NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 623 624 625 626 627 628 629 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 11:33  
Cytuj
Rzeczywiście dziwne. Przecież media głównego ścieku podchwytują każdego "celebrytę".

Druga strona robi dokładnie to samo. Mamy więc zawody na stanowiska celebrytów w sprawach, o których ja z ust "artystów" i innych takich nie chciałbym słyszeć.

Jest to oczywiście jeden z wymiarów wojny o społeczeństwo. Wszystkie ręce na pokład. Każdy - kto w jakiś sposób jest w stanie wpłynąć na opinię publiczną jest obecnie wykorzystywany tracąc często cały szacunek, jaki uzyskał swoim dorobkiem artystycznym.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 11:33  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3133
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 13:04  
Cytuj
@Edo
CYTAT
Andrzejku bardzo miło że w końcu piszesz jak prawdziwy bezpartyjny wolnościowiec któremu jest wszystko jedno : PiS czy PO? Obawiam się jednak że ta próba uwiarygodnienia jest czynnością pozorną . Ja to wiem ale czy krugej i inni też to wiedzą? Gotowi pomyśleć że zmieniłeś front i atakujesz ich ukochaną Platformę. No chyba że wiedzą to ok.umiech


Tylko krowa na łące nie zmienia zdania. Ty też możesz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 13:17  
Cytuj
Andrzej popiera Kukiz15
Kukiz15 ciężej ośmieszyć i coś mu wytknąć niż platformie obywatelskiej ktora ma wpadek bez liku.
Dlatego EdozChabzin kilka razy dziennie przykleja Andrzejkowi łate że jest z PO
Aby treść o Kukiz15 została zaciemniona.
Czytając sobie forum można zauważyć ze Andrzej glosowal kiedys na PO co sam napisal oficjalnie. Ale potem przestal ich popierac i zacząl być przeciwnikiem PO mial awatar wysmiewający tuska. To bylo juz wiele lat temu. Posty Eda o komemtowaniu Andrzeja są juz tak czeste ze przestaly byc żenujące. Od miesięcy wiem że codziennie znajde wpis Eda o Andrzeju ze jest z PO gdy wyżej Andrzej pisze o Kukiz15

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 14:23  
Cytuj
Szrek też był za a nawet przeciw. O Bolku nie wspominając. Rostowski też zmienił zdanie o pincset. Wszyscy zmieniają zdanie gdy muszą. Są tacy którzy wiedzieli i mówili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
Szrek też był za a nawet przeciw. O Bolku nie wspominając. Rostowski też zmienił zdanie o pincset. Wszyscy zmieniają zdanie gdy muszą. Są tacy którzy wiedzieli i mówili.
zdajesz sobie sprawę że piszesz między innymi o moraieckim? w imię ojca tadeusza syna mateusza i wnuka lucjusza zaprawdę powiadam ci wymyśl największą niegodziwość a Ja przebiję cię po dwakroć.Nie wspominając o faktach.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 16:31  
Cytuj
6287838986282625a%3famp=1?espv=1[/url]

Bolek z braćmi często rozrabiał na festynach w Popowie. Ze sztachetami i nożami byli postrachem okolicy. Niedaleko pada jabłko od jabłoni...[/cytat]wskaż cytat Ja znaleźć nie mogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Moderowano przez: magpie
Za wulgaryzmy 20 pkt
Moje gratulacje prawdę napisałeś?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT

Tylko krowa na łące nie zmienia zdania. Ty też możesz.


Dziękuję za dobrą radę regres. Gdyby nie ty nigdy bym na to nie wpadł.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Andrzej popiera Kukiz15
Kukiz15 ciężej ośmieszyć i coś mu wytknąć niż platformie obywatelskiej ktora ma wpadek bez liku.
Dlatego EdozChabzin kilka razy dziennie przykleja Andrzejkowi łate że jest z PO
Aby treść o Kukiz15 została zaciemniona.
Czytając sobie forum można zauważyć ze Andrzej glosowal kiedys na PO co sam napisal oficjalnie. Ale potem przestal ich popierac i zacząl być przeciwnikiem PO mial awatar wysmiewający tuska. To bylo juz wiele lat temu. Posty Eda o komemtowaniu Andrzeja są juz tak czeste ze przestaly byc żenujące. Od miesięcy wiem że codziennie znajde wpis Eda o Andrzeju ze jest z PO gdy wyżej Andrzej pisze o Kukiz15


A ty co jesteś jego waflem czy wyrządzasz przysługę koledze zza biurka?smiech2

Andrzej popierał już Tuska , Palikota , Korwina , potem niby Kukiza . W każdym razie ja się pogubiłem. Nic nie ma do Kukiza ( może nawet będę na nich głosował) ale jeżeli ludzie pokroju Andrzejka mają stanowić o jego sile to nie wróży nic dobrego.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
A ty co jesteś jego waflem czy wyrządzasz przysługę koledze zza biurka?


Komentuje sobie te glupie twe wpisy jak zdarta plyta

Pomysl kto buduje siłę pis. Artystów tam nie brakuje.

A kim jesteś dla art jej ... czy robisz przysługę koleżance zza biurka

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 22:41  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 07:04  
Cytuj
Edzio jak zwykle. Brakuje ci argumentów to wychodzi z ciebie cham i prostak. Nawet moderatorzy już cię nagradzają umiech


Obrazek

Szykują się kadry umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 07:38  
Cytuj
Nie byłbym taki pewny Andrzejku. Sprawę opisała Gazeta Wyborcza ( to już pierwsza wątpliwość). Po drugie kobieta rzekomo przesłuchiwana przez prokuratora Rocha była asystentką słynnego Marka Dochnala ( znanego lobbysty - sponsora ówczesnej SLD ) . Zajmując takie stanowisko ( Dochnal był prawomocnie skazany ) wiedziała nie tylko o tym kiedy pan Marek jedzie grać w tenisa z Kwaśniewskim a kiedy pije wódkę z Oleksym. Po trzecie na temat pierwszych rządów PiS napisano całe mnóstwo ordynarnych kłamstw i manipulacji. Ziobro ( którego nie lubię ) i Kamiński ( którego uważam za wzór wszelkich cnót) porwali się na najważniejszych ludzi III RP. I to była cała ich przewina , chcieli walczyć z korupcją za wszelką cenę .
Po czwarte ( i najważniejsze) przesłuchiwanie rodzącej kobiety rzeczywiście można zaklasyfikować jako torturę . Co w naszym systemie prawnym kwalifikuje się pod określony paragraf. Po dwóch latach rządów PiS nastały ośmioletnie rządy PO ( pełne samych sukcesów) . Na początku była akcja rozliczania za uchybienia IV RP. I skoro żadne postępowanie dyscyplinarne ani przewód sądowy nie wykazały winy prokuratora Rocha to obawiam się e teza zawarta w artykule to analogicznie do nazwy wydawcy : Gówno Prawda!umiech

I tyle Andrzejku , naczytasz się głupot w Internecie a potem powtarzasz jak pleciuga . Robisz to przynajmniej za godziwe wynagrodzenie?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 08:03  
Cytuj
Obrazek

No ale orlen ma 100zł a prunt jak był drogi tak jest jeszcze droższy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 09:07  
Cytuj
Hej krugej a masz może dane spadków wartości JSW , KGHM albo PZU ? Albo PKO BP ? Albo wszystkich innych poza energetyką?umiech

Miesiąc czy dwa temu biadoliłeś że Orlen spadł do osiemdziesięciu kilku złotych za akcję. Teraz stoi prawie za stówę. Dalej ci nie pasuje....uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 09:44  
Cytuj

Kto komu odebrał miliony i gdzie one są?



Obrazek



https://wolnemedia.net/kto-komu-odebral-miliony-i-gdzie-one-sa/


https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 09:44  
Cytuj
Oczywiście ze mi nie pasuje. Ponoć jesteście specami od wszystkiego. Potraficie reformować sądy, szkolnictwo, rozpisać nowe przetargi na śmigłowce czy polecieć po 30 letnie łajby na drugi koniec świata nie wspominając o reformie emerytalnej, która jest dobrowolna ale nie do końca umiech
Zróbcie i porządek w energetyce, bo niedługo nam elektrownie wyłączą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście ze mi nie pasuje. Ponoć jesteście specami od wszystkiego. Potraficie reformować sądy, szkolnictwo, rozpisać nowe przetargi na śmigłowce czy polecieć po 30 letnie łajby na drugi koniec świata nie wspominając o reformie emerytalnej, która jest dobrowolna ale nie do końca umiech
Zróbcie i porządek w energetyce, bo niedługo nam elektrownie wyłączą.



Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni to mu przekaże twoje uwagi odnośnie energetyki. Jak rozumiem tych spadków wartości spółek o które prosiłem nie będzie? Jakie to dla was symptomatyczne? umiech

Największym twoim/waszym problemem zrozumienia otaczającego świata jest selektywność/wybiórczość w szukaniu informacji. A raczej ich dobór do określonej z góry tezy. Jest to poniekąd zrozumiałe ale czy na tak wątłej podstawie można wyciągać jakieś wnioski? Wątpliwa sprawa...uśmiech

PO miała osiem pełnych lat na rozwiązanie wszystkich bolączek tego kraju. Od marnych zarobków , poprzez niski a wręcz ujemny przyrost naturalny , dramatyczną sytuację w służbie zdrowia , patologie wymiaru sprawiedliwości , problemy w naszej niezwyciężonej armii , niedofinansowanie pozostałych służb mundurowych, system emerytalny , edukację itp itd. Odpowiedz sobie szczerze ( o ile potrafisz) co z tego zostało zrobione? Gdyby PO rozwiązałaby te kwestie to PiS w ogóle nie doszedłby do władzy. A tak dziadostwo i złodziejstwo zostało zastąpione przez katolickich socjalistów. Nie wiem jeszcze z jakim skutkiem ta zmiana nastąpiła , wiem natomiast dlaczego. Główny winowajca , największy oszust siedzi w tej chwili na fajnym stołku w UE i jeszcze pewnie go chwalisz za jego dokonania. A tymczasem to on i jego nieudaczność doprowadziły do rządów PiS.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 10:17  
Cytuj
Zamiast tego PO-PSL sprzedawały co się da i próbowały nas ucywilizować nachodźcami i genderować dzieci.

A - no i jeszcze byli mistrzami afer.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 11:01  
Cytuj
I jeszcze jedno krugej skoro PiS jest tak beznadziejny jak twierdzisz za nieco ponad rok odbędą się wybory parlamentarne, w których z pewnością wygra Koalicja Obywatelska . Przywrócą ład konstytucjny i praworządność. Znowu będziesz żył w kraju mlekiem i miodem płynącym. Może nawet zaprowadzą niekończące się lato...umiech

Nieco ponad rok , może wytrzymasz?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze jedno krugej skoro PiS jest tak beznadziejny jak twierdzisz za nieco ponad rok odbędą się wybory parlamentarne, w których z pewnością wygra Koalicja Obywatelska . Przywrócą ład konstytucjny i praworządność. Znowu będziesz żył w kraju mlekiem i miodem płynącym. Może nawet zaprowadzą niekończące się lato...umiech

Nieco ponad rok , może wytrzymasz?


A coś więcej niż straszenie opozycją PO N KOD.
Ludzie są zaślepieni 500+ i będą głosować dalej na PIS obojetnie od tego co się w kraju dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 12:46  
Cytuj
Odpowiem za "Eda" potluczony

Straszeniem zajmuje się PO - ich program to odsunąć PiS od władzy.

A skoro pytasz o coś więcej...

- tańsze leki dla seniorów
- 300+ (wyprawka dla każdego dziecka w wieku szkolnym)
- obniżenie emerytur UB-ekom
- obniżenie podatków dla małych i średnich przedsiębiorstw
- obniżenie diet poselskich i senatorskich
- 500+
- nie wpuszczenie "imigrantów"
- realna pomoc rodzicom, którym obce sądy odbierają dzieci
- WOT
- zakup dobrego uzbrojenia do F-16
- walka z mafiami VATowskimi i dużo większa ściągalność tego podatku
- przywrócenie normalnego systemu kształcenia
- zniesienie obowiązku szkolnego dla 6-ścio latków
- ukrócenie swobody korzystania z tabletek "dzień po"
- niedługo "mieszkanie +" ( w którego sukces nie wierzyłem)
- realna walka z mafiami kamieniczników
- rozliczanie afery Amber Gold,
- bezpieczne zorganizowanie ŚDM i Szczytu NATO
- koniec z prowokacjami policji w czasie Marszów Niepodległości
- ukrócenie bezkarności komorników
- CBA naprawdę działa
- obniżenie wieku emerytalnego
- reforma sądów (sam fakt, że odważyli się ruszyć tą kastę uważam za sukces)
- podwyżka płacy minimalnej (powinna być co roku)
- samoloty dla ViP (w końcu)
- zakup rakiet Patriot (szkoda, że aż za 4 lata)
- nie kupienie złomu o nazwie Caracal (kiedy będą Black-Hawk?)
- wojska NATO w Polsce
- reaktywacja zlikwidowanych przez PO-PSL posterunków policji
- blokowanie NorthStream 2
- repolonizacja banku PeKaO
- zakaz handlu w niedziele
- ktoś w końcu odważył się powiedzieć, że Wałęsa to Bolek
- PLL LOT, PKP i wiele innych spółek - z zyskami!!
- scalenie polskich koncernów naftowych
- przekop mierzei wiślanej (czekamy)
- centralny port komunikacyjny (czekamy)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 13:23  
Cytuj
No jest tego trochę.

Wiesz coś więcej o ukruceniu komorników?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 13:34  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 13:41  
Cytuj
To czego w lot strajki i taki szum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 623 624 625 626 627 628 629 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »