NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 736 737 738 739 740 741 742 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
Mirek777, masz magiczny dar przyciągania wariatów ok I potwierdza się teoria o wzajemnym przyciąganiu się przeciwnych biegunów.


I mam niezły ubaw. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 09:02  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 11:20  
Cytuj
@mirek777

Niezły ubaw to się ma kiedy się czyta twoje posty.

"A może to był gratis bo:
- Śmigłowce Bell OH-58D kosztowały ich i tak 58mln dolarów
- Grecja kupiła 10 ciężkich śmigłowców Boeing CH-47D Chinook od armii Stanów Zjednoczonych za kwotę 125, 8 mln dolarów.
- Grecy już mają od USA 155 samolotów F-16 i zmodernizują je za 1,7-2 mld dolarów
- kupili 3 szt MQ-9 Reaper za około 50 mln dolarów
- kupili w sumie 20 śmigłowców Apache

Tyle znalazłem na szybko."


Jakieś linki do tych informacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 11:24  
Cytuj
pzp2 piszę w ramach wyjątku.

Nie rób sobie jaj.zaklopotany
Obrażasz, manipulujesz wypowiedziami i oczekujesz że będę z tobą prowadził dyskusję?

Powaliło cię?

jasiu (twój ulubiony kompan good) ci się poskarżył po tym jak go zaorałem? potluczony zaklopotany

Znalezienie tych informacji zajęło mi pół godziny.

Nie zamierzam odpisywać na żadne twoje następne wpisy.ok
Nie dyskutuję z ludźmi twojego pokroju ze względu na szacunek do własnej osoby.ok
Żegnam i nie pozdrawiam.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 11:38  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Jest tu jeden taki co w zeszłym roku pisał że na pewno zapłacimy więcej w obecnym..."

Chodzi o słynną akcję "Andrzejku, pokaż fakturę"?


"Za PiS państwowe grupy energetyczne straciły na wartości ponad 16 mld zł."


Dlaczego?

Bo mamy "tanią" energię i Andrzejek nie może pokazać faktury, bo się prawie nic nie zmieniło.

Dlaczego nic się nie zmieniło?

Bo KC PIS zdecydował, że do wyborów ludzie muszą mieć "tanią energię", żeby wiedzieli, że za panowania Jarosława Wielkiego ludziom żyło się lepiej.


"Notowania Tauronu od początku roku spadły o ponad 28 proc. do 1,5 zł za jeden walor, co jest najniższą wartością w historii. "

Ile razy notowania mogą spaść o 28%? Raz? Dwa razy? W którym momencie ogłasza się bankructwo?


Z państwowych grup energetycznych już wyparowało 16,000,000,000 zł.

Tak Polska wstaje z kolan?

Czy tak się zarzyna gospodarkę, żeby kupić parę głosów?


Jak długo można udawać, że się ma pieniądze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 11:42  
Cytuj
@mirek777

Bredzisz.

Decydujesz się rozmawiać ze mną po to, żeby mi powiedzieć, że nie będziesz ze mną rozmawiać.

zaklopotany


Natomiast prośba o uzasadnienie twoich bajek pozostaje bez odpowiedzi.


Chinooki chodzą po 32 mln. Grecja kupuje 10 za 125,8 mln.

Nie powinno być 320 mln ?


Grecja kupiła te Chinooki czy dostała za pół darmo?



Oczywiście ja wiem dlaczego cena jest różna.

Ale ciekawi mnie co taki ekspert jak ty wie na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Głównym czynnikiem, który dziś winduje koszty produkcji prądu w Polsce jest unijny "podatek" związany z emisjami CO2 do atmosfery."

Dlatego lepiej pompować miliardy w zapomogi, niż zacząć w końcu stawiać elektrownie atomowe.
Ale nie, PiS przecież musi swój głupi elektorat połechtać pieniędzmi.
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 13:29  
Cytuj
CYTAT (Goodman)
Ale nie, PiS przecież musi swój głupi elektorat połechtać pieniędzmi.


No bo, bogata władza kocha biedny elektorat! Jarosław, ma niezłą zabawę i publiczność, która zwariowała. No i ma wyrazistych przeciwników którzy kwiczą rzewnie, i stękają jak mogą.

Obrazek

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
Dlatego lepiej pompować miliardy w zapomogi, niż zacząć w końcu stawiać elektrownie atomowe.
Ale nie, PiS przecież musi swój głupi elektorat połechtać pieniędzmi.


To tylko pokazuje jaka bieda była w Polsce za PO. Zresztą nie tylko za PO ale od czasu dogadania się komunistów ze związkowcami. Jesteśmy biedni bo takich lepiej kontrolować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 16:00  
Cytuj

Obrazek
Prawie się udało z Inter-Galaktyczną :-) i znowu bęc!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 16:11  
Cytuj
Kuro, tu piszemy na temat PiSu. Idź z tymi memami na kwejka.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 16:33  
Cytuj
Rysiu, Daj głos było z tweata PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Rysiu, Daj głos było z tweata PO.

Ale na temat PiSu.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 17:37  
Cytuj
Rysiu, nie dostrzegłeś aluzji do ostatnich wypowiedzi opozycji smiech2 wszystko się zamieniło.

PS.
Daj głos może być równie dobrze o,,, głodującej opozycji cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 20:26  
Cytuj
A tym czasem Francuzi zakłady lotnicze wybudują na Węgrzech smiech2 prawda to czy nie ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 23:23  
Cytuj
@mirek777
"Nie zamierzam odpisywać na żadne twoje następne wpisy.ok
Nie dyskutuję z ludźmi twojego pokroju ze względu na szacunek do własnej osoby.ok
Żegnam i nie pozdrawiam.
"
I mamy oblicze forumowego naciągacza, jak trzeba podeprzeć swoje wypowiedzi źródłem to udaje obrażonego.
Nie ty masz ubaw tylko my mamy ubaw z ciebie.
Lista forumowiczów, z którymi nie rozmawiasz się wydłużao piszesz. bo chcieli znać źródło twoich wiadomości a raczej fake news jak ty to piszesz.
Tak z ciekawości mirku, ile ci płacą za nabijanie postów i jednocześnie podnoszenie odsłon?
Ja też cię nie pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Cze 2019r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

"Jest tu jeden taki co w zeszłym roku pisał że na pewno zapłacimy więcej w obecnym..."

Chodzi o słynną akcję "Andrzejku, pokaż fakturę"?


"Za PiS państwowe grupy energetyczne straciły na wartości ponad 16 mld zł."


Dlaczego?

Bo mamy "tanią" energię i Andrzejek nie może pokazać faktury, bo się prawie nic nie zmieniło.

Dlaczego nic się nie zmieniło?

Bo KC PIS zdecydował, że do wyborów ludzie muszą mieć "tanią energię", żeby wiedzieli, że za panowania Jarosława Wielkiego ludziom żyło się lepiej.


"Notowania Tauronu od początku roku spadły o ponad 28 proc. do 1,5 zł za jeden walor, co jest najniższą wartością w historii. "

Ile razy notowania mogą spaść o 28%? Raz? Dwa razy? W którym momencie ogłasza się bankructwo?


Z państwowych grup energetycznych już wyparowało 16,000,000,000 zł.

Tak Polska wstaje z kolan?

Czy tak się zarzyna gospodarkę, żeby kupić parę głosów?


Jak długo można udawać, że się ma pieniądze?



Jeżeli użyć twojego myślenia ( spółki energetyczne za PiS straciły 16 miliardów złotych) to np górnictwo zyskało tyle samo albo dużo więcej. Akcje JSW jak odchodziła w niesławie koalicja oszustów z gumofilcami kosztowały około 10 złotych. Teraz kosztują 5 razy więcej więcej. A rok temu szczytowały w granicach 100 złotych. Zatem jak zwykle manipulujesz dziadku. To że energetyka od kilku lat dołuje jest faktem , ale problem jest bardzo zróżnicowany. Wszystkie spółki energetyczne osiągają zyski , zamieszanie na tym rynku powodują głównie pakiety klimatyczne i inne bzdury które nasz kraj jako członek eurokołchozu wziął na siebie. Min za to jestem przeciwnikiem UE bo jestem realistą i zdaję sobie sprawę że wszystkie ograniczenia CO2 i tego typu pseudo-ekologiczne bzdury to kaganiec na naszą gospodarkę...
Ceny prądu dla indywidualnych klientów wcale nie muszą podrożeć. Na razie w sektorze energetycznym jest zamieszanie i tak naprawdę nikt nie wie w którą stronę to pójdzie. Zwróć uwagę że wszyscy chłopcy ze sztabu POKO piszą że prawdopodobnie ale raczej na 100% .smiech2
Andrzejek się zagalopował i później musiał pisać że nie twierdził tego co wcześniej twierdził...umiech
Jeżeli chcesz stary szurnięty dziadygo się założyć - jestem skłonny przyjąć zakład odnośnie tych rzekomych gigantycznych podwyżek cen energii dla indywidualnych klientów. Jeżeli od przyszłego roku zostaną one wprowadzone uderzę się w pierś i z podkulonym ogonem znikam z tego forum. Jeżeli nie to wypadasz ty , będziesz dalej supervisorem w sztabie POKO ale działającym od zaplecza , co ty na to?umiech



Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 07:39  
Cytuj
jasiu - napisz coś więcej o tym swoim "bogactwie" good
Bardzo mnie tym zaimponowałeś. good

No i zaspokajam twoją ciekawość:
Nikt w żaden sposób niczego mi nie płaci za pisanie tu ani nigdzie indziej (piszę jeszcze czasami na pewnym forum inżynierskim - ale w tematach czysto zawodowych). Po prostu bardzo cenię sobie fajne - rzeczowe, kulturalne dyskusje na tematy światopoglądowe.

Ja wiem, że ludziom twojego pokroju trudno jest uwierzyć, że można mieć własny system wartości i bronić go na forum internetowym - za darmo, dla rozrywki. Ty po prostu mierzysz innych swoją miarą.ok Stąd twoje posądzenia.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 09:12  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 09:54  
Cytuj
"Nie zamierzam odpisywać na żadne twoje następne wpisy."
To po co odpisujesz? Nie umiesz nawet dochować tego co mówisz. To ty moe masz honoru ani swojego zdania i wypisujesz wszystkie te bzdury na polecenie zwierzchników z PIS i nie pitol, że ci nie płacą. Za ekranem każdy może być inżynierem, profesorem itp., ale niestety twoje słownictwo a zarazem wypowiedzi świadczą zupełnie coś innego. Ty nawet nie masz szacunku do własnej osoby wypisując te swoje brednie i nie odpowiadając na konkretnie zadawane pytania albo zmieniając go jeśli jest niewygodny. Udowadnianie ci czegokolwiek to jak "pluć ..... w oczy a myśli, że deszcz pada"
Kończ "inżynieże" przez "ż" wstydu sobie oszczędź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 10:05  
Cytuj
jasiu - adwokacie pzp2 ok

Manipulancie - wypowiedź do pzp2 zacząłem od słów:

"piszę w ramach wyjątku".

Doskonale wiem, o czym świadczy poziom moich wypowiedzi i kiepsko ci wychodzi zaklinanie rzeczywistości.ok

Strasznie musiała ucierpieć twoja duma w kwestii tych "darmowych" śmigłowców dla Grecji.
Aż mi cię nieco żal... potluczony

Miotasz się teraz. A zupełnie niepotrzebnie.
Wyluzuj "bogaty" człowieku.
To tylko forum.ok

Edo - hipokryzja władz Krakowa -niezmienna. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 12:33  
Cytuj
Nie jestem żadnym adwokatem ani manipulantem oraz nie mam tak wybujałej fantazji jak ty. Pisze się albo nie pisze na tym polega słowo a nie jakieś wyjątki. Dalej poniżaj się amerykanom a oni mają nas daleko w poważaniu. Przez tak myślących jak ty mamy to co mamy. Moja duma nie ucierpiała bo wytknąłem ci to o czym ty nie chciałeś wiedzieć. Ty niestety nie masz ani honoru no chyba, że przez "Ch" ani dumy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 12:46  
Cytuj
Że zacytuję twojego najlepszego kumpla na forum:

"Bredzisz"

okpotluczony

Ale po raz kolejny dzięki za salwy śmiechu, których nie mogłem powstrzymać czytając twoje "bogate" wypowiedzi. goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 14:42  
Cytuj
@mirek777

Bredzisz.

Wziąłeś liczby nie wiadomo skąd. Nic się tam nie zgadza. To twoim zdaniem ma być dowód nie wiadomo na co.

nie wiem

Chinooki Grecy kupili czy dostali za pół darmo?

Jeśli Grecy płacą za chinooki dużo poniżej wartości rynkowej i potem dostają jeszcze kilkadziesiąt śmigłowców za darmo to to jest dowód na to, że my mamy kupować Black Hawki dużo drożej?

PS 1.

Napisz jeszcze o przeniesieniu baz z Turcji do Grecji, bo to ciekawy wątek.

PS 2.

"Doskonale wiem, o czym świadczy poziom moich wypowiedzi"

O tym, że nic nie wiesz?


Czy o tym, że prawdopodobnie nie strzelałbyś do kobiet i dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 14:53  
Cytuj
Ja nie mam kumpli na forum tylko w realu nie kryjących się za monitorem tak jak ty biedaku. Ty tylko na forum znajdziesz kumpli bo w realu nikt z tobą nie wytrzyma no chyba ten twój przyjaciel forumowy RSTA czy jakoś tak, chociaż i on miał cie dość i już dawno nie pisał.Salwy śmiechu to największe ty wywołujesz ośmieszając się swoimi wypowiedziami, szczególnie tymi "bogatymi" pisanymi na polecenie aktywu partyjnego. tak jak ci pisałem kończ "inżynieże" wstydu sobie oszczędź chyba, że dalej będziesz nas rozbawiał ośmieszając się swoimi opowieściami. Zyczę powodzenia i dalszych sukcesów za monitorem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 14:53  
Cytuj
@art2deco

Piękne zdjęcie z Tuskiem.

Fotomontaż?

Bo "babeczki" ewidentnie klękają przed kimś/czymś innym.


@EdoZChabzin

Odnośnie zdjęcia.

Piękne.

Ale pozostaje pytanie kto słyszał o Klepackiej przed awanturą z Rusin.



Do twoich manipulacji i durnych zakładów jeszcze wrócę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 736 737 738 739 740 741 742 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »