dzisiaj pod sklepem taki jeden bezrobotny pijaczyna kupił sobie najtańsze piwo i na pytanie ciężko pracującego człowieka odprowadzajacego podatki i inne srusy zusy dlaczego nie idzie do pracy odpowiedź brzmiała - Ja pier...e robotę, państwo mnie utrzymuje! I się zaczął śmiać... Przykre to ale niestety do tego doprowadził pan bezdzietny,, prezes polski '' który nie ma bladego pojęcia o życiu potrzebach rodzinnych i funkcjonowaniu godnym w społeczeństwie. Kupił wyborców daninami państwowymi (czytaj - naszymi) i teraz nawet ci co niby dostają ale niestety im mało lub coś nie pasuje bo może stwierdzili że to nie tędy droga aby żyć w kraju(ceny w sklepach) to i tak idą jak w ogień tłumacząc że może przyjść gorszy złodziej. Myślę że gorszego złodzieja jak po i pis już chyba nie będzie bo nie ma co kraść. Reformowac to też już nie ma co... Może szalety miejskie bo mało które pachnące i czyste ale tam nie można uprać pieniędzy więc dalej będzie smrodek.
pis zrobił parę może dobrych rzeczy bez których funkcjonowanie kraju się by nie zawaliło, ale łatwiej jest robić rzeczy które są proste nie wymagające myślenia i co najgorsze nieprzemyslane decyzje, pomysły bardzo źle wpływają na przyszłość ogólną kraju.
Mirku a co ma unijna kasta do reformy sądów w polsce. Jeśli najwyżsi w kraju by chcieli zrobić porządek w sądach i patologiach prokurstorskich to by to zrobili ale oni tego nie zrobią aby nie szkodzić sobie i znajomym. Taki to kraj prawy i sprawiedliwy z naczele nie będę pisał już z kim bo szkoda literek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 22:01  
Cytuj
Rock.

Na pewno PiS zrobił więcej niż PO-PSL - bo po prostu robi wiele rzeczy dobrze.
Masz pełne prawo być przeciwnikiem "programów społecznych". Ja sam pewne rzeczy bym skorygował.

Jakby była alternatywa dla PiS - zagłosowałbym na tą alternatywę. Ale nie ma.

Menele i obiboki były i zawsze będą. Próby takiego ustawienia "programów społecznych" by kasy nie dostawali tacy o których piszesz, skończyłyby się totalnym zagmatwaniem prawnym, lub niezgodnością ustawy z Konstytucją, która każe traktować wszystkich obywateli równo.

Wyjeżdżanie z bezdzietnością Kaczyńskiego pokazuje, jak niskimi pobudkami kierujesz się z desperacji, bądź z osłuchania się idiotyzmów rodem z wyborczej czy tvn24.
Dla mnie Kaczyński jest politykiem wybitnym. I tyle. Ty masz prawo sądzić co innego - ja mam prawo sądzić co innego. Ale PiS to nie tylko Kaczyński - stąd wiele błędów i niskich zachowań. To z pewnością nie jest kryształowa, wspaniała partia pełna samych uczciwych patriotów.

Pokaż mi alternatywę.

Zwykli ludzie cieszą się, że mogą dzieciom kupować nowe ubrania, jeździć na wakacje. To dobrze. U nas to nowość - na zachodzie norma.

"polska" pisze się z wielkiej litery.

Sądy w Polsce moim zdaniem to postkomunistyczna patologia i kasta nietykalnych margrabiów. Duda zatrzymał reformy sądownictwa-co mam mu bardzo za złe, a UE mająca wybitny interes w mieszaniu się w nasze wewnętrzne sprawy też partii rządzącej życia nie ułatwia.

Z pewnością PO nie miałoby takich problemów.... bo wykonywałoby polecenia angeli mając w dalekim poważaniu dobro nasze i tego kraju.

Brak realnej propolskiej opozycji nie służy PiSowi. Ale przede wszystkim nie służy Polsce. Obecna opozycja to banda sprzedawczyków i liberalnych "tęczowych" pajaców. Uważam, że pod koniec tej kadencji PiS dostał zadyszki. Gdy premierem była Beata Szydło wszystko było bardziej transparentne - a obietnice przekładały się na konkretne działania. Teraz jest dużo propagandy i działań pozorowanych - co się moim zdaniem zemści na wyniku jesienią.

Idealnym rozwiązaniem byłoby pier..olnięcie pięścią z stół i powrót do zasady: mniej a dokładniej i sumienniej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Cze 2019r. 22:37  
Cytuj
:cwaniak:smiech2
CYTAT
Polityk politykowi krzywdy nie zrobi, taki idzie przykład z góry. Więc nie widzę powodu dlaczego prawnicy, lekarze, policjanci i inni mieli by się krzywdzić i postępować inaczej smiech2


Święte słowa Robercie, stać cię na dobre i ładnie (nawet gdy się nie ogolisz :-( Jedyny powód żeby się kasta przyzwoicie "zachowywała" to gdy poczuje się realnie odpowiedzialna przed suwerenem czyli ugina kolana przed sprawiedliwą egzekucją praw. To prawie już wykastrowane myślenie wśród wapniaków umoczonej postkomuny (nietykalne afery) ale obserwuję pozytywne zmiany wśród swoich rówieśników, nie kupują narracji lewicowych libertusków oszustów i złodziei bezkrytycznie, ciemnogród już nie działa (jedynie artyści tym pogrywają), oczekiwania jakościowe wzrosły. Jadą obecnie na utrwalaniu religijnego hejtu i emocjonalnej propagandzie Zielonych aka "bycia dobrym dla przyrody", to przyciąga średni i ciepły sort, ale młody co jest bardzo niebezpieczne na przyszłość (patrz na Niemcy - SPD zdycha a Zieloni w górę, to jeden korzen ideowy). Starzy znaleźli im "neutralne i dobre" poglądy zastępcze :cwaniak: zanim zrozumieją w jakie koalicje ich dobre intencje "wchodzą" smiech2 Al Gore zrobił kupę kasy na przekręcie CO2 a teraz kraje rozwinięte robią jeszcze większą. Powietrze jest wspólne, wiatr wieje ciągle a Słońce periodycznie różnie grzeje więc jak przenoszenie wyziewów do Chin i na Ukraine cos może pomoc klimatowi :cwaniak:


Wszystkim będzie mniej śmierdziało gdy nie siedzisz w towarzystwie miłośników kąpieli w szambie i opowiadasz że tobie pachnie, a oni ci przytakują smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 01:32  
Cytuj
Mirku nie czytam wyborczej i nie oglądam tvnu z wielu powodów a powód polityczny tej stacji jest poniżej dna. Niestety tego dna powoli sięga TVP.
Nie trafiłeś z tą desperacją ku mej osobie gdyż mimo tego jak się żyje w kraju (a nie jest łatwo) ja nie narzekam zbytnio. Nie przymiera głodem ma rodzina dzieci są ładnie ubrane rozwijam swe pasję i pracuję mimo że nie zarabiam kokosów.
Dla Ciebie może być Jarek wybitny a dla mnie nie. Nie muszę oglądać tv i czytać propagandy dwóch stron ale jeśli polityk kupuje wyborców daninami państwowymi to buduje swą pozycję najprostszym i najtańszym sposobem czyli manipulacja mniej inteligentnych ludzi którzy z radością i wręcz zaciekłością idą na wybory bo coś dostali itp. A tak właśnie jest. To widać i słychać i nie trzeba oglądać TV i czytać śmatławych gazet. Co i z jakiej litery piszę to moja sprawa. Nie uważam że jestem gorszym polakiem jeśli piszę z małej, a Tobie to przeszkadza bo zawsze się można czegoś czepiać.
Co do sądów to miałem z nimi do czynienia jakiś czas temu. Mogę tylko napisać że jak słyszałem o reformie to nie mogłem się doczekać jak będą leciały głowy prezesów sądu, sędziów prokuratorów... A tu? brakowało decyzji Twego ulubionego polityka czy co? Przecież on jest tak samo umoczony w poprzednim ustroju jak większość wszystkich stojących na,, piedestale prawa''
I masz rację idealne jest to rozwiązanie aby pier... w stół tylko jest wiele powodów dlaczego tak nie będzie. Jednym jest to że nawet jak taki ktoś by się zjawił to prawdopodobnie szybko musiał by zmienić swe poglądy i by mu było brak odwagi się przeciwstawiać komuś,, wazniejszemu''. Czy widziałeś takiego polityka który mimo że dobrze mówi jakoś nic więcej nie robi? Jest ich kilku pewnie,ale czyny się liczą a nie gadanie.
No i powód najważniejszy :pojawia się ugrupowanie polityczno-społeczne które ma wybitne pomysły na kraj na uzdrowienie gospodarki. Dają gwarancję przyszłych zdrowych reform które przeprowadzą i co najważniejsze jest to w 100% pewne że będzie tak jak mówią. I co? Czy ludzie na nich zagłosują? Czy będą mieć odwagę zmian? Czy będą się bać i twierdzić że to jest nierealne... Tak właśnie by było i zagłosują na jedyną,, słuszną '' partię gdyż od niej dostają mimo że wiedzą że więcej oddają ale to już nie jest ważne... .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 07:20  
Cytuj
To skąd taki niskich lotów atak skierowany na bezdzietność Kaczyńskiego?

Również uważam, że tvp nie da się oglądać. Od dawna podkreślam, że Kurski robi wiele zła partii rządzącej.

Czyli co? Jak "prości ludzie" głosują za PO to są mądrzy i nie dali się przekupić, a jak na PiS to się sprzedali i są głupi?:szok:

PiS jako pierwsza partia od dawna, realizuje program wyborczy i to oznacza, że kupuje głosy wyborców?

Jak zaklasyfikujesz takich jak ja? Wykształcony, świadomy społecznie i politycznie, należący do klasy średniej, nie mający szczególnych korzyści z "programów społecznych" PiSu...Nie uważam się też za twardy elektorat tej partii - z utęsknieniem czekam na alternatywę i w pierwszej turze wyborów prezydenckich nie zamierzam głosować na Dudę.
I nie jestem wyjątkiem.ok

To z jakiej litery piszesz nazwę twojej ojczyzny - świadczy Twoim stosunku do niej.ok

PiS nie dał rady sądom. Ale przynajmniej próbowali.
Kaczyński nie jest moim ulubionym politykiem. Żaden polityk nie jest moim ulubionym. Nie nadinterpretuj moich wypowiedzi.

Cóż. Może pojawi się konkurencyjna propolska siła polityczna.
Niestety - taka siła nie może "wyskoczyć jak Filip z konopi" tuż przed wyborami i nie mogą to być osoby "no name". Nie wzbudzą zaufania.

Problem w tym, że aby brudzić się polityką, trzeba mieć silną motywację. Dla większości ta motywacja to kasa, władza, sława. Inni - to po prostu nieudacznicy liczący na korzyści z przynależności i ciepłe stołki - tacy nie chcą być na świeczniku, bo to ryzykowne. Dla niewielu to dobro i przyszłość Polski.

Więc chętnych teoretycznie nie brakuje, ale dobrych kandydatów ze świeczką szukać.

Jak odsiać ziarno od plew? Ano przydałyby się plakaty wyborcze w formie CV. A tam: wszystkie miejsca pracy ale i wszystkie partie do których się należało i wiele innych informacji, o których już pisałem...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Polityk politykowi krzywdy nie zrobi, taki idzie przykład z góry. Więc nie widzę powodu dlaczego prawnicy, lekarze, policjanci i inni mieli by się krzywdzić i postępować inaczej smiech2


No fakt że kur.a kurw.e łba nie urwie ale jeżeli politycy , sędziowie i prokuratorzy i lekarze i księża to zdegenerowane szumowiny to w jakim kraju my żyjemy?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Edku i Mirku przecież pis tyle dobrego zrobił i robi dla ojczyzny i obywateli... Jacy oni dobrzy bo co robią? A tylko dają!!!
Dzisiaj pod sklepem taki jeden bezrobotny pijaczyna kupił sobie najtańsze piwo i na pytanie ciężko pracującego człowieka odprowadzajacego podatki i inne srusy zusy dlaczego nie idzie do pracy odpowiedź brzmiała - Ja pier...e robotę, państwo mnie utrzymuje! I się zaczął śmiać... Przykre to ale niestety do tego doprowadził pan bezdzietny,, prezes polski '' który nie ma bladego pojęcia o życiu potrzebach rodzinnych i funkcjonowaniu godnym w społeczeństwie. Kupił wyborców daninami państwowymi (czytaj - naszymi) i teraz nawet ci co niby dostają ale niestety im mało lub coś nie pasuje bo może stwierdzili że to nie tędy droga aby żyć w kraju(ceny w sklepach) to i tak idą jak w ogień tłumacząc że może przyjść gorszy złodziej. Myślę że gorszego złodzieja jak po i pis już chyba nie będzie bo nie ma co kraść. Reformowac to też już nie ma co... Może szalety miejskie bo mało które pachnące i czyste ale tam nie można uprać pieniędzy więc dalej będzie smrodek.
pis zrobił parę może dobrych rzeczy bez których funkcjonowanie kraju się by nie zawaliło, ale łatwiej jest robić rzeczy które są proste nie wymagające myślenia i co najgorsze nieprzemyslane decyzje, pomysły bardzo źle wpływają na przyszłość ogólną kraju.
Mirku a co ma unijna kasta do reformy sądów w polsce. Jeśli najwyżsi w kraju by chcieli zrobić porządek w sądach i patologiach prokurstorskich to by to zrobili ale oni tego nie zrobią aby nie szkodzić sobie i znajomym. Taki to kraj prawy i sprawiedliwy z naczele nie będę pisał już z kim bo szkoda literek.


A czemu te słowa kierujesz do mnie? W ostatnich wyborach do parlamentu europejskiego poparłem Grzegorza Brauna z Konfederacji. I nic nie wskazuje na to żebym miał poprzeć kandydata PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych...umiech
Zostałeś skierowany przez sztab bezpartyjnych wolnościowców na nowy odcinek frontu czy tak tylko pytasz?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 15:22  
Cytuj
Edku przez nikogo nie jestem skierowany a tym bardziej przez jak to Ty to piszesz wolnościowcow i jakieś tam inne,, partie''zalewajek których się mnoży i będzie mnożyć jeszcze więcej byle do korytka... A jeśli o tej wolnosciówce tak piszesz to ja mam takie zdanie na ten temat że wolność jest dla mądrych ludzi którzy potrafią rozróżniać np. kolory. W kraju zapanowała jakaś chwila tej wolności i niestety wielu się pogubiło wręcz nawet zwariowało. Jeśli chodzi o Brauna to nawet słuchałem jego opowieści przed wyborami na jednym spotkaniu. No właśnie dużo mówił tak jak wielu ale mówienie to nie wszystko potrzebne są czyny. Dlaczego nikt nie bierze przykładu z takiego Wałęsy (uprzedzam że nigdy też nie byłem jego zwolennikiem i miłośnikiem) który potrafił dźwignąć ludzi do walki z komuną. A taki Lepper no dużo mówił ale nie bał się wyjść z ludźmi na drogi. Był prawdziwy i chciał wiele i niestety źle skończył, ale takich ludzi chyba tylko potrzeba.

Mirku skąd u mnie jak Ty to piszesz tak niski atak (ja tak nie twierdzę) bo mam dzieci i tak jak i Ty i wielu wielu ludzi klasy średniej boryka się zawsze z jakimiś problemami dotyczącymi życia. Dzieci trzeba ubrać zawieźć do szkoły (czyli trzeba mieć samochód a nawet dwa bo żona do pracy też musi dojechać-,, prezesa kraju '' jak i innych,, politykow'' muszą dowodzić) odebrać ze szkoły na jakieś zajęcia poza lekcyjne pojechać. On nigdy nie zaznał takiego życia i nie wie jakie trudne ono jest więc wybitnym politykiem to on nie jest.
Mnie nie interesuje czy wykształcony czy prosty głosuje na po czy pis. Oni są siebie warci wszyscy. Ale fakt jeśli wykształcony jest już do cna czasami oklamywany i przekonałem się już o tym że w to nie wierzy bo widzi i słyszy a idzie w zapatre za jedną jedyną to coś jest nie tak...
No dziwny jesteś - nie zaglosujesz na Dude, nie masz korzyści od pisu nie uważasz się za twardy elektorat, a ich mimo wszystko bronisz w jakiś sposób... Ja jeśli nie lubię pierogów z kaszą to ich nie jem ani nikogo nie nakłaniam aby ich jadł i nie mówię że są takie pyszne. No skąd mogę wiedzieć jeśli ich nie jem.
PiS oczywiście że kupuje głosy poprzez swe daniny państwowe które wcześniej obiecał. To jest właśnie kupienie elektoratu.
Pis coś zaczął robić z sądami ale jak szybko zaczął tak i skończył. To nie było nawet probowanie. Była to tylko akcja pod publikę. Nie rusza się gó..a bo wiadomo co by było. Prezes był i jest świadomy tego że pewnych spraw nie może ruszać bo to wpłynie na jego niekorzyść.
Kaczyński to pis, jego braknie nie będzie pisu.
Właśnie powinna się pojawić taka silna partia którą nie będzie mógł nikt zdominować. Ja za taką partią bym poszedł byle nie była związana z osobami które już od nawet 40 lat się panoszą i fige robią.
W politykę idą cwani bogacze którzy potrzebują poklasku i aby jeszcze bardziej rozwijać swe drogi biznesu legalnego jak i nielegalnego. Idą też mądrzy ludzie którzy nic nie wnoszą na arenę państwa no ale chyba najwięcej to kozłow ofiarnych lub tzw. politycznego mięsa armatniego.
Myślę że takie CV by było dobre ale też kadencyjność. Się zrobił zawód polityk.
Myślę że każdy ma swój punkt widzenia i ta nasza dyskusja nie ma sensu Ty swoje, ja swoje. Ty mnie nie przekonasz a tym bardziej ja Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Nie rusza się gó..a bo wiadomo co by było.
- Angela przyjechała na zamknięte spotkanie z Kamyszem i Schetyna do niemieckiej ambasady w Polsce. Myślę że wtedy poszliby na wszystko gdyby przekabacili naiwną młodzież w Warszawie (na to liczono).
A tak mieli Ciamajdan, wdowę po Diduszko, Adamowiczu, Biedronia i Cimoszke w PE. Powiedziałabym ze całe nic. SN nie dali rady wziąć bo było podejrzenie że Niemcy zrobią nam żółte kamizelki pod pretekstem zabrania dotacji za brak demokracji inaczej.
Przyszły wybory do Europarlamentu i wydaje się ze układ sił bardziej sprzyja Polakom, może i warto było się powstrzymać, może, zobaczymy. Targowica już nie jest tak popularna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
No fakt że kur.a kurw.e łba nie urwie ale jeżeli politycy , sędziowie i prokuratorzy i lekarze i księża to zdegenerowane szumowiny to w jakim kraju my żyjemy?umiech


Niby po komunistycznym umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 18:43  
Cytuj
W kraju w którym będąc w szpitalu trzeba mieć swój papier toaletowy, najlepiej własne jedzenie a za oglądanie TV trzeba płacić. Tymczasem nawet więźniowie mają większe luksusy za darmo. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 19:06  
Cytuj
Nie tylko papier toaletowy ale nawet koperty, dziwny świat słusznie minionego i bezsilnych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2019r. 19:13  
Cytuj
Progres - może ty byłeś w szpitalu na Ukrainie?
Byłem w tym roku w szpitalu. Tu w Stalowej. Nie było źle.
Owszem - telewizja płatna, ale lekarze fachowi, pielęgniarki w większości bardzo pomocne i wyrozumiałe. Papier był w kibelku- a jedzenie... cóż...potluczony

Rock

Nie każdy w społeczeństwie musi spełniać tą samą rolę. Można przysłużyć się ogółowi na różne sposoby. Ważne -żeby w ogóle się przysłużyć.

Wiesz... jak kobieta chce zranić drugą głęboko, a ta druga nie ma dzieci, to dokładnie tym ją postara się zranić.

Menele o których tak się rozpisywałeś -też mają dzieci. Czy to czyni ich wartościowymi składowymi społeczeństwa?
Polityków mających dzieci - w bród - czy są przez to lepszymi politykami? Moim zdaniem nie. Bo to są sprawy niezależne.

Wolę bezdzietnego pana z kotem jako polityka prawego i zaangażowanego w sprawy polskie, niż kłamliwą, sprzedajną szuję z czwórką dzieci, jeżdżącą świetnie samochodem.

Może i nie przekonamy się nawzajem do swoich racji, ale cieszę się, że ktoś o innych poglądach potrafi rozmawiać na argumenty i bez inwektyw. To ogromna rzadkość.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 741 742 743 744 745 746 747 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »