NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 681 682 683 684 685 686 687 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:23  
Cytuj
Nie mieszaj ludziom w głowach, dobro i zło wraca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:25  
Cytuj
Edzio
Platforma Obywatelska i największe media są odpowiedzialne za śmierć Marka Rosiaka, pracownika biura PiS w Łodzi, bo od dawna prowadzą nagonkę na PiS. Tak twierdzą politycy tej partii. I tak sugeruje Piotr Zaremba w "Rzeczpospolitej". Rozważania swe snują w związku z wyrokiem dożywocia dla Ryszarda Cyby za to morderstwo.

Tak wygląda cytat z wklejonego linku.

Powyżej w Twoim wpisie jest manipulacja cytatem. Jak dziecko dałeś się zmanipulować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:42  
Cytuj
CYTAT


Tak, już wszytko wiem. Akt zgonu dla żyjącej osoby to akt miłości. A jeśli chodzi o Giertycha to zauważyłem, że tylko Ty tu o nim piszesz. Jakieś niespełnione nadzieje i miłości?

art2deco, wytrzeźwiej.


Andrzejku zapytaj kolegów podkarpackich dewiantów jak oni widzą problem uśmiercania za życia. Zasugeruj nazwiska Kaczyński albo Macierewicz i policz do trzech....uśmiech

Nie ceniłem Giertycha kiedy był szefem resortu edukacji ( zwalczanym przez TVN) jak i nie cenię teraz w roli adwokata rudego chu.a ( i ulubieńca Moniki Olejnik). Ja przynajmniej jestem konsekwentny , nie to co niektórzy.

Jak tam Banan zadowolony po finale? Pozdrów figlarza!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Edzio
Platforma Obywatelska i największe media są odpowiedzialne za śmierć Marka Rosiaka, pracownika biura PiS w Łodzi, bo od dawna prowadzą nagonkę na PiS. Tak twierdzą politycy tej partii. I tak sugeruje Piotr Zaremba w "Rzeczpospolitej". Rozważania swe snują w związku z wyrokiem dożywocia dla Ryszarda Cyby za to morderstwo.

Tak wygląda cytat z wklejonego linku.

Powyżej w Twoim wpisie jest manipulacja cytatem. Jak dziecko dałeś się zmanipulować.



Bądź łaskaw pokazać mi palcem gdzie ta manipulacja?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:51  
Cytuj
CYTAT

Andrzejku zapytaj kolegów podkarpackich dewiantów jak oni widzą problem uśmiercania za życia. Zasugeruj nazwiska Kaczyński albo Macierewicz i policz do trzech....uśmiech

Nie ceniłem Giertycha kiedy był szefem resortu edukacji ( zwalczanym przez TVN) jak i nie cenię teraz w roli adwokata rudego chu.a ( i ulubieńca Moniki Olejnik). Ja przynajmniej jestem konsekwentny , nie to co niektórzy.

Jak tam Banan zadowolony po finale? Pozdrów figlarza!umiech


Masz taki problem, że sam sobie stwarzasz historię próbujesz ją do kogoś przypiąć a potem go za to krytykujesz. Nikt tu nie wychwala podkarpackich dewiantów (nawet nie wiem o kogo chodzi), nikt nie wychwala zachowań a nawet osoby Giertycha. Tylko ty o nim piszesz. Nie zauważyłeś tego? Do dewiacja. Może to ty jesteś właśnie tym dewiantem podkarpackim?

CYTAT
Bądź łaskaw pokazać mi palcem gdzie ta manipulacja?umiech



Platforma Obywatelska i największe media są odpowiedzialne za śmierć Marka Rosiaka, pracownika biura PiS w Łodzi, bo od dawna prowadzą nagonkę na PiS. Tak twierdzą politycy tej partii.

Tu kończy sie twój wpis.

Platforma Obywatelska i największe media są odpowiedzialne za śmierć Marka Rosiaka, pracownika biura PiS w Łodzi, bo od dawna prowadzą nagonkę na PiS. Tak twierdzą politycy tej partii. I tak sugeruje Piotr Zaremba w "Rzeczpospolitej". Rozważania swe snują w związku z wyrokiem dożywocia dla Ryszarda Cyby za to morderstwo.
A tak wygląda oryginał. Na czerwono zaznaczyłem to czego brakuje w twoim wpisie. To jest ta manipulacja na która dałeś się złapać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 20:10  
Cytuj
A co to zmienia? Czego to dowodzi że Piotr Zaremba też tak sugeruje?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
A co to zmienia? Czego to dowodzi że Piotr Zaremba też tak sugeruje?umiech


Tylko to, że wklejasz manipulowane cytaty. Dałeś się.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 20:16  
Cytuj
Litości Andrzejku czego dowodzi że Piotr Zaremba też tak sugeruje?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 20:55  
Cytuj
CYTAT



Następnym razem Andrzejku jak sobie z krugejem będziecie oglądać TVN24 a niej mecenasa Konia to wspomnijcie że gdyby nie on to nie byłoby reaktywacji Młodzieży Wszechpolskiej. Poza tym na profilu Facebookowym tego nie ma , może usunęli a może w ogóle tego nie wrzucali?

Pomijając to wszystko gdyby doszło do ataku na nasz kraj nie mam wątpliwości że ludzie z MW pierwsi by stanęli do walki z agresorem. Za was dwóch już bym nie zaręczył...


Te Twoje MW czy inne podobne środowiska nacjonalistyczne trzeba niezwłocznie zdelegalizować za szerzenie nienawiści (grożenie śmiercią osobom publicznym, szubienice na śląsku itd). Uwierz mi że jak dojdzie do ataku na nasz kraj to do walki pójdą wszyscy nie tylko wybrani taki jest nasz obowiązek wobec naszego kraju, naszej ojczyzny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Tak, już wszystko wiem. Akt zgonu dla żyjącej osoby to akt miłości.


To nie akt miłości, to tzw stwierdzenie śmierci politycznej. To nie kostucha ani miłość. To nic nie znaczy, bo HGW nic sobie z tego i spalonej liderki obrońców mieszkańców nie robi. A mogłaby się trochę odnaleźć w rzeczywistości.

Kochliwy się zrobiłeś od przebywania w sztabie WOŚP. Musisz częściej, to będziesz łatwiejszy we współżyciu na forum.

Rabiej też rozmiłowany:

Nie wiem do końca, co się dzieje w jego głowie, ale raczej wiem, skąd się to wzięło. Bo codziennie słyszę hejt i jad, jaki płynie na poprzednie rządy, na sądy, na Orkiestrę i Jurka Owsiaka, codziennie słyszę potok kłamstw i ataków na ludzi i instytucje".

Nie poprzestał na "przemilczanej" krytyce mordercy, wyraża swoją "werbalnie emocjonalną" krytykę obecnego Prezydenta, Premiera, Ziobry i Brudzińskiego dodając do grona swych antypatii o. dr. Tadeusza Rydzyka i posłankę Pawłowicz. Rabiej stwierdził wprost: "Bo to ich wina. To oni zniszczyli reputację sądów. Doprowadzili do tego, że każdy może bezkarnie zakwestionować wyrok w imieniu Rzeczpospolitej. I zaatakować - jak widać też fizycznie - każdego: sędziego czy urzędnika. Kimkolwiek jest napastnik, jest ich dzieckiem - dzieckiem ich uprzedzeń i nienawiści".


Odmienne stany świadomości cool girl Dobrze ze nie został sędzią bo morderca powiedział dlaczego zabił, uważał ze został niesłusznie skazany. O wiele bardziej miarodajnym byłoby i będzie zlustrowanie co się "działo" w wiezieniu, tam może być odpowiedz na pytanie o torturowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 21:37  
Cytuj
CYTAT




Te Twoje MW czy inne podobne środowiska nacjonalistyczne trzeba niezwłocznie zdelegalizować za szerzenie nienawiści (grożenie śmiercią osobom publicznym, szubienice na śląsku itd). Uwierz mi że jak dojdzie do ataku na nasz kraj to do walki pójdą wszyscy nie tylko wybrani taki jest nasz obowiązek wobec naszego kraju, naszej ojczyzny.


Krugej bądźmy poważni. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie czcił Hitlera. Jako Polacy dostaliśmy po tyłku od Niemców tak mocno że nienawidzimy nazizmu na równi z innym zbrodniczym systemem - komunizmem. Żaden Polak mieniący się nacjonalistą nie brałby udziału w obchodach urodzin Hitlera. To że w TVN ktoś uznał że trzeba by wyprodukować reportaż o polskich zwolennikach III Rzeszy niczego nie dowodzi. Znaleziono grupę kretynów którzy odwalili szopkę ze swastyką i to poszło w świat. Afera Wafel SS to szemrana sprawa bo jak zapewne wiesz "surówka" z tego reportażu zaginęła. Pan Bertold Kittel w przeszłości wiele razy wodował tematy , które później w sądzie okazywały się gówno warte. I wystarczy chociaż podać przykład współpracy pana redaktora z Anną Marszałek i ich artykuł nt Romualda Szeremietiewa. Ta para dziennikarzy ( a raczej hien ) o mało nie doprowadziła niewinnego człowieka do śmierci.
Nie twierdzę że wśród tysięcy członków MW nie trafi się kilku kretynów którzy hajlują przy piwie , niemniej jest to margines . Zupełnie tak samo jak na Marszu Niepodległości gdzie na sto tysięcy ludzi trafi się grupa psycholi. Niemniej nie można ich wrzucać razem do jednego worka.
Za co chcesz delegalizować MW ? Za manifestowanie patriotyzmu? Za kultywowanie pamięci o bohaterach walczących z brunatną a potem czerwoną zarazą?
Posłuchaj więcej Leszka Żebrowskiego a mniej TVN i może zrozumiesz jak bardzo zakłamany obraz świata masz zaprogramowany.

Nie są to środowiska moje. Mam poglądy nieco inne niż oni , ale na temat polskich nacjonalistów złego słowa nie powiem.
Już dawno przekonałem się że bardzo często ci których piętnują w TVN są porządnymi ludźmi , a ci których kreują na autorytety są draniami.
Twoim największym problemem jest to że ktoś ci zrobił pranie mózgu a ty żyjesz w błogiej nieświadomości. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 14:46  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 19:47  
Cytuj
Różnica taka, że jeden zginął w wypadku a drugi został zamordowany.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 21:05  
Cytuj
nie ma żadnej różnicy - obaj zginęli przez działanie szaleńca.
W jednym wypadku nazywał się Kaczyński, w drugim Wilmont.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 21:11  
Cytuj
as 1234 - pokazujesz, że mowa nienawiści raz zaszczepiona przez media polskojęzyczne jest w tobie ciągle żywa.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 21:59  
Cytuj
Mirek, sam zacząłeś. Po co? Nudzi ci się? Idź na spacer.

PS. Marzy mi się taka sytuacja, że po wyborach parlamentarnych w tym roku, w sejmie nie ma PO, PSL i PIS wraz z przystawkami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 00:49  
Cytuj
CYTAT
Mirek, sam zacząłeś. Po co? Nudzi ci się? Idź na spacer.

PS. Marzy mi się taka sytuacja, że po wyborach parlamentarnych w tym roku, w sejmie nie ma PO, PSL i PIS wraz z przystawkami.



Przez jeszcze długi czas pozostanie to marzeniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Mirek, sam zacząłeś. Po co? Nudzi ci się? Idź na spacer.

PS. Marzy mi się taka sytuacja, że po wyborach parlamentarnych w tym roku, w sejmie nie ma PO, PSL i PIS wraz z przystawkami.



Jeżeli by rzeczywiście tak miało być bez PiS , bez PO i bez PSL to to byłaby gratka. Niestety prędzej się okaże że Elwis żyje niż to.umiech

Niemniej ten scenariusz dla Polski byłby najlepszy z możliwych...


https://mobile.twitter.com/JanSpiewak/status/1085500339560816641

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Mirek, sam zacząłeś. Po co? Nudzi ci się? Idź na spacer.

PS. Marzy mi się taka sytuacja, że po wyborach parlamentarnych w tym roku, w sejmie nie ma PO, PSL i PIS wraz z przystawkami.

Prędzej sejmu nie będzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 16:43  
Cytuj
CYTAT


Ciekawy jestem jaki dokładnie był zarzut. No i czy złożył apelację.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 17:58  
Cytuj
Zarzut dotyczył zniesławienia. Córka Ćwiąkalskiego podała Śpiewaka do sądu za ujawnienie jej roli w aferze reprywatyzacyjnej. Dużo adwokatów , sędziów i notariuszy w tym siedziało. Moim zdaniem poza płotkami nikt za to nie beknie...

Apelacja będzie ale szukanie sprawiedliwości przed polskim sądem to spore wyzwanie...umiech

Tym bardziej widok tych durniów protestujących "w obronie wolnych sądów" wzbudza politowanie.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Zarzut dotyczył zniesławienia. Córka Ćwiąkalskiego podała Śpiewaka do sądu za ujawnienie jej roli w aferze reprywatyzacyjnej. Dużo adwokatów , sędziów i notariuszy w tym siedziało. Moim zdaniem poza płotkami nikt za to nie beknie...

Apelacja będzie ale szukanie sprawiedliwości przed polskim sądem to spore wyzwanie...umiech

Tym bardziej widok tych durniów protestujących "w obronie wolnych sądów" wzbudza politowanie.umiech


Dziwny ten zarzut zniesławienia bo kurator nie występuje jako "none name" tylko zawsze pod swoim nazwiskiem. To nazwisko jest w aktach. Żadna tajemnica. No ale zobaczymy czy się odwoła i z jakim skutkiem.

A sądy zawsze powinny być wolne. Nie wyobrażam sobie, że taki Piotrowicz czy Ziobro decydują o wyrokach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 19:37  
Cytuj
Andrzejek już nawet nie próbuje się podnieść,,, co krok to bęc. No i po co?

Daremne żale - próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia!
Przeżytych kształtów żaden cud
Nie wróci do istnienia.

Świat wam nie odda, idąc wstecz,
Znikomych mar szeregu -
Nie zdoła ogień ani miecz
Powstrzymać myśli w biegu.

Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe...
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę.

Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą.

Pięknie napisał Adaś,,,
https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/96/b9/5a130228c9ea2_o,size,969x565,q,71,h,75449a.jpg


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 21:01  
Cytuj
Tak sobie patrzę, słucham i obserwuję....

Różnej maści zdesperowane hieny cmentarne latają z przyklejonym do czoła hasłem "stop hejt". Hejtują co się da, bacznie obserwując każdy ruch Kaczyńskiego, analizując każde słowo z TVP i atakując zajadle wszystko, co jest niedopowiedzeniem, lub da się przeinaczyć.

Wszystko w imię tegorocznych wyborów.

Oni mają gdzieś śmierć prezydenta Gdańska. Dla nich zapaliło się nikłe światełko nadziei, że może choć uda się PiS-owi zabrać samodzielną większość w wyborach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Tak sobie patrzę, słucham i obserwuję....

Różnej maści zdesperowane hieny cmentarne latają z przyklejonym do czoła hasłem "stop hejt". Hejtują co się da, bacznie obserwując każdy ruch Kaczyńskiego, analizując każde słowo z TVP i atakując zajadle wszystko, co jest niedopowiedzeniem, lub da się przeinaczyć.

Wszystko w imię tegorocznych wyborów.

Oni mają gdzieś śmierć prezydenta Gdańska. Dla nich zapaliło się nikłe światełko nadziei, że może choć uda się PiS-owi zabrać samodzielną większość w wyborach.


A pis robi to samo bo aż kukiz15 zgłosił skarge na wiadomości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 681 682 683 684 685 686 687 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »