NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 676 677 678 679 680 681 682 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 18:02  
Cytuj
CYTAT


CYTAT
Wyborcza i TVN to dno dna. Może kiedyś sobie to uświadomisz bobku.uśmiech

Nie ma i nie było przymusu, czytać ani oglądać smiech2


Ezio czyta i ogląda z obowiązku umiech Musi bo skąd wiedziałby, że to dno dna umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 18:02  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Główna różnica między Glapińskim a Balcerowiczem jest taka że za Balcerowicza rezerwa walutowa NBP wynosiła 40 miliardów złotych , a teraz wynosi ponad 400 miliardów...

Brak argumentów to zmiana tematu jakie to typowe smiech2, jeszcze raz napiszę wyśmiewałeś się z niekompetencji Balcerowicza i Rostowskiego bo nie potrafili oszacować budżetu państwa, a Morawieckiego tłumaczysz. Wyśmiewałeś się z Rostowskiego, który podobno podkolorował wzrost gospodarczy Polski (jako zielona wyspa), teraz tłumaczysz Morawieckiego. O ile Rostowskiego można tłumaczyć chęcią reklamy Polski w świecie, to czym wytłumaczysz Morawieckiego ?

CYTAT
Wyborcza i TVN to dno dna. Może kiedyś sobie to uświadomisz bobku.uśmiech

Nie ma i nie było przymusu, czytać ani oglądać smiech2

CYTAT
Nie ma jak wnikliwa analiza dorobku naukowego przez typowego Mirka, wyborcę pis. Drugi Edzio wyimaginowany przedsiębiorca i ekspert umiech
Marnują się chłopaki (ile 60 gr za post) smiech2


A na czym polegał błąd Rostowskiego? Na czym polega błąd Morawieckiego? Mógłbyś wyrażać się jaśniej bobku?umiech
Czy mój link odnośnie rezerw NBP jest fałszywy?

Ja wiem że nie ma obowiązku ani przymusu czytania/oglądania Wyborczej/TVN. Czy ty też jesteś tego świadom?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 18:46  
Cytuj
To nie są błędy, Rostowski i Morawiecki to nie wróżbici, aby przewidzieli krach na świecie (Rostowski) i wzrost gospodarczy jak teraz (Morawiecki), tym bardziej Balcerowicz czy inny minister w latach 90-tych Polską gospodarkę. Wiele państw i banków wprowadzało poprawki smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


CYTAT
Wyborcza i TVN to dno dna. Może kiedyś sobie to uświadomisz bobku.uśmiech

Nie ma i nie było przymusu, czytać ani oglądać smiech2


Ezio czyta i ogląda z obowiązku umiech Musi bo skąd wiedziałby, że to dno dna umiech


Żebyś wiedział. Chociaż TVN ostatnio coraz rzadziej - po prostu wytrzymuję najwyżej 5 minut i przełączam na Polsat.umiech
TVN i TVP nie da się oglądać bez obrzydzenia...

Skąd bym wiedział o szkodliwości mediów gorszego sortu gdybym raz na jakiś czas nie zajrzał?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 18:48  
Cytuj
Taka sytuacja umiech

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 19:09  
Cytuj
Pewnie nie ma to związku z unijną perspektywą finansową (jej ramami czasowymi), ale co ja tam wiem....
Skoro rząd PO był taki dobry w absorpcji unijnych pieniędzy to czemu
musieli się tego uczyć cztery lata?
Zresztą utrata części suwerenności na rzecz organów UE nie ma wymiernej ceny. Przy mądrych rządach bylibyśmy bogatym krajem nie będąc członkiem euro-kołchozu. Czy twoja grafika uwzględnia ile Polacy musieli zapłacić chociażby za limity CO2 czy regulacje segregacji odpadów? Czy sztab POKO o tym nie wspomina?uśmiech

Widzisz Andrzejku nie każdy jest takim fenomenem jak ty. I nie chodzi mi bynajmniej o obsrane gacie tylko o gotowce wprost ze sztabu POKO.umiech
Gdzie mi do ciebie.

Gdybyś jednakowoż zechciał się nieco zreflektować to masz:

Obrazek

Ten 2018 był prognozowany i zawyżony. Już wiadomo że będzie dużo dużo niższy ( 0,6 %). Wynik najlepszy od ponad 20 lat...


https://www.pb.pl(...)b-945781

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 19:19  
Cytuj
Edzio, nie spinaj się tak. Chciałem tylko pokazać bilans Polski z UE umiech


To może coś o NBP? Tylko żeby ci ciśnienie znowu nie skoczyło umiech


Obrazek


CYTAT
Przy mądrych rządach bylibyśmy bogatym krajem nie będąc członkiem euro-kołchozu.


Niestety, jako wyborcy nie zasługujemy chyba na mądry rząd umiech Ty i Miriam tak uwielbiacie pis umiech To wiecie o czym piszę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 20:28  
Cytuj
Nie miałem na myśli rządu PiS Andrzejku ( mądre rządy). Oni są najwyżej przeciętni. Jedyna ich zaleta jest taka że nie są POKO.umiech
Tyle że skąd taki wszechwiedzący fenomen z obsranymi gaciami może o tym wiedzieć?


Asystentka Glapińskiego to kolejny przykład że to nie jest dobra zmiana. Niemniej jak szukałem w sieci ile zarabiali doradcy przednich prezesów NBP - nic nie znalazłem. Tak jakby dziennikarze się tym nie zajmowali - może oni też jadą na gotowcach ze sztabu POKO Andrzejku...smiech2


No i co Andrzejku , sztab POKO ma wyliczenia ile limity CO2 kosztowały nas wszystkich?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 06:29  
Cytuj
CYTAT
Nie miałem na myśli rządu PiS Andrzejku ( mądre rządy). Oni są najwyżej przeciętni. Jedyna ich zaleta jest taka że nie są POKO.umiech
Tyle że skąd taki wszechwiedzący fenomen z obsranymi gaciami może o tym wiedzieć?


No tak, skąd mam wiedzieć co masz w głowie umiech

CYTAT

Asystentka Glapińskiego to kolejny przykład że to nie jest dobra zmiana. Niemniej jak szukałem w sieci ile zarabiali doradcy przednich prezesów NBP - nic nie znalazłem. Tak jakby dziennikarze się tym nie zajmowali - może oni też jadą na gotowcach ze sztabu POKO Andrzejku...smiech2


No i co Andrzejku , sztab POKO ma wyliczenia ile limity CO2 kosztowały nas wszystkich?




Może się nie zajmowali, a może dlatego że nie warto było pisać bo były normalne.

Edzio, koszt limitów CO2 ma na pewno Soros umiech


Rząd pis wstał z kolan umiech

Obrazek


A to są jakieś jaja. Jeszcze jest ktoś kto ma wątpliwości że PO=PIS
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 08:46  
Cytuj
To prawda- nie rządzą nami Polacy !!!

Rozrywki też nie zapewniają nam Polacy

Kredytów też nie udostępniają nam Polacy

Coraz mniej Polski w Polsce - jeszcze tylko tyle że są polskojęzyczni

Polecam posłuchać na Youtube Stanisława Michałkiewicza a i ostatnio Witolda Gadowskiego który zaczyna przeglądać na oczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
To prawda- nie rządzą nami Polacy !!!

Rozrywki też nie zapewniają nam Polacy

Kredytów też nie udostępniają nam Polacy

Coraz mniej Polski w Polsce - jeszcze tylko tyle że są polskojęzyczni

Polecam posłuchać na Youtube Stanisława Michałkiewicza a i ostatnio Witolda Gadowskiego który zaczyna przeglądać na oczy


SM jest najlepszy w komentowaniu wyroków sądu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 09:20  
Cytuj
tusk to prawdziwy Polak.good
Część jego rodziny utonęła w czasie ucieczki z Polski Gustloffem.

Dużo ciekawostek o nim, jego powiązaniach, jego rodzinie w nowej książce Sumlińskiego.

To po prostu Niemiec mówiący po polsku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 09:26  
Cytuj
A 3/4 pisowców ma rodzinę w Moskwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 09:32  
Cytuj
Mirek777 nie lubię Tuska ani Sketino ani Lubnawer ani Pietru... ani nawet Morawietzkiego i jeszcze Jarka też nie lubię słowem nie lubię sqr..syństwa,

Czy Ty jesteś obrzezany ? jesteś mi starszym bratem w wierze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 09:39  
Cytuj
Nocny - na głupie pytania nie odpowiadam.

A z towarzystwa które wymieniłeś jedynie do Jarka pałam niejaką sympatią.potluczony

kruger - teorie rodem z rozmów pod budką z piwem...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
To nie są błędy, Rostowski i Morawiecki to nie wróżbici, aby przewidzieli krach na świecie (Rostowski) i wzrost gospodarczy jak teraz (Morawiecki), tym bardziej Balcerowicz czy inny minister w latach 90-tych Polską gospodarkę. Wiele państw i banków wprowadzało poprawki smiech2



To prawda jesteśmy tylko ludźmi , ułomność i omylność są wpisane w nasz los. Nie mam zastrzeżeń do Rostowskiego że nie przewidział "kryzysu na świecie". Przecież tak samo ani on ani żaden inny autorytet z Wiertniczej nie przewidział koniunktury , kiedy PiS przejmował władzę. Na zasadzie nie kasy i ch.j!smiech2 Główna przewinę tego fachowca upatruję w opowiadaniu bajek np. o mafiach vatowskich ( nic nie można zrobić). Już nawet w samej PO uznano że koledzy ukradli wystarczająco dużo ( wiceminister finansów prof Chojna-Duch - oszacowała te straty na 300 miliardów złotych). Dlatego Jacka "nic się nie da zrobić" zastąpił Szczurek. On przynajmniej zaczął podejmować jakieś działania Czyli jednak się dało...umiech
Za 300 miliardach złotych można by finansować partie polityczne ( około 100 milionów rocznie ) przez 3000 lat. Albo wybudować 30 tysięcy kilometrów autostrad- jak kto woli.umiech
Pomyłki przy planowaniu budżetu również się zdarzały i pewnie będą się zdarzać dalej. Tyle że jak już komuś tłumaczyłem za koalicji oszustów z gumofilcami zazwyczaj mylono się w ten sposób że zawyżano dochody a zaniżano wydatki - czyli trzeba było zwiększać deficyt. Pisiory mylą się w ten sposób że do budżetu wpływa więcej niż założono , a mniej wypływa. I trzeba będzie korygować planowany deficyt z 40 miliardów zapisanych w ustawie być może nawet do zera. No sam pomyśl co jest lepsze dla mnie czy dla ciebie? Co jest lepsze dla mieszkańca tego kraju?umiech

Balcerowicz to osobna historia . Wylałem na tego nadętego buca już tyle pomyj że musiałbym się powtarzać. Odkąd pamiętam ten człowiek nie wzbudzał mojego entuzjazmu już od czasów upadku komuny aż po jego dalsze działania. Najlepszym podsumowaniem działalności publicznej tego człowieka są jego działania jako szefa resortu finansów za koalicji AWS-UW. Kiedy zaczęło brakować w budżecie ten znany zwolennik liberalizmu gospodarczego podniósł wszystkie akcyzy. Na paliwo , alkohol , papierosy i jakie tam jeszcze były. Na paliwo rozłożona ją na ponad trzydzieści rat - żeby nie była uciążliwa dla ludzi - ludzki pan!
Mimo że minęło od tego prawie 20 lat ja to pamiętam i dlatego jak go słucham to się śmieję. O palnie Sachs-Soros , chłodzeniu gospodarki i innych jego zasługach napisano już tyle że można by książki publikować.
Chłopcy wolnościowcy z bezpartyjnego sztabu POKO biją na alarm bo im wszystko strasznie drożeje - jakie to szczęście że nie pamiętają co się wtedy działo.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 10:09  
Cytuj
CYTAT

No tak, skąd mam wiedzieć co masz w głowie umiech



Myślałem że ty wiesz wszystko. A swoje braki uzupełniasz kompendium ze sztabu POKO. Na gospodarce znasz się jak mało kto - tyle lat w bankowości...umiech



CYTAT


Może się nie zajmowali, a może dlatego że nie warto było pisać bo były normalne.

Edzio, koszt limitów CO2 ma na pewno Soros umiech


No nie wiem Andrzejku. Szukałem z ciekawości i nic nie znalazłem. Czarna dziura...umiech


Właśnie za limity CO2 i inne tego typu durnoty wymyślone przez UE płacimy my wszyscy. Nie wiem czy stoi za tym Soros , ale ktoś się na tym dorabia bo te limity są przedmiotem spekulacji. Suma summarum my Polacy płacimy za to że jakiś urzędas w Brukseli postanowił dać zarobić kolegom. Wielu ludzi podnieca się że z UE spływa do nas deszcz pieniędzy ale nikt nie zadaje sobie trudu żeby policzyć prawdziwe koszty dostosowywania naszego prawa do regulacji europejskich. Przypuszczam że same szeroko pojęte dyrektywy ekologiczno-środowiskowe ( emisja spalin , redukcja CO2 czy segregacja odpadów) kosztowały nasz kraj tyle ile dostaliśmy dotacji. Tyle że ludzie nie myślą , bo i po skoro mają TVN czy TVP? Przecież wiesz Andrzejku że nie ma darmowych obiadków , na końcu zawsze ktoś reguluje rachunek...umiech


CYTAT


Rząd pis wstał z kolan umiech

Obrazek


A to są jakieś jaja. Jeszcze jest ktoś kto ma wątpliwości że PO=PIS
Obrazek


PiS słucha się Amerykanów , PO słuchała się Berlina. Jesteśmy skazani na wybór między nimi. Dopóki PiS nie zacznie spłacać roszczeń Holocaust Industry ( o co jest podejrzewany ) dla mnie jest lepszą ofertą .

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
. Już nawet w samej PO uznano że koledzy ukradli wystarczająco dużo ( wiceminister finansów prof Chojna-Duch - oszacowała te straty na 300 miliardów złotych). Dlatego Jacka "nic się nie da zrobić" zastąpił Szczurek. On przynajmniej zaczął podejmować jakieś działania Czyli jednak się dało...umiech

A jakieś konkretne wyliczenia są ? smiech2
CYTAT
Za 300 miliardach złotych można by finansować partie polityczne ( około 100 milionów rocznie ) przez 3000 lat. Albo wybudować 30 tysięcy kilometrów autostrad- jak kto woli.umiech

Kasy nie ma a już dzielimy smiech2
CYTAT
Balcerowicz to osobna historia . Wylałem na tego nadętego buca już tyle pomyj że musiałbym się powtarzać.

I pomogło Ci uśmiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 11:25  
Cytuj
Nareszcie Polska jest krajem rządzonym właściwie.Brawo PIS.Nigdy więcej komuchów,PO i innego badziewia.A byłych działaczy PZPR oraz pochodne instytucje powinny byc rozliczone a ich pracownicy,członkowie ,działacze pozbawieni przywilejów i pozostawieni na głodowych najniższych emeryturach .I tego oczekuje w dalszej działalności od PIS.A te wszystkie wasze wypociny rodem z Moskwy olewam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 13:49  
Cytuj
CYTAT

A jakieś konkretne wyliczenia są ? smiech2



Kasy nie ma a już dzielimy smiech2



I pomogło Ci uśmiech



Są tylko szacunki. Te o których piszę podała była wiceminister finansów ( notabene za czasów koalicji oszustów z gumofilcami).umiech

https://www.google.pl/amp/s/www.rmf24.pl/ekonomia/newsamp-chojna-duch-luka-w-vat-byla-wielkosci-rocznego-budzetu-polsk,nId,2700696?espv=1


No właśnie bobku użyj wyobraźni co za to można było zrobić...umiech


Nie pomogło bobku. Cały czas ten dureń jest prezentowany jako ekspert. A to przecież zwykły buc , na dodatek były wykładowca Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu i Leninizmu...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
PiS słucha się Amerykanów , PO słuchała się Berlina. Jesteśmy skazani na wybór między nimi. Dopóki PiS nie zacznie spłacać roszczeń Holocaust Industry ( o co jest podejrzewany ) dla mnie jest lepszą ofertą .



Do Niemiec to czasem można pojechać zarobić bez łaski a do Ameryki już według widzimisia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
Pewnie nie ma to związku z unijną perspektywą finansową (jej ramami czasowymi), ale co ja tam wiem....
Skoro rząd PO był taki dobry w absorpcji unijnych pieniędzy to czemu
musieli się tego uczyć cztery lata?
Zresztą utrata części suwerenności na rzecz organów UE nie ma wymiernej ceny. Przy mądrych rządach bylibyśmy bogatym krajem nie będąc członkiem euro-kołchozu. Czy twoja grafika uwzględnia ile Polacy musieli zapłacić chociażby za limity CO2 czy regulacje segregacji odpadów? Czy sztab POKO o tym nie wspomina?uśmiech

Widzisz Andrzejku nie każdy jest takim fenomenem jak ty. I nie chodzi mi bynajmniej o obsrane gacie tylko o gotowce wprost ze sztabu POKO.umiech
Gdzie mi do ciebie.

Gdybyś jednakowoż zechciał się nieco zreflektować to masz:

Obrazek

Ten 2018 był prognozowany i zawyżony. Już wiadomo że będzie dużo dużo niższy ( 0,6 %). Wynik najlepszy od ponad 20 lat...


https://www.pb.pl(...)b-945781




Od 2011 roku widzę trend spadkowy. Czyli tręd został rozpoczęty za czasów PO. Aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby samo PO się do tego przyczyniło. Tak samo jak PIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 17:37  
Cytuj
Bo największy i decydujący wpływ na deficyt ma sytuacja gospodarcza, a politycy jak nie przeszkadzają to już jest bardzo dobrze umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 17:52  
Cytuj
Zgadzam się z tym co piszesz , przynajmniej częściowo bo trend spadkowy kiedyś się kończy . A pisowskie rozdawnictwo miało spowodować bankructwo budżetu. Tymczasem w 2018 deficyt sektora finansów publicznych wyniósł 0,6 %. Chyba od początku transformacji ustrojowej nie był tak niski . umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 18:21  
Cytuj
CYTAT


PiS słucha się Amerykanów , PO słuchała się Berlina. Jesteśmy skazani na wybór między nimi. Dopóki PiS nie zacznie spłacać roszczeń Holocaust Industry ( o co jest podejrzewany ) dla mnie jest lepszą ofertą .


Niestety, głupi wyborcy widzą wybór tylko między PiS i PO. Głupi bo nie widzą, że nie ma różnicy między nimi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 676 677 678 679 680 681 682 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »