NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 672 673 674 675 676 677 678 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 14:57  
Cytuj
No taki jest Edzio umiech Hammurabi napisał prawdę o nim, z którą nawet Edziowi ciężko dyskutować.
Nie ma argumentów to wymyśla, przekręca jego nick. Z czasem zapewne zacznie konfabulować na jego temat umiech

Ego wielkości Wieży Dubajskiej, a życie okrutnie weryfikuje. To pewnie boli umiech

No ale czytać potrafi i celnie odpowiada umiech ale tylko w swoim temacie. Temat narzuca zawsze swój niezależnie od dyskusji co pokazał w temacie podatków umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 14:57  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Energa podnosi ceny prądu. Zapewnienia premiera to "informacje medialne"
Energa rozsyła przedsiębiorcom nowe taryfy za prąd, ceny rosną nawet o 40 proc. Szef jednej z firm powołał się na obietnice premiera, spółka odpowiada: "są to wyłącznie informacje medialne".


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/energa-podnosi-ceny-pradu-zapewnienia,131,0,2424707.html?fbclid=IwAR34vMdTnq8mkNmuG3-eHQSQpWY1qzZ7HPH2LJ5J4aMp7WeO_eZFFGulSDk


Obrazek



Andrzejku nigdy nie miałem o tobie dobrego mniemania , ale twój upór okazuje się być jeszcze gorszy niż niedomagania intelektualne. Żaden rząd w roku wyborczym nie zdecyduje się na jakiekolwiek drastyczne podwyżki. Żaden i rząd PiS też tego nie zrobi , bo byłoby to polityczne harakiri. umiech
Nawet jak rządziła koalicja oszustów z gumofilcami i podnosili wszystkie możliwe podatki , zabrali wszystko co mogli tylko zabrać ( min obniżenie zasiłku pogrzebowego czy przywileje emerytalne dla mundurowych ) w roku wyborczym byli szczodrzy dla ludzi.smiech2
Czemu nie pojmujesz prostych rzeczy?



Fajnie, uznałeś że to ja jestem autorem artykułu i zwartych w nim słów?

Co do podwyżek, czas pokaże. Kto zapłaci za podwyżki ewentualnie kto ich nie dostanie umiech

CYTAT
A propos ch...amuzrobi , mógłbyś wrzucić te moje cytaty , w których pisałem o obniżkach podatków dokonanych przez PiS? Bo mija już drugi tydzień i cały czas głuche milczenie....umiech


To może napisz do czego odnosiłeś swoje wypociny udowadniające, że podatki nie rosną umiech


Andrzejku jeszcze raz: żaden rząd w roku wyborczym nie podniesie drastycznie żadnych opłat/danin/podatków. Żaden bo tym samym przegrywa. Jeżeli pisiory pokątnie zwiększa opłaty za energię , to ludzie twojego pokroju wszem i wobec to ogłoszą.
Nie ma takiej możliwości , tym bardziej że sytuacja budżetowa jest najlepsza od 25 lat i jak im zabraknie to zwiększą deficyt a podwyżek nie będzie...umiech
No chyba że sztabowcy PiS są kretynami , ale o to ich nie posądzam.

Moje wypociny nie miały udowodnić rzekomych " nie rosnących podatków". Swoją drogą i tak awans bo wcześniej wmawiałeś mi że pisałem o obniżkach a teraz tylko o nie rosnących podatkach - spory awans!umiech. Zamieszczasz wypociny dziennikarzyny , który na podstawie faktu że rocznym PKB rośnie udział wpływów z podatków i składek na ubezpieczenie społeczne , wyciąga wniosek że oznacza to ich zwiększenie. Tłumaczę od dwóch tygodni asiorom pokroju twojego i chuj.wozrobionego że tak wcale być nie musi. Wystarczy że ponad wzrost PKB ( około 5 % w tym roku ) wzrośnie ściągalność np z VAT. A wzrosła o bodajże 7 czy 8 procent. Tym samym nawet bez zwiększenia np VAT wzrosną wpływy a co za tym idzie udział podatków w PKB. I mimo tego że starasz się kreować na człowieka zorientowanego w kwestiach gospodarczych cały czas nie ogarniasz tej zależności.
Pytanie czy nie pojmujesz prostych rzeczy czy twoi mocodawcy nakazują ci nieprzyjmowanie tych faktów do wiadomości...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:01  
Cytuj
CYTAT

Miriam tradycyjnie sherife ale tylko wybiórczo dla swoich. Jak Edo pisał na hammurabi "hujamizrobi" miriam nie widział. Sory Edo ale złapać Miriama na fałszywości bezcenne.


podróbko - nie czytam wszystkiego co jest tu wypisywane.
Żyję "w realu" nie na forum.

Nie pochwalam takich przekręcań nicków. Jednak nie znam okoliczności. Wy tutaj często stosowaliście taktykę szczucia i prowokowania, a jak się udało, to biegusiem do jacusia lub do ciebie el.BANanku. W szczytach hipokryzji sam do siebie biegałeś a nawet sam się moderowałeś. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
No taki jest Edzio umiech Hammurabi napisał prawdę o nim, z którą nawet Edziowi ciężko dyskutować.
Nie ma argumentów to wymyśla, przekręca jego nick. Z czasem zapewne zacznie konfabulować na jego temat umiech

Ego wielkości Wieży Dubajskiej, a życie okrutnie weryfikuje. To pewnie boli umiech

No ale czytać potrafi i celnie odpowiada umiech ale tylko w swoim temacie. Temat narzuca zawsze swój niezależnie od dyskusji co pokazał w temacie podatków umiech



Andrzejku chujo.zrobiony to zwykły ciećwierz. Szkoda czasu na niego. Miał mi wrzucić cytaty moich rzekomych wypowiedzi i szuka już dwa tygodnie...smiech2

No wiesz Andrzejku że mimo wszystko nawet cię lubię. Bo twoja niezmordowana pasja w pokazywaniu wszystkich ( tych prawdziwych i tych wyimaginowanych ) działań obecnego rządu zasługuje na jakiś rodzaj zainteresowania. Doceniam to że ktoś ci płaci a ty w trudzie i znoju próbujesz się wywiązać...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co w żadnym stopniu nie wpływa na negatywną ocenę twojej osoby figlarzu.
Pomylić Chabziny z Bździnami mógł tylko wyjątkowy imbecyl i prymityw. umiech
W całej historii tego wątku na forum znałem tylko jednego gagatka o tak wąskich horyzontach intelektualnych . Ch*** i Andrzejek przy tamtym zdają się być osobami inteligentnymi. Przynajmniej na pozór.... smiech2


A propos ch*** , mógłbyś wrzucić te moje cytaty , w których pisałem o obniżkach podatków dokonanych przez PiS? Bo mija już drugi tydzień i cały czas głuche milczenie....umiech


A napisać hujamizrobi zamiast hammurabi i jeszcze się mądrzyć może jedynie troglodyta udający erudytę.


Przepraszam chujo.ozrobionego że nazwałem go ch***. Sorry ale źle przeczytałem jego nick. No i tak potem poszło...


Ty a ten erudyta to jakiś rodzaj poezji czy się ze mnie naigrawasz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:22  
Cytuj
Edzio, naprawę jesteś przekonany, że wzrost wpływów z podatków to tylko efekt wyższej ściągalności? Rząd nie wprowadził żadnych nowych podatków i opłat umiech W jakim ty świecie żyjesz umiech No chyba, że tak bardzo uwierzyłeś w instrukcje że stały się twoim światem umiech

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 z tym płaceniem to tak z własnego doświadczenia? Czy nie potrafisz bez fantazjowania?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:41  
Cytuj
Andrzejku ostatni raz tłumaczę ci to co napisałem. Żarty żartami ale ty już zaczynasz mnie irytować...umiech

Gdybyś przyjął teoretycznie że kwota podatków nie wzrosła ani o jotę, natomiast wzrosła ściągalność danin to czy przy założeniu że ten wzrost ściągalności będzie wyższy niż wzrost PKB , czy spowoduje to wzrost udziału podatków w PKB? Czy zwyczajnie zmyślam?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku ostatni raz tłumaczę ci to co napisałem. Żarty żartami ale ty już zaczynasz mnie irytować...umiech

Gdybyś przyjął teoretycznie że kwota podatków nie wzrosła ani o jotę, natomiast wzrosła ściągalność danin to czy przy założeniu że ten wzrost ściągalności będzie wyższy niż wzrost PKB , czy spowoduje to wzrost udziału podatków w PKB? Czy zwyczajnie zmyślam?uśmiech



W pisaniu samemu do siebie jesteś mistrzem umiech Już nawet nie pytam czy rozumiesz co piszę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 16:50  
Cytuj
Jak już Mirek777 mnie rozszyfrował to w obliczu okresu Swiąt Bożego Narodzenia wyciągam rękę w gescie okazania szacunku do wszystkich przeciwników i popleczników politycznych (ponad podziałami).

Z poważaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 17:14  
Cytuj
Obrazek

Czy to willa zbawcy narodu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 17:59  
Cytuj
Nurowska odcumowała na jawie,,,

KOCHANI!
Niech te smoki, które są strażnikami mojego życia, w Nowym Roku obejmą ochroną także Was, moich Przyjaciół i wiernych Czytelników. Co do nieprzyjaciół nie doszliśmy do porozumienia...Kategorycznie odmówiły,

Czuję, że będzie lepiej! Że wypędzimy zło, które zagnieździło się w naszej Ojczyźnie Nie mamy innego wyjścia!
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 18:11  
Cytuj
Obrazek

CYTAT (Obywatel D.C.)
ALE DOJĄ SKU....NY!

Pelikaneria pewnie będzie bronić się tym, że to News Wyborczej. Ale fakty są takie jakie są - niezależnie kto je poda, 2+2=4 i nie przepraszam za źródło.

Jeśli M. Belka jako Prezes NBP zarabiał 57 tys. zł a ulubienica A. Glapińskiego (prezesa NBP, kumpla Kaczyńskiego) nagle dostaje 65 tys. zł miesięcznie to halo gdzie są ci durnie od „a za PO...”?

Nepotyzm na taką skalę nie wystąpił za żadnych poprzednich rządów.


Mają rozmach ....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 19:18  
Cytuj
Znaczy co? Za PO NBP ( jak cały kraj) był krainą mlekiem i miodem płynącą a teraz jest na skraju bankructwa? Czy tak?umiech


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2263260867218667&id=1645735358971224

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2018r. 19:35  
Cytuj
Liberalne prądy płyną w wielkim świecie budżetówki. A co Andrzejek pisał o naszych spółkach komunalnych, żyć a nie doić na dynamicznej prowincji w Galerii za 1500.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Znaczy co? Za PO NBP ( jak cały kraj) był krainą mlekiem i miodem płynącą a teraz jest na skraju bankructwa? Czy tak?umiech


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2263260867218667&id=1645735358971224




Pierwszy dureń już się znalazł umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 09:40  
Cytuj
Andrzejku durniów na tym forum dostatek. Cieszę się że też to zauważyłeś...umiech


Pod Glapińskim pali się grunt , niemniej jako obywatel nigdy nie powziąłem wiedzy ile zarabiali doradcy poprzednich prezesów NBP. Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziennikarze nie byli tak dociekliwi.umiech. Np. szara eminencja przy panu Belce ( były TW SB) pan Cytrycki ( były TW SB).
W każdym razie jestem przekonany że naczelnik państwa jak usłyszy ile te kobiety zarabiały wygoni je na zbity pysk. Taka przynajmniej jest zaleta rządów skupionych w jednej ręce...smiech2


Fajna audycja o ciekawym temacie , dzisiaj niego zapomnianym:


https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2238185,Nisztor-pyta-Jak-atakowano-likwidatorow-WSI

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 09:59  
Cytuj
Na polityków szkoda zdrowia i ciśnienia sobie podnosić - dajcie już spokój. Moja ocena jest taka: PO i PSL - złodzieje, krętacze, nepotyzm i karierowicze. PiS - złodzieje, krętacze, nepotyzm i karierowicze a do tego jeszcze brak kompetencji.

Dlaczego nie porzucą politykowania, całkowicie, tak na amen i nie zajmą się prawdziwą pracą, niech założą własną działalność ale bez koneksji, coś produkują, sprzedają , prowadzą usługi.... nieeee

Taki obrali sposób na życie by doić ile się da słowami, cwaniactwem, podsycaniem kłótni, obiecankami, wzajemnym opluwaniem, a jeszcze nie tak dawno po zejściu z anteny na której sobie wydrapywali oczy .... idą razem na koniak... ot taki teatrzyk dla TŁUSZCZY.

Dlaczego tak mało ludzi chodzi na wybory? bo widzą że wszyscy politycy mają w duuupie elektorat z wyjątkiem roku wyborczego żeby się ostać na swoich miejscach rzucając ze stołu ogryzione kości dla swoich watah wyborczych.

Przyznaję - PiS rzuca więcej ochłapów a watahy się cieszą, niech tylko będzie po wyborach to wtedy będzie zdziwienie jak wszystkim dowalą podwyżki.

(cen wszystkiego) Najlepszego. Pozdrawiam Fanatyków obu obozów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku durniów na tym forum dostatek. Cieszę się że też to zauważyłeś...umiech


Pod Glapińskim pali się grunt , niemniej jako obywatel nigdy nie powziąłem wiedzy ile zarabiali doradcy poprzednich prezesów NBP. Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziennikarze nie byli tak dociekliwi.umiech. Np. szara eminencja przy panu Belce ( były TW SB) pan Cytrycki ( były TW SB).
W każdym razie jestem przekonany że naczelnik państwa jak usłyszy ile te kobiety zarabiały wygoni je na zbity pysk. Taka przynajmniej jest zaleta rządów skupionych w jednej ręce...smiech2



Edzio teraz jest lepiej umiech Co to za naczelnik gdy o swoich ludziach dowiaduje się z prasy umiech A może to tylko durnie wierzą w jego zbawcze działania umiech


Nocny ja mam nadzieję, że przyjdzie czas gdy do polityki przyjdą mądrzy uczciwi ludzie. Mam nadzieję, że moi rodacy zaczną wybierać z głową. Zaczną liczyć swoje pieniądze i będą w stanie odrzucić picerów i lanserów, którzy oferują igrzyska na kredyt.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
Na polityków szkoda zdrowia i ciśnienia sobie podnosić - dajcie już spokój. Moja ocena jest taka: PO i PSL - złodzieje, krętacze, nepotyzm i karierowicze. PiS - złodzieje, krętacze, nepotyzm i karierowicze a do tego jeszcze brak kompetencji.

Dlaczego nie porzucą politykowania, całkowicie, tak na amen i nie zajmą się prawdziwą pracą, niech założą własną działalność ale bez koneksji, coś produkują, sprzedają , prowadzą usługi.... nieeee

Taki obrali sposób na życie by doić ile się da słowami, cwaniactwem, podsycaniem kłótni, obiecankami, wzajemnym opluwaniem, a jeszcze nie tak dawno po zejściu z anteny na której sobie wydrapywali oczy .... idą razem na koniak... ot taki teatrzyk dla TŁUSZCZY.

Dlaczego tak mało ludzi chodzi na wybory? bo widzą że wszyscy politycy mają w duuupie elektorat z wyjątkiem roku wyborczego żeby się ostać na swoich miejscach rzucając ze stołu ogryzione kości dla swoich watah wyborczych.

Przyznaję - PiS rzuca więcej ochłapów a watahy się cieszą, niech tylko będzie po wyborach to wtedy będzie zdziwienie jak wszystkim dowalą podwyżki.

(cen wszystkiego) Najlepszego. Pozdrawiam Fanatyków obu obozów!


Jeżeli przywalą te mityczne podwyżki to będę skłonny przyznać ci rację. Póki co to tylko puste słowa...

PiS to grypa , PO to był nowotwór złośliwy...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 10:42  
Cytuj
Andrzej, uwierz mi nie przyjdą ale jest nadzieja że pojawi się kilku mądrych i uczciwych więcej i dobre i to.

Echo - to nie są puste słowa przeżyłem już kilka takich wyborczych obietnic, zobaczysz co będzie w roku 2020 ten jeszcze musi być przetrzymany na obecnym poziomie bo WYBORY!!!

Za łagodnie potraktowałeś z tą grypą jak już to zmieszana i ptasia i świńska, został jeszcze pełzak-ameba PSL - ci też mają zasługi!!!

w kolejności to: 1 chlamydia 2 kiła 3 rzeżączka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 11:35  
Cytuj
CYTAT



Edzio teraz jest lepiej umiech Co to za naczelnik gdy o swoich ludziach dowiaduje się z prasy umiech A może to tylko durnie wierzą w jego zbawcze działania umiech




Obawiam się że naczelnik jest tylko człowiekiem z krwi i kości. Nie ma przymiotów boskich. Stanowczo zbyt wiele wymagasz od tego styranego życiem człowieka...umiech

Skoro ja jestem durniem , to kim jesteś ty Andrzejku? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Andrzej, uwierz mi nie przyjdą ale jest nadzieja że pojawi się kilku mądrych i uczciwych więcej i dobre i to.

Echo - to nie są puste słowa przeżyłem już kilka takich wyborczych obietnic, zobaczysz co będzie w roku 2020 ten jeszcze musi być przetrzymany na obecnym poziomie bo WYBORY!!!

Za łagodnie potraktowałeś z tą grypą jak już to zmieszana i ptasia i świńska, został jeszcze pełzak-ameba PSL - ci też mają zasługi!!!

w kolejności to: 1 chlamydia 2 kiła 3 rzeżączka




Z dwojga złego wolałbym tryper niż nowotwór złośliwy. umiech

Ten system oparty na obecnej Konstytucji jest jaki jest. Ustawa zasadnicza go tylko utrwala. Dopóki się jej nie zmieni nie ma mowy o zamianie na coś wartościowego. Interesuję się polityką pewnie ze 30 lat i widziałem już chyba wszystko. Nie mam żadnych wątpliwości co do szkodliwości partyjniactwa i wodzostwa w naszych realiach. Wiem natomiast że jako człowiek i obywatel muszę dokonywać wyboru tzw mniejszego zła. I właśnie jako takich upatruję pisiorów. Od samego początku działają mi na nerwy , jedynie perspektywa powrotu koalicji oszustów z gumofilcami trzyma mnie przy tych baranach z PiS. Taka jest niestety smutna prawda....

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Edzio teraz jest lepiej umiech Co to za naczelnik gdy o swoich ludziach dowiaduje się z prasy umiech A może to tylko durnie wierzą w jego zbawcze działania umiech




Obawiam się że naczelnik jest tylko człowiekiem z krwi i kości. Nie ma przymiotów boskich. Stanowczo zbyt wiele wymagasz od tego styranego życiem człowieka...umiech

Skoro ja jestem durniem , to kim jesteś ty Andrzejku? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?smiech2


Ja wymagam? To ty o nim pisałeś zapomniałeś czy jak zwykle sam sobie odpowiadasz umiech

Kim ja jestem? Sobą umiech


Cieszę się, że w sprawie partyjniactwa mamy podobne zdanie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 12:26  
Cytuj
Obawiam się że poza tym niewiele nas łączy Andrzejku. Śmiejesz się z tych co łykają propagandę TVP , a sam pobierasz ją z TVN. uśmiech Sam nie wiem co gorsze. Jako klasyczny produkt propagandy z Wiertniczej nie jesteś ani samodzielny ani zorientowany w temacie...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2018r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
Obawiam się że poza tym niewiele nas łączy Andrzejku. Śmiejesz się z tych co łykają propagandę TVP , a sam pobierasz ją z TVN. uśmiech Sam nie wiem co gorsze. Jako klasyczny produkt propagandy z Wiertniczej nie jesteś ani samodzielny ani zorientowany w temacie...umiech



Mam nadzieję, że nic nas nie łączy. Nie o tym pisałem. Pisałem że mamy podobne zdanie w sprawie partyjniactwa. Tylko tyle.

Ciekawe z ta propagandą TVN umiech Już dawno nie oglądałem umiech No ale co mógłbyś innego napisać przy braku argumentów umiech

No i reszta to typowe konfabulacje wywołane frustracją z powodu braku argumentów. Nic konkretnego umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 672 673 674 675 676 677 678 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »