NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 647 648 649 650 651 652 653 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 19:40  
Cytuj
Mirek a nie powiesz o co chodzi z pielegniarkami?

CYTAT
Podróbko - zakładam że jesteś subkontem, któregoś z "wolnościowców", którzy duszą się tutaj z braku zrozumienia i jakiegokolwiek poparcia ze strony innych forumowiczów. Sami sobie odpowiadacie, popieracie się w atakach na innych, przelogowując się jedynie.


Jak wszyscy wiedzą, że cdn.. i art2deco to jedna osoba i oni od lat sobie przytakują i się bronią to ty jedyny udajesz że tego nie widzisz.

Forumowiczów jest tu bardzo dużo. Tylko ty Edo art i cdn bronicie zaciekle jedynej racji. Reszta was olewa, wyśmiewa, ignoruje.

CYTAT
Podszyłeś się pod art, próbując ją (lub jego) w ten sposób zdyskredytować i ośmieszyć. To żałosne.

Oznacza to, że jej (jego) aktywność na forum bardzo cię frustruje.

Wypisujesz nielogiczne i bezsensowne bzdury myśląc.... no właśnie?
Co myśląc?

Nie wiem, czy cokolwiek myślisz - bo wiele twoich komentarzy temu przeczy.

Fakt, że w tak idiotyczny sposób podszywasz się pod kogoś, oraz że twoje komentarze przeważnie nie mają żadnego sensu, przekazu czy intelektualnej głębi dla mnie jest sygnałem, że jesteś kimś na prawdę niskich lotów.



Czytałam tu kiedyś że udawałeś swoją żone która cię tu broniła.

A twój wpis z przed lat o tym, że Pan Bóg może na dziecko zesłać ciężką chorobę aby połączyć faceta i kobietę bije rekordy popularności w pubach, miejscach pracy ogólnie wśród ludzi- zastanawiają się jaka to przypadłość aby wiedzieć jakie zamiary ma Pan Bóg i jeszcze posądzać go o takie rzeczy.

CYTAT

Zacytowałeś fragment zdania napisanego przeze mnie i udajesz kretyńskie zdziwienie - manipulacja, wyrywanie z kontekstu i żenująca ignorancja.


CYTAT
Strajk ewidentnie wygląda na pielęgniarki lub niepełnosprawni bis.
Pamiętajmy też, że strajki w liniach lotniczych nie są rzadkością...


Cytowałam co mnie ciekawiło. Reszta wypowiedzi była widoczna u góry nie wiem skąd takie oburzenie.

CYTAT

Wypisujesz nielogiczne i bezsensowne bzdury myśląc.... no właśnie?
Co myśląc?

Nie wiem, czy cokolwiek myślisz - bo wiele twoich komentarzy temu przeczy.


Jak Edo obraża, pajacuje, pisze bzdury ty sobie wchodzisz do dialogu i nic ci nie przeszkadza. Wybiórczy jak wyborcza jesteś.

PS.
CYTAT
Oznacza to, że jej (jego) aktywność na forum bardzo cię frustruje.

Ile to linijek nie na temat mirku się opisałeś o mnie niczym sfrustrowany rycerz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 19:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:11  
Cytuj
:szok: ooo a ja nie wiedziałem, że z Mirka taki jajcarz smiech2
wyspowiada się, ksiądz go rozgrzeszy i będzie dalej grzeszył umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:26  
Cytuj
"Uderz w stół a nożyce się odezwą."

Sądząc po reakcji trafiłem w samo sedno. goodok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:32  
Cytuj
Chciałem tylko przypomnieć że Edo to nie jest napis na dropsach ani na paczce kondomów...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:32  
Cytuj
Mirek spoko gość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ważne, że logika gimnazjalisty jest na wyższym poziomie umiech Tak samo jak Ego umiech

Tak Edzio, pracownicy LOT'u są bezczelni umiech Jak mogą tak walczyć o swoje. To pewnie totalni umiech Logika umiech



Andrzejku powtarzam po raz kolejny : chcesz robić porównania to porównaj z okresem rządów PO/PSL. Będziesz miał porównanie z liczbą urodzeń , zysków spółek skarbu państwa , dochodów z VAT , deficytu budżetowego , wydatków na służbę zdrowia , wojsko , policję czy co tylko chcesz. No dawaj co tam masz , pokaż mi gimnazjaliście jak bardzo się mylę...umiech

Andrzejku z pracownikami LOT-u jest zupełnie tak jak z policjantami czy pielęgniarkami. Należy im się jak najbardziej , tyle że muszą się uzbroić w cierpliwość. Widzisz policjanci strajkują bo obiecana na przyszły rok podwyżka ( około 300 złotych o ile dobrze pamiętam) wydaje im się za mała. Pytanie ile takich podwyżek po 300 złotych dostali przez osiem lat rządów PO PSL? umiech

Jak rozumiem umowy cywilno-prawne są w LOT bo trzeba było restrukturyzować firmę żeby ją ratować przed bankructwem. Z tego co pamiętam PO robiła to samo chociażby w TVP. I nie przypominam sobie wówczas żeby redaktor Pochanke się tym zainteresowała , zupełnie nie rozumiem dlaczego...uśmiech



I co tam Andrzejku pogadamy?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
Chciałem tylko przypomnieć że Edo to nie jest napis na dropsach ani na paczce kondomów...umiech


Wiemy. Do handlu i w marketingu używają ładnych imion.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 09:35  
Cytuj
Dubelek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Ważne, że logika gimnazjalisty jest na wyższym poziomie umiech Tak samo jak Ego umiech

Tak Edzio, pracownicy LOT'u są bezczelni umiech Jak mogą tak walczyć o swoje. To pewnie totalni umiech Logika umiech



Andrzejku powtarzam po raz kolejny : chcesz robić porównania to porównaj z okresem rządów PO/PSL. Będziesz miał porównanie z liczbą urodzeń , zysków spółek skarbu państwa , dochodów z VAT , deficytu budżetowego , wydatków na służbę zdrowia , wojsko , policję czy co tylko chcesz. No dawaj co tam masz , pokaż mi gimnazjaliście jak bardzo się mylę...umiech

Andrzejku z pracownikami LOT-u jest zupełnie tak jak z policjantami czy pielęgniarkami. Należy im się jak najbardziej , tyle że muszą się uzbroić w cierpliwość. Widzisz policjanci strajkują bo obiecana na przyszły rok podwyżka ( około 300 złotych o ile dobrze pamiętam) wydaje im się za mała. Pytanie ile takich podwyżek po 300 złotych dostali przez osiem lat rządów PO PSL? umiech

Jak rozumiem umowy cywilno-prawne są w LOT bo trzeba było restrukturyzować firmę żeby ją ratować przed bankructwem. Z tego co pamiętam PO robiła to samo chociażby w TVP. I nie przypominam sobie wówczas żeby redaktor Pochanke się tym zainteresowała , zupełnie nie rozumiem dlaczego...uśmiech



I co tam Andrzejku pogadamy?umiech


A o czym Edzio? Lekcje masz o odrobienia? Potrzebujesz pomocy? Odrób te lekcje dzieciaku bo matka znowu odetnie cie od neta umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 18:17  
Cytuj
To szkoda Andrzejku tak bardzo lubię te merytoryczne konwersacje z bezpartyjnymi wolnosciowcami ze sztabu PO...umiech

A przynajmniej wtedy kiedy mama mi pozwala trochę pohasać w sieci.umiech


A i jakbyś zechciał wiedzieć to najmniej dzieci urodziło się w ciągu III RP na sam koniec rządów PO/PSL. Właśnie wtedy było najgorzej... I właśnie dlatego twierdzę że rządy tamtych mogły nas unicestwić jako Naród.
A gdybyś wątpił to linkuję twoje źródło byś mógł poznać prawdy świadectwo. Niewiele to da niemniej przynajmniej próbowałem.umiech

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/liczba-urodzen-dzieci-we-wrzesniu-2018-r-luka-urodzen-od-25-lat/3r81eb1

Luka między narodzinami a zgonami wtedy również była największa- rzecz jasna!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2018r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
To szkoda Andrzejku tak bardzo lubię te merytoryczne konwersacje z bezpartyjnymi wolnosciowcami ze sztabu PO...umiech

A przynajmniej wtedy kiedy mama mi pozwala trochę pohasać w sieci.umiech


A i jakbyś zechciał wiedzieć to najmniej dzieci urodziło się w ciągu III RP na sam koniec rządów PO/PSL. Właśnie wtedy było najgorzej... I właśnie dlatego twierdzę że rządy tamtych mogły nas unicestwić jako Naród.
A gdybyś wątpił to linkuję twoje źródło byś mógł poznać prawdy świadectwo. Niewiele to da niemniej przynajmniej próbowałem.umiech

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/liczba-urodzen-dzieci-we-wrzesniu-2018-r-luka-urodzen-od-25-lat/3r81eb1

Luka między narodzinami a zgonami wtedy również była największa- rzecz jasna!smiech2


A co ty chcesz merytorycznie omawiać jak wszystkie rozmowy z tobą kończą się na wyzywaniu mnie od lichwiarzy a potem znikasz.

Z takim wybujamy ego i poziomem mitomani jaki oferujesz ja nie zamierzam dyskutować.

Wracaj do lekcji umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2018r. 10:26  
Cytuj
Rozumiem to szkoda Andrzejku że nie chcesz porozmawiać, tym bardziej że akurat mama mi dała możliwość korzystania z internetu na cały weekend...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2018r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
:szok: ooo a ja nie wiedziałem, że z Mirka taki jajcarz smiech2
wyspowiada się, ksiądz go rozgrzeszy i będzie dalej grzeszył umiech


Tak, przed laty Mirek777 dawał tu czadu umiech
Był na forum konkurs "stalowe jagody" i Mirek777 wygrał ok

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=672334&poile=&str=1#k

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2018r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
Eurostat: Polska przyjęła największą liczbę imigrantów w Unii

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2018r. 18:49  
Cytuj
ilu mamy ukraińców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2018r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
ilu mamy ukraińców?


Japończyka szoguna jednego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2018r. 20:53  
Cytuj
Obrazek

Co komentuje Andrzej Duda?:

Spotkanie czwórki światowych przywódców w sprawie zakończenia trwającej od ponad 7,5 roku wojny domowej w Syrii, w której zginęło ponad 400 tys. osób.

Urocze? No chyba nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 00:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 06:17  
Cytuj
Jakieś cyrki z tym 12 listopada umiech Załatwianie tak ważnej sprawy na ostatnią chwilę to pokaz dziadostwa polskiej zjednoczonej partii PiS oraz rządu. Dykta i tektura umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 07:57  
Cytuj
CYTAT


Nie miałbym nic przeciwko nie podpisaniu.
To jest chybiony pomysł.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 12:09  
Cytuj
Poseł PiS potrącił dwóch chłopców. 15 i 16-latek w szpitalu
2 godz. temu
Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!
Zabójca Pauliny D. jest na wolności! Co o nim wiemy?
Wicepremier Beata Szydło
Beata Szydło podróżuje "jak premier", dwoma autami. Inni nie mają…
© Wikipedia Creative Commons

Poseł PiS Piotr Babinetz potrącił w godzinach wieczornych dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat – podaje portal „Rzeszów News”. Wypadek miał miejsce w miejscowości Zmiennica w powiecie brzozowskim. Babinetz i dwaj chłopcy trafili do szpitala.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 20:00 w miejscowości Zmiennica w powiecie brzozowskim.

Dowiedz się więcej: Kolizja kolumny z udziałem Szydło. Policja ustaliła sprawcę zdarzenia [NOWE FAKTY]

– Prawą stroną jezdni w kierunku Brzozowa szło trzech chłopców: 15-latek i dwóch 16-latków. Wszyscy trzej prowadzili rowery. 15-latek i jeden z 16-latków zostali potrąceni przez kierowcę opla insignia. Drugiemu 16-latkowi nic się nie stało – mówi portalowi „Rzeszów News” Monika Dereń, rzecznik brzozowskiej policji.

Poseł Piotr Babinetz oraz dwaj chłopcy trafili do szpitala, gdzie przeszli badania. Wiadomo, że obrażenia nastolatków są jedynie powierzchowne.

– Jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia na miejscu zdarzenia nie sprawdzano jego stanu trzeźwości – podkreśla Monika Dereń. Policja zapewnia jednak, że w chwili wypadku, polityk był trzeźwy.

Piotr Babinetz ma 49 lat, jest historykiem z wykształcenia, posłem PiS jest od 2007 roku.

RadioZET.pl/RzeszowNews/BM– Jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia na miejscu zdarzenia nie sprawdzano jego stanu trzeźwości – podkreśla Monika Dereń. Policja zapewnia jednak, że w chwili wypadku, polityk był trzeźwy.– Jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia na miejscu zdarzenia nie sprawdzano jego stanu trzeźwości – podkreśla Monika Dereń. Policja zapewnia jednak, że w chwili wypadku, polityk był trzeźwy.
– Jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia na miejscu zdarzenia nie sprawdzano jego stanu trzeźwości – podkreśla Monika Dereń. Policja zapewnia jednak, że w chwili wypadku, polityk był trzeźwy.
– Jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia na miejscu zdarzenia nie sprawdzano jego stanu trzeźwości – podkreśla Monika Dereń. Policja zapewnia jednak, że w chwili wypadku, polityk był trzeźwy.
nie wiemnie wiemnie wiemnie wiem
nie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemZęby mu wybiło? A może mąż gach kochanek baby znanej ;Kolizja na Al. JP II
Opublikowano: 26 Października 2018;
~Świadek
Czy to przypadek, że w komentarzach "Gienka" i "@Świadek" dodawane są symbole. Na pewno nie. Skoro twierdzisz, może mi się pierniczy, może i faktycznie. Chyba Twoje Kolego życie jest usłane różami, nigdy nie musiałeś się o nic martwić, nigdy nie miałeś stresu. Chyba też nie musiałeś być nigdy w takiej sytuacji jak ta kobieta. Miałeś w życiu 100 % kontrolowanych zachowań i wypowiedzi, oczywiście wiedząc w każdym momencie co, do kogo i kiedy w danym czasie powiedzieć. Szczęściarz i geniusz w jednym, tylko Ci pozazdrościć. Nie znaczy to jednak, że musisz z góry i pogardą patrzyć na drugą osobę i w ten sposób się udzielać na tym forum. Nic Ci nikt nie jest winien, żeby tak podkładać do pieca. Tobie się nic nie stało, mi również, ale po co okazywać pychę i zgrywać bohatera?
Dodano: 26 Października 2018 20:08:03jezyk
~@Świadek
Ale ci się coś pierniczy, do swojego znajomego pani powiedziała że „jest znana i lubiana” i on niby znajomy nie wie o tym tylko musiała mu to powiedzieć? Koń by się uśmiał🤣 znani i lubiani są ponad prawem?zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Co komentuje Andrzej Duda?:

Spotkanie czwórki światowych przywódców w sprawie zakończenia trwającej od ponad 7,5 roku wojny domowej w Syrii, w której zginęło ponad 400 tys. osób.

Urocze? No chyba nie...
A czy Ty wiesz za jakie kwoty tam był sprzedany sprzęt wojskowy?Miną dekady nim ktoś udowodni że cuś z HSW było sprzedane oczywiście Tym prawym!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 15:18  
Cytuj
krzysiu, kiedy ta impresa ma byc u ciebie? bo Andrzej kase zbierał na mołotowa ale nie pamietam zeby gadal cos o termine

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Co komentuje Andrzej Duda?:

Spotkanie czwórki światowych przywódców w sprawie zakończenia trwającej od ponad 7,5 roku wojny domowej w Syrii, w której zginęło ponad 400 tys. osób.

Urocze? No chyba nie...


Jest to urocze zdjęcie. Wojna niedomowa bez gospodarza międzynarodowych igrzysk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2018r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Co komentuje Andrzej Duda?:

Spotkanie czwórki światowych przywódców w sprawie zakończenia trwającej od ponad 7,5 roku wojny domowej w Syrii, w której zginęło ponad 400 tys. osób.

Urocze? No chyba nie...


Jest to urocze zdjęcie. Wojna niedomowa bez gospodarza międzynarodowych igrzysk.


a wyobraźcie sobie jakie by było wycie TVN, KODu, Wyborczej i Newsweeka gdyby zamiast Merkel stanął tam Morawiecki...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 647 648 649 650 651 652 653 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »