NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 722 723 724 725 726 727 728 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 12:20  
Cytuj
A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?umiech

Nikt nie wie jakie są prawdziwe koszty naszego członkostwa w UE. Ministerstwo Finansów podaje tylko dane ile zapłaciliśmy składek a ile wróciło w postaci dopłat od wujka Hansa. Nikt nie policzył ile kosztowała wymiana praw jazdy czy dowodów osobistych na te unijne. Ani ile polskie samorządy kosztowała ustawa śmieciowa zgodna z prawem UE. Tym bardziej skoro nikt nie zna tych kosztów to z czego tu się cieszyć? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 12:20  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 12:50  
Cytuj
Skoro nikt nie zna tych kosztów to skąd złożenie, że są wyższe od korzyści, które płyną z UE?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 13:04  
Cytuj
A odpowiem ci pytaniem na pytanie skoro szukasz sprzeczności w tym co napisałem Andrzejku:

A jesteś w stanie udowodnić mi ponad wszelką wątpliwość że zyski przewyższają koszta? Wszystkie koszta a nie tylko te które ludzie mniej rozgarnięci liczą jako sumę składek płaconych UE - rzecz jasna!

Jest jedna rzecz bezcenna którego nie odda/ nie zrekompensuje nam żadna dotacja od wujka Hansa. Jest to suwerenność czyli min kształtowanie takiego porządku prawnego , jakiego sobie życzymy. Dla mnie niemożność takiego stanowienia ( przykład wyroków TSUE z ostatnich lat) jest jednoznaczną odpowiedzią na kwestię warto czy nie warto być w UE...umiech
Niestety żadne dziecko ani TVN ani TVP tego nie zrozumie...umiech
Jak zapewne zdajesz sobie sprawę narody bogacą się pracą swoich obywateli a nie jałmużną. To dopiero sprzeczność w twoim wykonaniu. 500+ krytykujesz a jałmużnę od wujka Hansa widzisz jako coś pożytecznego.


A za tego " ch.." się nie gniewam Andrzejku. Zdaję sobie sprawę że niektóre rzeczy musisz napisać żeby ci supervisor ze sztabu POKO nie zarzucił braku zaangażowania.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
A odpowiem ci pytaniem na pytanie skoro szukasz sprzeczności w tym co napisałem Andrzejku:

A jesteś w stanie udowodnić mi ponad wszelką wątpliwość że zyski przewyższają koszta? Wszystkie koszta a nie tylko te które ludzie mniej rozgarnięci liczą jako sumę składek płaconych UE - rzecz jasna!


Tak samo jak ty jesteś w stanie udowodnić, że jest inaczej umiech Z danych, które mamy i które ty sam udostępniasz wynika jasno, że bilans współpracy z UE dla Nas jest dodatni.

CYTAT

Jest jedna rzecz bezcenna którego nie odda/ nie zrekompensuje nam żadna dotacja od wujka Hansa. Jest to suwerenność czyli min kształtowanie takiego porządku prawnego , jakiego sobie życzymy. Dla mnie niemożność takiego stanowienia ( przykład wyroków TSUE z ostatnich lat) jest jednoznaczną odpowiedzią na kwestię warto czy nie warto być w UE...umiech


No niestety. Musisz z tym żyć. Nie musisz się zgadzać ale musisz z tym żyć. Jak pokazują dane Polacy chcą być w UE i te wyroki TSUE tak samo obchodzą Polaków jak zamieszanie z Trybunałem Konstytucyjnym umiech

CYTAT
Niestety żadne dziecko ani TVN ani TVP tego nie zrozumie...umiech
Jak zapewne zdajesz sobie sprawę narody bogacą się pracą swoich obywateli a nie jałmużną. To dopiero sprzeczność w twoim wykonaniu. 500+ krytykujesz a jałmużnę od wujka Hansa widzisz jako coś pożytecznego.


Bo niestety żadne dziecko propagandy tego nie rozumie umiech musisz ze swoimi pochlebcami pogadać (ZSRR i Mirek) ci uważają, że 500+ to najlepsze co mogło Nas spotkać umiech

Dotacje z UE to zupełnie co innego. Te nie muszą iść na przeżarcie i wysranie no ale trzeba dobrych rządzących. Populiści budują kolejne place zabaw a typowe Mirki się cieszą. Takie dotacje to jak 500+ i tych nie pochwalam.


CYTAT
A za tego " ch.." się nie gniewam Andrzejku. Zdaję sobie sprawę że niektóre rzeczy musisz napisać żeby ci supervisor ze sztabu POKO nie zarzucił braku zaangażowania.smiech2


Mam gdzieś czy się gniewasz umiech Spodobało mi się więc powtarzam umiech ten ch... idealnie do ciebie pasuje. A ostatnie twoje wpisy to faktycznie, w większości pierd hipopotama umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 15:11  
Cytuj
JAKI KOLOR MA MIEĆ AUREOLA?

Goodman napisał:

"Policja weszła do mieszkania Elżbiety Podleśnej o 6 rano. Postawiono jej zarzut obrażania uczuć religijnych"


EdoZChabzin wkleił link (cytat z linka):

"Matkę Boską można ubrać w tęczę LGBT. Jurka Owsiaka nie można ulepić z plasteliny... Taka ich tolerancja mać."


PolakzPolski2 napisał:

"Odnośnie aureoli: jakiego powinna być koloru?"


EdoZChabzin napisał:

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?"


Edzio.

To jest odpowiedź na pytanie jakiego koloru powinny być aureole nad głowami Matki Boskiej i Jezusa?

Czy ty pytasz mnie jaki kolor ma czubek głowy Niemca jak biję go w kask?


PS. Możesz doprecyzować co dokładnie oznacza "bić Niemca w kask", bo nie mam czasu szukać w necie, a chciałbym się odnieść do twoich wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 15:52  
Cytuj
Andrzejku dane które mamy nie są pełne. Człowiek który mieni się inteligentnym wykracza poza ramy tego co mu podają do wiadomości. Ani TVN ani tym bardziej TVP nie stanowią studni mądrości.
Na tym polega zdolność abstrakcyjnego myślenia , to nas od odróżnia ( a przynajmniej powinno) od zwierząt...umiech

W tym rzecz że nie mogę bezczynnie się przyglądać jak owczarek niemiecki Timmermans szarpie naszą nogawkę. Polska ma prawo do samostanowienia i wali mnie zdanie TSUE. Czym różni się w obecnym wydaniu nadzór Brukseli nad nami od tego jaki jeszcze trzydzieści lat temu sprawowała nad nami Moskwa? Jako człowiek pozbawiony mentalności niewolnika ( nie anarchista) sprzeciwiam się temu żeby ktoś w innym kraju nam stanowił prawo. umiech

Dotacje unijne to dokładnie to samo co jałmużna 500+. Dla mnie rzecz nie podlegająca dyskusji , u ciebie jak zwykle pojawia się różnicowanie . To złe bo dają pisiory , tamto dobre bo daje wujek Hans z Brukseli. Jakie to typowe dla dzieci TVN...umiech
Dobrze że przynajmniej dotacje unijne są po pierwsze wydawane racjonalnie a po drugie nie zdarzyło się żeby w trakcie ich wykonywania doszło do przemarnowania środków....smiech2

Te pierdy hipopotama to był taki żarcik w kierunku twojego supervisora ze sztabu POKO. Jest wyjątkowo deprymujący , usiłuje robić za mędrca a nie umie nawet zacytować posta...umiech
To chyba jakiś leciwy człowiek , zgadłem? Członek podkarpackich dewiantów waszych koalicjantów jak sądzę!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
JAKI KOLOR MA MIEĆ AUREOLA?

Goodman napisał:

"Policja weszła do mieszkania Elżbiety Podleśnej o 6 rano. Postawiono jej zarzut obrażania uczuć religijnych"


EdoZChabzin wkleił link (cytat z linka):

"Matkę Boską można ubrać w tęczę LGBT. Jurka Owsiaka nie można ulepić z plasteliny... Taka ich tolerancja mać."


PolakzPolski2 napisał:

"Odnośnie aureoli: jakiego powinna być koloru?"


EdoZChabzin napisał:

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?"


Edzio.

To jest odpowiedź na pytanie jakiego koloru powinny być aureole nad głowami Matki Boskiej i Jezusa?

Czy ty pytasz mnie jaki kolor ma czubek głowy Niemca jak biję go w kask?


PS. Możesz doprecyzować co dokładnie oznacza "bić Niemca w kask", bo nie mam czasu szukać w necie, a chciałbym się odnieść do twoich wypowiedzi.


Nie mogę tego doprecyzować . Gdybym to uczynił naraziłbym cię na ogromne niebezpieczeństwo! A byłem wychowywany w duchu szacunku do starszych...umiech
Nawet jeśli chodzi o podkarpackich dewiantów!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku dane które mamy nie są pełne. Człowiek który mieni się inteligentnym wykracza poza ramy tego co mu podają do wiadomości. Ani TVN ani tym bardziej TVP nie stanowią studni mądrości.
Na tym polega zdolność abstrakcyjnego myślenia , to nas od odróżnia ( a przynajmniej powinno) od zwierząt...umiech


Niestety innych danych nie ma umiech

CYTAT

W tym rzecz że nie mogę bezczynnie się przyglądać jak owczarek niemiecki Timmermans szarpie naszą nogawkę. Polska ma prawo do samostanowienia i wali mnie zdanie TSUE. Czym różni się w obecnym wydaniu nadzór Brukseli nad nami od tego jaki jeszcze trzydzieści lat temu sprawowała nad nami Moskwa? Jako człowiek pozbawiony mentalności niewolnika ( nie anarchista) sprzeciwiam się temu żeby ktoś w innym kraju nam stanowił prawo. umiech


Oczywiście, że Polska ma prawo tworzyć własne przepisy. No ale musi to być wszystko zgodne z podpisanymi traktatami.

Ciebie może walić ale na szczęście rządu, który został wybrany dzięki twojemu głosowi nie wali umiech

Różni się i to bardzo. Wydawało by się, że człowiek znający historię powinien wiedzieć co się stało gdy Czechosłowacja i Węgry postawiły się ZSRR. Nie pamiętam by w UE miało to kiedykolwiek miejsce umiech

CYTAT

Dotacje unijne to dokładnie to samo co jałmużna 500+. Dla mnie rzecz nie podlegająca dyskusji , u ciebie jak zwykle pojawia się różnicowanie . To złe bo dają pisiory , tamto dobre bo daje wujek Hans z Brukseli. Jakie to typowe dla dzieci TVN...umiech
Dobrze że przynajmniej dotacje unijne są po pierwsze wydawane racjonalnie a po drugie nie zdarzyło się żeby w trakcie ich wykonywania doszło do przemarnowania środków....smiech2


Wygląda na to, że nie zrozumiałeś nic z mojego wpisu o dotacjach ale nic nie szkodzi. Nie będę cię wyprowadzał z błędu umiech

CYTAT
Te pierdy hipopotama to był taki żarcik w kierunku twojego supervisora ze sztabu POKO. Jest wyjątkowo deprymujący , usiłuje robić za mędrca a nie umie nawet zacytować posta...umiech
To chyba jakiś leciwy człowiek , zgadłem? Członek podkarpackich dewiantów waszych koalicjantów jak sądzę!


Te pierdy hipopotama są idealne by podsumować twoje wpisy umiech

A PolakzPolski po prostu cię wypunktował i rozjechał. Nie masz wielu argumentów po za typowym dla ciebie pierdem umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 16:21  
Cytuj
@EdoZChabzin

Napisz chociaż czy pisząc "A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?" pisałeś o aureoli Matki Boskiej czy po prostu jest to zwyczajowe pytanie, które zadajesz leciwym nieznajomym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 16:28  
Cytuj
Odpowiedzi na to pytanie również nie uzyskasz. Mogę ci tylko powtórzyć powiedzenie , które być może rzuci nieco więcej światła na nurtujące cię kwestie:

Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiał profesor Bartoszewski...

smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 16:33  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10528
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 17:08  
Cytuj

Regres jest niereformowalny.



Ale,,,, wiemy kogo omijać na swojej drodze.



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejku dane które mamy nie są pełne. Człowiek który mieni się inteligentnym wykracza poza ramy tego co mu podają do wiadomości. Ani TVN ani tym bardziej TVP nie stanowią studni mądrości.
Na tym polega zdolność abstrakcyjnego myślenia , to nas od odróżnia ( a przynajmniej powinno) od zwierząt...umiech


Niestety innych danych nie ma umiech

CYTAT

W tym rzecz że nie mogę bezczynnie się przyglądać jak owczarek niemiecki Timmermans szarpie naszą nogawkę. Polska ma prawo do samostanowienia i wali mnie zdanie TSUE. Czym różni się w obecnym wydaniu nadzór Brukseli nad nami od tego jaki jeszcze trzydzieści lat temu sprawowała nad nami Moskwa? Jako człowiek pozbawiony mentalności niewolnika ( nie anarchista) sprzeciwiam się temu żeby ktoś w innym kraju nam stanowił prawo. umiech


Oczywiście, że Polska ma prawo tworzyć własne przepisy. No ale musi to być wszystko zgodne z podpisanymi traktatami.

Ciebie może walić ale na szczęście rządu, który został wybrany dzięki twojemu głosowi nie wali umiech

Różni się i to bardzo. Wydawało by się, że człowiek znający historię powinien wiedzieć co się stało gdy Czechosłowacja i Węgry postawiły się ZSRR. Nie pamiętam by w UE miało to kiedykolwiek miejsce umiech

CYTAT

Dotacje unijne to dokładnie to samo co jałmużna 500+. Dla mnie rzecz nie podlegająca dyskusji , u ciebie jak zwykle pojawia się różnicowanie . To złe bo dają pisiory , tamto dobre bo daje wujek Hans z Brukseli. Jakie to typowe dla dzieci TVN...umiech
Dobrze że przynajmniej dotacje unijne są po pierwsze wydawane racjonalnie a po drugie nie zdarzyło się żeby w trakcie ich wykonywania doszło do przemarnowania środków....smiech2


Wygląda na to, że nie zrozumiałeś nic z mojego wpisu o dotacjach ale nic nie szkodzi. Nie będę cię wyprowadzał z błędu umiech

CYTAT
Te pierdy hipopotama to był taki żarcik w kierunku twojego supervisora ze sztabu POKO. Jest wyjątkowo deprymujący , usiłuje robić za mędrca a nie umie nawet zacytować posta...umiech
To chyba jakiś leciwy człowiek , zgadłem? Członek podkarpackich dewiantów waszych koalicjantów jak sądzę!


Te pierdy hipopotama są idealne by podsumować twoje wpisy umiech

A PolakzPolski po prostu cię wypunktował i rozjechał. Nie masz wielu argumentów po za typowym dla ciebie pierdem umiech


Litości Andrzejku! Skoro jakiś traktat nas ogranicza to trzeba go wypowiedzieć - przecież to jasne! Skoro UE zakłada nam kaganiec bo rzekomo spływa na nas morze forsy to może warto wypowiedzieć traktat akcesyjny? Dla mnie jest to na chwilę obecną jedyna racjonalna decyzji. O ile w Brukseli nie zajdzie jakaś forma refleksji ( a nic na to nie wskazuje) trzeba pomyśleć o Polexicie! Wbrew temu co wasz sztab twierdzi PiS tego nie zrobi. Właśnie dlatego wrzucam szton na Konfederację , na związek wolnych niezależnie myślących ludzi...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10528
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:00  
Cytuj
Wybory euro+deputowanych pozwolą się nam policzyć. Poparcie dla liberalnej+lewicy wyraźnie spadło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:15  
Cytuj
Edo nick masz odpowiedni, i przypominasz mi bohatera z filmu Konopielka smiech2
Co nas ogranicza ? Litwę, Łotwę, Bułgarię, Rumunię też ogranicza ? my w tych ograniczeniach bierzemy udział tak jak i w/w państwa. Na każde rozwiązania (w jakiejkolwiek dziedzinie) powstające w UE, nasze państwo bierze w nich czynny udział i musi wyrazić zgodę umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10528
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:26  
Cytuj
UE można zmienić mając w niej większość parlamentarną. Wszystko zmierza w tym kierunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:43  
Cytuj
Obrazek

A jednak myślę, że nie przewidzieli strat wizerunkowych.
Próbkowanie społeczeństwa zbyt cuchnącą próbką w nieodpowiednim momencie.

Spin-doktorzy zawiedli?

"Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki wytoczył Koalicji Europejskiej proces w trybie wyborczym za billboardy, jakie wywieszone zostały w Warszawie. Koalicja informowała na nich, że Czarnecki "ucieka do Brukseli", choć europosłem jest już od trzech kadencji. Decyzją sądu, będzie musiała za to przeprosić. "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Edo nick masz odpowiedni, i przypominasz mi bohatera z filmu Konopielka smiech2
Co nas ogranicza ? Litwę, Łotwę, Bułgarię, Rumunię też ogranicza ? my w tych ograniczeniach bierzemy udział tak jak i w/w państwa. Na każde rozwiązania (w jakiejkolwiek dziedzinie) powstające w UE, nasze państwo bierze w nich czynny udział i musi wyrazić zgodę umiech


Bobku a pamiętasz "Konopielkę"? Kaziuk to był prawdziwy racjonalizator w Taplarach. Pokazał chłopom że zboże można kosić kosą a nie sierpem i że babę można na wierzchu posadzić...umiech
W porównaniu do tej ciemnoty która tam panowała on był człowiekiem otwartym na świat. Traktuję to jako komplement ja jako Kaziuk a bezpartyjni wolnościowcy i podkarpackie dewianty jako "tutejsi"...smiech2


Polska jest na tyle duży krajem że poradziłaby sobie bez UE. Zresztą gdybyśmy się mądrze gospodarowali moglibyśmy współistnieć jak np Szwajcaria ( otoczona z każdej strony przez kraje wspólnoty). Wszystkie wymienione przez ciebie kraje to były blok sowiecki , tak samo jak my. Wydawało się że wspólnota europejska nas obroni przed zakusami Moskali. Czas pokazał że może i zakusom Ruskich się oparliśmy ale za to wpadliśmy w łapy teutońskie. Sam nie wiem co gorsze...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 21:28  
Cytuj
@mirek777

"PzP2 - nie pytałem, co uważa na ten temat internet - pytałem co ty sądzisz na ten temat.

Jak widać, nie masz zdania."

Moje zdanie jest takie, że w latach 2017-2018 PIS ograniczył dostawy nowoczesnych śmigłowców dla polskiej armii o 100 %. A plany na lata 2019-2021(albo 2022) to dostawy mniejsze o 80 % od tego co oferowała PO.

PIS zakupił 4 Black Hawki i 4 AW101 (w wersji Śmigło Gadżeta). Ile z tych 4 Black Hawków i AW101 już jest w stanie bronić Polski?

Zakładam, że żaden. Może Black Hawki, ale terminy dostaw są do końca 2019 więc wątpię, żeby to już latało.


Ale ch... tam. Będzie wojna, pojedzie się za Nisko po racławickie kosy.


EdoZChabzin napisał:

"A ilu dziennikarzy alarmowało że wstrzymanie kontraktu spowoduje zapaść cywilizacyjną w armii. Ilu pisało że nie będzie sprzętu do zwalczania okrętów podwodnych Putina ?"

Pisali to w 2015 czy 2016.

Gdyby dzisiaj (w maju 2019) ruskie okręty podwodne znalazły się u wybrzeży Polski to odpowiemy im śmigłowcami z lat 70-tych albo 80-tych. Ewentualnie ubierzemy terytorialsów w koszulki z husarią i każemy machać flagami.


Moje zdanie jest takie: PIS p...li o wstawaniu z kolan i potędze polskiej armii, ale akurat w kwestii śmigłowców całkowicie polską armię zaorał.

@mirek777

Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje czy nadal są kwestie, które wymagają omówienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 21:33  
Cytuj
@EdoZChabzin

Z bohaterów "Konopielki" to ty najbardziej przypominasz Pierduna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 21:55  
Cytuj
Ty nikogo nie przypominasz. Wtedy jeszcze nie było podkarpackich dewiantów...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 07:15  
Cytuj
CYTAT


@mirek777

Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje czy nadal są kwestie, które wymagają omówienia?


Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie.good
Cały ty.

Piszesz co wiesz....
A właściwie stawiasz zasłony dymne.potluczony

Z innej beczki:

Kukiz do biedronia:

"Kapitał polityczny to zbijasz Ty i Twój żonomąż, Panie Biedroń - na wrzaskliwych pedaliadach, agresywnym ateizmie, neobolszewickim „liberalizmie”, który chce zmieść wszystko, co było święte dla naszych Przodków i co do tej pory wyznacza cel i jest Sensem dla ogromnej większości Ludzi. Zbijasz kapitał polityczny, SLD-owcu Palikotny, na faszystowskich metodach narzucania innym swojej „estetyki”, rodem z Rzymu tuż przed upadkiem, na nienawiści do świata, przykrytej fałszywym uśmiechem. Pamiętaj, Panie Biedroń, że nasi Przodkowie ginąc w walce o Ojczyznę, ściskali w dłoniach święte dla Nich medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, krzyżyki, różańce....

Dla mnie może Pan chodzić z ping-pongiem w ustach i wyćwiekowanej obroży z tabunem podobnych Panu kolegów- Pańska sprawa i nic mi do tego. Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne."


Pomyślałem sobie: - gość odważnie napisał coś sensownego...
Ale zaraz potem czytam:

"Jeśli Pana uraziłem to już z góry przepraszam lecz trudno mi pohamować emocje samemu będąc urażonym"

Żenada.
Kukiz przeprosił za swoje poglądy.zaklopotany
Kampania wyborcza w wykonaniu kogoś bez jaj tak właśnie wygląda.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Litości Andrzejku! Skoro jakiś traktat nas ogranicza to trzeba go wypowiedzieć - przecież to jasne! Skoro UE zakłada nam kaganiec bo rzekomo spływa na nas morze forsy to może warto wypowiedzieć traktat akcesyjny? Dla mnie jest to na chwilę obecną jedyna racjonalna decyzji. O ile w Brukseli nie zajdzie jakaś forma refleksji ( a nic na to nie wskazuje) trzeba pomyśleć o Polexicie! Wbrew temu co wasz sztab twierdzi PiS tego nie zrobi. Właśnie dlatego wrzucam szton na Konfederację , na związek wolnych niezależnie myślących ludzi...umiech


Edzio, działaj w kierunku wypowiadania traktatów. umiechumiechumiech Działaj w kierunku wyjścia Polski z EU. Pamiętaj, że trzeba tylko przekonać do tego Polaków a oni w większości mają gdzieś takich Pierdunów jak ty umiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 09:10  
Cytuj
Nigdy nie byłem zwolennikiem tzw owczego pędu. To że owce dają się zaganiać na strzyżenie mnie nie rusza...

Takie detale odróżniają człowieka inteligentnego od produktu marketingowego specjalistów inżynierii społecznej. Wy dzieci TVN i te TVP również to właśnie takie owieczki , tresowane pieski , które jak pan (TVN albo TVP) każe w zależności od prikazu bądź podkulają ogonki bądź ujadają wniebogłosy...umiech


Andrzejku przynajmniej nie żyłem z lichwy , zatem twoje słowa po mnie spływają - po prostu!uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 11:15  
Cytuj
Edo za każdym razem udowadniasz swoją niezależność (niby), nie oglądasz TVN, nie czytasz Gazety, po co się tłumaczysz tak biorąc na żelazną logikę umiech
A rozrzut masz spory z narodowo socjalistycznego PISu do narodowo (obecnie) liberalnych Konfederatów smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 722 723 724 725 726 727 728 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »