NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 679 680 681 682 683 684 685 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 20:24  
Cytuj
Kruger, łyknąłeś smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 20:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 21:18  
Cytuj
Polskie żółte kamizelki się objawiły:

Obrazek

Pewnie w gabinecie prezesa na Nowogrodzkiej zapadł blady strach...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 06:28  
Cytuj
CYTAT


Jak już to ustalimy to zdradzę ci w wielkiej tajemnicy że ta czerwona kolumna to podkreślenie ilości dzików przeznaczonych do odstrzału na przestrzeni ostatnich lat. Tylko nie powtarzaj tego nikomu bo EkoJanusze i EkoGrażynki strasznie się nakręcili. Piszą coś o drugiej rzezi wołyńskiej itp...umiech



smiech2 to do odstrzału jest więcej niż stanowi populacja? Janusze i Grażynki umiech


Obrazek



kruger to jakieś jaja umiech

art2deco nic do powiedzenia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 07:19  
Cytuj
Nie Andrzejku. Populacja dzików rozrasta się w tempie ponad tysiąc na dzień. Mimo niezrozumienia sytuacji przez EkoJanuszy i EkoGrażynki nawet planowane przetrzebienie tego gatunku nie spowoduje jego wyparowania z powierzchni Polski. Więc na pewno nie będą wybite wszystkie dziki. A po drugie jak zapewne zdajesz sobie sprawę polowania mogą się odbywać określonych miejscach i czasie - żeby wykonać ten plan eksterminacji trzeba by szczurom Macierewicza (WOT)
wydać broń maszynową i wysłać do lasu... umiech

A co Andrzejku , a może lepiej EkoJanuszku jeżeli świerk w puszczy białowieskiej nadgryziony przez kornika owali się na prośną lochę ?
Kto wtedy za to odpowie?umiech

Zarówno w przypadku Białowieży czy ostatnio dzików rozpętano nagonkę medialną , która nie ma nic wspólnego z merytoryczną dyskusją w temacie. Czy robienie z siebie głupca po raz kolejny nie jest już irytujące? Czy celebrytki które są za prawem do wolnej aborcji a walczą o karpie czy dziki mogą być traktowane poważnie?smiech2

Andrzejku napisz proszę ile zarabiają dyrektorzy centrali banku w którym pracujesz. Nie musisz podawać ich wykształcenia ( pewnie wszyscy skończyli Yale albo Harvard ) tylko napisz ile zarabiają. Porównajmy to z zarobkami dyrektorów w NBP. Będziesz tak miły czy obowiązuje cię tajemnica służbowa?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 07:23  
Cytuj
Syndrom Bambiego Edo - wszędzie Syndrom Bambiego.ok
Takiego euro-Bambiego.

Bo to są gównoburze inspirowane przez unijne lewactwo.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
Syndrom Bambiego Edo - wszędzie Syndrom Bambiego.ok
Takiego euro-Bambiego.

Bo to są gównoburze inspirowane przez unijne lewactwo.potluczony


No nie wiem. Andrzejek zna przyrodę nie tylko z opowieści. Dużo jeździ rowerem po polach i lasach , więc jest EkoJanuszem z wyboru.
Kinga Rusin czy Maja Ostaszewska to gorsza sprawa. Tym paniom nikt wyboru nie dawał. Urodziły się bez fragmentu mózgu odpowiadającego za zdrowy rozsądek i tak im zostało...umiech

Chociaż jak czytam mądrości celebrytów z póki światowej np Bono to wydaje mi się że nasi rodzimi celebryci nie są tacy najgorsi...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:02  
Cytuj
Edzio, wszystko co piszesz to taka typowa twoja teoria umiech
A jak z twoja wiedzą jest to przekonałeś mnie gdy jako przedsiębiorca wykazałeś, że nie masz pojęcia jak liczy się wynagrodzenie pracownika umiech

Wybacz ale nie można cie brać na poważnie Januszu ekonomii umiech

No i co z tym bankiem, który to mój?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:16  
Cytuj
Rozumiem czyli nie porównamy zarobków dyrektorów centrali banku w którym pracujesz do zarobków dyrektorów w NBP? Jaka szkoda...umiech

Dzwoniłeś do mnie ze dwa miesiące temu z oddziału bodajże Alior banku w Nisku...

Ja wiem że ty to nie ty , tylko ktoś zupełnie inny.uśmiech


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2069596673088283&id=389264617788172

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem czyli nie porównamy zarobków dyrektorów centrali banku w którym pracujesz do zarobków dyrektorów w NBP? Jaka szkoda...umiech

Dzwoniłeś do mnie ze dwa miesiące temu z oddziału bodajże Alior banku w Nisku...

Ja wiem że ty to nie ty , tylko ktoś zupełnie inny.uśmiech


To w końcu ja czy nie ja bo już się gubię umiech Masz jakiś trudniejszy okres?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:27  
Cytuj
Ja wiem że ty i tak powiesz że to nie ty.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2069596673088283&id=389264617788172


Mój pies nie poszedł na sylwestra. A kot JK ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:29  
Cytuj
Poza tym Andrzejku trudniejszy okres to mają teraz EkoJanuszki...uśmiech

Czyli żarty żartami ale tych dyrektorskich zarobków nie porównamy?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
Nie Andrzejku. Populacja dzików rozrasta się w tempie ponad tysiąc na dzień. Mimo niezrozumienia sytuacji przez EkoJanuszy i EkoGrażynki nawet planowane przetrzebienie tego gatunku nie spowoduje jego wyparowania z powierzchni Polski. Więc na pewno nie będą wybite wszystkie dziki. A po drugie jak zapewne zdajesz sobie sprawę polowania mogą się odbywać określonych miejscach i czasie - żeby wykonać ten plan eksterminacji trzeba by szczurom Macierewicza (WOT)
wydać broń maszynową i wysłać do lasu... umiech


Tak tylko pis chce wytrzebić dziki w środku zimy. Populacja dzika wzrasta na wiosnę, Wtedy jakby na to nie patrzeć zasadniczymi miesiącami kiedy młode przychodzą na świat jest marzec kwiecień i maj. Czyli na wiosnę mamy okrągłą liczbę 0 dzików w pl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2069596673088283&id=389264617788172


A obok zwierzątek czytających konstytucję siedziały ślepe kreciki i czekały na kolejne 500+

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:45  
Cytuj
CYTAT

Tak tylko pis chce wytrzebić dziki w środku zimy. Populacja dzika wzrasta na wiosnę, Wtedy jakby na to nie patrzeć zasadniczymi miesiącami kiedy młode przychodzą na świat jest marzec kwiecień i maj. Czyli na wiosnę mamy okrągłą liczbę 0 dzików w pl umiech


Rozumiem czyli w okresie od stycznia do kwietnia ( 90 dni) PiS chce wytrzebić 300 tysięcy dzików , tak? Odliczając dni świąteczne i powszednie ( sędzia lekarz czy prokurator nie poluje na tygodniu) zostaje ze 30 dni na wybicie 300 tysięcy osobników. Czyli około 10 tysięcy na dniówkę , i tu dochodzimy z powrotem do szczurów Macierewicza...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:47  
Cytuj
kruger - a nie pomyślałeś, że po prostu polowania zimą są łatwiejsze?

Tu nie chodzi o dreszczyk emocji i podchody, tylko o skuteczność.

Nikt nie mówił o wybiciu 100% populacji, mało tego, myśliwi mają oszczędzać "prośne lochy" oraz lochy z młodymi.

Twoja niewiedza jest piękna.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:57  
Cytuj
Poza tym krugej zdolność abstrakcyjnego myślenia nakazuje rozważyć fakt ( zupełnie inny tak dla przykładu) : III Rzesza Niemiecka rozpoczęła na niewyobrażalną skalę masowe ludobójstwo ludności żydowskiej. Od momentu wszczęcia realizacji ostatecznego rozwiązania do końca wojny zabili ponad 6 milionów kobiet mężczyzn i dzieci pochodzenia żydowskiego. Za pomoc Żydom w Polsce była kara śmierci , więc odważnych było niewielu - trudno się dziwić! Ale nawet na terenie Rzeszy jak i w Generalnym Gubernatorstwie kilkaset tysięcy Żydów przeżyło ten tragiczny okres

Nie porównuję III Rzeszy do naszego Bantustanu ani metod ministra Kowalczyka do tych hitlerowskich. Ale skoro planowana i metodyczna eksterminacja narodu żydowskiego nie udała się to dzięki takim drastycznym porównaniom próbuję uświadomić ludziom twojego pokroju że nie ma takiej możliwości również w przypadku dzików.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 09:19  
Cytuj
Piąte, nie zabijaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 09:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 09:28  
Cytuj
Rozumiesz EkoGrażynko że co jakiś czas pisiory wypuszczają taki temat , TVN trąbi o tym bez przerwy a pod stołem wprowadza się coś znacznie gorszego? Czy w twoim życiu jest już tyle satysfakcji że brakuje tylko odwołania zakazu odstrzału dzików do pełni szczęścia?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Piąte, nie zabijaj


Więc nie jedz falsyfikacie.ok

Bóg nas stworzył drapieżnikami. Nie sądzę, żeby Jezus nie jadł mięsa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 09:59  
Cytuj
CYTAT



Poza tym krugej zdolność abstrakcyjnego myślenia nakazuje rozważyć fakt ( zupełnie inny tak dla przykładu) : III Rzesza Niemiecka rozpoczęła na niewyobrażalną skalę masowe ludobójstwo ludności żydowskiej. Od momentu wszczęcia realizacji ostatecznego rozwiązania do końca wojny zabili ponad 6 milionów kobiet mężczyzn i dzieci pochodzenia żydowskiego. Za pomoc Żydom w Polsce była kara śmierci , więc odważnych było niewielu - trudno się dziwić! Ale nawet na terenie Rzeszy jak i w Generalnym Gubernatorstwie kilkaset tysięcy Żydów przeżyło ten tragiczny okres

Nie porównuję III Rzeszy do naszego Bantustanu ani metod ministra Kowalczyka do tych hitlerowskich. Ale skoro planowana i metodyczna eksterminacja narodu żydowskiego nie udała się to dzięki takim drastycznym porównaniom próbuję uświadomić ludziom twojego pokroju że nie ma takiej możliwości również w przypadku dzików.


Nie porównujesz ale jednak to robisz, nie próbuj się tłumaczyć. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.
Dzik jest taką śmieciarką która sprząta w naszych lasach i wybicie całkowite doprowadzić może do nieprzyjemnych dla nas ludzi sytuacji.

Obrazek
hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Rozumiesz EkoGrażynko że co jakiś czas pisiory wypuszczają taki temat , TVN trąbi o tym bez przerwy a pod stołem wprowadza się coś znacznie gorszego? Czy w twoim życiu jest już tyle satysfakcji że brakuje tylko odwołania zakazu odstrzału dzików do pełni szczęścia?umiech


Wszystkie poczynania PiS aprobujesz z wielką radością niczym dzieciak wyjście na hamburgery. I tak co dziennie przez kilka lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rozumiesz EkoGrażynko że co jakiś czas pisiory wypuszczają taki temat , TVN trąbi o tym bez przerwy a pod stołem wprowadza się coś znacznie gorszego? Czy w twoim życiu jest już tyle satysfakcji że brakuje tylko odwołania zakazu odstrzału dzików do pełni szczęścia?umiech


Wszystkie poczynania PiS aprobujesz z wielką radością niczym dzieciak wyjście na hamburgery. I tak co dziennie przez kilka lat.


Jeżeli tak to oceniasz to nie mam najmniejszego zamiaru cię z tego stanu wyprowadzać. Niemniej każda władza , obecna również , robi czasem takie szacher-macher. Jak w tej zabawie w trzy kubki , kiedy nieświadomy człowiek patrzy na stół a złodziej mu w tym czasie kieszeń opróżnia. Mistrzem w takich zagrywkach była koalicja oszustów z gumofilcami , ale ci obecni też tak robią.
Pomijając to wszystko ( że dajesz się manipulować durnotami) czy naprawdę kwestia liczby dzików przeznaczonych do odstrzału jest dla ciebie kluczowa? Byłem w stanie zrozumieć masową panikę ws podwyżek prądu ( też zmyślony temat ale przynajmniej bliższy własnego siedzenia), ale dziki? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 12:45  
Cytuj
Komisja Europejska chwali Polskę za odstrzał dzików
dzisiaj 10:06

- To niezbędny krok w celu ograniczenia bardzo agresywnego rozprzestrzeniania się w ostatnich miesiącach afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce i krajach UE oraz w celu ochrony unijnych rolników i konsumentów - powiedział RMF FM przedstawiciel Komisji Europejskiej. Co więcej, Bruksela uważa, że odstrzał powinien objąć także prośne lochy.

ciekawe co na to opozycja i TVNy?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 679 680 681 682 683 684 685 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »