NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 656 657 658 659 660 661 662 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 10:51  
Cytuj
Ale bredzisz Andrzejku...umiech

Czyli jednak nie suche fakty a domysły i interpretacje - jakie to dla ciebie typowe.uśmiech


CYTAT
Niemniej jednak nawet ta kolejna gówno-burza potwierdza że błędem było desygnowanie bankstera na premiera. Siedział ileś lat w gównie , i teraz byli koledzy mu chcą przypomnieć skąd mu nogi wyrastają....uśmiech


CYTAT
Jednak to błąd umiech zgadzasz sie ze mną umiech Ale i tak ich popierasz umiech

Siedziałem? w jakim gównie? Możesz sprecyzować?




Widzę że czytanie ze zrozumieniem to twój kolejny mocny punkt Andrzejku. Zaraz po nie zajmowaniu się domysłami.
Pisałem o Morawieckim (ileś lat siedział w gównie - był bankierem) ...umiechChociaż o tobie też można by tak napisać ....

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 10:51  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 11:57  
Cytuj
Interpretacja ważna rzecz. Dla tych co myślą umiech

A gubię się już umiech Bycie bankierem to gówno? A ja byłem bankierem? Już nie lichwiarzem? A może bankierzy to lichwiarze? No i nadal tylko o faktach umiech

Czym ty się Edzio zajmujesz o ile w ogóle czymkolwiek umiech

Ponawiam pytanie:
Podwyżka podatków uchwalona po wyborach przez "starą" radę miasta.

Co na to beton i prostytucja partyjna?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Ponawiam pytanie:
Podwyżka podatków uchwalona po wyborach przez "starą" radę miasta.

Co na to beton i prostytucja partyjna?


A co ma być?

Nikt inny już nawet nie chce rządzić tym miastem- robią co chcą.
Ważne że są place zabaw na kredyt
(czyli słynne nareszcie coś się dzieje) i kredyt już wiemy kto spłaca.
Ci co siedzą na placach bez pracy się cieszą. Taka polityka zabrać tym co coś robią dać tym co nic nie robią albo prawie nic.
placze

Zostaną tu same apteki dla emerytów, fast foody dla chuligańskiej młodzieży (niedługo zaniknie umiejętność jedzenia sztućcami i ich znajomość) a reszta pójdzie gdzie indziej. Już na lepsze zakupy trzeba jechać do innego miasta. Nie mówiąc o romantycznej kolacji we dwoje- bo tu nie ma gdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
Interpretacja ważna rzecz. Dla tych co myślą umiech

A gubię się już umiech Bycie bankierem to gówno? A ja byłem bankierem? Już nie lichwiarzem? A może bankierzy to lichwiarze? No i nadal tylko o faktach umiech

Czym ty się Edzio zajmujesz o ile w ogóle czymkolwiek umiech
…..


Kurde a myślałem że suchy fakt i żadnych domysłów...umiech


Tak Andrzejku w tym całym systemie jest kilka profesji nieprzynoszących chwały ludziom je uprawiającym . Morawiecki był bankierem - banksterem i przez wiele lat działał u samej góry tzw elity III RP. O dziwo był na tym samym zakichanym szczycie jak człowiek na podstawie którego doniesień ( Czarnecki) budujesz swoje hipotezy...umiech
Twoja profesja również chwały ci nie przynosi...smiech2

A ja? Jestem zwykłym uczniem gimnazjum , który w przerwie między lekcjami klepie posty na forum...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 15:32  
Cytuj
Krótko na temat zapowiadanych ogromnych podwyżek energii:

https://mobil(...)09403905

Co prawda bezpartyjni wolnościowcy głoszą wszem i wobec że wszystko pójdzie 100% do góry , ale oni zwykle się mylą...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 16:51  
Cytuj
Edzio, jestem bardzo zadowolony z mojej profesji.

Nie widziałem, że masz takie niskie mniemanie o Polskim Premierze. Wydawało mi się, że ostatnio go nawet chwiałeś. A tu taki komentarz.

No ale gimnazjaliści często zmieniają zdanie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 18:53  
Cytuj
Słusznie prawisz Ajwonko, dalsza galeryzacja i obozowanie miasta to kiepski magnes poprawy życia mieszkańców i obiad w Macdonaldzie albo kebsy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Edzio, jestem bardzo zadowolony z mojej profesji.

Nie widziałem, że masz takie niskie mniemanie o Polskim Premierze. Wydawało mi się, że ostatnio go nawet chwiałeś. A tu taki komentarz.

No ale gimnazjaliści często zmieniają zdanie umiech


To dobrze Andrzejku że jesteś zadowolonym z życia lichwiarzem. Nie pozwól żeby ktoś ci tą radość odebrał.umiech
Tym bardziej że praworządność już utraciłeś ...

Nie chodzi o niskie mniemanie. Dla mnie od początku branie takiego gościa do rządu to było coś zaskakującego. Gdyby jeszcze został jako wicepremier od spraw gospodarczych , powiedzmy że mógłbym przymknąć oko. Tym bardziej że np budżet państwa udźwignął wszystkie pisowskie obietnice to w dużej mierze jego zasługa. Czym innym jest jednak zawiadywać gospodarką ( chociaż ja nawet na taki stołek bym go nie wysłał) a czym innym jest zrobić bankstera premierem. Według naszej Konstytucji to niby czwarta osoba w państwie , ale de facto pierwsza i najważniejsza. Bo nawet Prezydent nie ma takiej władzy, to min ogromna wada ustawy zasadniczej. W każdym razie był to błąd za który jak mniemam PiS zapłaci. Oby tylko nie wróciła PO do koryta , bo ta perspektywa jest dla mnie zatrważająca. Przełknę nawet bankstera byle nie rządził Schetyna ani tym bardziej ryży ch.j...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 20:40  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
To dobrze Andrzejku że jesteś zadowolonym z życia lichwiarzem. Nie pozwól żeby ktoś ci tą radość odebrał.umiech
Tym bardziej że praworządność już utraciłeś ...


Już ci pisałem jestem takim samym lichwiarzem jak ty pedofilem umiech

CYTAT
Nie chodzi o niskie mniemanie. Dla mnie od początku branie takiego gościa do rządu to było coś zaskakującego. Gdyby jeszcze został jako wicepremier od spraw gospodarczych , ......



Czyli w konsekwencji zgadzamy się ze sobą. To po co robisz z siebie takiego pisiora umiech

https://nczas.com/2018/11/19/to-jest-skandal-pijawka-skarbowa-ktora-sadzila-sie-z-mechanikiem-o-10-zl-dostala-nagrode-od-bcc-za-urzad-przyjazny-przedsiebiorcom/?fbclid=IwAR25kpiY8v4mKqABXqzIK_X-IihWSHOT7LDxluZg_r0qeJbkKKhXvoRHe1M

Obrazek

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 22:28  
Cytuj
Tośmy pogadali Andrzejku o wielu ciekawych sprawach , ale umknęły nam inne wątki. Np. ta mityczna podwyżka energii , gazu czy wody , którą rząd PiS wprowadza. Będzie czy nie będzie?umiech


Twoją główną wadą jest brak jakiegokolwiek obiektywizmu w recenzowaniu obecnej władzy. To plus wiara w TVN czy inny Onet ( nie zaprzeczaj to zupełnie bezcelowe) stawia nas po dwóch stronach barykady. Uważam was bezpartyjnych wolnościowców za piątą kolumnę , takich niby głoszących nośne hasło PiS=PO , ale tak naprawdę będących na usługach ryżego chu.a z Brukseli....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 06:51  
Cytuj
CYTAT
Tośmy pogadali Andrzejku o wielu ciekawych sprawach , ale umknęły nam inne wątki. Np. ta mityczna podwyżka energii , gazu czy wody , którą rząd PiS wprowadza. Będzie czy nie będzie?umiech


Nie wiem umiech To twoi kumple wprowadzają umiech Tak samo jak podwyżki na ostatniej radzie miasta. Nie widziałem słowa krytyki z twojej strony umiech


CYTAT
Twoją główną wadą jest brak jakiegokolwiek obiektywizmu w recenzowaniu obecnej władzy. To plus wiara w TVN czy inny Onet ( nie zaprzeczaj to zupełnie bezcelowe) stawia nas po dwóch stronach barykady. Uważam was bezpartyjnych wolnościowców za piątą kolumnę , takich niby głoszących nośne hasło PiS=PO , ale tak naprawdę będących na usługach ryżego chu.a z Brukseli....umiech


Na pewno mam wady. Brak obiektywizmu w zestawieniu ze ślepą wiarą dobroczynne działania władzy??? Wolę brak obiektywizmu. Rząd głównie dba o siebie i interes swojej partii oraz jej członków. Takich super broniących dzielę na dwie grupy. Prostytucja, broni bo ma interes umiech No i głupole. Ci popierają mimo wszystko umiech
Może nawet popierałbym PiS gdyby byli uczciwi. Obiecali i realizują. Pierwszy to 500+. Niby na każde dziecko, potem na każde drugie i kolejne, a ja pogrzebać w przepisach to okazuje się, że przepisy do 500+ mają zapisy sprzeczne z prawem rodzinnym tylko po to by wykluczać kolejnych beneficjantów. To taki sztandarowy przykład obłudy PiS.

Jak widzisz za PO były afery i za PiS są afery. Idę o zakład, że ani tych z czasów PO nikt nie wyjaśni ani tych z czasów PiS nikt nie wyjaśni.
Śmiać mi sie chce gdy tak domagasz się jakiegoś dowodu na działanie Chrzanowskiego.
Facet jak ty, który tak bardzo przywiązany jest do swoich teorii zbudowanych na plotce. Ty domagasz sie faktów. Rusz głową. Fakty są na tacy.

Niestety głównie oglądam Polsat. Sorry umiech

O przyjaznym US już nawet nie wspomnę bo widzę, że unikasz tematu umiech

Nie no, PiS obniża podatki zupełnie odwrotnie niż PO.

Przed wyborami PiS zapowiadało obniżenie podatków m.in. VAT do 22% oraz poprzez podwyższenie kwoty wolnej od podatku, a także niepodwyższanie obecnych podatków. Jaka jest prawda? Lista podatków, które wprowadził i podwyższył rząd PiS, poniżej.

JE Beata Szydło: "Jeśli wygramy wybory, absolutnie nie podniesiemy podatków", (19.08.2015).
JE Jarosław Gowin: "Nie podniesiemy podatków", (23.10.2016).
WCz. Jarosław Kaczyński: "Nie ma żadnego planu podwyższenia podatków", (16.12.2016).
JE Mateusz Morawiecki: "Nie zamierzamy podnosić podatków", (31.01.2017).

👉 Opłata emisyjna (10 gr na litrze paliwa)
👉 Podatek bankowy - ok. 4 mld zł rocznie (w większości banków wprowadzono opłaty za wypłaty z innych bankomatów)
👉 "Opłata solidarnościowa" dla osób zarabiających powyżej 87 tys. zł miesięcznie (wprowadzenie III progu podatkowego) - 1,15 mld zł rocznie
👉 Podwyżka godz. płacy minimalnej - do 13,70 zł/h - wyższa płaca minimalna to większe wpływy bo budżetu z tytułu składek i podatków
👉 Podwyżka pensji minimalnej do 2.100 zł - podwyżka o 100 zł kosztuje pracodawcę 121 zł. Pracownik otrzymuje z tego 69 zł a rząd 52 zł - 75% tego co pracownik
👉 Wzrost składek ZUS z 1172,56 zł do 1232,18 zł
👉 Zamrożenie progu podatkowego, przez co coraz więcej osób płaci wyższy podatek dochodowy w wysokości 32%
👉 Akcyza na e-papierosy w wysokości 50 gr/ml - ok. 100 mln rocznie
👉 Opłata za wjazd samochodem do centrum miasta - nawet do 30 zł
👉 Rząd planuje podwyższenie minimalnej stawki za godz. parkowania w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców do 9,45 zł
👉 Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
👉 "Podatek od deszczu"
👉 "Podatek denny"


JKM umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 07:21  
Cytuj
Polsat podaje, że będzie podwyżka cen energiielektrycznej o 10-15%. Pozdrawiam PiSlamistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 11:36  
Cytuj
PO jak i PIS to , to samo gowno tylko w innym opakowaniu , smiac mi sie chce z osob ktore zostaly kupione 5zl ktore dostali do emerytury , ciul z tego ze dali im na ryj 5zl a zabrali 50zl ale juz tego ciemniak nie zauwazy . PO nam sikalo na ryj i sie z tego smialo a PIS nam sika a zarazem sra nam na ryj i sie z tego smieje a najsmutniejsze jest w tym to ze robia to pod parawanem Krzyża i mowiac o sobie Patrioci !!! Patrioci!! Patriota nie rucha drugiego obywatela a niestety w Polsce kazdy Polak doi drugiego Polaka bo ktos mu cos zabiera , ktos to znaczy zlodziejski Rzad. I jak tu sie dziwic ze Polskiemu psiedsiebiorcy jest lepiej sprzedac firme w obce rece niz czekac az Polski Patriotyczny rzad go wydyma i zostanie z gownem w rece .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 11:36  
Cytuj
PO jak i PIS to , to samo gowno tylko w innym opakowaniu , smiac mi sie chce z osob ktore zostaly kupione 5zl ktore dostali do emerytury , ciul z tego ze dali im na ryj 5zl a zabrali 50zl ale juz tego ciemniak nie zauwazy . PO nam sikalo na ryj i sie z tego smialo a PIS nam sika a zarazem sra nam na ryj i sie z tego smieje a najsmutniejsze jest w tym to ze robia to pod parawanem Krzyża i mowiac o sobie Patrioci !!! Patrioci!! Patriota nie rucha drugiego obywatela a niestety w Polsce kazdy Polak doi drugiego Polaka bo ktos mu cos zabiera , ktos to znaczy zlodziejski Rzad. I jak tu sie nie dziwic ze Polskiemu psiedsiebiorcy jest lepiej sprzedac firme w obce rece niz czekac az Polski Patriotyczny rzad go wydyma i zostanie z gownem w rece .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tośmy pogadali Andrzejku o wielu ciekawych sprawach , ale umknęły nam inne wątki. Np. ta mityczna podwyżka energii , gazu czy wody , którą rząd PiS wprowadza. Będzie czy nie będzie?umiech


Nie wiem umiech To twoi kumple wprowadzają umiech Tak samo jak podwyżki na ostatniej radzie miasta. Nie widziałem słowa krytyki z twojej strony umiech


CYTAT
Twoją główną wadą jest brak jakiegokolwiek obiektywizmu w recenzowaniu obecnej władzy. To plus wiara w TVN czy inny Onet ( nie zaprzeczaj to zupełnie bezcelowe) stawia nas po dwóch stronach barykady. Uważam was bezpartyjnych wolnościowców za piątą kolumnę , takich niby głoszących nośne hasło PiS=PO , ale tak naprawdę będących na usługach ryżego chu.a z Brukseli....umiech


Na pewno mam wady. Brak obiektywizmu w zestawieniu ze ślepą wiarą dobroczynne działania władzy??? Wolę brak obiektywizmu. Rząd głównie dba o siebie i interes swojej partii oraz jej członków. Takich super broniących dzielę na dwie grupy. Prostytucja, broni bo ma interes umiech No i głupole. Ci popierają mimo wszystko umiech
Może nawet popierałbym PiS gdyby byli uczciwi. Obiecali i realizują. Pierwszy to 500+. Niby na każde dziecko, potem na każde drugie i kolejne, a ja pogrzebać w przepisach to okazuje się, że przepisy do 500+ mają zapisy sprzeczne z prawem rodzinnym tylko po to by wykluczać kolejnych beneficjantów. To taki sztandarowy przykład obłudy PiS.

Jak widzisz za PO były afery i za PiS są afery. Idę o zakład, że ani tych z czasów PO nikt nie wyjaśni ani tych z czasów PiS nikt nie wyjaśni.
Śmiać mi sie chce gdy tak domagasz się jakiegoś dowodu na działanie Chrzanowskiego.
Facet jak ty, który tak bardzo przywiązany jest do swoich teorii zbudowanych na plotce. Ty domagasz sie faktów. Rusz głową. Fakty są na tacy.

Niestety głównie oglądam Polsat. Sorry umiech

O przyjaznym US już nawet nie wspomnę bo widzę, że unikasz tematu umiech

Nie no, PiS obniża podatki zupełnie odwrotnie niż PO.

Przed wyborami PiS zapowiadało obniżenie podatków m.in. VAT do 22% oraz poprzez podwyższenie kwoty wolnej od podatku, a także niepodwyższanie obecnych podatków. Jaka jest prawda? Lista podatków, które wprowadził i podwyższył rząd PiS, poniżej.

JE Beata Szydło: "Jeśli wygramy wybory, absolutnie nie podniesiemy podatków", (19.08.2015).
JE Jarosław Gowin: "Nie podniesiemy podatków", (23.10.2016).
WCz. Jarosław Kaczyński: "Nie ma żadnego planu podwyższenia podatków", (16.12.2016).
JE Mateusz Morawiecki: "Nie zamierzamy podnosić podatków", (31.01.2017).

👉 Opłata emisyjna (10 gr na litrze paliwa)
👉 Podatek bankowy - ok. 4 mld zł rocznie (w większości banków wprowadzono opłaty za wypłaty z innych bankomatów)
👉 "Opłata solidarnościowa" dla osób zarabiających powyżej 87 tys. zł miesięcznie (wprowadzenie III progu podatkowego) - 1,15 mld zł rocznie
👉 Podwyżka godz. płacy minimalnej - do 13,70 zł/h - wyższa płaca minimalna to większe wpływy bo budżetu z tytułu składek i podatków
👉 Podwyżka pensji minimalnej do 2.100 zł - podwyżka o 100 zł kosztuje pracodawcę 121 zł. Pracownik otrzymuje z tego 69 zł a rząd 52 zł - 75% tego co pracownik
👉 Wzrost składek ZUS z 1172,56 zł do 1232,18 zł
👉 Zamrożenie progu podatkowego, przez co coraz więcej osób płaci wyższy podatek dochodowy w wysokości 32%
👉 Akcyza na e-papierosy w wysokości 50 gr/ml - ok. 100 mln rocznie
👉 Opłata za wjazd samochodem do centrum miasta - nawet do 30 zł
👉 Rząd planuje podwyższenie minimalnej stawki za godz. parkowania w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców do 9,45 zł
👉 Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
👉 "Podatek od deszczu"
👉 "Podatek denny"


JKM umiech


Szkoda szczepic jezyka polowe osob ktore sie tu wypowiada to zaslepione ciemniaki ktore kracza na Niemcow czy Unie Europejska a zapierdalaja w niemieckich firmach w Stalowej Woli a polowa ich krewnych siedzi za granica pracuje legalnie lub doi obcy kraj z zasilkow i juz w tym problemu nie widza !! To jest wlasnie obluda Polska , Polak to taka menda ze potrafi ujebac reke ktora go karmi !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 13:02  
Cytuj
Niemcy nas karmią? :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem umiech To twoi kumple wprowadzają umiech Tak samo jak podwyżki na ostatniej radzie miasta. Nie widziałem słowa krytyki z twojej strony umiech


No co ty Andrzejku . Nie zadaję się z bankierami-banksterami-lichwiarzami, politykami , prostytutkami, złodziejami czy innego tego typu ludźmi. Dzięki temu mam czyste sumienie i każdemu ( a przede wszystkim sobie ) mogę spojrzeć w twarz...umiech
Pisałem to już tysiąc razy , ale pewnie zajęty udzielaniem pożyczek przeoczyłeś: żadna podwyżka jakiegokolwiek podatku w tym kraju nie jest potrzebna , bo są one i tak za wysokie. Tym bardziej takie uderzające w zwykłych ludzi , można rozważyć podatki uderzające w wielkie korporacje prowadzące szemrane interesy , ale nie dla statystycznego Kowalskiego.







CYTAT
Na pewno mam wady. Brak obiektywizmu w zestawieniu ze ślepą wiarą dobroczynne działania władzy??? Wolę brak obiektywizmu. Rząd głównie dba o siebie i interes swojej partii oraz jej członków. Takich super broniących dzielę na dwie grupy. Prostytucja, broni bo ma interes umiech No i głupole. Ci popierają mimo wszystko umiech
Może nawet popierałbym PiS gdyby byli uczciwi. Obiecali i realizują. Pierwszy to 500+. Niby na każde dziecko, potem na każde drugie i kolejne, a ja pogrzebać w przepisach to okazuje się, że przepisy do 500+ mają zapisy sprzeczne z prawem rodzinnym tylko po to by wykluczać kolejnych beneficjantów. To taki sztandarowy przykład obłudy PiS.


Twoje wady to sprawa twoja i ewentualnie twojej rodziny - mi nic do tego.umiech
Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w dobre intencje jakiegokolwiek rządu. W tym systemie ( i przy tej nieszczęsnej Konstytucji), nie da się nic zrobić. Skorumpowany polityk dostaje mały wyrok a pijany sędzia powodujący wypadek za karę jest przenoszony do innej jednostki organizacyjnej. Tak to działa. Partyjniactwo się utrwala i dochodzimy do wniosku że trzeba wybierać mniejsze zło. PiS póki co jest mniejszym złem , gdyż zachłanność i apetyt poprzedników były nieograniczone... Po to wrzucam co jakiś czas np. zyski SSP ( różnica między tym co było a co jest), żeby pokazać manipulatorom twojego pokroju że PiS i PO to nie to samo.
Rząd dba o siebie bo ma do tego instrumenty , które ty cytowaniem artykułów z Newsweeka utrwalasz. Myślisz że Lis chce zmian w systemie?
Albo TVN czy Onet? Oni już zacierają ręce na myśl o powrocie Tuska do Polski. Sam jesteś zmanipulowany przez media a zarzucasz to innym.umiech









CYTAT
Jak widzisz za PO były afery i za PiS są afery. Idę o zakład, że ani tych z czasów PO nikt nie wyjaśni ani tych z czasów PiS nikt nie wyjaśni.
Śmiać mi sie chce gdy tak domagasz się jakiegoś dowodu na działanie Chrzanowskiego.
Facet jak ty, który tak bardzo przywiązany jest do swoich teorii zbudowanych na plotce. Ty domagasz sie faktów. Rusz głową. Fakty są na tacy.


Trudno jest skazać polityka PO ( a właściwie kogokolwiek z tzw elity III RP). Sędziowie ( w większości) wiedzą do kogo im bliżej .umiech
Jak ma dojść do rozliczeń skoro najuczciwszy z uczciwych , Mariusz Kamiński został skazany za to że poważył się na majątek Kwaśniewskiego i jego małżonki? A przecież wiadomo że nagrana była Pierwsza Dama nie chciała sprzedawać butów w rozmiarze europejskim lub amerykańskim. A może ty w to wierzysz ,że pani Jola sprzedawała używane obuwie ? Co ci rozum podpowiada?smiech2



CYTAT
Niestety głównie oglądam Polsat. Sorry umiech

O przyjaznym US już nawet nie wspomnę bo widzę, że unikasz tematu umiech

Nie no, PiS obniża podatki zupełnie odwrotnie niż PO.

Przed wyborami PiS zapowiadało obniżenie podatków m.in. VAT do 22% oraz poprzez podwyższenie kwoty wolnej od podatku, a także niepodwyższanie obecnych podatków. Jaka jest prawda? Lista podatków, które wprowadził i podwyższył rząd PiS, poniżej.

JE Beata Szydło: "Jeśli wygramy wybory, absolutnie nie podniesiemy podatków", (19.08.2015).
JE Jarosław Gowin: "Nie podniesiemy podatków", (23.10.2016).
WCz. Jarosław Kaczyński: "Nie ma żadnego planu podwyższenia podatków", (16.12.2016).
JE Mateusz Morawiecki: "Nie zamierzamy podnosić podatków", (31.01.2017).

👉 Opłata emisyjna (10 gr na litrze paliwa)
👉 Podatek bankowy - ok. 4 mld zł rocznie (w większości banków wprowadzono opłaty za wypłaty z innych bankomatów)
👉 "Opłata solidarnościowa" dla osób zarabiających powyżej 87 tys. zł miesięcznie (wprowadzenie III progu podatkowego) - 1,15 mld zł rocznie
👉 Podwyżka godz. płacy minimalnej - do 13,70 zł/h - wyższa płaca minimalna to większe wpływy bo budżetu z tytułu składek i podatków
👉 Podwyżka pensji minimalnej do 2.100 zł - podwyżka o 100 zł kosztuje pracodawcę 121 zł. Pracownik otrzymuje z tego 69 zł a rząd 52 zł - 75% tego co pracownik
👉 Wzrost składek ZUS z 1172,56 zł do 1232,18 zł
👉 Zamrożenie progu podatkowego, przez co coraz więcej osób płaci wyższy podatek dochodowy w wysokości 32%
👉 Akcyza na e-papierosy w wysokości 50 gr/ml - ok. 100 mln rocznie
👉 Opłata za wjazd samochodem do centrum miasta - nawet do 30 zł
👉 Rząd planuje podwyższenie minimalnej stawki za godz. parkowania w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców do 9,45 zł
👉 Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
👉 "Podatek od deszczu"
👉 "Podatek denny"


JKM umiech


Może i oglądasz Polsat , ale czy głównie to śmiem wątpić. Jesteś typowym produktem propagandy TVN i cały czas się dziwię że się wypierasz.umiech

Morawiecki ( PiS) podnosi podatki żeby mieć kasę na swoje programy socjalne. Prawda jest taka że ludzie których uważasz za autorytet twierdzili że się nie da bez zrujnowania budżetu. A deficyt sektora finansów publicznych jest kilka razy niższy niż za rządów PO.
A pamiętasz jeszcze wypowiedzi Tuska że wyrzuci każdego ministra który mu doradzi podwyżkę podatków?smiech2


Andrzejku jak ci większość banków coś zabrała to idź do tego , który nie zabrał. Proste?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
!! To jest właśnie obłuda polska , Polak to taka menda ze potrafi ujebac reke ktora go karmi !!!


Merdaj ogonem na zapas za wszystkich, to polepszy stan twojego posiadania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 16:56  
Cytuj
I jakby ktoś miał wątpliwości:

https://m.fac(...)17788172

uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Polsat podaje, że będzie podwyżka cen energiielektrycznej o 10-15%. Pozdrawiam PiSlamistów.


Właśnie dla ciebie są takie linki:

https://mobil(...)09403905

Zanim powtórzysz wszystko co usłyszysz lub zobaczysz ( nieważne czy w TVN czy TVP a nawet Polsacie) warto to zweryfikować. Jak się tego nie zrobi można wyjść na głupca. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
!! To jest właśnie obłuda polska , Polak to taka menda ze potrafi ujebac reke ktora go karmi !!!


Merdaj ogonem na zapas za wszystkich, to polepszy stan twojego posiadania?


merdac to mozesz ty kutasem w dupie tak cie rucha ten osrany PIS tak jak PO cie ruchalo . Nasrali ci na ryj a ty wytrzyj gebe i udawaj ze jest cacy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 17:02  
Cytuj
Jakiś miłośnik kawioru chyba?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Jakiś miłośnik kawioru chyba?smiech2

bynajmniej nie milosnik TVP w ktorej na okroglo tasmy , amber gold i zamach smolenski a wyrokow jak nie bylo i nie bedzie , a ciemniaki przed TV klaskaja i mysla ze sie cos zmieni , nie matoly nic sie nie zmieni jedne i drugie gnidy na zmiane z PIS i PO beda was dymac a wy tylko mozecie morde wycierac i udawac ze jest super !!! Po nowym roku kolejne podwyzki ale co tam dali 500zl zabiora 1500 . No ale od czego sa Niemieckie sklepy Kaufland , Lidl do ktorych pol tego forum zapierdala szukajac cotygodniowych promocji .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 18:02  
Cytuj

Wyroków nie będzie, Gersdorfiny pozostały



- Towaru nie będzie, traktor się zepsuł
- Nie traktor się zepsuł, tylko koło się zepsuło.
- Jak koło jest zepsute, to cały traktor jest...
- Bolek, przestań szerzyć defetyzm. Ile traktor ma kół?
- Cztery.
- Ile jest zepsutych?
- Jedno.
- To ile jest dobrych?
- Trzy.
- To nie można powiedzieć, że trzy są dobre?!
- Przecież to to samo.
- Ale jak brzmi! TRZY DOBRE."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2018r. 22:00  
Cytuj
marian112 - dziecię neostrady - zerwałeś się z jakiegoś łańcucha czy z psychiatryka uciekłeś?zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 656 657 658 659 660 661 662 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »