NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 675 676 677 678 679 680 681 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 19:58  
Cytuj
Ja tak napisalam?? Regresujesz sobie troszeczkę z realnej rzeczywistości :-)

Obrazek
interes czy rzeczywistość




Jest wielu żartownisiów. Tytuł człowieka roku otrzymał George Soros. Uznawany za elitarny, brytyjski dziennik „Financial Times”. przyznał mu wyróżnienie za,,, wspieranie społeczeństwa roz-integrowanego, działania na rzecz bezgranicznej demokracji, globalnej miłości i wymianę ludności europejskiej.

Jak na jednego człowieka to dużo zasług na wieczność,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 19:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
Progres - najwyraźniej znaczenie słowa "filantropia" jest ci obce.

Owsiak i bezinteresowność.... hmmmm.:szok:

Jak on i jego rodzina będą to robić bezinteresownie, to znów zacznę wspierać tą akcję.potluczony


Jak każdy inny może pracować w fundacji na jej rzecz i zarabiać na życie pieniądze to jest okej a uparłeś się na jednego człowieka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 09:03  
Cytuj
Podróbko - chcesz konstytuować temat?
Wejdź sobie w temat o owsiaku - poczytaj tam łaskawie, co konkretnie nie podoba mi się w jego działalności, i jeśli taka twoja wola - odśwież ten temat.

Ja nie zamierzam się powtarzać.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Podróbko - chcesz konstytuować temat?
Wejdź sobie w temat o owsiaku - poczytaj tam łaskawie, co konkretnie nie podoba mi się w jego działalności, i jeśli taka twoja wola - odśwież ten temat.

Ja nie zamierzam się powtarzać.ok


Powtórzyłeś się sam i zacząłeś jak co roku nie wytrzymałeś. My cieszymy się z pomocy ty masz problem.

Pomagaj nie dla owsika tylko dla chorych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 11:45  
Cytuj
Podróbko:
Masz ochotę ciągnąć temat?
Reaktywuj ten właściwy.

Nie wytrzymałem?:szok:
A ja się powstrzymywałem?potluczonyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Podróbko:
Masz ochotę ciągnąć temat?
Reaktywuj ten właściwy.

Nie wytrzymałem?:szok:
A ja się powstrzymywałem?potluczonyzaklopotany


Nie to elbanan wkleił mem o owsiku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 12:51  
Cytuj
Co wy kur...chcecie od PIS ? Naprawdę obiektywnie bez ściemy Żyje na tym świecie od 60 lat i nigdy ale to nigdy choćby przez chwilkę nie było tak dobrze w tym kraju jak teraz dla mieszkańców.Nie mówię że jest idealnie bo to zaniedbania komuny ale nigdy nie było lepiej.A już na pewno za PO i fałszywym PSL.Moździerz nie pamięta poprzednich czasów ale musicie uwierzyć na slowo .Wiem wiem...chciałoby sie aby bylo tak ekonomicznie dobrze jak w UK czy Niemczech,Francji itd ale.....oni pracowali na to dziesiątki lat.My tez musimy.Natomiast PIS sprawił nareszcie ze chociaż w czesci możemy sie cieszyć tym co wypracowaliśmy jako narod przez ostatnie lata.Nie można wiecznie oszczędzać na wszystkim kosztem ludzi.Zwyklych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Co wy kur...chcecie od PIS ? Naprawdę obiektywnie bez ściemy Żyje na tym świecie od 60 lat i nigdy ale to nigdy choćby przez chwilkę nie było tak dobrze w tym kraju jak teraz dla mieszkańców.Nie mówię że jest idealnie bo to zaniedbania komuny ale nigdy nie było lepiej.A już na pewno za PO i fałszywym PSL.Moździerz nie pamięta poprzednich czasów ale musicie uwierzyć na slowo .Wiem wiem...chciałoby sie aby bylo tak ekonomicznie dobrze jak w UK czy Niemczech,Francji itd ale.....oni pracowali na to dziesiątki lat.My tez musimy.Natomiast PIS sprawił nareszcie ze chociaż w czesci możemy sie cieszyć tym co wypracowaliśmy jako narod przez ostatnie lata.Nie można wiecznie oszczędzać na wszystkim kosztem ludzi.Zwyklych ludzi.
Może tylko to iż oni twierdzą iż INNI kradli a IM się należynie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 13:24  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To fakt! Jak ten dureń był szefem NBP to nigdy mu się nie sprawdzały prognozy dotyczące inflacji i innych wskaźników. Do pewnego momentu było to nawet śmieszne , tyle że później zaczęło irytować....umiech

Jest trochę różnicy między czasem Balcerowicza a obecnym, ale musi trochę wody upłynąć zanim to pojmiesz chyba, że wcześniej ściągniesz partyjne okularki umiech

CYTAT
Przeglądnij bobku te linki które wrzuciłem. Dowiesz się co nieco min o dorobkach naukowych ludzi których mienisz autorytetami. umiech

To jest jeszcze lepsze

https://mobile.twitter.com/NZGoebbelsa/status/1081177445175300098

To nie czytaj wyborczej, widzę dzień bez wyborczej i TVNu jest dniem straconym smiech2



Główna różnica między Glapińskim a Balcerowiczem jest taka że za Balcerowicza rezerwa walutowa NBP wynosiła 40 miliardów złotych , a teraz wynosi ponad 400 miliardów...

https://www.nbp.pl/home.aspx?f=/statystyka/aktywa_rezerwowe.html

A poza tym jeszcze to (Balcerowicz był zawsze przereklamowany)umiech:

https://mobile.twitter.com/powolutku1/status/1081242886551846912

Wyborcza i TVN to dno dna. Może kiedyś sobie to uświadomisz bobku.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 13:59  
Cytuj
A czy balcerowicz nie zrobił nam popiwku i innych draństw pod dyktando żydowskiego bankiera?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 17:25  
Cytuj
Balcerowicz to kretyn. Usta zawsze miał pełne frazesów o obniżaniu podatków i likwidację jakichkolwiek przywilejów. Tyle że jak sam był ministrem finansów to jedyne co miał ten geniusz do zaoferowania to podwyżki akcyz. Morawiecki przy Balcerowiczu to Święty Mikołaj....umiech

Kiedy słucham tego nadętego buca nie mogę wyjść ze zdumienia - jak czasami inteligentni ludzie uważają go za autorytet?umiech
Komuś chyba zależało żeby tak zaprogramować społeczeństwo żeby miernoty uznało za mędrców.umiech


Kolejny "profesor" na celowniku:

https://mobile.twitter.com/Se_szol/status/1081152207314186240

uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 20:21  
Cytuj
Z niego taki sam profesor jak z nieżyjącego już Bartoszewskiego (wypuszczonego z Oświęcimia ze względu na stan zdrowia... - No i Bartoszewski NIGDY nie miał tytułu profesora).
Balcerowicz to wydmuszka bez realnych osiągnięć. Choć podobno tytuł profesora ma. Za co?:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 22:08  
Cytuj
Za to w pisie sa same profesory, w szczególności te od trybunału konstytucyjnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 01:44  
Cytuj
Mirek ciągnie Edowi a Edo liże mu rowa.

Taka prawda.

Art chciał(a) ich przelecieć ale jest stara i brzydka więc wali się butelką po Amarenie bo nikt jej nie chce :fuj:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Mirek ciągnie Edowi a Edo liże mu rowa.

Taka prawda.

Art chciał(a) ich przelecieć ale jest stara i brzydka więc wali się butelką po Amarenie bo nikt jej nie chce :fuj:


Wydaje mi się że na to co cię trapi nie znajdziesz tutaj pociechy. Są lekarze specjaliści i może tam spróbuj. umiech

Z drugiej strony jak masz napastować kozy czy dzieci to może lepiej ulżyj sobie na forum. Skoro lubisz takie klimaty to może ci podeślę jakiś fajny fetysz typu używane majtki z czarnym przedziałkiem na środku, chciałbyś?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 09:15  
Cytuj
Nie ma jak wnikliwa analiza dorobku naukowego przez typowego Mirka, wyborcę pis. Drugi Edzio wyimaginowany przedsiębiorca i ekspert umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 10:22  
Cytuj
No tak Andrzejku ty za to jesteś debeściak...umiech

Poinformowany i zorientowany dosłownie we wszystkim. Taki fenomen w obsranych gaciach...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 10:42  
Cytuj
Niczego więcej po tobie się nie spodziewałem😄😄

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 13:22  
Cytuj
Każdy Andrzejku dostaje tyle na ile zasłużył. Widocznie tak miało być...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Mirek ciągnie Edowi a Edo liże mu rowa.

Taka prawda.

Art chciał(a) ich przelecieć ale jest stara i brzydka więc wali się butelką po Amarenie bo nikt jej nie chce :fuj:


I po to założyłeś konto?potluczony
Skoro takie masz skojarzenia - to znaczy że właśnie w takich realiach żyjesz.

Współczuję.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 15:57  
Cytuj
Nie bierzcie tego osobiście, to tylko recenzja waszego pierdolenia na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 16:16  
Cytuj
Co wy kur...chcecie od PIS ? Naprawdę obiektywnie bez ściemy Żyje na tym świecie od 60 lat i nigdy ale to nigdy choćby przez chwilkę nie było tak dobrze w tym kraju jak teraz dla mieszkańców.Nie mówię że jest idealnie bo to zaniedbania komuny ale nigdy nie było lepiej.A już na pewno za PO i fałszywym PSL.Moździerz nie pamięta poprzednich czasów ale musicie uwierzyć na slowo .Wiem wiem...chciałoby sie aby bylo tak ekonomicznie dobrze jak w UK czy Niemczech,Francji itd ale.....oni pracowali na to dziesiątki lat.My tez musimy.Natomiast PIS sprawił nareszcie ze chociaż w czesci możemy sie cieszyć tym co wypracowaliśmy jako narod przez ostatnie lata.Nie można wiecznie oszczędzać na wszystkim kosztem ludzi.Zwyklych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Nie bierzcie tego osobiście, to tylko recenzja waszego pierdolenia na tym forum.


Spoko gdybym przejmował się opinią każdej szumowiny z tego forum już dawno bym odpuścił. Nie chowam urazy tym bardziej że sprawiasz wrażenie naprawdę potrzebującego pomocy. Rodzice tak mnie wychowali że żarty żartami ale z dziwolągów śmiać się nie wolno. Zatem szukaj pomocy u specjalistów i nie poddawaj się. Zboczenia, perwersje i zaburzenia psychiczne to nie jest temat nie do przebrnięcia. Powodzenia , trzymam kciuki!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Główna różnica między Glapińskim a Balcerowiczem jest taka że za Balcerowicza rezerwa walutowa NBP wynosiła 40 miliardów złotych , a teraz wynosi ponad 400 miliardów...

Brak argumentów to zmiana tematu jakie to typowe smiech2, jeszcze raz napiszę wyśmiewałeś się z niekompetencji Balcerowicza i Rostowskiego bo nie potrafili oszacować budżetu państwa, a Morawieckiego tłumaczysz. Wyśmiewałeś się z Rostowskiego, który podobno podkolorował wzrost gospodarczy Polski (jako zielona wyspa), teraz tłumaczysz Morawieckiego. O ile Rostowskiego można tłumaczyć chęcią reklamy Polski w świecie, to czym wytłumaczysz Morawieckiego ?

CYTAT
Wyborcza i TVN to dno dna. Może kiedyś sobie to uświadomisz bobku.uśmiech

Nie ma i nie było przymusu, czytać ani oglądać smiech2

CYTAT
Nie ma jak wnikliwa analiza dorobku naukowego przez typowego Mirka, wyborcę pis. Drugi Edzio wyimaginowany przedsiębiorca i ekspert umiech
Marnują się chłopaki (ile 60 gr za post) smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 675 676 677 678 679 680 681 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »