NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 673 674 675 676 677 678 679 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 13:31  
Cytuj
Jasne Andrzejku , ty zawsze wiesz lepiej!umiech

Z tym TVN pewnie mi się zdawało...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2048486655199285&id=389264617788172

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 13:31  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Jasne Andrzejku , ty zawsze wiesz lepiej!umiech

Z tym TVN pewnie mi się zdawało...


Skoro tak twierdzisz umiech


CYTAT


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Weź głęboki wdech umiech


Co do prądu umiech

Cały dzień debatują w Sejmie nad obniżeniem akcyzy. Orientujecie się ile tej akcyzy jest w waszych rachunkach? Jest taka pozycja. No chyba ze to inna akcyzaumiech)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 15:21  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 15:37  
Cytuj
A to ciekawe umiech skąd wiesz że nie biłem na larum ja to określiłeś umiech

Tak ci się wydaje? Czy pasuje to do twojej teorii?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 15:46  
Cytuj
Sam widzisz Andrzejku że nie zawsze byłeś takim surowym recenzentem.umiech

A o tych podwyżkach z lat 2007-2015 można by książkę napisać.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
Sam widzisz Andrzejku że nie zawsze byłeś takim surowym recenzentem.umiech

A o tych podwyżkach z lat 2007-2015 można by książkę napisać.











Czyli jednak nie ważne jaka rzeczywistość, ważne by pasowała do twojej teorii umiech

Potwierdzasz tylko, że czytać potrafisz ale rozumiesz tylko to co sam masz w głowie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 15:53  
Cytuj
No nie wiem Andrzejku. Z nas dwóch to nie ja oglądam TVN...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
No nie wiem Andrzejku. Z nas dwóch to nie ja oglądam TVN...umiech


No nie wiem Edzio, z nas dwóch to nie ja konfabuluję by tylko pasowało to do założonej teorii umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 18:58  
Cytuj
To fakt Andrzejku ty nigdy nie konfabulujesz. Zwłaszcza jeżeli chodzi o twoje profesje: byłą i obecną...umiech

Jesteś najbardziej wiarygodnym gościem na tym forum z zajebistą , godną pozazdroszczenia reputacją!uśmiech


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2050807924967158&id=389264617788172

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
27.12.2018, Madryt (PAP) - Władze Hiszpanii opublikowały w czwartek w dzienniku ustaw decyzję o najwyższym od 41 lat wzroście płacy minimalnej w tym kraju. Od stycznia 2019 r. będzie ona wyższa o ponad 22 procent i wyniesie 900 euro brutto miesięcznie.

Dotychczas miesięczna stawka płacy minimalnej w Hiszpanii była mniejsza o 164 euro

Decyzja socjalistycznego rządu oznacza, że każda osoba zatrudniona w Hiszpanii w pełnym wymiarze godzin powinna otrzymać w ciągu roku co najmniej 12,6 tys. euro - w kraju tym pensja wypłacana jest 14 razy w roku.


https://stooq.pl/n/?f=1268364

To jest wzrost o 700zł. A wam biedaki ile dają umiech


Od dziś mamy gospodarkę sterwaną ręcznie good nie przerabialiśmy tego kiedyś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 21:23  
Cytuj
Spoko krugej jak POKO wygra wybory to podwyższą płacę minimalną na 5 tysięcy , dadzą 500 + na wszystkie dzieci i jeszcze zostawią ludziom w kieszeni kasę bo obniżą wszystkie daniny. Za rok jak dobrze pójdzie krugej to zakosztujesz tej dobroci...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 07:50  
Cytuj
Mati Ponoć twierdzi że jestesmy krainą mlekiem i miodem płynącą, wiec chyba nas stać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 10:03  
Cytuj
Nie wiem krugej ( może chodziło mu o najniższy deficyt budżetowy w ostatnich 25 latach- a propos wiesz kiedy był najwyższy? -taka zagadka). Ja z zasady nie wierzę politykom. Morawiecki może gadać co chce a i tak kieruję się wobec niego ostrożnością. Dotyczy to zresztą i pisiorów i tych głąbów nazywających się opozycją...umiech

Niemniej słuchając Schetyny i jego świty odnoszę wrażenie że licytują się z PiS na obietnice wyborcze. Dostrzegając marność obecnej władzy , muszę jednakowoż przyznać że oni swoje obietnice wyborcze potraktowali w miarę serio , w przypadku platfusów ( POKO) przypominają mi się zapowiedzi rudego z kampanii 2007 ( druga Irlandia , poprawa sytuacji w służbie zdrowia , dobrze zarabiający policjanci i pięlegniarki). Min. za te kłamstwa , których ani ten fałszywy rudzielec , ani ta miernota którą uczynił swoim sukcesorem , nigdy nie spełnili - pamiętam i gardzę !smiech2



https://m.youtube.com/watch?v=kf-Syd-M-WA



Przy sobocie po robocie:

https://m.youtube.com/watch?v=Z4n3aUWd2ck
umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2018r. 11:20  
Cytuj
Obrazek

A to ciekawe, dojna zmiana.

Nowa ustawa zakłada rekompensaty dla spółek energetycznych w wysokości 9 miliardów zł. Kto za to zapłaci? Polski podatnik. Dojna zmiana umiech

CYTAT (Stanisław Tyszka - Kukiz'15)
Ręka w górę, kto czytał ten projekt. Brawo, dwóch posłów Prawa i Sprawiedliwości, jeden poseł Platformy Obywatelskiej, paru posłów Kukiz'15. Szanowni państwo, posłowie nie wiedzą, nad czym głosują. To jest nieprawdopodobne.

Autopoprawka, która pojawiła się wczoraj, liczy 12 stron, a projekt, który dostaliśmy tydzień temu liczył dwie strony. Tak szanowni państwo nie można tworzyć prawa!

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2018r. 16:27  
Cytuj
Obrazek


Rekordowy budżet miejski w poprzedniej kadencji rady miejskiej, rekordowe zadłużenie i rekordowe wydatki na rozrywkę. Jednak tak zadłużone miasto pod żadnym pozorem nie powinno pozwalać sobie na taką rozrzutność. Szczególnie za aprobatą miejskich radnych. Jedyny komentarz, jaki nasuwa się dzisiaj to słowa piosenki "co z tego dzisiaj masz" mieszkańcu Stalowej Woli ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 00:43  
Cytuj
Edo...

Widzę, że mój post musiał być trafny w punkt - bo przejawiasz szczególne zainteresowanie nim. Czyżby zabolała prawda ("uderz w stół, a nożyce się odezwą"?).

Odpowiem Ci dlaczego nie udzielam odpowiedzi na TWOJE pytanie (dla świętego spokoju oraz by zaspokoić Twoją ciekawość):


  1. Sposób w jaki przekręciłeś mój nick świadczy wyłącznie o jednym - braku kultury, a wręcz chamstwie. A z takim sortem ludzi nie dyskutuję i nie wdaję się w polemikę.

  2. Musiałbym zniżyć się do Twojego poziomu, a niestety wtedy pokonałbyś mnie doświadczeniem. Wybacz, nie zamierzam schylać się tak nisko.

  3. Mam swoje życie prywatne, pasje, zainteresowania, pracuję, realizuję się w licznych dziedzinach życia, mam życie towarzyskie - zwyczajnie nie mam czasu na dyskusje na forach internetowych z ludźmi Twojego pokroju, mój czas to waluta deficytowa i o wysokiej wartości - dlatego też pozwól, że nie będę poświęcał Ci zbyt wiele uwagi - mój czas jest na to zbyt cenny. I tak odpowiadając Ci (oraz pisząc wcześniej post) mam przekonanie, iż zmarnowałem bezproduktywnie szereg bezcennych minut w moim życiu.


Nie pozdrawiam.
Bez odbioru - abyś zrozumiał - nie zamierzam Ci już więcej odpisywać, a co sobie tam na forum potem skrobniesz - to zwyczajnie mi zwisa.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 10:10  
Cytuj
To naprawdę okropne jak zostałeś potraktowany ch***. Kiedy czytałem twój post łza wzruszenia ciekła po moim policzku. A właściwie łzy lały się strumieniem. Ostatni raz przeżyłem takie silne emocje kiedy telewizja TVN wyemitowała reportaż o odradzającym się polskim nazizmie ( afera Wafel SS). Wtedy też łzy lały się strumieniem a jak usłyszałem że materiały użyte do produkcji zaginęły, wylało się ze mnie coś ekstra - zwieracze ze śmiechu nie wytrzymały.. uśmiech

W każdym razie naprawdę wzruszyła mnie twoja historia jednakowoż muszę dodać łyżkę dziegciu do beczki miodu. Otóż gdybyś napisał przynajmniej o jakich obniżkach podatków dokonanych przez PiS rzekomo pisałem mógłbyś odejść z otwartą przyłbicą. A tak uciekasz niczym zwykły tchórz , nawet nie podejmując próby sprostowania swoich kłamstw - jakie to typowe dla widzów TVN24 - wyborców POKO.umiech
Usta macie pełne frazesów o utraconej praworządności , a jesteście bandą manipulatorów i tchórzy...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

A to ciekawe, dojna zmiana.

Nowa ustawa zakłada rekompensaty dla spółek energetycznych w wysokości 9 miliardów zł. Kto za to zapłaci? Polski podatnik. Dojna zmiana umiech

CYTAT (Stanisław Tyszka - Kukiz'15)
Ręka w górę, kto czytał ten projekt. Brawo, dwóch posłów Prawa i Sprawiedliwości, jeden poseł Platformy Obywatelskiej, paru posłów Kukiz'15. Szanowni państwo, posłowie nie wiedzą, nad czym głosują. To jest nieprawdopodobne.

Autopoprawka, która pojawiła się wczoraj, liczy 12 stron, a projekt, który dostaliśmy tydzień temu liczył dwie strony. Tak szanowni państwo nie można tworzyć prawa!




"Spośród 19 giełdowych państwowych firm na plusie jest 9, ujemne stopy zwrotu przyniosło zaś 10 firm (uwzględnialiśmy dywidendy). W tej pierwszej grupie są m.in. JSW (520 proc.), Lotos (180 proc.), Orlen (60 proc.), PKO BP (56 proc.), Bogdanka (36 proc.), PZU (30 proc.), KGHM (21 proc.), PGNiG (17 proc.) i GPW (6 proc.). Największe straty zanotowali: Grupa Azoty (71 proc.), BOŚ (68 proc.), PHN (50 proc.), Energa (43 proc.), Tauron (39 proc.), PKP Cargo (36 proc.), PGE (27 proc.), Enea (25 proc.)."


https://www.rp.pl/Biznes/311129947-Burzliwe-lata-spolek-po-objeciu-rzadow-przez-PiS.html


Suma sumarum i tak jest lepiej niż było. To po pierwsze , a po drugie to że energetyka radzi sobie gorzej podważa pieprzenie o wyłącznej zasłudze koniunktury na wyniki SSP. Po trzecie spółki energetyczne są zyskowne , trochę zamieszania jest spowodowane limitami CO2 i innymi duperelami , które na nas nakłada euro-kołchoz. Niemniej nie ma żadnych powodów do siania paniki. No chyba że się jest na usługach konkurencji politycznej. POKO jak przejmie władzę na pewno ustabilizuje sytuację spółek energetycznych. Obawiam się tylko że znowu wybuchnie światowy kryzys , albo cena węgla znowu poleci na łeb , na szyję...umiech


https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/pge-zyskuje-1281-mld-zl-wyniki-za-i-pol-2018-roku/l7znx5n.amp

https://energetyka.wnp.pl/grupa-enea-w-i-polroczu-2018-roku-ze-spadkiem-zysku-netto-o-25-9-proc,330420_1_0_0.html

https://energetyka.wnp.pl/pge-podala-wyniki-za-i-polrocze-2018-r-zysk-netto-w-dol-ebitda-w-gore,328329_1_0_0.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 10:25  
Cytuj
Edzio wiedziałem, że zrobisz wiele by w swoim mniemaniu potwierdzić że jest dobrze. A tekst:

"Suma sumarum i tak jest lepiej niż było. To po pierwsze , a po drugie to że energetyka radzi sobie gorzej podważa pieprzenie o wyłącznej zasłudze koniunktury na wyniki SSP."

No bo ta kiedyś sie kończy. Wartość spółek energetycznych spadła. To też zapewne obronisz umiech przecież dobra zmiana zasługuje na pochwałę umiech


Kolejne dziecko, kolejnego polityka rządzącej koalicji nie musi martwić się o pracę...

Ja rozumiem, że "dzieci polityków też gdzieś muszą pracować", tylko dlaczego muszą pracować w spółkach kontrolowanych przez Skarb Państwa?

Córka Tadeusza Cymańskiego dostała pracę w Enerdze ale "to nie jest nepotyzm" - twierdzi Cymański - "W poprzedniej firmie moja córka miała podobne zarobki i była team leaderem, więc nie jest to tego typu historia jak te, o których się mówi i pisze."

Energa to spółka energetyczna kontrolowana przez Skarb Państwa. Przed rokiem Maciej Smoliński, starszy syn posła PiS Kazimierza Smolińskiego, został kierownikiem biura majątku sieciowego Energa-Operator, jednej z trzech głównych spółek grupy.

Nie dość, że po wyborach samorządowych w rodzinie Cymańskich gwałtownie przybyło polityków - na radnego Malborka został wybrany syn Tadeusza Cymańskiego, Maciej a 29-letnia córka została radną sejmiku województwa pomorskiego - to od listopada 2018 roku Marta Cymańska pracuje jako główny specjalista ds. relacji z klientem w Energa Obrót Gdańsk. Wcześniej była zatrudniona w spółce Transcom na stanowisku "team leader". Ukończyła licencjat z filologii angielskiej i zaocznie stosunki międzynarodowe...

"Nie robię nic, czego musiałbym się wstydzić, a jak mieliby mnie teraz za to męczyć, to powiem, że znam takie powiedzenie: jak kraść to miliony, jak kochać, to księżniczki - przekonuje poseł Cymański...




Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 11:38  
Cytuj
Wartość spółek energetycznych nie powala od początków rządów dobrej zmiany. Więc nie jest tak że nagle teraz akcje poleciały na łeb na szyję. Ktokolwiek cokolwiek śledzi notowania giełdowe wie o co chodzi - niestety nie wszyscy się tym interesują - znacznie prościej robić wrzutki z gotowcami...umiech

Nawet w zeszłym roku kiedy WIG PiS miał rekordowe notowania spółki energetyczne wypadały tak sobie. Tyle że po raz kolejny: skąd ty to masz wiedzieć jak nie było tego w gotowcu?uśmiech

https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wig-pis-gielda-spolki-panstwowe,92,0,2328412.html%3famp=1

Może poproś sztab o odrobinę niezależności a nie tylko kopiuj-wklej!

Koniunktura kiedyś się skończy , oby tylko trafiło na rządy POKO. Może znowu rudy Mojżesz przeprowadzi nas przez odmęty światowego kryzysu suchą stopą....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Wartość spółek energetycznych nie powala od początków rządów dobrej zmiany. Więc nie jest tak że nagle teraz akcje poleciały na łeb na szyję.


I nikt tak nie twierdzi, dane pokazane w grafice to cały okres dojnej zmiany. umiech

CYTAT
Ktokolwiek cokolwiek śledzi notowania giełdowe wie o co chodzi - niestety nie wszyscy się tym interesują - znacznie prościej robić wrzutki z gotowcami...umiech


Ty zapewne wiesz, nawet jestem pewien że masz teorię jedyną prawdziwą umiech

CYTAT
Nawet w zeszłym roku kiedy WIG PiS miał rekordowe notowania spółki energetyczne wypadały tak sobie. Tyle że po raz kolejny: skąd ty to masz wiedzieć jak nie było tego w gotowcu?uśmiech


Gotowcu? Czyli ty stąd wiesz umiech Ja posłużyłem się grafiką ale te dane można łatwo zweryfikować na Money.pl umiech No ale to pewnie wiedziałeś umiech

CYTAT
https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wig-pis-gielda-spolki-panstwowe,92,0,2328412.html%3famp=1

Może poproś sztab o odrobinę niezależności a nie tylko kopiuj-wklej!

Koniunktura kiedyś się skończy , oby tylko trafiło na rządy POKO. Może znowu rudy Mojżesz przeprowadzi nas przez odmęty światowego kryzysu suchą stopą....umiech


Po co money przez Google wklejasz umiech Taki przyszedł link? Samemu nie potrafisz wyszukać?


Dużo piszesz o sztabie, instrukcjach. Czerpiesz to z własnego przykładu? Nie wyobrażasz sobie, że ktoś tak sam z siebie punktuje głupich rządzących i uświadamia wyborców o dojnej zmianie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2018r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
Kolejne dziecko, kolejnego polityka rządzącej koalicji nie musi martwić się o pracę.


No Andrzejek. No. Narzekać, że bezrobocie małe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2019r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wartość spółek energetycznych nie powala od początków rządów dobrej zmiany. Więc nie jest tak że nagle teraz akcje poleciały na łeb na szyję.


I nikt tak nie twierdzi, dane pokazane w grafice to cały okres dojnej zmiany. umiech

CYTAT
Ktokolwiek cokolwiek śledzi notowania giełdowe wie o co chodzi - niestety nie wszyscy się tym interesują - znacznie prościej robić wrzutki z gotowcami...umiech


Ty zapewne wiesz, nawet jestem pewien że masz teorię jedyną prawdziwą umiech

CYTAT
Nawet w zeszłym roku kiedy WIG PiS miał rekordowe notowania spółki energetyczne wypadały tak sobie. Tyle że po raz kolejny: skąd ty to masz wiedzieć jak nie było tego w gotowcu?uśmiech


Gotowcu? Czyli ty stąd wiesz umiech Ja posłużyłem się grafiką ale te dane można łatwo zweryfikować na Money.pl umiech No ale to pewnie wiedziałeś umiech

CYTAT
https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wig-pis-gielda-spolki-panstwowe,92,0,2328412.html%3famp=1

Może poproś sztab o odrobinę niezależności a nie tylko kopiuj-wklej!

Koniunktura kiedyś się skończy , oby tylko trafiło na rządy POKO. Może znowu rudy Mojżesz przeprowadzi nas przez odmęty światowego kryzysu suchą stopą....umiech


Po co money przez Google wklejasz umiech Taki przyszedł link? Samemu nie potrafisz wyszukać?


Dużo piszesz o sztabie, instrukcjach. Czerpiesz to z własnego przykładu? Nie wyobrażasz sobie, że ktoś tak sam z siebie punktuje głupich rządzących i uświadamia wyborców o dojnej zmianie?



Litości Andrzejku. Link to link , a gotowiec to gotowiec. Chyba nawet ty to rozumiesz. A przynajmniej nie próbuj zamydlać sytuacji...umiech

Byłbym skłonny uwierzyć w twoją rzewną bajeczkę o twoich motywacjach , niemniej pamiętam że przy poprzednich rządach nie byłeś takim surowym recenzentem. umiech

A liczba grafik-gotowców zamieszczanych przez ciebie dopełnia całości...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2019r. 16:15  
Cytuj

Andrzejek zostanie bez chleba do dzielenia się z nami cool girl



W wywiadzie z wirtualnapolskojezyczna Gowin zapowiada zmianę akcentów programu gospodarczego w celu utrzymania większości sejmowej w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Przeniesienie funduszy na pomoc podatkową dla drobnych przedsiębiorców, małych firm, rodzinnych interesów, startupów technologicznych, producentów rolnych oraz dokarmianie budżetowego wyborcy (mniam, mniam, mniam Andrzejku) nauczycieli, naukowców, tzw. dynamicznej klasy średniej o wysokich aspiracjach, szerokich koneksjach i płytkich kieszeniach. Grupa trzymająca wpływy powinna dać odpocząć pisowi - tak oczekuje vice Premier. Alternatywy nie ma, powrót targowiczan, gospodarczych oszustów i złodziei oznacza powrót bezprawia, czarnej dziury emigracyjnej z zamordystami Biedronia grasującymi po mediach 24 godziny na dobę i dręczenia swoimi problemami normalnych ludzi.

To nauczka za klapsa w wielkich miastach (stałego poparcia i zadowolenia z obecnego systemu dojenia prowincji przez miasta wojewódzkie, dostępu do zaawansowanego przemysłu, zachodnich firm finansowych, normalnych pensji i najzdolniejszego, zmotywowanego pracownika jest jak narkotyk). Prowincjonalna wierchuszka przez to się tak doskonale hermetyzuje, pokazując przed wyborami inwestycje w Galerie które nie zatrzymują nikogo z aspiracjami (no może poza środowiskiem kulturotwórczym, bo tej się nie interpretuje krytycznie tylko się krytycznie posiada). Wyczuwalny jest też nowy trend imigracyjny, Ukraińcy ogoleni, wykąpani i obyci w przedpokoju Reichu zostali zaproszeni do pracy na Salony Europejskie. Ubytek pracownika w Polsce już powoduje spore zamieszanie wśród prowincjonalnych wężów kieszonkowych gdzie cholerni imigranci nie przyjeżdżają. Nie tylko ze pracowników będzie mniej, ale do tego jeszcze będą bardziej wybredni bo lokalni i mający generalnie życie w przeciwieństwie do przyjezdnych nastawionych na pracę są trudniejsi w oswajaniu. Są już tego konsekwencje a mianowicie krążą pogłoski rozsiewane przez pożytecznych, że przedsiębiorcy domagają się zniesienia opodatkowania nadgodzin pracy żeby móc dzięki temu więcej ludziom za nadgodziny,,, zapłacić, zamiast ich zatrudniać i płacić podatki. cool girl
https://www.tysol.pl/zdj/zdjecia_cke/Sondae.jpg


Należy zacząć Nowy Rok z humorem,- Najlepszego!!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2019r. 17:41  
Cytuj
Obrazek



Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 673 674 675 676 677 678 679 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »