NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 680 681 682 683 684 685 686 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 13:03  
Cytuj
CYTAT


Nie porównujesz ale jednak to robisz, nie próbuj się tłumaczyć. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.
Dzik jest taką śmieciarką która sprząta w naszych lasach i wybicie całkowite doprowadzić może do nieprzyjemnych dla nas ludzi sytuacji.

Obrazek
hehe



Krugej szczur też jest na swój sposób pożyteczny w środowisku. Co nie zmienia faktu że jest szkodnikiem.
Nie mam nic do dzików , moja posesja jest ogrodzona i mi dziki szkody nie wyrządzają. Chodzi o fakt medialnej nagonki która nie ma nic wspólnego z prawdą. Ani ty ani ja nie jesteśmy specjalistami w temacie zatem zostawmy to im.
Jestem świecie przekonany że nie dojdzie do eksterminacji polskiego dzika , ale nawet gdyby do tego doszło można by rozważyć wydanie pozwoleń na przebywa w strefie Schengen w trybie przyspieszonym dla dzików np z Ukrainy....umiech
Wyluzuj się nikt nie wykończy polskich dzików , bo nie ma nawet takiego zamysłu. To co słyszysz w TVN24 nie jest warte uwagi. W TVP zresztą tak samo. Nie martw się o dziki , bo ty będziesz się tym interesować a się okaże że ktoś ci się do dupy dobiera...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 13:03  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Komisja Europejska chwali Polskę za odstrzał dzików
dzisiaj 10:06

- To niezbędny krok w celu ograniczenia bardzo agresywnego rozprzestrzeniania się w ostatnich miesiącach afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce i krajach UE oraz w celu ochrony unijnych rolników i konsumentów - powiedział RMF FM przedstawiciel Komisji Europejskiej. Co więcej, Bruksela uważa, że odstrzał powinien objąć także prośne lochy.

ciekawe co na to opozycja i TVNy?


Nie wiem co na to TVN ale na przykład ja mam zdanie że Komisja Europejska powinna się zająć czymś pilniejszym niż planowany odstrzał polskich dzików. Czy oni nie mają tam roboty?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 17:23  
Cytuj
Ty Edzio też jak widać nie masz nic innego do roboty. Od kilku dni piszesz tylko o tych dzikach smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jak już to ustalimy to zdradzę ci w wielkiej tajemnicy że ta czerwona kolumna to podkreślenie ilości dzików przeznaczonych do odstrzału na przestrzeni ostatnich lat. Tylko nie powtarzaj tego nikomu bo EkoJanusze i EkoGrażynki strasznie się nakręcili. Piszą coś o drugiej rzezi wołyńskiej itp...umiech



smiech2 to do odstrzału jest więcej niż stanowi populacja? Janusze i Grażynki umiech


Obrazek



kruger to jakieś jaja umiech

art2deco nic do powiedzenia?


Podnieś poprzeczkę, spadłeś do okręgówki z Pawłem,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Ty Edzio też jak widać nie masz nic innego do roboty. Od kilku dni piszesz tylko o tych dzikach smiech2


To uchyl rąbka tajemnicy i napisz ile zarabiają dyrektorzy centrali banku w którym pracujesz. Porównamy to z zarobkami dyrektorów w NBP i kończymy temat....uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 22:30  
Cytuj
Najniższą krajową. Ale mają dużo dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2019r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ty Edzio też jak widać nie masz nic innego do roboty. Od kilku dni piszesz tylko o tych dzikach smiech2


To uchyl rąbka tajemnicy i napisz ile zarabiają dyrektorzy centrali banku w którym pracujesz. Porównamy to z zarobkami dyrektorów w NBP i kończymy temat....uśmiech



Edzio jest tylko jeden problem umiech Nie lubię kłamać więc nie biorę udziału w twojej zabawie. Nie jestem zatrudniony w żadnym banku umiech

A tak na marginesie po co dyrektor ds. komunikacji w NBP?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 11:28  
Cytuj
Jasne Andrzejku. Wiedziałem że tak napiszesz ( że ty to nie ty). W takim razie może zapytaj kolegów ( koleżanki) z którymi nie pracujesz z oddziału banku którego nie ma i zapytaj jak to wygląda?uśmiech


Nie wiem Andrzejku po co dyrektor ds komunikacji społecznej w NBP. Może byś zapytał w swoim banku o takiego ( tzn w banku w którym nie jesteś zatrudniony...umiech.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 16:50  
Cytuj
Jędrek, parabanki wracają do Polski?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Najniższą krajową. Ale mają dużo dzieci.


Jak tam falsyfikacie? Jesz mięsko? A może "nie zabijasz"?good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:35  
Cytuj
Jem mięsko. Nie zabijam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 18:37  
Cytuj
Zabijają za ciebie podróbko i wydaje ci się że sumienie czyste? zaklopotanypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Zabijają za ciebie podróbko i wydaje ci się że sumienie czyste? zaklopotanypotluczony


3m sie podaję dłoń bo też wsuwasz mięsko aż się uszka trzęsą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:06  
Cytuj
Zachowaj dłoń dla siebie podróbko.
Smacznego.

Nie jadam podróbek.
Tylko mięsko ze sprawdzonych źródeł.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:28  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:50  
Cytuj
Jak to PIS wysprzedaje majątek narodowy ? aaa za rok powie, że to PO go sprzedało i że oni go odzyskają, bo polski majątek ma być w rękach Polaków. Oczywiście ciemny lud to kupi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Zachowaj dłoń dla siebie podróbko.
Smacznego.

Nie jadam podróbek.
Tylko mięsko ze sprawdzonych źródeł.potluczony


Znany jesteś z pogardy dla ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 13:16  
Cytuj
Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 14:06  
Cytuj
No co. Podwójne standardy to norma dla mediów głównego ścieku.

Jakiś czas temu gościliśmy w naszym mieście profesora Zybertowicza.
Na spotkanie z nim wparował elegancko ubrany, czyściutki kloszard, i zaczął wykrzykiwać jakieś bzdury.

Nie był to oczywiście zamach na życie, ale prowokacja.
Opłacono tego człowieka i przygotowano.

W Gdańsku ktoś posunął się do barbarzyństwa.
Jestem przekonany, że to też była prowokacja. Łatwo wydedukować, kto na tej tragedii może zbić kapitał polityczny. Oby Adamowicz powrócił do zdrowia. Życzę mu tego z całego serca.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 14:43  
Cytuj
Adamowicz zmarł. Mirek, te twoje teorie.

Edek, ten opis z prawej strony to rok po śmierci Rosiaka. Faktycznie Wielowieyska pisała tak o tym ataku rok po jego dokonaniu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 15:26  
Cytuj
Co za infantylizm. To się do prokuratury nadaje.
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 15:30  
Cytuj
Szkoda słów. A nasz Prezydent popiera te mendy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 16:58  
Cytuj
CYTAT


Edek, ten opis z prawej strony to rok po śmierci Rosiaka. Faktycznie Wielowieyska pisała tak o tym ataku rok po jego dokonaniu?




Nie Andrzejku wszystko zmyśliłem na poczekaniu...

http://wyborcza.pl/1,76842,10863429,Uwiedzeni_PiS_em.html?fbclid=IwAR1OFb_-2XuzCrzY-GsJRkiMCYp5TA_nnBP7lv41f5lJVFbVaU3JNfYDHmk


Następnym razem Andrzejku jak sobie z krugejem będziecie oglądać TVN24 a niej mecenasa Konia to wspomnijcie że gdyby nie on to nie byłoby reaktywacji Młodzieży Wszechpolskiej. Poza tym na profilu Facebookowym tego nie ma , może usunęli a może w ogóle tego nie wrzucali?

Pomijając to wszystko gdyby doszło do ataku na nasz kraj nie mam wątpliwości że ludzie z MW pierwsi by stanęli do walki z agresorem. Za was dwóch już bym nie zaręczył...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 17:22  
Cytuj
Andrzejek szoruje dno od spodu,,, Rozum mu odebrało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Edek, ten opis z prawej strony to rok po śmierci Rosiaka. Faktycznie Wielowieyska pisała tak o tym ataku rok po jego dokonaniu?




Nie Andrzejku wszystko zmyśliłem na poczekaniu...

http://wyborcza.pl/1,76842,10863429,Uwiedzeni_PiS_em.html?fbclid=IwAR1OFb_-2XuzCrzY-GsJRkiMCYp5TA_nnBP7lv41f5lJVFbVaU3JNfYDHmk


Następnym razem Andrzejku jak sobie z krugejem będziecie oglądać TVN24 a niej mecenasa Konia to wspomnijcie że gdyby nie on to nie byłoby reaktywacji Młodzieży Wszechpolskiej. Poza tym na profilu Facebookowym tego nie ma , może usunęli a może w ogóle tego nie wrzucali?

Pomijając to wszystko gdyby doszło do ataku na nasz kraj nie mam wątpliwości że ludzie z MW pierwsi by stanęli do walki z agresorem. Za was dwóch już bym nie zaręczył...


Tak, już wszytko wiem. Akt zgonu dla żyjącej osoby to akt miłości. A jeśli chodzi o Giertycha to zauważyłem, że tylko Ty tu o nim piszesz. Jakieś niespełnione nadzieje i miłości?

art2deco, wytrzeźwiej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 680 681 682 683 684 685 686 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »