NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 724 725 726 727 728 729 730 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 21:06  
Cytuj
@mirek777

Dwa dni temu na pytanie: "Jaki kolor powinna mieć aureola?" EdoZChabzin odpowiedział.

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?"


Przypomnij mi mirek777, gdzie był wtedy twój wstyd? Zasady? Honor? Ludzkie odruchy? Minimum wrażliwości? Odrobina wyższych uczuć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 21:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 21:33  
Cytuj
Mirku a pytałeś się kiedyś lub jeśli nie to się zapytaj polityków wszystkich - no może prawie wszystkich na czele z szeregowym,, posłem'' (czyt.,, prezesem panstwa'') czy oni mają wsyd? Czy istnieje u nich coś takiego jak honor? Wrażliwości u nich raczej się nie doszukasz, a uczucia? tylko do władzy i pieniędzy... Ludzkie odruchy? Tylko pod publikę - i na ich szczęście wielu to kupuje...niestety.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 21:35  
Cytuj
@art2deco

"Napisałeś 90% udziałów w składaniu."

Nie.

90% udziałów w fabryce.

W pozostałych 2 fabrykach, Polska ma zero udziałów.

Ponieważ nie mam zaufania do twoich wyliczeń, a chciałbym wiedzieć co rozumiesz przez 90% udziału w składaniu, poproszę o informację jaki udział w składaniu ma Polska w PZL-Świdnik.

0 % ?
100 % ?
Jakaś inna liczba?


"Chciałeś napisać o nabyciu licencji i praw do konstrukcji karakanów?"

Co rozumiesz pod pojęciem nabycie licencji i praw do konstrukcji Caracali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Googman - nie masz wstydu?
Jakichś zasad?
Odrobiny honoru?
Ludzkich odruchów?
Minimum wrażliwości?
Odrobiny wyższych uczuć?

Nie.

Nie masz.zaklopotany

Pisowski opłacany troll pisze o honorze, wstydzie i zasadach. good

Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 22:14  
Cytuj
W pierwszym odruchu miałem wejść z wami w polemikę.

Ale widzę, że po prostu nie ma z kim.neutralny

Dobranoc. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
W pierwszym odruchu miałem wejść z wami w polemikę.

Ale widzę, że po prostu nie ma z kim.neutralny

Dobranoc. potluczony


No nie ma z kim bo argumenty przytłaczają umiech Miłego weekendu umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Lada dzień wychodzi nowa książka Piątka o Morawieckim więc żelazna logika już reaguje głupim memem umiech. Funkcjonariusze zwarci i gotowi umiech


Obrazek

A tymczasem namioty pod ministerstwem sprawiedliwości umiech



Pewnie Andrzejku przeczytasz nową książkę redaktora Piątka od deski do deski nieprawdaż? Z zapartym tchem , jak sądzę? Wszak ty już od dawna wiesz że Macierewicz to agent Putina. Morawieckiego też o to podejrzewałeś zatem taka gratka jak nowa książka pana redaktora to prawie jak gwiazdka z nieba....umiech
Kiedyś słyszałem że heroina ( jak praktycznie wszystkie narkotyki ) powoduje trwałe zmiany w mózgu. Wszyscy wyrażamy nadzieję że redaktora Piątka sprawa nie dotyczy.smiech2


https://m.facebook.com/wojnaidei/photos/a.479471589051020/905795196418655/?type=3&source=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 08:26  
Cytuj
CYTAT
@mirek777

Dwa dni temu na pytanie: "Jaki kolor powinna mieć aureola?" EdoZChabzin odpowiedział.

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?"


Przypomnij mi mirek777, gdzie był wtedy twój wstyd? Zasady? Honor? Ludzkie odruchy? Minimum wrażliwości? Odrobina wyższych uczuć?


Szwabie ze Szwabii przecież ty nie wiesz co znaczy określenie : bić Niemca w kask! umiech. Zatem na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?umiech

Możesz doprecyzować co dokładnie oznacza "bić Niemca w kask", bo nie mam czasu szukać w necie, a chciałbym się odnieść do twoich wypowiedzi.



Nakarmiłeś dziś świnie? Dobrze się mają? Piernąłeś sobie z rana albo przynajmniej ktoś w twoim towarzystwie puścił z rana konkretnego bąka? Śmiało pochwal się swoim wysublimowanym smakiem zabarwionym uczuciami wyższymi...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 08:35  
Cytuj
Ch..uzChabzin, tak przeczytam nową książkę Piątka umiech Ty masz już ból z tego powodu?

O tym biciu Niemca w kask to bardzo ciekawy temat skoro się nadal do niego odnosisz umiech

Reszta to pierdy w twoim kiepskim stylu umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 08:38  
Cytuj
CYTAT


No nie ma z kim bo argumenty przytłaczają umiech Miłego weekendu umiech


Obrazek




To właśnie na przykładzie kariery Morawieckiego możesz się przekonać Andrzejku jak wyglądały elity III RP. Przecież Morawiecki był przez kilkanaście lat prezesem dużego banku i znajdował się w gronie doradców ryżej hieny. Ilu takich jak on zostało prezesami banków , sądów czy trybunałów? Ilu takich ludzi sprawowało władzę w tym kraju?
Chyba nie myślisz że on tylko jeden się prześliznął a cała reszta to kompetentni fachowcy, a może ? uśmiech
Mieliśmy przecież prezydenta półanalfabetę i alkoholika...umiech

A przynajmniej twoi szefowie z lichwy to byli merytoryczni ludzie? To byli ludzie którzy optowali za używaniem siły argumentów czy preferowali argument siły? A twoi mocodawcy ze sztabu POKO? Co byś napisał o ich walorach intelektualnych?smiech2


W TVN już opadła ekscytacja po przemówieniu rudej hieny czy dalej im kuśki sterczą niczym żerdziom?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Ch..uzChabzin, tak przeczytam nową książkę Piątka umiech Ty masz już ból z tego powodu?

O tym biciu Niemca w kask to bardzo ciekawy temat skoro się nadal do niego odnosisz umiech

Reszta to pierdy w twoim kiepskim stylu umiech




Widzę Andrzejku wzmożone zainteresowanie ze sztabu POKO. I jakby nerwowy nastrój się udzielił co poniektórym. Chyba jednak te sondaże niezbyt pomyślne....smiech2


A tą książkę Piątka to musisz kupić za własne pieniądze czy dostaniecie drogą służbową? Bo tak sobie myślę , po co tracić czas na czytanie ? Gdyby np twój supervizor ze sztabu przeczytał i rozesłał wam swoje omówienie do rozpylenia czy nie byłoby to prostsze?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 09:21  
Cytuj
@EdoZChabzin

Dlaczego ty co chwilę pytasz o to czy komuś sterczy kuśka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Edo za każdym razem udowadniasz swoją niezależność (niby), nie oglądasz TVN, nie czytasz Gazety, po co się tłumaczysz tak biorąc na żelazną logikę umiech
A rozrzut masz spory z narodowo socjalistycznego PISu do narodowo (obecnie) liberalnych Konfederatów smiech2



Bynajmniej bobku nie ma żadnego rozrzutu. Konfederacja to związek wolnych niezależnie myślących ludzi. Jest tam miejsce dla Korwina , Brauna czy nawet Liroya...
Nie jestem zwolennikiem koncepcji liberalnych w gospodarce , ale z całą pewnością nie jestem też socjalistą. Do tej pory byłem zwolennikiem tzw trzeciej drogi. Niestety pisowskie rozdawnictwo doprowadziło do nas do miejsca w którym trzeba zadać pytanie co dalej? Gdyby PiS poszedł w stronę ograniczania deficytu możnaby warunkowo uznać ich za ludzi wiarygodnych. Niestety ich polityka gospodarcza ( rzeczywiście wręcz socjalistyczna) u mnie wywołuje awersję. A ponieważ mimo wszystko jestem konserwatywny światopoglądowo ( znam różnice między normą a dewiacją ) tym bardziej bliżej mi do ludzi z Konfederacji. A słowo Polexit to balsam na moje serce....umiech


Ty może w mniejszym stopniu niż Andrzejek ale jednak jako dziecko TVN tego nie pojmiesz. Przekracza to możliwości twojej percepcji...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

Dlaczego ty co chwilę pytasz o to czy komuś sterczy kuśka?


Moja ulubiona dewiza życiowa to słowa przypisywane profesorowi Bartoszewskiemu:

Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida!

zatem nie rozumiem twojego pytania...umiech

A może nie rozumiesz określenia dzida?

A jak tam świnie i pierdy ?smiech2


Musisz się trochę wyluzować Szwabie ze Szwabii! Jesteś stanowczo zbyt poważny. Czy to może demony faszyzmu zakamuflowane w otchłaniach dusz Polaków tak cię trapią?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 11:48  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Moja ulubiona dewiza życiowa to słowa przypisywane profesorowi Bartoszewskiemu:

Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida!"

Wierzę ci Edzio.


"zatem nie rozumiem twojego pytania..."

Ponownie ci wierzę.

Z taką dewizą nigdy nie zrozumiesz.

Zawsze będzie ci się wydawało, że możesz na ogólnie dostępnym forum pytać ludzi czy im stoi albo jaki kolor ma czubek głowy Niemca, gdy walą go w kask.

Ojcu bida, matce bida, a Edzio zadaje pytania na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:01  
Cytuj
"Dwóch nastolatków wymazało sprayem figurę Matki Boskiej w Miłkowicach (pow. legnicki). "Ofiarą" osiemnastoletnich wandali padły także pobliskie zabudowania oraz kontener na śmieci. Sprawców zatrzymała policja"

Macie efekty waszego lekkomyślnego poparcia dla dewastacji obiektów sakralnych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:06  
Cytuj
@mirek777

Przedmurze Chrześcijaństwa się odezwało.

Gdzie byłeś, gdy EdoZChabzin w dyskusji o obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej pisał o biciu Niemca w kask?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:29  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

"Moja ulubiona dewiza życiowa to słowa przypisywane profesorowi Bartoszewskiemu:

Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida!"

Wierzę ci Edzio.


"zatem nie rozumiem twojego pytania..."

Ponownie ci wierzę.

Z taką dewizą nigdy nie zrozumiesz.
Nie
Zawsze będzie ci się wydawało, że możesz na ogólnie dostępnym forum pytać ludzi czy im stoi albo jaki kolor ma czubek głowy Niemca, gdy walą go w kask.

Ojcu bida, matce bida, a Edzio zadaje pytania na forum.


Zatem wnoszę przez dorozumianie że już powziąłeś wiedzę co oznacza określenie " bić Niemca w kask". Czy twoje sumienie bardzo ucierpiało z tego powodu? Czy twoje wysublimowane poczucie estetyki i kultura osobista najwyższego poziomu boleśnie to odebrały? Czy idąc na ubikację czując niechybne parcie w swoich trzewiach zakładasz gumowe rękawiczki i zatyczkę do nosa by nie mieć kontaktu z ekskrementami? Taki jesteś francuski piesek?umiech

No tak zapomniałem że tacy jak ty jak idą się wykasztanić to wydają substancję o niebiańskiej konstytucji i zapachu...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

"Moja ulubiona dewiza życiowa to słowa przypisywane profesorowi Bartoszewskiemu:

Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida!"

Wierzę ci Edzio.


"zatem nie rozumiem twojego pytania..."

Ponownie ci wierzę.

Z taką dewizą nigdy nie zrozumiesz.
Nie
Zawsze będzie ci się wydawało, że możesz na ogólnie dostępnym forum pytać ludzi czy im stoi albo jaki kolor ma czubek głowy Niemca, gdy walą go w kask.

Ojcu bida, matce bida, a Edzio zadaje pytania na forum.


Zatem wnoszę przez dorozumienie że już powziąłeś wiedzę co oznacza określenie " bić Niemca w kask". Czy twoje sumienie bardzo ucierpiało z tego powodu? Czy twoje wysublimowane poczucie estetyki i kultura osobista najwyższego poziomu boleśnie to odebrały? Czy idąc na ubikację czując niechybne parcie w swoich trzewiach zakładasz gumowe rękawiczki i zatyczkę do nosa by nie mieć kontaktu z ekskrementami? Taki jesteś francuski piesek?umiech

No tak zapomniałem że tacy jak ty jak idą się wykasztanić to wydalają substancję o niebiańskiej konstytucji i zapachu...smiech2


A jakby na KOD marszu ktoś pierdnął to byście dokonali linczu na takim prymitywie czy taktownie dusząc się w bezdechu udawalibyście że do tego w ogóle nie doszło?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Obrazek




A to widziałeś?


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:45  
Cytuj
Nie i co? Jak mnie chciałeś obruszyć tym to strzeliłeś kulą w płot. Nawet nie wiem kto jest na tym obrazku.
A różnica na tych obrazkach jest taka, że na moim katolicy strzelili sobie samobója.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 12:56  
Cytuj
Rozumiem. Też odniosłem takie wrażenie że te twoje obrazki to taki memowy szach-mat! Poziom nieosiągalny dla innych w swej wyrazistości. Bardzo lubię takie jasne postawienie sprawy . Bardzo lubię takich wyrazistych ludzi. Pewnie masz więcej wspólnego z Robertem Biedroniem niż można przypuszczać?umiech

Ksiądz katolicki cię onegdaj nadział na szpic i teraz sobie oddajesz?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem. Też odniosłem takie wrażenie że te twoje obrazki to taki memowy szach-mat! Poziom nieosiągalny dla innych w swej wyrazistości. Bardzo lubię takie jasne postawienie sprawy . Bardzo lubię takich wyrazistych ludzi. Pewnie masz więcej wspólnego z Robertem Biedroniem niż można przypuszczać?umiech

Ksiądz katolicki cię onegdaj nadział na szpic i teraz sobie oddajesz?smiech2


Fajnie, że przyznałeś, że zaszachowałem was tutaj. Doceniam. Szkoda, że musiałeś z tego wszystkiego pisać o swoich fantazjach erotycznych. Widać po tym, że szach-mat mi wyszedł.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2019r. 13:31  
Cytuj
Nie ma sprawy. Lubisz zaorywać katolików taką masz fantazję? Robisz to na sucho czy z lubrykantem?


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2088839261420361&id=1683534065241470&ref=opera_for_android_speed_dial

smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 724 725 726 727 728 729 730 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »